2019-04-18   17:01:37
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Lajeittain: PrimaTimber uinnit 2018

Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.

# Laji Yhteistyökumppani ErälistaTulokset
1 expand   50m VU Naiset Masters Reijolan Tilipalvelu  Osallistujaluettelo
2 expand   50m VU Miehet Masters Asianajotoimisto Surakka  Osallistujaluettelo
3 expand   50m Vapaauinti Naiset HKK-Kuljetus  Osallistujaluettelo
4 expand   50m Vapaauinti Miehet IF Vakuutus  Osallistujaluettelo
5 expand   200m Sekauinti Naiset Intersport  Osallistujaluettelo
6 expand   200m Sekauinti Miehet Itä-Suomen Liikuntaopisto  Osallistujaluettelo
7 expand   100m Selkäuinti Naiset Pihlajamäki ITE  Osallistujaluettelo
8 expand   100m Selkäuinti Miehet Rakennusliike E Reijonen  Osallistujaluettelo
9 expand   50m Rintauinti Naiset Joensuun Laivaus  Osallistujaluettelo
10 expand   50m Rintauinti Miehet Kakkonen Yhtiöt  Osallistujaluettelo
11 expand   100m Perhosuinti Naiset Karjalainen  Osallistujaluettelo
12 expand   100m Perhosuinti Miehet Sennebogen  Osallistujaluettelo
13 expand   800m Vapaauinti Naiset Kuljetusliike EskoMäkinen  Osallistujaluettelo
14 expand   800m Vapaauinti Miehet Mainostoimisto Fabrik  Osallistujaluettelo
15 expand   50m Selkäuinti Naiset Nanocomp  Osallistujaluettelo
16 expand   50m Selkäuinti Miehet Ouneva  Osallistujaluettelo
17 expand   100m Rintauinti Naiset WP Putki  Osallistujaluettelo
18 expand   100m Rintauinti Miehet PKO  Osallistujaluettelo
19 expand   50m Perhosuinti Naiset Pohjois-Karjalan Sähkö  Osallistujaluettelo
20 expand   50m Perhosuinti Miehet Tritanium  Osallistujaluettelo
21 expand   100m Vapaauinti Naiset Rakennusliike Anres  Osallistujaluettelo
22 expand   100m Vapaauinti Miehet Autotalo Laakkonen  Osallistujaluettelo
25 expand   4X50m Sekauinti Naiset Xerox Joen Talo  Osallistujaluettelo
26 expand   4X50m Sekauinti Miehet Fysios Kaivospuu  Osallistujaluettelo

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner