Lajeittain: Vestkyst Cup 2017
Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.
# | Laji | Yhteistyökumppani | Erälista | Tulokset |
---|---|---|---|---|
1 | 200m Medley Damer | Lægerne Havborgvej | Osallistujaluettelo | |
2 | 200m Medley Herrer | DagliBrugsen - Janderup | Osallistujaluettelo | |
3 | 200m Brystsvømning Damer | City Optik | Osallistujaluettelo | |
4 | 200m Brystsvømning Herrer | GPA Flowsystem | Osallistujaluettelo | |
5 | 50m Frisvømning Damer | Fysio Danmark Esbjerg | Osallistujaluettelo | |
6 | 50m Frisvømning Herrer | Danibo - Fanø Sommerhus | Osallistujaluettelo | |
7 | 400m Frisvømning Damer | Sigma Seafood | Osallistujaluettelo | |
8 | 400m Frisvømning Herrer | FysioDanmark Varde | Osallistujaluettelo | |
9 | 200m Frisvømning Damer | Vejen El-Teknik | Osallistujaluettelo | |
10 | 200m Frisvømning Herrer | John Josefsen | Osallistujaluettelo | |
11 | 50m Butterfly Damer | TK Transport | Osallistujaluettelo | |
12 | 50m Butterfly Herrer | Comtec International | Osallistujaluettelo | |
13 | 100m Rygsvømning Damer | Terminalen Esbjerg | Osallistujaluettelo | |
14 | 100m Rygsvømning Herrer | TripleNine Fish Protein | Osallistujaluettelo | |
15 | 50m Brystsvømning Damer | Jysk Geoteknik | Osallistujaluettelo | |
16 | 50m Brystsvømning Herrer | Skiltestedet | Osallistujaluettelo | |
17 | 200m Butterfly Damer | TJ Malerfirma | Osallistujaluettelo | |
18 | 200m Butterfly Herrer | Saxo Privatbank | Osallistujaluettelo | |
19 | 100m Frisvømning Damer | EsbjergLive | Osallistujaluettelo | |
20 | 100m Frisvømning Herrer | Telesikring | Osallistujaluettelo | |
21 | 4X50m Medley Mix | Blue Water Shipping | Osallistujaluettelo | |
22 | 4X100m Medley Mix | Bilka Esbjerg | Osallistujaluettelo | |
23 | 200m Rygsvømning Damer | Malerfirma Kjøgx | Osallistujaluettelo | |
24 | 200m Rygsvømning Herrer | Det Faglige Hus | Osallistujaluettelo | |
25 | 100m Medley Damer | Nordea | Osallistujaluettelo | |
26 | 100m Medley Herrer | Telesikring | Osallistujaluettelo | |
27 | 100m Butterfly Damer | Esbjerg Kommune | Osallistujaluettelo | |
28 | 100m Butterfly Herrer | Keratech Wheels | Osallistujaluettelo | |
29 | 100m Brystsvømning Damer | SubC Partner | Osallistujaluettelo | |
30 | 100m Brystsvømning Herrer | Esbjerg Indleveringscent. | Osallistujaluettelo | |
31 | 50m Rygsvømning Damer | NOORD | Osallistujaluettelo | |
32 | 50m Rygsvømning Herrer | Lesjöfors | Osallistujaluettelo | |
33 | 400m Medley Damer | Tourupgaard Mink | Osallistujaluettelo | |
34 | 400m Medley Herrer | J.T. Rustfri | Osallistujaluettelo | |
35 | 4X50m Frisvømning Mix | Ekko Fisk | Osallistujaluettelo | |
36 | 4X100m Frisvømning Mix | City Optik | Osallistujaluettelo |