Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM-aluekilpailu ES1 Päivitetty: 2022-10-28 19:52:49
IKM-aluekilpailu ES2 Päivitetty: 2022-10-30 17:54:41
IKM-aluekilpailu Häme Päivitetty: 2022-10-28 19:00:21
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2022-10-28 18:45:22
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi Päivitetty: 2022-10-28 19:15:07
IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi Päivitetty: 2022-10-28 19:01:39
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi Päivitetty: 2022-10-28 18:57:44

4, P14,15,16 800m VU Finaali, Päivitetty: 2022-10-30 17:54:41
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Jeriko Helanen Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 8:52.33
2 Leo Tuomainen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 9:04.55
3 Tommi Mosconi Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 9:10.33
4 Artem Shorokhov Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 9:10.72
5 Romeo Manner Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 9:15.72
6 Georg Aspholm Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 9:15.83
7 Arvid Kaas Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 9:16.02
8 Ahti Kotila Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 9:26.50
9 Tommi Kangas Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 9:29.04
10 Daniel Przado Rauman Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 9:30.09
11 Taavi Tedresaar Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 9:33.69
12 Simon Hiltunen Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 9:34.30
13 Mathias Eerola Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 9:34.61
14 Mikael Kynkäänniemi Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 9:40.61
15 Eero Hedemäki Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 9:41.19
16 Aleksi Salo Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 9:42.66
17 Milo Kallio Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 9:46.45
18 Niilo Pyhältö Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 9:47.29
19 Lauri Rantsi Vanders IKM-aluekilpailu ES2 9:52.10
20 Aapo Pajunen Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 9:53.84
21 Konsta Horppu Nokian Pyry IKM-aluekilpailu Häme 9:53.89
22 Veikka Savonen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 9:54.81
23 Karl Wik Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 9:56.68
24 Onni Tuohino Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 10:00.41
25 Joel Alfthan Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 10:00.83
26 Saku Virtanen Kouvolan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 10:01.48
27 Ossi Nevalainen Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 10:02.23
28 Andrei Teittinen Vanders IKM-aluekilpailu ES2 10:03.49
29 Olli Ruuskanen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 10:03.72
30 Niklas Honkanen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 10:04.40
31 Väinö Linnermo Tuusulan Uimaseura ry IKM-aluekilpailu ES2 10:10.96
32 Olli Korvakangas Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 10:14.48
33 Tiitus Nygård Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 10:15.74
34 Jere Pasanen Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 10:16.52
35 Eino Lantto Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 10:21.28
36 Nikita Zuravljov TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 10:24.61
37 Emil Österberg Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 10:31.03
38 Paavo Kilpeläinen Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 10:38.24
39 Jasper Pihlava Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 10:45.04
40 Lauri Csere Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 10:46.56
41 Samu Tirkkonen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 10:51.01
42 Roope Suuronen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 11:04.27
43 Tuli Hakkarainen Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 11:05.51
44 Santeri Vanhala Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 11:12.98
45 Joonas Lappalainen Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 11:39.12
- Matias Rauhala Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi DNF

4, P14,15,16 800m VU Finaali, Päivitetty: 2022-10-30 17:54:41
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Ilmari Nieminen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 8:34.03
2 Roope Liimatainen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 8:42.86
3 Tuukka Orre Kajaanin Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 8:50.78
4 Eetu Autio Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 8:50.84
5 Oskari Tavast Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 8:55.23
6 Amos Mäkilä Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 8:57.72
7 Leo Mannonen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 9:04.48
8 Markuss Justovics Rauman Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 9:05.72
9 Väinö Hinkka Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 9:09.18
10 Onni Rahkonen Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 9:12.90
11 Aaron Qvisén Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 9:16.63
12 Adam Westeråker Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 9:17.90
13 Teemu Lehtinen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 9:23.05
14 Altti Sormunen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 9:26.27
15 Joel sulonen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 9:27.90
16 Nuutti Kerkkänen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 9:32.09
17 Oskari Hakkarainen Swimming Club Vuokatti IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 9:41.32
18 Aapo Alaniska Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 9:48.62
19 Iivari Launonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 9:50.99
20 Jesper Isotalo Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 9:51.69
21 Kie Roukus Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 9:53.02
22 Thomas Jürgens Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 9:55.13
23 Matias Pontalti Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 10:00.19
24 Aukusti Malinen Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 10:00.81
25 Roope Piironen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 10:11.12
26 Artem Teryaev Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 10:11.78
27 Kaj Jonatan Jakobsson Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 10:13.23
28 Niklas Kallio TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 10:14.08
29 Eelis Hietala Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 10:28.03
30 Jesse Kakko Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 10:29.76
31 Miika Toivonen Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 10:33.28
32 Mikko Salmi Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 11:17.80
33 Joel Väisänen Tuusulan Uimaseura ry IKM-aluekilpailu ES2 11:18.47
34 Jesse Suikkanen Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 11:28.24
35 Johannes Jukola Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 12:19.01

4, P14,15,16 800m VU Finaali, Päivitetty: 2022-10-30 17:54:41
16 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Risto Kallström Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 8:24.09
2 Tomi Silander Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 8:43.42
3 Joonatan Davie Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 8:44.69
4 Ville Suojasto Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 8:47.80
5 Erik Peuhkuri Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 8:50.45
6 Andras Galos Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 8:52.81
7 Hugo Haverinen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 8:58.40
7 Aaro Imppola Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 8:58.40
9 Iivari Kautiainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 9:04.69
10 Frans Sandblom Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 9:08.28
11 Santeri Holmberg Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 9:13.95
12 Vilho Teno Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 9:21.75
13 Antti Huttunen Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 9:24.85
14 Onni Tarkiainen Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 9:28.45
15 Luka Valtonen Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 9:29.68
16 Tino Rantamäki Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 9:32.18
17 Niklas Pesonen Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 9:34.62
18 Benjamin Winqvist Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 9:53.67
19 Anton Eino Mikael Ahonen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 9:55.84
20 Eetu Nieminen TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 10:00.47
21 Jasu Haapaniemi Keravan Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 10:04.29
22 Aleksi Luopajärvi Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 10:05.23
23 Elias Tuukkanen Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 10:29.14
24 Manan Khalil Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 10:40.72
25 Rasmus Ruotoistenmäki Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 10:45.30
26 Aaro Kyntömaa Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 11:17.05

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner