Pr. løb: Prima Timber uinnit 2019
Her vises alle stævnets løb. Klik på deltagerliste teksten; eller klik på løbet for at få en liste med løbets start- og resultatlister.
# | Løb | Sponsor | Startliste | Resultat |
---|---|---|---|---|
0 | Palkintojenjako | |||
1 | 50m Vapaauinti Naiset Masters Final | Pohjois-Karjalan Osuuskauppa | Deltagerliste | |
2 | 50m Vapaauinti Miehet Masters Final | Sähköasennus Kuronen Oy | Deltagerliste | |
3 | 50m Vapaauinti Naiset Erä | Scanpole Oy Kerubi | Deltagerliste | |
3 | 50m Vapaauinti Naiset Finaali | Scanpole Oy Kerubi | Deltagerliste | |
4 | 50m Vapaauinti Miehet Erä | Ouneva Group Oy Asianajotoimisto Surakka Oy | Deltagerliste | |
4 | 50m Vapaauinti Miehet Finaali | Ouneva Group Oy Asianajotoimisto Surakka Oy | Deltagerliste | |
5 | 200m Sekauinti Naiset Final | Itä-Suomen Liikuntaopisto | Deltagerliste | |
6 | 200m Sekauinti Miehet Final | HKK-Kuljetus Oy | Deltagerliste | |
7 | 100m Selkäuinti Naiset Final | Intersport | Deltagerliste | |
8 | 100m Selkäuinti Miehet Final | Fysios Oy | Deltagerliste | |
9 | 50m Rintauinti Naiset Final | Joensuun Kauppa ja Kone Oy | Deltagerliste | |
10 | 50m Rintauinti Miehet Final | Pihlajalinna ITE Oy | Deltagerliste | |
11 | 100m Perhosuinti Naiset Final | Joensuun Laivaus Oy | Deltagerliste | |
12 | 100m Perhosuinti Miehet Final | Vatupassi Oy | Deltagerliste | |
13 | 800m Vapaauinti Naiset Final | Rakennusliike Anres Oy | Deltagerliste | |
14 | 800m Vapaauinti Miehet Final | Fabrik | Deltagerliste | |
15 | 50m Selkäuinti Naiset Final | Reijolan Tilipalvelu | Deltagerliste | |
16 | 50m Selkäuinti Miehet Final | Karjalainen Oy | Deltagerliste | |
17 | 100m Rintauinti Naiset Final | Rakennustoimisto Eero Reijoinen Oy | Deltagerliste | |
18 | 100m Rintauinti Miehet Final | WP Putki | Deltagerliste | |
19 | 50m Perhosuinti Naiset Final | Nanocomp Oy Ltd | Deltagerliste | |
20 | 50m Perhosuinti Miehet Final | Xerox Partner Joensuu Oy | Deltagerliste | |
21 | 100m Vapaauinti Naiset Final | Kuljetusliike Esko Mäkinen Oy | Deltagerliste | |
22 | 100m Vapaauinti Miehet Final | Prima Timber Oy | Deltagerliste | |
23 | 50m Vapaauinti Naiset Final | Deltagerliste | ||
24 | 50m Vapaauinti Miehet Finaali | Deltagerliste | ||
25 | 4x50m Sekauinti Naiset Final | If Vakuutus Autotalo Laakkonen Oy | Deltagerliste | |
26 | 4x50m Sekauinti Miehet Final | Oy Tritanium Finland ltd E Hartikainen Oy | Deltagerliste | |
27 | 50m Vapaauinti Miehet Final |