2020-06-02   04:34:39
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Per gren: Borås Speedo Meet 2020

Nedan visas alla grenar listade per gren. Tryck på grenen för att se heatlistor och resultatlistor för denna gren.

# Gren Sponsor HeatlistaResultat
0 expand   Prisutdelning gren 1-2 samt 7-9   
0 expand   Prisutdelning gren 10-11 samt 16-18   
0 expand   Prisutdelning gren 12-15   
0 expand   Prisutdelning gren 19-20 samt 25-26   
0 expand   Prisutdelning gren 21-24   
0 expand   Prisutdelning gren 27-28 samt 33-34   
0 expand   Prisutdelning gren 29-32   
0 expand   Prisutdelning gren 3-6   
1 expand   50m Bröstsim Herrar Final Speedo  Startlista
1 expand   50m Bröstsim Herrar Försök Speedo  Startlista
2 expand   50m Bröstsim Damer Final Speedo  Startlista
2 expand   50m Bröstsim Damer Försök Speedo  Startlista
3 expand   200m Frisim Herrar Final Terry&Friends  Startlista
4 expand   200m Frisim Damer Final Lots Ekonomi AB  Startlista
5 expand   100m Ryggsim Herrar Final Paroy AB  Startlista
6 expand   100m Ryggsim Damer Final Ahnviks  Startlista
7 expand   200m Medley Herrar Final Travelpoint AB  Startlista
8 expand   4x100m Frisim Damer Final SK Elfsborg  Startlista
9 expand   1500m Frisim Herrar Final Borås Simarena  Startlista
10 expand   50m Frisim Damer Final Speedo  Startlista
10 expand   50m Frisim Damer Försök Speedo  Startlista
11 expand   50m Frisim Herrar Final Speedo  Startlista
11 expand   50m Frisim Herrar Försök Speedo  Startlista
12 expand   200m Fjärilsim Damer Final Freker Sport  Startlista
13 expand   200m Fjärilsim Herrar Final Intersport  Startlista
14 expand   100m Bröstsim Damer Final Nokas Låsteknik AB  Startlista
15 expand   100m Bröstsim Herrar Final Fristads Express  Startlista
16 expand   200m Medley Damer Final Viskadalens Åkeri AB  Startlista
17 expand   4x100m Frisim Herrar Final SK Elfsborg  Startlista
18 expand   800m Frisim Damer Final Borås Simarena  Startlista
19 expand   50m Fjärilsim Herrar Final Speedo  Startlista
19 expand   50m Fjärilsim Herrar Försök Speedo  Startlista
20 expand   50m Fjärilsim Damer Final Speedo  Startlista
20 expand   50m Fjärilsim Damer Försök Speedo  Startlista
21 expand   200m Ryggsim Herrar Final Ahnviks  Startlista
22 expand   200m Ryggsim Damer Final Paroy AB  Startlista
23 expand   100m Frisim Herrar Final Wavebreaker System  Startlista
24 expand   100m Frisim Damer Final Aplareds Gräv AB  Startlista
25 expand   400m Frisim Herrar Final Olka Sportresor  Startlista
26 expand   4x100m Medley Mixed Final TEAM89  Startlista
27 expand   50m Ryggsim Damer Final Speedo  Startlista
27 expand   50m Ryggsim Damer Försök Speedo  Startlista
28 expand   50m Ryggsim Herrar Final Speedo  Startlista
28 expand   50m Ryggsim Herrar Försök Speedo  Startlista
29 expand   200m Bröstsim Damer Final Terry&Friends  Startlista
30 expand   200m Bröstsim Herrar Final Freker Sport  Startlista
31 expand   100m Fjärilsim Damer Final Sparbanken Sjuhärad  Startlista
32 expand   100m Fjärilsim Herrar Final Lots Ekonomi AB  Startlista
33 expand   400m Frisim Damer Final Olka Sportresor  Startlista
34 expand   8x50m Frisim Mixed Final SK Elfsborg  Startlista

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner