Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM-aluekilpailu ES1 Päivitetty: 2022-10-28 19:02:20
IKM-aluekilpailu ES2 Päivitetty: 2022-10-30 17:54:36
IKM-aluekilpailu Häme Päivitetty: 2022-10-28 18:27:07
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2022-10-28 18:21:14
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi Päivitetty: 2022-10-28 18:56:20
IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi Päivitetty: 2022-10-28 18:23:35
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi Päivitetty: 2022-10-28 18:34:49

3, T13,14,15 800m VU Finaali, Päivitetty: 2022-10-30 17:54:36
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Mona Hankavuori Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 9:17.89
2 Uliana Nikashina ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 9:19.15
3 Lotta Uusikartano Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 9:31.77
4 Luna Lauhava-Kääriäinen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 9:39.71
5 Emma Kaivola Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 9:42.38
6 Netta Moilanen Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 9:44.67
7 Cecilia Lietzén Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 9:47.60
8 Ilona Kallio Vanders IKM-aluekilpailu ES2 9:48.24
9 Vilja Suominen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 9:51.52
10 Janna Saloniemi TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 9:54.90
11 Lisette Schaper Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 9:58.32
12 Sara Uski Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 10:06.56
13 Veera Linna Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 10:07.45
14 Lotta Malmelin Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 10:07.89
15 Nea Hellsten Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 10:08.13
16 Aino Hakkarainen Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 10:08.73
17 Saimi Lylander Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 10:11.30
18 Emilia Valtonen Rauman Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 10:13.05
19 Vivian Oker-Blom Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 10:13.92
20 Katariina Lahti Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 10:14.79
21 Carola Lehtonen Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 10:16.40
22 Milda Leppäluoto Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 10:17.76
23 Neea Junttila Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 10:18.04
24 Jenna Tuomainen Vanders IKM-aluekilpailu ES2 10:25.06
25 Ellen Marjamaa Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 10:27.03
26 Aino Emilia Kautto Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 10:32.33
27 Sofia Rokka ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 10:34.63
28 Emma Laaksonen Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 10:35.65
29 Alina Niittymäki Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 10:37.19
30 Miina Vatanen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 10:38.78
31 Hilla Pajula Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 10:41.53
32 Kira Kekäle Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 10:41.58
33 Lina Koivulahti Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 10:43.66
34 Helvi Huttunen Rauman Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 10:45.18
35 Unna Timonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 10:47.15
36 Liisi Emilia Tuominen Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 10:50.47
37 Nadiia Kravchuk Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 10:50.65
38 Aurora Känsälä Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 10:50.84
39 Seela Saario ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 10:52.49
39 Linda Pentikäinen Kouvolan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 10:52.49
41 Amelie Hillers Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 10:54.02
42 Jelizaveta Jekimova Uimaseura Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 10:56.56
43 Frida Viinikainen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 10:57.15
44 Auli Hakkarainen Vanders IKM-aluekilpailu ES2 10:59.45
45 Anni Eskelinen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 11:04.31
46 Aino Koivuluoma Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 11:04.90
47 Vanessa Nylund Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 11:09.73
48 Pipsa Männistö Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 11:16.28
49 Helmi Oksa Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 11:16.70
50 Rinja Nikunlassi Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 11:25.87
51 Laura Räikkälä Kankaanpään Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 11:31.06
52 Emilia Piiparinen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM-aluekilpailu Häme 11:31.22
53 Eeva Pirttimäki Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 11:41.37
54 Leia Heinonen Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 11:42.95
55 Sanni Talka Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 12:03.81
56 Stella Alexandra Vainio Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 12:13.60
57 Isabel Meriläinen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 12:17.97
58 Kaisla Hirvasniemi Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 12:22.45

3, T13,14,15 800m VU Finaali, Päivitetty: 2022-10-30 17:54:36
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Malla Hämäläinen Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 9:04.64
2 Miina-Anniina Härkänen Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 9:05.08
3 Lilja Hirsikko ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 9:23.81
4 Lotta Martikainen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 9:40.98
5 Hilma Mannersalo Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 9:41.32
6 Awa Laukkanen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 9:41.33
7 Saimi Lanki Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 9:41.60
8 Laura Lehtoila ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 9:46.18
9 Albertiina Kotkaniemi Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 9:53.75
10 Saara Pakomäki Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 9:57.00
11 Nana Murtomäki Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 9:58.37
12 Leena Tissari Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 10:02.23
13 Liisi Lehtiö Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 10:06.79
14 Luisa Sofia Zurban Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 10:07.02
15 Emmi Pernaa Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 10:09.98
16 Iina Pihlaja Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 10:11.49
17 Iiris Pajamo Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 10:12.66
18 Emilia Ådjers Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 10:16.49
19 Sagdiana Rakhimova Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 10:20.96
20 Emma Tieaho Nokian Pyry IKM-aluekilpailu Häme 10:36.28
21 Viiu Levola TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 10:38.82
22 Nella Hämäläinen Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 10:41.69
23 Aino Jämsä Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 10:46.57
24 Iida-Carita Niskanen Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 10:48.74
25 Aino Sarvilahti Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 10:48.87
26 Raakel Rihte Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 10:49.39
27 Ella Lindholm Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 10:51.57
28 Irina Karvonen Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 11:05.96
29 Iina Hakulinen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 11:18.69
30 Ada-Sofia Juntunen Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 11:25.56
31 Hilda McGarvie Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 11:40.60
32 Annukka Tallinen Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 11:41.81
33 Saara Virtanen Kouvolan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 11:59.96
34 Olivia Ojala Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 12:11.60
35 Noora Lausala Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 12:13.28
36 Emma Palola Kokkolan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 12:42.49
- Saga Linnosaari Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 DSQ

3, T13,14,15 800m VU Finaali, Päivitetty: 2022-10-30 17:54:36
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Ida Savolainen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 9:17.81
2 Aino Ruotsalainen Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 9:21.63
3 Mirelle Hirsiniemi Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 9:27.19
4 Erin Heinikangas Rauman Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 9:32.06
5 Linnea Koski Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 9:36.28
6 Aina Keiski Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 9:37.28
7 Petra Soini TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 9:38.87
8 Eine Idman Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 9:38.97
9 Maret Beyer Swimming Club Rovaniemi IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 9:39.71
10 Tiia Reini Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 9:40.47
11 Matilda Leppänen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 9:44.81
12 Saima Peltonen Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 9:47.81
13 Anna Lindholm Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 9:49.20
14 Elsa Pelkonen Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 9:51.63
15 Iida Hirvonen ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 9:54.22
16 Minea Kynkäänniemi Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 9:58.65
17 Pinja Niskanen Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 10:02.19
18 Aada-Julia Laakso Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 10:03.81
19 Agnes Ruusumo Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 10:06.54
20 Aava Näykki Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 10:13.80
21 Aino Leinonen Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 10:16.20
22 Kaisa Keränen Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 10:18.63
23 Nella Imponen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 10:19.51
24 Roosa Junnila Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 10:20.20
25 Senni Piirainen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 10:23.46
26 Neri Lätti Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 10:24.66
27 Andrea Rokkanen Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 10:33.03
28 Elle Härkönen Swimming Club Rovaniemi IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 10:34.15
29 Alma Holmlund Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 10:35.51
30 Anita Mäkinen Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 10:54.00
31 Kristina Helsing Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 10:56.67
32 Vuokko Larjomaa Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 11:02.15
33 Hilla Lehtonen Tuusulan Uimaseura ry IKM-aluekilpailu ES2 11:16.10
- Anni Frusti TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme DNF

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner