Totala Resultat Riksmästerskapen 2021, 50m bassäng

Nedan visas alla resultat från följande tävlingar :
LH-Games - RM 2021 Landskrona Uppdaterad: 2021-07-12 09:27:26
Polisen Head Summer Cup Uppdaterad: 2021-07-02 18:35:40
Riksmästerskap 2021 (50m) - Örebro: Inga resultat uppladdade
Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping Uppdaterad: 2021-07-20 22:04:34
Riksmästerskap ungdom (50m) 2021 Eskilstuna Uppdaterad: 2021-06-27 21:26:57
Riksmästerskap ungdom (50m) 2021 Falun Uppdaterad: 2021-07-03 18:56:40
Riksmästerskap ungdom (50m) 2021 Sundsvall: Inga resultat uppladdade
RM Varberg Uppdaterad: 2021-07-20 06:52:15
Ungdoms-RM 2021 (Järfälla) Uppdaterad: 2021-07-11 09:49:38

200m Medley Damer Final, Uppdaterad: 2021-07-20 22:04:34
13 - 14

# Förnamn Efternamn Född Förening Tävling Tid
1 Sofie Jönsson 2007 Sjöbo Simsällskap LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:31.50
2 Isabella Westberg 2007 Järfälla Simsällskap Ungdoms-RM 2021 (Järfälla) 2:34.12
3 Nike Söderström 2007 Upsala Simsällskap Ungdoms-RM 2021 (Järfälla) 2:34.16
4 Wilma Hultberg Kullberg 2007 Helsingborgs Simsällskap LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:34.31
5 Linn Bengtsson 2007 Järfälla Simsällskap Polisen Head Summer Cup 2:34.44
6 Kerstin Landahl 2008 Skövde Simsällskap RM Varberg 2:34.48
7 Vicky Luc 2007 Kristianstads SLS LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:35.82
8 Olivia Staafgård 2007 Kungsbacka Simsällskap RM Varberg 2:37.82
9 Freja Malmgren 2007 S 71 LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:38.44
10 Nellie Björkqvist 2007 Sjöbo Simsällskap LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:38.48
11 Anna Eneroth 2007 Simklubben Neptun Polisen Head Summer Cup 2:38.67
12 Julia Håkansson 2007 Kungsbacka Simsällskap RM Varberg 2:38.70
13 Tyra Rundgren 2008 Ystads Simsällskap LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:39.60
14 Hanna Gong 2007 Täby Sim Polisen Head Summer Cup 2:39.68
15 Agnes Pehrsson 2007 Växjö Simsällskap Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 2:39.95
16 Tova Axelsson 2007 Simklubben S02 RM Varberg 2:40.70
17 Isabella Nilsson 2008 Simklubben Poseidon LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:40.82
18 Louise Ahlstedt 2008 Simklubben S02 RM Varberg 2:40.89
19 Althaea Süsskind 2007 Linköpings Allmänna SS Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 2:41.52
20 Anna Jörgensen 2007 SK Triton LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:42.24
21 Edith Fredriksson 2007 Simklubben Elfsborg RM Varberg 2:42.77
22 Moa Forsgren 2008 Södertörns Simsällskap Polisen Head Summer Cup 2:42.99
23 Tosca Nilbo Burren 2007 Helsingborgs Simsällskap LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:43.15
24 Eline Finne 2007 Järfälla Simsällskap Polisen Head Summer Cup 2:43.32
25 Sofia Holmqvist 2008 Linköpings Allmänna SS Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 2:43.34
26 Liv Stalbohm 2007 SK Triton LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:43.77
27 Beatrice Hlawatsch 2007 Täby Sim Polisen Head Summer Cup 2:43.83
28 Tilde Rilvén 2008 Örebro Simallians Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 2:44.59
29 Alice Christensen 2008 Helsingborgs Simsällskap LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:45.57
30 Amanda Blomkvist 2007 Landskrona Simsällskap LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:45.69
31 Mindalin Sjöholm 2008 Landskrona Simsällskap LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:47.48
32 Ellen Jörstad 2007 Örebro Simallians Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 2:47.92
33 Alice Roos 2007 Eskilstuna Simklubb Riksmästerskap ungdom (50m) 2021 Eskilstuna 2:48.39
34 Ella Flyckt 2007 Simklubben Elfsborg RM Varberg 2:48.63
35 Emilia Rylander 2008 Täby Sim Ungdoms-RM 2021 (Järfälla) 2:48.70
36 Nora Mikalsen 2008 Täby Sim Ungdoms-RM 2021 (Järfälla) 2:48.94
37 Doris von Hofsten 2008 Falu Simsällskap Riksmästerskap ungdom (50m) 2021 Falun 2:49.00
38 Ellen Johansson 2008 Simklubben Elfsborg RM Varberg 2:49.09
39 Gilma Janesjö 2007 Mölndals Allmänna Simsällskap RM Varberg 2:49.24
40 Maja Bengtsson 2007 Helsingborgs Simsällskap LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:49.41
41 Isabella Isomaa 2007 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 2:50.55
42 Lovisa Lindberg 2007 Södertörns Simsällskap Polisen Head Summer Cup 2:50.60
43 Alicia Olsson 2008 Malmö Kappsimningsklubb LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:50.82
44 Malva Collvin 2007 Malmö Kappsimningsklubb LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:50.90
45 Ebba Björkén 2007 Väsby Simsällskap Ungdoms-RM 2021 (Järfälla) 2:51.14
46 Isabella Dinic 2007 Kalmar Simsällskap Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 2:51.87
47 Alice Wickberg 2007 Simklubben S02 RM Varberg 2:52.16
48 Fidelie Olsson - Lindqvist 2008 Oskarshamns Simsällskap Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 2:52.23
49 Isabella Hua 2007 Ringsjö Simklubb LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:52.38
50 Annahita Kamkar 2008 Upsala Simsällskap Ungdoms-RM 2021 (Järfälla) 2:52.54
51 Ebba Eriksson 2008 Simklubben Poseidon LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:52.70
52 Alice Björnholm 2008 Linköpings Allmänna SS Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 2:52.77
52 Ella Jansson 2007 Nässjö SLS Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 2:52.77
54 Simona Gunnarsson 2007 Simklubben Stimmet RM Varberg 2:53.24
55 Emma Bergqvist 2007 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 2:53.28
56 Saga Eriksson 2007 Föreningen Uddevalla Sim RM Varberg 2:53.58
57 Elina Tshibanda 2007 Södertälje Simsällskap Ungdoms-RM 2021 (Järfälla) 2:53.64
58 Viola Högberg 2007 Linköpings Allmänna SS Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 2:53.89
59 Elin Johannesson 2007 Göteborg Sim RM Varberg 2:54.13
60 Tilda Widerfors 2008 Kristianstads SLS LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:54.95
61 Astrid Larsson 2008 Simklubben Poseidon LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:55.18
62 Elma Halak 2007 Linköpings Allmänna SS Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 2:55.32
63 Ellen-Grete Reinap 2008 Simklubben Poseidon LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:55.45
64 Ester Sainz 2008 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 2:55.55
65 Elsa Vikarand 2007 Föreningen Uddevalla Sim RM Varberg 2:55.87
66 Sofia Pojmark 2008 Helsingborgs Simsällskap LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:56.01
67 Malin Östblom 2007 Föreningen Uddevalla Sim RM Varberg 2:56.19
68 Josefine Forsström 2007 Örebro Simallians Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 2:56.63
69 Hennie Bergquist 2008 Simklubben Poseidon LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:56.71
70 Ingrid Josefson 2007 Föreningen Varbergs Sim RM Varberg 2:57.05
71 Grace Yang 2007 Järfälla Simsällskap Polisen Head Summer Cup 2:57.16
72 Filippa Andersson-Lundin 2007 Norrköpings Kappsimningsklubb Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 2:57.19
73 Molly Ju 2007 Täby Sim Polisen Head Summer Cup 2:57.20
74 Ella Pettersson 2007 Simklubben S02 RM Varberg 2:57.42
75 Tuva Johannesson 2007 Göteborg Sim RM Varberg 2:57.43
76 Lovisa Burström 2008 Väsby Simsällskap Polisen Head Summer Cup 2:57.48
77 Cornelia Orheden 2008 Väsby Simsällskap Ungdoms-RM 2021 (Järfälla) 2:58.09
78 Anna Witzell 2007 Simklubben Lödde LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:58.26
79 Ella Hagström 2007 Norrköpings Kappsimningsklubb Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 2:58.29
80 Edith Nyman 2007 Norrköpings Kappsimningsklubb Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 2:58.82
81 Emma Leandersson 2007 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 2:59.25
82 Aisling O`Connell 2008 Göteborg Sim RM Varberg 2:59.33
83 Ronja Johansson Magnusson 2007 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 2:59.45
84 Matilda Nilsson 2008 Helsingborgs Simsällskap LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:59.77
85 Emelie Andersson 2007 Landskrona Simsällskap LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:59.78
86 Elvira Sjöblom Hallner 2007 Järfälla Simsällskap Polisen Head Summer Cup 2:59.84
87 Elsa Gentzel 2008 Kungsbacka Simsällskap RM Varberg 3:00.10
88 Hilda Boman 2008 Simklubben 1970 RM Varberg 3:00.16
89 Josefine Karlsson 2008 Oskarshamns Simsällskap Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 3:00.45
90 Elin Linders 2007 Kungsbacka Simsällskap RM Varberg 3:01.01
91 Anna Eklöf 2007 Stockholms Kappsimningsklubb Ungdoms-RM 2021 (Järfälla) 3:01.13
92 Maja Nyström 2007 Falu Simsällskap Riksmästerskap ungdom (50m) 2021 Falun 3:02.02
93 Signe Nilsson 2008 Simklubben Stimmet RM Varberg 3:02.04
94 Amanda Nordberg 2008 Simklubben S02 RM Varberg 3:02.12
95 Saga jukic 2008 Skövde Simsällskap RM Varberg 3:02.24
96 Emma Persson 2007 Linköpings Allmänna SS Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 3:02.59
97 Caitlin Lenstad 2008 Täby Sim Ungdoms-RM 2021 (Järfälla) 3:02.84
98 Moa Haglund 2008 Simklubben Sydsim LH-Games - RM 2021 Landskrona 3:02.99
99 Zamie Skog 2007 Helsingborgs Simsällskap LH-Games - RM 2021 Landskrona 3:03.11
100 Matilda Larsson 2008 Örebro Simallians Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 3:03.12
101 Siri Fältman 2008 Helsingborgs Simsällskap LH-Games - RM 2021 Landskrona 3:03.26
102 Emma Böhrén 2008 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 3:04.50
103 Emma Wahlqvist 2007 Täby Sim Polisen Head Summer Cup 3:04.51
104 Carla Karsberg 2007 Falu Simsällskap Riksmästerskap ungdom (50m) 2021 Falun 3:04.55
105 Axelina Kläfverud 2007 Karlshamns Simklubb LH-Games - RM 2021 Landskrona 3:05.43
106 Tyra Sannehed 2008 Föreningen Uddevalla Sim RM Varberg 3:06.28
107 Tilia Stenfelt 2008 Oskarshamns Simsällskap Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 3:06.29
108 Julia Boman 2008 Södertälje Simsällskap Ungdoms-RM 2021 (Järfälla) 3:06.74
109 Estelle Davis 2008 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 3:06.75
110 Linnéa Kamstad 2008 SK Triton LH-Games - RM 2021 Landskrona 3:07.10
111 Hedda Härning-Nilsson 2008 Täby Sim Ungdoms-RM 2021 (Järfälla) 3:08.43
112 Lilian Abo Shame 2008 Katrineholms Simsällskap Riksmästerskap ungdom (50m) 2021 Eskilstuna 3:08.62
113 Cecilia Gharib 2008 Järfälla Simsällskap Ungdoms-RM 2021 (Järfälla) 3:09.19
114 Alva Dittmer 2007 Föreningen Uddevalla Sim RM Varberg 3:09.53
115 Ellen Almén 2007 Linköpings Allmänna SS Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 3:10.16
116 Meja Askebring 2007 Oskarshamns Simsällskap Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 3:10.27
117 Elin Alsalim 2007 Simklubben Ran LH-Games - RM 2021 Landskrona 3:10.67
118 Gabriella Ljungdahl 2008 Ängelholms Simsällskap LH-Games - RM 2021 Landskrona 3:10.69
119 Sofia Glifberg 2008 Lidingö Simklubb Polisen Head Summer Cup 3:10.95
120 Vera Helstad 2008 Linköpings Allmänna SS Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 3:11.28
121 Tyra Johansson 2008 Simklubben Sydsim LH-Games - RM 2021 Landskrona 3:11.31
122 Siri Lindblom 2008 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 3:11.51
123 Alva Björk 2008 Täby Sim Ungdoms-RM 2021 (Järfälla) 3:12.24
124 Amy Bladh 2008 Simklubben Laxen RM Varberg 3:12.28
125 Tilda Lindqvist 2008 Eskilstuna Simklubb Riksmästerskap ungdom (50m) 2021 Eskilstuna 3:12.56
126 Elisabeth Xu 2008 Norrköpings Kappsimningsklubb Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 3:12.79
127 Lisen Burnesson 2008 Landskrona Simsällskap LH-Games - RM 2021 Landskrona 3:12.90
128 Alice Killius 2007 Simklubben S02 RM Varberg 3:13.01
129 Adiyat Coles 2008 Falkenbergs Simklubb RM Varberg 3:13.21
130 Adéle Plosjö 2008 Helsingborgs Simsällskap LH-Games - RM 2021 Landskrona 3:13.38
131 Elin Hillström 2007 Mölndals Allmänna Simsällskap RM Varberg 3:13.55
132 Magdalena Ödman 2008 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 3:13.57
133 Selma Holmqvist 2007 Simklubben S02 RM Varberg 3:13.90
134 Nathalie Ceveryd 2008 Föreningen Varbergs Sim RM Varberg 3:13.98
135 Ingrid Öhman 2008 Föreningen Uddevalla Sim RM Varberg 3:15.69
136 Signe Sanneving 2008 Stockholms Kappsimningsklubb Ungdoms-RM 2021 (Järfälla) 3:15.94
137 Ellen Johansson 2007 Järfälla Simsällskap Ungdoms-RM 2021 (Järfälla) 3:16.08
138 Hanna Dahlander 2008 Simklubben Lödde LH-Games - RM 2021 Landskrona 3:16.70
139 Agnes Klingh 2008 Väsby Simsällskap Polisen Head Summer Cup 3:16.71
140 Edith Skogh 2008 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 3:18.30
141 Nora Grönberg 2007 Norrköpings Kappsimningsklubb Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 3:19.02
142 Clara Lindström 2008 SK Triton LH-Games - RM 2021 Landskrona 3:19.14
143 Ida Jacobsson 2007 Simklubben S02 RM Varberg 3:20.35
144 Isabelle Keen 2008 Göteborg Sim RM Varberg 3:21.04
145 Agnes Haglund 2007 Simklubben S02 RM Varberg 3:22.09
146 Elin Rimskog 2008 Västerås Simsällskap Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 3:22.38
147 Katarina Paulsson 2008 Klippans Simsällskap LH-Games - RM 2021 Landskrona 3:23.63
148 Lilian Werner 2008 Simklubben S02 RM Varberg 3:23.65
149 Anna-Maria Al Khoury 2008 Simklubben S02 RM Varberg 3:25.59
150 Rosa Thell 2008 Simklubben Lödde LH-Games - RM 2021 Landskrona 3:26.19
151 Gabriella Jonsson 2008 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 3:30.14
152 Mollie Berglund 2008 Mölndals Allmänna Simsällskap RM Varberg 3:30.60
153 Fanny Niklasson 2007 Föreningen Varbergs Sim RM Varberg 3:32.51
154 Alva Smeds 2007 Väsby Simsällskap Ungdoms-RM 2021 (Järfälla) 3:34.74
155 Filippa Rudolfsson 2008 Kungsbacka Simsällskap RM Varberg 3:36.64
156 Sanna Bodeklint 2008 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 3:48.91
- Clara Zettergren 2008 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping DSQ
- Lova Jonasson 2007 Västerås Simsällskap Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping DSQ
- Hanna Oehm 2007 Linköpings Allmänna SS Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping DSQ
- Fanny Karls 2007 Väsby Simsällskap Ungdoms-RM 2021 (Järfälla) DSQ

200m Medley Damer Final, Uppdaterad: 2021-07-20 22:04:34
15 - 15

# Förnamn Efternamn Född Förening Tävling Tid
1 Emma Jönsson 2006 Helsingborgs Simsällskap LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:30.46
2 Linnea Farrar 2006 Simklubben Neptun Polisen Head Summer Cup 2:34.31
3 Elsa Sjöström 2006 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 2:34.35
4 Frida Jansson 2006 Simklubben Poseidon LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:35.01
5 Ella Berg 2006 Helsingborgs Simsällskap LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:35.43
6 Hilda Hou Vasiiliagou 2006 Helsingborgs Simsällskap LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:36.59
7 Klara Torén 2006 Lidköpings Gymnastik o SS RM Varberg 2:36.81
8 Sigrid Hildebrand 2006 Kungsbacka Simsällskap RM Varberg 2:37.03
9 Febe Westerdahl 2006 Kungsbacka Simsällskap RM Varberg 2:38.13
10 Amelia Gustafsson 2006 Simklubben Neptun Polisen Head Summer Cup 2:38.24
11 Isa Ståhl 2006 Simklubben Poseidon LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:38.36
12 Tea Stark Friis 2006 Ystads Simsällskap LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:39.04
13 Klara Blickfors 2006 Oskarshamns Simsällskap Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 2:40.77
14 My Pettersson 2006 Landskrona Simsällskap LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:41.84
15 Elise Dalberg 2006 Föreningen Varbergs Sim RM Varberg 2:43.61
16 Saga Sillerström 2006 Simklubben S02 RM Varberg 2:43.69
17 Elsa Björnholm 2006 Linköpings Allmänna SS Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 2:43.70
18 Malva Eriksson 2006 Simklubben Neptun Polisen Head Summer Cup 2:43.84
19 Ella Andersson 2006 Eslövs Simsällskap LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:44.41
20 Agnes Carlsson-Djerf 2006 Skövde Simsällskap RM Varberg 2:45.10
21 Alma Berge Kleber 2006 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 2:47.97
22 Boglarka Kovacs 2006 Värnamo Simsällskap Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 2:48.04
23 Maja Borg 2006 Föreningen Uddevalla Sim RM Varberg 2:48.12
24 Wilma Danielsson 2006 Solna Sundbyberg SS 04 Ungdoms-RM 2021 (Järfälla) 2:48.34
25 Hilma Wahlström 2006 Upsala Simsällskap Ungdoms-RM 2021 (Järfälla) 2:48.38
26 Ester Costa 2006 Eskilstuna Simklubb Riksmästerskap ungdom (50m) 2021 Eskilstuna 2:48.96
27 Ronja Eir Kristjánsdóttir-Larsén 2006 Eskilstuna Simklubb Riksmästerskap ungdom (50m) 2021 Eskilstuna 2:50.18
28 Alwa Merenius 2006 Linköpings Allmänna SS Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 2:52.94
29 Maja Rödin 2006 Vellinge-Näsets Simklubb LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:53.76
30 Evelina Lemon 2006 Falu Simsällskap Riksmästerskap ungdom (50m) 2021 Falun 2:54.13
31 Felicia Gustavsson 2006 Finspångs Simklubb Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 2:54.29
32 Alice Sjödén-Sikström 2006 Stockholmspolisens IF SF Polisen Head Summer Cup 2:55.06
33 Tuva Lovinge 2006 Norrköpings Kappsimningsklubb Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 2:55.12
34 Ida Ivarsson 2006 Kungsbacka Simsällskap RM Varberg 2:55.74
35 Fanny Krekula 2006 Väsby Simsällskap Ungdoms-RM 2021 (Järfälla) 2:57.40
36 Clara Lövenkjaer 2006 Simklubben Stimmet RM Varberg 2:57.71
37 Amanda Mankinen Leonkrone 2006 Simklubben Elfsborg RM Varberg 2:57.94
38 Livia Landmyr 2006 Eslövs Simsällskap LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:58.26
39 Tigra Salomonsson 2006 Kristianstads SLS LH-Games - RM 2021 Landskrona 2:58.66
40 Ronja Gustafsson 2006 Kungsbacka Simsällskap RM Varberg 3:00.08
41 Clementina Orsi 2006 Stockholmspolisens IF SF Polisen Head Summer Cup 3:00.46
42 Hanna Karlsson 2006 Helsingborgs Simsällskap LH-Games - RM 2021 Landskrona 3:00.88
43 Ebba Carlström 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap RM Varberg 3:08.57
44 Ingrid Hiding 2006 Örebro Simallians Riksmästerskap Ungdom (50m) 2021 Norrköping 3:11.90
45 Alva Ek 2006 Stockholmspolisens IF SF Polisen Head Summer Cup 3:15.60
46 Cornelia Ek 2006 Falkenbergs Simklubb RM Varberg 3:27.17
- Sadie Caputo 2006 Stockholmspolisens IF SF Polisen Head Summer Cup DSQ
- Alice Gulin 2006 Kristianstads SLS LH-Games - RM 2021 Landskrona DNS

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner