Program for PrimaTimber uinnit 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja 1
# | Discipline | Skupine | Sponzor | Prijave | Startna lista |
---|---|---|---|---|---|
1 | 50m VU Naiset Masters | Timed final | Reijolan Tilipalvelu | Prijave | Startna lista |
2 | 50m VU Miehet Masters | Timed final | Asianajotoimisto Surakka | Prijave | Startna lista |
3 | 50m Vapaauinti Naiset | Heats | HKK-Kuljetus | Prijave | Startna lista |
4 | 50m Vapaauinti Miehet | Heats | IF Vakuutus | Prijave | Startna lista |
5 | 200m Sekauinti Naiset | Timed final | Intersport | Prijave | Startna lista |
6 | 200m Sekauinti Miehet | Timed final | Itä-Suomen Liikuntaopisto | Prijave | Startna lista |
7 | 100m Selkäuinti Naiset | Timed final | Pihlajamäki ITE | Prijave | Startna lista |
8 | 100m Selkäuinti Miehet | Timed final | Rakennusliike E Reijonen | Prijave | Startna lista |
9 | 50m Rintauinti Naiset | Timed final | Joensuun Laivaus | Prijave | Startna lista |
10 | 50m Rintauinti Miehet | Timed final | Kakkonen Yhtiöt | Prijave | Startna lista |
11 | 100m Perhosuinti Naiset | Timed final | Karjalainen | Prijave | Startna lista |
12 | 100m Perhosuinti Miehet | Timed final | Sennebogen | Prijave | Startna lista |
13 | 800m Vapaauinti Naiset | Timed final | Kuljetusliike EskoMäkinen | Prijave | Startna lista |
14 | 800m Vapaauinti Miehet | Timed final | Mainostoimisto Fabrik | Prijave | Startna lista |
15 | 50m Selkäuinti Naiset | Timed final | Nanocomp | Prijave | Startna lista |
16 | 50m Selkäuinti Miehet | Timed final | Ouneva | Prijave | Startna lista |
17 | 100m Rintauinti Naiset | Timed final | WP Putki | Prijave | Startna lista |
18 | 100m Rintauinti Miehet | Timed final | PKO | Prijave | Startna lista |
19 | 50m Perhosuinti Naiset | Timed final | Pohjois-Karjalan Sähkö | Prijave | Startna lista |
20 | 50m Perhosuinti Miehet | Timed final | Tritanium | Prijave | Startna lista |
21 | 100m Vapaauinti Naiset | Timed final | Rakennusliike Anres | Prijave | Startna lista |
22 | 100m Vapaauinti Miehet | Timed final | Autotalo Laakkonen | Prijave | Startna lista |
3 | 50m Vapaauinti Naiset | Final | HKK-Kuljetus | Rezultati - Heats | Startna lista |
4 | 50m Vapaauinti Miehet | Final | IF Vakuutus | Rezultati - Heats | Startna lista |
25 | 4X50m Sekauinti Naiset | Timed final | Xerox Joen Talo | Prijave | Startna lista |
26 | 4X50m Sekauinti Miehet | Timed final | Fysios Kaivospuu | Prijave | Startna lista |