2017-11-23   15:46:28
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Pr. løb: Vestkyst Cup 2017

Her vises alle stævnets løb. Klik på startliste teksten; eller klik på løbet for at få en liste med løbets program- og resultatlister.

# Løb Sponsor ProgramlisteResultat
1 expand   200m Medley Damer Lægerne Havborgvej  Startliste
2 expand   200m Medley Herrer DagliBrugsen - Janderup  Startliste
3 expand   200m Brystsvømning Damer City Optik  Startliste
4 expand   200m Brystsvømning Herrer GPA Flowsystem  Startliste
5 expand   50m Frisvømning Damer Fysio Danmark Esbjerg  Startliste
6 expand   50m Frisvømning Herrer Danibo - Fanø Sommerhus  Startliste
7 expand   400m Frisvømning Damer Sigma Seafood  Startliste
8 expand   400m Frisvømning Herrer FysioDanmark Varde  Startliste
9 expand   200m Frisvømning Damer Vejen El-Teknik  Startliste
10 expand   200m Frisvømning Herrer John Josefsen  Startliste
11 expand   50m Butterfly Damer TK Transport  Startliste
12 expand   50m Butterfly Herrer Comtec International  Startliste
13 expand   100m Rygsvømning Damer Terminalen Esbjerg  Startliste
14 expand   100m Rygsvømning Herrer TripleNine Fish Protein  Startliste
15 expand   50m Brystsvømning Damer Jysk Geoteknik  Startliste
16 expand   50m Brystsvømning Herrer Skiltestedet  Startliste
17 expand   200m Butterfly Damer TJ Malerfirma  Startliste
18 expand   200m Butterfly Herrer Saxo Privatbank  Startliste
19 expand   100m Frisvømning Damer EsbjergLive  Startliste
20 expand   100m Frisvømning Herrer Telesikring  Startliste
21 expand   4X50m Medley Mix Blue Water Shipping  Startliste
22 expand   4X100m Medley Mix Bilka Esbjerg  Startliste
23 expand   200m Rygsvømning Damer Malerfirma Kjøgx  Startliste
24 expand   200m Rygsvømning Herrer Det Faglige Hus  Startliste
25 expand   100m Medley Damer Nordea  Startliste
26 expand   100m Medley Herrer Telesikring  Startliste
27 expand   100m Butterfly Damer Esbjerg Kommune  Startliste
28 expand   100m Butterfly Herrer Keratech Wheels  Startliste
29 expand   100m Brystsvømning Damer SubC Partner  Startliste
30 expand   100m Brystsvømning Herrer Esbjerg Indleveringscent.  Startliste
31 expand   50m Rygsvømning Damer NOORD  Startliste
32 expand   50m Rygsvømning Herrer Lesjöfors  Startliste
33 expand   400m Medley Damer Tourupgaard Mink  Startliste
34 expand   400m Medley Herrer J.T. Rustfri  Startliste
35 expand   4X50m Frisvømning Mix Ekko Fisk  Startliste
36 expand   4X100m Frisvømning Mix City Optik  Startliste

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare