Results for Vestkyst Cup 2017
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Resultat Løb 19 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Vestkyst Cup 2017 | Udskriftsdato | 11 november 2017 | |||
Stævne by | Esbjerg | Udskriftstidspunkt | 14:01 | |||
Arrangør | Esbjerg Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 10 november 2017 |
Løb 19, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 0-2002 |
Sponsor: EsbjergLive |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Cecilie Christensen | 2002 | 549 | 29.98 | 1:02.15 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:01.46 | |||||||||
2 | Holly Mcwilliam | 2001 | 542 | 29.75 | 1:02.44 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:03.44 | |||||||||
3 | Nicoline Rosenkilde | 1999 | 518 | 30.83 | 1:03.37 | |||||
Horsens Svømmeklub | 1:02.97 | |||||||||
4 | Alberte Sommerlund Pedersen | 2002 | 511 | 30.76 | 1:03.65 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:03.09 | |||||||||
5 | Sarah Bryld Jensen | 2001 | 503 | 30.13 | 1:03.99 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:03.75 | |||||||||
6 | Nanette Nikolajsen | 2000 | 499 | 31.00 | 1:04.15 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:02.64 | |||||||||
7 | Frederikke Møller Pedersen | 2002 | 496 | 30.92 | 1:04.30 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:03.44 | |||||||||
8 | Ida L. Bendtsen | 2000 | 492 | 30.92 | 1:04.46 | |||||
DeltaSwim | 1:02.88 | |||||||||
9 | Kasandra Isager | 2000 | 488 | 31.27 | 1:04.66 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:02.69 | |||||||||
10 | Caroline Nymann Sørensen | 2002 | 486 | 31.54 | 1:04.75 | |||||
Horsens Svømmeklub | 1:06.86 | |||||||||
11 | Emma Lykke Holm | 2000 | 480 | 31.79 | 1:04.98 | |||||
DeltaSwim | 1:04.46 | |||||||||
12 | Mie L. Bendtsen | 2002 | 480 | 31.83 | 1:04.99 | |||||
DeltaSwim | 1:06.33 | |||||||||
13 | Katharina Schmidt Madsen | 2001 | 469 | 31.77 | 1:05.51 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:04.55 | |||||||||
14 | Nicoline Kristiansen | 2002 | 461 | 31.35 | 1:05.86 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 1:02.99 | |||||||||
15 | Smilla Bruun Christensen | 2001 | 459 | 31.94 | 1:05.98 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 1:06.59 | |||||||||
16 | Frederikke Brændgaard | 2001 | 446 | 32.30 | 1:06.60 | |||||
Horsens Svømmeklub | 1:06.54 | |||||||||
17 | Anna C. Lange | 1998 | 438 | 31.89 | 1:07.01 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:04.15 | |||||||||
18 | Mille C. Berg | 2001 | 436 | 32.15 | 1:07.10 | |||||
Horsens Svømmeklub | 1:09.96 | |||||||||
19 | Silje Petersen | 2002 | 414 | 32.46 | 1:08.26 | |||||
Haderslev Svømme Klub | 1:08.61 | |||||||||
20 | Signe Frits Nielsen | 2002 | 413 | 32.88 | 1:08.33 | |||||
Haderslev Svømme Klub | 1:08.30 | |||||||||
21 | Katrine Sofie Wienberg | 2002 | 398 | 32.83 | 1:09.20 | |||||
Horsens Svømmeklub | 1:07.36 | |||||||||
22 | Julie Fink | 2001 | 386 | 33.42 | 1:09.87 | |||||
Svømmeklubben Sønderborg | 1:10.08 | |||||||||
23 | Sofia Ingeberg | 2002 | 385 | 33.37 | 1:09.97 | |||||
Odder Svømmeklub | 1:10.53 | |||||||||
24 | SIF Rubæk | 2001 | 375 | 33.35 | 1:10.54 | |||||
DeltaSwim | 1:09.11 | |||||||||
25 | Carolina D. Agerbæk | 2002 | 347 | 34.78 | 1:12.41 | |||||
H.G.F. Svømning | 1:27.26 | |||||||||
26 | Amalie Averhoff Møbes | 2002 | 340 | 33.82 | 1:12.90 | |||||
Haderslev Svømme Klub | 1:13.74 | |||||||||
27 | Nadia Nørskov Vogt | 2000 | 339 | 34.05 | 1:13.00 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:07.10 | |||||||||
28 | Emma Jeppesen Krøyer | 2001 | 334 | 34.88 | 1:13.35 | |||||
Skanderborg Svømmeklub | 1:12.93 | |||||||||
29 | Emilie Støve | 2000 | 195 | 40.70 | 1:27.73 | |||||
H.G.F. Svømning | 1:22.91 | |||||||||
Løb 19, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2003-2004 |
Sponsor: EsbjergLive |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Nele Schulze | 2004 | 580 | 29.81 | 1:01.04 | |||||
Haderslev Svømme Klub | 1:02.41 | |||||||||
2 | Christina M. Glargaard | 2004 | 570 | 29.64 | 1:01.37 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:02.94 | |||||||||
3 | Mia Borgensgaard | 2003 | 555 | 29.87 | 1:01.94 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 1:01.76 | |||||||||
4 | Ane Kirstine Granild | 2004 | 513 | 31.04 | 1:03.59 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 1:05.60 | |||||||||
5 | Marlene Reitan | 2003 | 508 | 31.07 | 1:03.80 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 1:06.30 | |||||||||
6 | Clara Matilde Carstensen | 2004 | 499 | 30.69 | 1:04.17 | |||||
Horsens Svømmeklub | 1:04.05 | |||||||||
7 | Anna Pave Ottesen | 2003 | 491 | 30.82 | 1:04.52 | |||||
DeltaSwim | 1:03.69 | |||||||||
8 | Maria Mehlsen | 2003 | 490 | 31.46 | 1:04.57 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 1:03.91 | |||||||||
9 | Sofie S. Aaby Nielsen | 2003 | 479 | 31.22 | 1:05.05 | |||||
Skanderborg Svømmeklub | 1:05.96 | |||||||||
10 | Natalie Da Silva Jensen | 2004 | 472 | 31.50 | 1:05.38 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:05.39 | |||||||||
11 | Amalie Staghøj Andersen | 2004 | 464 | 31.92 | 1:05.73 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:05.69 | |||||||||
12 | Feline Flytkjær Broersma | 2004 | 460 | 32.09 | 1:05.91 | |||||
Horsens Svømmeklub | 1:05.50 | |||||||||
13 | Cathrine Birkebæk | 2004 | 458 | 31.65 | 1:06.00 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 1:06.99 | |||||||||
14 | Karoline Kristensen | 2004 | 458 | 31.19 | 1:06.02 | |||||
DeltaSwim | 1:06.38 | |||||||||
15 | Anna Bjerrum Møller | 2004 | 456 | 31.87 | 1:06.13 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:06.09 | |||||||||
16 | Naya Høgholt Sejr | 2003 | 451 | 32.06 | 1:06.36 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 1:04.92 | |||||||||
17 | Søs Freund | 2004 | 446 | 32.66 | 1:06.60 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:08.24 | |||||||||
18 | Holly Lønne Turner | 2003 | 441 | 31.96 | 1:06.88 | |||||
DeltaSwim | 1:04.10 | |||||||||
19 | Maria Dyrhauge Winther | 2004 | 440 | 32.65 | 1:06.93 | |||||
Odder Svømmeklub | 1:08.95 | |||||||||
20 | Josephine S. Johansen | 2003 | 421 | 32.32 | 1:07.91 | |||||
Svømmeklubben Sønderborg | 1:08.60 | |||||||||
21 | Jasmina K. Jacobsen | 2003 | 421 | 32.71 | 1:07.92 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:08.60 | |||||||||
22 | Julie Hoffmann | 2003 | 420 | 33.52 | 1:07.96 | |||||
Holstebro Svømme Club | 1:07.65 | |||||||||
23 | Pernille Thastrup Hansen | 2003 | 417 | 33.32 | 1:08.14 | |||||
Haderslev Svømme Klub | 1:10.27 | |||||||||
24 | Caroline Madsen | 2004 | 404 | 33.37 | 1:08.81 | |||||
Horsens Svømmeklub | 1:10.09 | |||||||||
25 | Stinne Holst Gregersen | 2003 | 404 | 33.00 | 1:08.86 | |||||
Horsens Svømmeklub | 1:09.08 | |||||||||
26 | Lizette Nikolajsen | 2003 | 402 | 33.28 | 1:08.97 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:08.68 | |||||||||
27 | Alberte Hedevang Petersen | 2003 | 393 | 33.35 | 1:09.48 | |||||
Haderslev Svømme Klub | 1:09.29 | |||||||||
28 | Mia Kølbæk Hansen | 2003 | 383 | 33.81 | 1:10.09 | |||||
Holstebro Svømme Club | 1:10.55 | |||||||||
29 | Stine Bendixen Nissen | 2004 | 382 | 34.17 | 1:10.14 | |||||
Skanderborg Svømmeklub | 1:10.50 | |||||||||
30 | Mira Emilie Schmidt | 2003 | 376 | 33.28 | 1:10.53 | |||||
Haderslev Svømme Klub | 1:10.75 | |||||||||
31 | Maria Mathiesen | 2004 | 368 | 34.22 | 1:10.99 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:12.19 | |||||||||
32 | Amalie Holst | 2004 | 367 | 34.69 | 1:11.09 | |||||
Skanderborg Svømmeklub | 1:12.35 | |||||||||
33 | Line Heise | 2003 | 367 | 34.08 | 1:11.10 | |||||
H.G.F. Svømning | 1:12.96 | |||||||||
34 | Lea Winther | 2004 | 362 | 34.26 | 1:11.38 | |||||
Svømmeklubben Sønderborg | 1:11.83 | |||||||||
35 | Fiona Hansen Hobolth | 2003 | 348 | 35.31 | 1:12.34 | |||||
Haderslev Svømme Klub | 1:15.51 | |||||||||
36 | Sara Mette Kvitzau | 2003 | 338 | 34.73 | 1:13.02 | |||||
Skanderborg Svømmeklub | 1:09.25 | |||||||||
37 | Stephanie Hansen | 2004 | 329 | 35.78 | 1:13.69 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | ||||||||||
38 | Victoria Hansen | 2003 | 329 | 35.45 | 1:13.70 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:15.44 | |||||||||
39 | Amalie Antonsen | 2003 | 319 | 35.91 | 1:14.45 | |||||
Horsens Svømmeklub | 1:13.52 | |||||||||
40 | Emilie Stubben | 2003 | 317 | 36.53 | 1:14.59 | |||||
Haderslev Svømme Klub | 1:17.04 | |||||||||
41 | Louise Brendholdt Winkel | 2004 | 298 | 36.30 | 1:16.19 | |||||
Holstebro Svømme Club | 1:15.98 | |||||||||
42 | Camilla Falck | 2003 | 296 | 36.04 | 1:16.31 | |||||
Horsens Svømmeklub | 1:15.58 | |||||||||
43 | Karen K. H. Hagensen | 2004 | 295 | 37.06 | 1:16.44 | |||||
H.G.F. Svømning | 1:24.94 | |||||||||
44 | Katrine Nørfjand | 2004 | 293 | 36.13 | 1:16.65 | |||||
Holstebro Svømme Club | 1:20.98 | |||||||||
45 | Sisse Ø. Press | 2003 | 292 | 36.51 | 1:16.69 | |||||
Odder Svømmeklub | 1:15.70 | |||||||||
46 | Emma Oleander | 2004 | 276 | 1:18.11 | ||||||
Horsens Svømmeklub | 1:18.52 | |||||||||
47 | Maria Nedergaard Jensen | 2004 | 270 | 36.94 | 1:18.71 | |||||
Holstebro Svømme Club | 1:17.03 | |||||||||
48 | Signe Jochumsen | 2004 | 261 | 37.70 | 1:19.61 | |||||
DeltaSwim | 1:30.77 | |||||||||
49 | Mathilde Jensen | 2003 | 254 | 38.22 | 1:20.35 | |||||
DeltaSwim | 1:18.74 | |||||||||
50 | Andrea Sønderby | 2004 | 250 | 38.65 | 1:20.78 | |||||
Holstebro Svømme Club | 1:27.29 | |||||||||
51 | Marie Lund Sørensen | 2003 | 243 | 40.06 | 1:21.52 | |||||
H.G.F. Svømning | 1:19.58 | |||||||||
52 | Frederikke Schlaikjær | 2004 | 240 | 39.71 | 1:21.87 | |||||
DeltaSwim | 1:19.81 | |||||||||
53 | Ronja Beck Christensen | 2003 | 216 | 41.14 | 1:24.78 | |||||
Svømmeklubben Sønderborg | 1:24.53 | |||||||||
54 | Leonora Holst Jensen | 2004 | 183 | 43.39 | 1:29.57 | |||||
Odder Svømmeklub | 1:29.91 | |||||||||
55 | Jane Andersen | 2004 | 178 | 43.89 | 1:30.45 | |||||
H.G.F. Svømning | 1:32.69 | |||||||||
56 | Julia Vestergaard | 2004 | 142 | 46.85 | 1:37.46 | |||||
Odder Svømmeklub | 1:49.09 | |||||||||
- | Hanya Pedersen | 2003 | DNS | |||||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:14.27 | |||||||||
- | Sille Busk Pedersen | 2003 | DNS | |||||||
Holstebro Svømme Club | 1:15.08 | |||||||||
Løb 19, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2005-2006 |
Sponsor: EsbjergLive |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Ellen Jensen | 2005 | 508 | 30.66 | 1:03.78 | |||||
Svømmeklubben Sønderborg | 1:02.65 | |||||||||
2 | Malou Sejr | 2005 | 420 | 33.11 | 1:07.95 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 1:08.46 | |||||||||
3 | Thea Sofie Holm Petersen | 2005 | 396 | 33.00 | 1:09.29 | |||||
Horsens Svømmeklub | 1:10.87 | |||||||||
4 | Amanda Busk Olesen | 2005 | 394 | 32.75 | 1:09.43 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:13.12 | |||||||||
5 | Sofie Bjerre | 2005 | 385 | 33.85 | 1:09.93 | |||||
Holstebro Svømme Club | 1:09.93 | |||||||||
6 | Sofie A. Wolf | 2006 | 378 | 32.89 | 1:10.39 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:10.56 | |||||||||
7 | Maja Stamholt | 2005 | 366 | 34.29 | 1:11.17 | |||||
Haderslev Svømme Klub | 1:12.50 | |||||||||
8 | Maja Fjordside Jensen | 2005 | 361 | 34.51 | 1:11.46 | |||||
Holstebro Svømme Club | 1:11.21 | |||||||||
9 | Clara Kapke | 2006 | 357 | 33.80 | 1:11.71 | |||||
Svømmeklubben Sønderborg | 1:10.25 | |||||||||
10 | Mille Broholm Brixen | 2005 | 354 | 34.18 | 1:11.90 | |||||
Holstebro Svømme Club | 1:11.24 | |||||||||
11 | Emma Bergene Hansen | 2005 | 327 | 36.10 | 1:13.83 | |||||
Horsens Svømmeklub | 1:18.23 | |||||||||
12 | Emilie Øhlenschlæger | 2006 | 326 | 36.11 | 1:13.94 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:20.32 | |||||||||
13 | Karoline R. Frederiksen | 2006 | 316 | 35.66 | 1:14.73 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:20.00 | |||||||||
14 | Laura G. Nedergaard | 2005 | 314 | 36.71 | 1:14.85 | |||||
Odder Svømmeklub | 1:16.10 | |||||||||
15 | Frederikke Riber | 2005 | 312 | 36.06 | 1:15.02 | |||||
DeltaSwim | 1:15.77 | |||||||||
16 | Signe Kristensen | 2006 | 304 | 36.30 | 1:15.66 | |||||
Horsens Svømmeklub | 1:17.26 | |||||||||
17 | Mille Lindeblad | 2005 | 297 | 37.01 | 1:16.27 | |||||
DeltaSwim | 1:18.98 | |||||||||
18 | Louisa Christensen | 2005 | 295 | 36.45 | 1:16.42 | |||||
Svømmeklubben Sønderborg | 1:19.64 | |||||||||
19 | Cecilie Jinshun Leth Bay | 2005 | 294 | 37.41 | 1:16.48 | |||||
Holstebro Svømme Club | 1:19.39 | |||||||||
20 | Astrid Gregersen | 2005 | 292 | 37.56 | 1:16.66 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:26.14 | |||||||||
21 | Xenia Juhl Leiszner | 2005 | 278 | 37.30 | 1:18.00 | |||||
Horsens Svømmeklub | 1:23.43 | |||||||||
22 | Victoria Richards | 2005 | 277 | 36.78 | 1:18.06 | |||||
DeltaSwim | 1:18.59 | |||||||||
23 | Mathilde Hedekær Mischorr | 2005 | 276 | 38.31 | 1:18.10 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:23.89 | |||||||||
24 | Mathilde Olesen | 2005 | 274 | 38.18 | 1:18.36 | |||||
Horsens Svømmeklub | 1:24.03 | |||||||||
25 | Anna Bach | 2006 | 267 | 39.61 | 1:19.05 | |||||
Holstebro Svømme Club | 1:22.41 | |||||||||
26 | Karoline Hellesøe | 2006 | 263 | 36.80 | 1:19.45 | |||||
Svømmeklubben Sønderborg | 1:22.19 | |||||||||
27 | Anne Stamholt | 2006 | 255 | 39.48 | 1:20.19 | |||||
Haderslev Svømme Klub | 1:23.32 | |||||||||
28 | Mille Dahl Lindholm | 2006 | 252 | 39.33 | 1:20.59 | |||||
Holstebro Svømme Club | 1:22.35 | |||||||||
29 | Emilie Fig Kragh | 2005 | 248 | 38.61 | 1:20.93 | |||||
Horsens Svømmeklub | 1:22.58 | |||||||||
30 | Lise Lund Sørensen | 2005 | 245 | 39.40 | 1:21.26 | |||||
H.G.F. Svømning | ||||||||||
31 | Amalie Marie Wienberg | 2005 | 243 | 36.60 | 1:21.49 | |||||
Horsens Svømmeklub | 1:20.94 | |||||||||
32 | Nora Louise Rebouh | 2006 | 241 | 39.29 | 1:21.77 | |||||
Holstebro Svømme Club | 1:25.78 | |||||||||
33 | Karoline Andersen Krabbe | 2005 | 211 | 41.14 | 1:25.44 | |||||
Holstebro Svømme Club | 1:23.27 | |||||||||
34 | Cecilie Baltzer Pedersen | 2006 | 208 | 41.11 | 1:25.86 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:29.91 | |||||||||
35 | Amalie Lind Pedersen | 2005 | 201 | 41.89 | 1:26.77 | |||||
Holstebro Svømme Club | 1:27.20 | |||||||||
36 | Sofie Damm Johansen | 2006 | 192 | 41.74 | 1:28.20 | |||||
Svømmeklubben Sønderborg | 1:33.60 | |||||||||
37 | Line Horn | 2006 | 158 | 43.94 | 1:34.15 | |||||
Haderslev Svømme Klub | ||||||||||
38 | Nora Gombos | 2006 | 152 | 42.75 | 1:35.30 | |||||
Svømmeklubben Sønderborg | 1:34.63 | |||||||||
39 | Laura Worm Glæsner | 2006 | 151 | 45.69 | 1:35.52 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:36.40 | |||||||||
40 | Anna Mai Andersen | 2006 | 150 | 44.42 | 1:35.78 | |||||
Svømmeklubben Sønderborg | 1:37.23 | |||||||||
41 | Maja Emilie Skjødt | 2005 | 131 | 44.62 | 1:40.01 | |||||
Haderslev Svømme Klub | 1:50.43 | |||||||||
42 | Anna Emilie Damgaard | 2006 | 109 | 48.95 | 1:46.26 | |||||
Svømmeklubben Sønderborg | 1:48.84 | |||||||||
43 | Marie Thorup | 2006 | 96 | 55.57 | 1:51.01 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:52.95 | |||||||||
- | Freja Obert | 2006 | DNS | |||||||
Odder Svømmeklub | 1:35.39 | |||||||||
- | Ida Marie Jørgensen | 2005 | DNS | |||||||
Horsens Svømmeklub | 1:22.72 | |||||||||
- | Nanna Vestergård Johansen | 2006 | DNS | |||||||
Odder Svømmeklub | 1:24.16 | |||||||||
Løb 19, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2007-2017 |
Sponsor: EsbjergLive |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Signe Jensen | 2007 | 301 | 35.73 | 1:15.93 | |||||
Svømmeklubben Sønderborg | 1:15.68 | |||||||||
2 | Millie Møller | 2007 | 247 | 38.88 | 1:21.05 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:24.39 | |||||||||
3 | Kalina Gamisheva | 2008 | 242 | 37.70 | 1:21.60 | |||||
Svømmeklubben Sønderborg | 1:19.11 | |||||||||
4 | Andrea Bjerring Pedersen | 2007 | 189 | 43.03 | 1:28.60 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:29.28 | |||||||||
5 | Nicoline Lee T. Sørensen | 2008 | 164 | 43.53 | 1:32.85 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:38.39 | |||||||||
6 | Sofie Skibelund | 2007 | 156 | 43.17 | 1:34.55 | |||||
Svømmeklubben Sønderborg | 1:33.10 | |||||||||
7 | Laura Sofie K. Jørgensen | 2007 | 141 | 45.06 | 1:37.65 | |||||
Horsens Svømmeklub | 1:34.79 | |||||||||
8 | Anne-Kathrine Nielsen | 2007 | 131 | 47.58 | 1:40.06 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:30.93 | |||||||||
9 | Rosa Ella Kjems | 2008 | 113 | 50.75 | 1:45.00 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 2:00.00 | |||||||||
10 | Josephine Kviesgaard | 2007 | 113 | 50.98 | 1:45.20 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:50.00 | |||||||||
11 | Caroline Nabe-Nielsen | 2008 | 113 | 50.67 | 1:45.27 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:58.43 | |||||||||
12 | Lea Timmermand | 2008 | 92 | 54.25 | 1:52.76 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | 1:59.46 | |||||||||
13 | Freja Beck Christensen | 2008 | 80 | 55.79 | 1:57.90 | |||||
Svømmeklubben Sønderborg | 1:52.38 | |||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:01 |