2019-12-14   13:59:44
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Prima Timber uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kilpailu

# Laji Yhteistyökumppani Osallistujaluettelo Erälista
1 50m Vapaauinti Naiset Masters Final Pohjois-Karjalan Osuuskauppa Osallistujaluettelo Erälista
2 50m Vapaauinti Miehet Masters Final Sähköasennus Kuronen Oy Osallistujaluettelo Erälista
3 50m Vapaauinti Naiset Erä Scanpole Oy Kerubi Osallistujaluettelo Erälista
3 50m Vapaauinti Naiset Finaali Scanpole Oy Kerubi   Erälista
4 50m Vapaauinti Miehet Erä Ouneva Group Oy Asianajotoimisto Surakka Oy Osallistujaluettelo Erälista
4 50m Vapaauinti Miehet Finaali Ouneva Group Oy Asianajotoimisto Surakka Oy   Erälista
5 200m Sekauinti Naiset Final Itä-Suomen Liikuntaopisto Osallistujaluettelo Erälista
6 200m Sekauinti Miehet Final HKK-Kuljetus Oy Osallistujaluettelo Erälista
0 Palkintojenjako    
7 100m Selkäuinti Naiset Final Intersport Osallistujaluettelo Erälista
8 100m Selkäuinti Miehet Final Fysios Oy Osallistujaluettelo Erälista
9 50m Rintauinti Naiset Final Joensuun Kauppa ja Kone Oy Osallistujaluettelo Erälista
10 50m Rintauinti Miehet Final Pihlajalinna ITE Oy Osallistujaluettelo Erälista
11 100m Perhosuinti Naiset Final Joensuun Laivaus Oy Osallistujaluettelo Erälista
12 100m Perhosuinti Miehet Final Vatupassi Oy Osallistujaluettelo Erälista
13 800m Vapaauinti Naiset Final Rakennusliike Anres Oy Osallistujaluettelo Erälista
14 800m Vapaauinti Miehet Final Fabrik Osallistujaluettelo Erälista
0 Palkintojenjako    
15 50m Selkäuinti Naiset Final Reijolan Tilipalvelu Osallistujaluettelo Erälista
16 50m Selkäuinti Miehet Final Karjalainen Oy Osallistujaluettelo Erälista
17 100m Rintauinti Naiset Final Rakennustoimisto Eero Reijoinen Oy Osallistujaluettelo Erälista
18 100m Rintauinti Miehet Final WP Putki Osallistujaluettelo Erälista
19 50m Perhosuinti Naiset Final Nanocomp Oy Ltd Osallistujaluettelo Erälista
20 50m Perhosuinti Miehet Final Xerox Partner Joensuu Oy Osallistujaluettelo Erälista
21 100m Vapaauinti Naiset Final Kuljetusliike Esko Mäkinen Oy Osallistujaluettelo Erälista
22 100m Vapaauinti Miehet Final Prima Timber Oy Osallistujaluettelo Erälista
0 Palkintojenjako    
25 4x50m Sekauinti Naiset Final If Vakuutus Autotalo Laakkonen Oy Osallistujaluettelo Erälista
26 4x50m Sekauinti Miehet Final Oy Tritanium Finland ltd E Hartikainen Oy Osallistujaluettelo Erälista
0 Palkintojenjako    
23 50m Vapaauinti Naiset Final Osallistujaluettelo Erälista
24 50m Vapaauinti Miehet Finaali Osallistujaluettelo Erälista
27 50m Vapaauinti Miehet Final    

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner