2019-10-17   20:32:30
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Pr. løb: Danmarks Mesterskaber Langbane og DMJ-L (holdkapper)

Her vises alle stævnets løb. Klik på startliste teksten; eller klik på løbet for at få en liste med løbets program- og resultatlister.

# Løb Sponsor ProgramlisteResultat
0 expand   Afsvømning 10 minutter   
0 expand   Medalje overrækkelse Holdkonkurrence   
0 expand   Medalje overrækkelse Junior Holdkapper Løb 10 og 11   
0 expand   Medalje overrækkelse Junior Holdkapper løb 20 og 21   
0 expand   Medalje overrækkelse Junior Holdkapper løb 32 og 33   
0 expand   Medalje overrækkelse Junior Holdkapper løb 45 og 46   
0 expand   Medalje overrækkelse løb 1 og 2   
0 expand   Medalje overrækkelse løb 12 og 13   
0 expand   Medalje overrækkelse løb 14 og 15   
0 expand   Medalje overrækkelse løb 16 og 17   
0 expand   Medalje overrækkelse løb 18 og 19   
0 expand   Medalje overrækkelse løb 22 og 23   
0 expand   Medalje overrækkelse løb 24 og 25   
0 expand   Medalje overrækkelse løb 26 og 27   
0 expand   Medalje overrækkelse løb 28 og 29   
0 expand   Medalje overrækkelse løb 3 og 4   
0 expand   Medalje overrækkelse løb 30 og 31   
0 expand   Medalje overrækkelse løb 34 og 35   
0 expand   Medalje overrækkelse løb 36 og 27   
0 expand   Medalje overrækkelse løb 38 og 39   
0 expand   Medalje overrækkelse løb 40 og 41   
0 expand   Medalje overrækkelse løb 44, 42 og 43   
0 expand   Medalje overrækkelse løb 47 og 48   
0 expand   Medalje overrækkelse løb 5 og 6   
0 expand   Medalje overrækkelse løb 9, 7 og 8   
1 expand   400m Medley Damer Finale Canon  Startliste
1 expand   400m Medley Damer Indledende Canon  Startliste
1 expand   400m Medley Damer Indledende last heat Canon  Startliste
2 expand   400m Medley Herrer Finale Tømrerfirmaet Hansen og Mortensen  Startliste
2 expand   400m Medley Herrer Indledende Tømrerfirmaet Hansen og Mortensen  Startliste
2 expand   400m Medley Herrer Indledende last heat Tømrerfirmaet Hansen og Mortensen  Startliste
3 expand   100m Frisvømning Damer Finale Jacob Ernst Food  Startliste
3 expand   100m Frisvømning Damer Indledende Jacob Ernst Food  Startliste
3 expand   100m Frisvømning Damer Indledende last heat Jacob Ernst Food  Startliste
4 expand   100m Frisvømning Herrer Finale Miss Bagel  Startliste
4 expand   100m Frisvømning Herrer Indledende Miss Bagel  Startliste
4 expand   100m Frisvømning Herrer Indledende last heat Miss Bagel  Startliste
5 expand   50m Brystsvømning Damer Finale COMWELL BORUPGAARD  Startliste
5 expand   50m Brystsvømning Damer Indledende COMWELL BORUPGAARD  Startliste
5 expand   50m Brystsvømning Damer Indledende last heat COMWELL BORUPGAARD  Startliste
6 expand   50m Brystsvømning Herrer Finale COFFEE TRADE  Startliste
6 expand   50m Brystsvømning Herrer Indledende COFFEE TRADE  Startliste
6 expand   50m Brystsvømning Herrer Indledende last heat COFFEE TRADE  Startliste
7 expand   50m Rygsvømning Damer Finale HILDON  Startliste
7 expand   50m Rygsvømning Damer Indledende HILDON  Startliste
7 expand   50m Rygsvømning Damer Indledende last heat HILDON  Startliste
8 expand   50m Rygsvømning Herrer Finale DANCOVER  Startliste
8 expand   50m Rygsvømning Herrer Indledende DANCOVER  Startliste
8 expand   50m Rygsvømning Herrer Indledende last heat DANCOVER  Startliste
9 expand   1500m Frisvømning Herrer Final PEARLY  Startliste
9 expand   1500m Frisvømning Herrer Final last heat PEARLY  Startliste
10 expand   4x200m Frisvømning Damer (Junior) Final Rema1000 Helsingør  Startliste
11 expand   4x200m Frisvømning Herrer (Junior) Final Rema1000 Helsingør  Startliste
12 expand   200m Brystsvømning Damer Finale Rema1000 Helsingør  Startliste
12 expand   200m Brystsvømning Damer Indledende Rema1000 Helsingør  Startliste
12 expand   200m Brystsvømning Damer Indledende last heat Rema1000 Helsingør  Startliste
13 expand   200m Brystsvømning Herrer Finale Rema1000 Helsingør  Startliste
13 expand   200m Brystsvømning Herrer Indledende Rema1000 Helsingør  Startliste
13 expand   200m Brystsvømning Herrer Indledende last heat Rema1000 Helsingør  Startliste
14 expand   400m Frisvømning Damer Finale Rema1000 Helsingør  Startliste
14 expand   400m Frisvømning Damer Indledende Rema1000 Helsingør  Startliste
14 expand   400m Frisvømning Damer Indledende last heat Rema1000 Helsingør  Startliste
15 expand   400m Frisvømning Herrer Finale Rema1000 Helsingør  Startliste
15 expand   400m Frisvømning Herrer Indledende Rema1000 Helsingør  Startliste
15 expand   400m Frisvømning Herrer Indledende last heat Rema1000 Helsingør  Startliste
16 expand   100m Butterfly Damer Finale Rema1000 Helsingør  Startliste
16 expand   100m Butterfly Damer Indledende Rema1000 Helsingør  Startliste
16 expand   100m Butterfly Damer Indledende last heat Rema1000 Helsingør  Startliste
17 expand   100m Butterfly Herrer Finale Rema1000 Helsingør  Startliste
17 expand   100m Butterfly Herrer Indledende Rema1000 Helsingør  Startliste
17 expand   100m Butterfly Herrer Indledende last heat Rema1000 Helsingør  Startliste
18 expand   200m Rygsvømning Damer Finale Rema1000 Helsingør  Startliste
18 expand   200m Rygsvømning Damer Indledende Rema1000 Helsingør  Startliste
18 expand   200m Rygsvømning Damer Indledende last heat Rema1000 Helsingør  Startliste
19 expand   200m Rygsvømning Herrer Finale Rema1000 Helsingør  Startliste
19 expand   200m Rygsvømning Herrer Indledende Rema1000 Helsingør  Startliste
19 expand   200m Rygsvømning Herrer Indledende last heat Rema1000 Helsingør  Startliste
20 expand   4x200m IM Medley Damer (Junior) Final Rema1000 Helsingør  Startliste
21 expand   4x200m IM Medley Herrer (Junior) Final Rema1000 Helsingør  Startliste
22 expand   4x200m Frisvømning Damer Final Rema1000 Helsingør  Startliste
23 expand   4x200m Frisvømning Herrer Final Rema1000 Helsingør  Startliste
24 expand   50m Frisvømning Damer Finale Brødsnedkeren  Startliste
24 expand   50m Frisvømning Damer Indledende Brødsnedkeren  Startliste
24 expand   50m Frisvømning Damer Indledende last heat Brødsnedkeren  Startliste
25 expand   50m Frisvømning Herrer Finale RAMSGAARD & CO  Startliste
25 expand   50m Frisvømning Herrer Indledende RAMSGAARD & CO  Startliste
25 expand   50m Frisvømning Herrer Indledende last heat RAMSGAARD & CO  Startliste
26 expand   200m Butterfly Damer Finale Jacob Ernst Food  Startliste
26 expand   200m Butterfly Damer Indledende Jacob Ernst Food  Startliste
26 expand   200m Butterfly Damer Indledende last heat Jacob Ernst Food  Startliste
27 expand   200m Butterfly Herrer Finale Miss Bagel  Startliste
27 expand   200m Butterfly Herrer Indledende Miss Bagel  Startliste
27 expand   200m Butterfly Herrer Indledende last heat Miss Bagel  Startliste
28 expand   200m Medley Damer Finale COMWELL BORUPGAARD  Startliste
28 expand   200m Medley Damer Indledende COMWELL BORUPGAARD  Startliste
28 expand   200m Medley Damer Indledende 2 COMWELL BORUPGAARD  Startliste
29 expand   200m Medley Herrer Finale COFFEE TRADE  Startliste
29 expand   200m Medley Herrer Indledende COFFEE TRADE  Startliste
29 expand   200m Medley Herrer Indledende last heat COFFEE TRADE  Startliste
30 expand   800m Frisvømning Damer Final HILDON  Startliste
30 expand   800m Frisvømning Damer Final last heat HILDON  Startliste
31 expand   800m Frisvømning Herrer Final DANCOVER  Startliste
31 expand   800m Frisvømning Herrer Final last heat DANCOVER  Startliste
32 expand   4x100m Medley Damer (Junior) Final PEARLY  Startliste
33 expand   4x100m Medley Herrer (Junior) Final Rema1000 Helsingør  Startliste
34 expand   4x100m Medley Damer Final Rema1000 Helsingør  Startliste
35 expand   4x100m Medley Herrer Final Rema1000 Helsingør  Startliste
36 expand   100m Brystsvømning Damer Finale RICOH  Startliste
36 expand   100m Brystsvømning Damer Indledende RICOH  Startliste
36 expand   100m Brystsvømning Damer Indledende last heat RICOH  Startliste
37 expand   100m Brystsvømning Herrer Finale Rema1000 Helsingør  Startliste
37 expand   100m Brystsvømning Herrer Indledende Rema1000 Helsingør  Startliste
37 expand   100m Brystsvømning Herrer Indledende last heat Rema1000 Helsingør  Startliste
38 expand   200m Frisvømning Damer Finale Jacob Ernst Food  Startliste
38 expand   200m Frisvømning Damer Indledende Jacob Ernst Food  Startliste
38 expand   200m Frisvømning Damer Indledende last heat Jacob Ernst Food  Startliste
39 expand   200m Frisvømning Herrer Finale Miss Bagel  Startliste
39 expand   200m Frisvømning Herrer Indledende Miss Bagel  Startliste
39 expand   200m Frisvømning Herrer Indledende last heat Miss Bagel  Startliste
40 expand   50m Butterfly Damer Finale COMWELL BORUPGAARD  Startliste
40 expand   50m Butterfly Damer Indledende COMWELL BORUPGAARD  Startliste
40 expand   50m Butterfly Damer Indledende last heat COMWELL BORUPGAARD  Startliste
41 expand   50m Butterfly Herrer Finale COFFEE TRADE  Startliste
41 expand   50m Butterfly Herrer Indledende COFFEE TRADE  Startliste
41 expand   50m Butterfly Herrer Indledende last heat COFFEE TRADE  Startliste
42 expand   100m Rygsvømning Damer Finale HILDON  Startliste
42 expand   100m Rygsvømning Damer Indledende HILDON  Startliste
42 expand   100m Rygsvømning Damer Indledende last heat HILDON  Startliste
43 expand   100m Rygsvømning Herrer Finale DANCOVER  Startliste
43 expand   100m Rygsvømning Herrer Indledende DANCOVER  Startliste
43 expand   100m Rygsvømning Herrer Indledende last heat DANCOVER  Startliste
44 expand   1500m Frisvømning Damer Final PEARLY  Startliste
44 expand   1500m Frisvømning Damer Final last heat PEARLY  Startliste
45 expand   4x100m Frisvømning Damer (Junior) Final Rema1000 Helsingør  Startliste
46 expand   4x100m Frisvømning Herrer (Junior) Finale Rema1000 Helsingør  Startliste
47 expand   4x100m Frisvømning Herrer Final Rema1000 Helsingør  Startliste
48 expand   4x100m Frisvømning Damer Final Rema1000 Helsingør  Startliste
101 expand   100m Frisvømning Herrer Final  Startliste
107 expand   50m Rygsvømning Damer Final  Startliste

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark