Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM-aluekilpailu ES1 Päivitetty: 2022-10-28 17:55:44
IKM-aluekilpailu ES2 Päivitetty: 2022-10-30 17:54:33
IKM-aluekilpailu Häme Päivitetty: 2022-10-28 18:10:14
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2022-10-28 17:45:01
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi Päivitetty: 2022-10-28 17:57:23
IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi Päivitetty: 2022-10-28 17:54:20
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi Päivitetty: 2022-10-28 17:54:02

2, P12,13,14,15,16 100m RU Finaali, Päivitetty: 2022-10-30 17:54:33
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Elmo Kyytinen Järvenpään Uintiklubi ry IKM-aluekilpailu ES2 1:23.81
2 Aapo Tervo Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:24.28
3 Veeti Ukkola Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:26.92
4 Ville Tressel Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:27.18
5 Toivo Karinen Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:28.26
6 Nilla Hagelin Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:29.18
7 Emil Jungner Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:29.36
8 Vadim Nikolashin Uimaseura Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:29.46
9 Justus Uutela Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:30.17
10 Benjamin Juusela Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:30.60
11 Anton Kahelin Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:30.80
12 Adam Bazhyna Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:30.89
13 Eino Koskinen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:30.92
14 Nikita Dzura Uimaseura Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:31.02
15 Roope Tikkanen Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:31.12
16 Eino Tonteri Nokian Pyry IKM-aluekilpailu Häme 1:31.55
17 Niklas Kaipainen Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:31.65
18 Lauri Seppälä Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:31.95
19 Santtu Lähdeniitty Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:32.14
20 Laban Kiuru Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:32.33
21 Eero Hiekkanen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:32.48
22 Kiril Lopusiev Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:32.86
23 Emil Peuhkuri Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:32.91
24 Eemil Saari Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:33.11
25 Elias Boman Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:34.48
26 Leo Suominen Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:34.68
27 Jaro Pyrhönen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:34.84
28 Daniel Kuismin Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:35.53
29 Nicolas Luoma Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:35.55
30 Amos Eriksson Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:35.61
31 Luukas Jokinen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM-aluekilpailu Häme 1:35.74
32 Axel Mara Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 1:35.99
33 Eero Lähteenmäki ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:36.37
34 Eetu Ääri Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:36.58
35 Elmer Eepo Mikael Wirth Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:36.72
36 Andre Tuominen Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:36.75
37 Juuso Hurme Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:37.03
38 Wilhelm Rasinmäki Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:37.46
39 Lenni Kumpulainen Mikkelin Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:38.14
40 Paavo Jokiranta Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:38.42
40 Elias From Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:38.42
42 Jami Torvikoski Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:38.50
43 Elias Keiski Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:38.55
44 Hugo Virtanen Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:38.60
45 Hugo Ketola Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:38.69
46 Justus Tikkanen TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:38.75
47 Peetu Pulkkinen Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:38.84
48 Kasper Lehto Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:39.82
49 Wilmer Otto Oskari Sjöstrand Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:39.92
50 Eelis Hakulinen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:40.22
51 Felix Oksa Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:40.61
52 RIKU KUKKONEN Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:40.68
53 Samuel Berg Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:41.11
54 Heikki Eskelinen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:42.38
55 Eino Kytöjoki Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:42.44
56 Oskari Mökkönen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:42.56
57 Miikka Laitinen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:42.87
58 Anto Loukine Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:43.01
59 Eemeli Havia Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:43.03
60 Aapo Teno Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:43.62
61 Renne Piironen Loimaan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:43.92
62 Valtteri Simola Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:44.37
63 Daniel Salja Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM-aluekilpailu Häme 1:44.49
64 Jere Koskelainen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:44.60
65 Axel Paananen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:44.87
66 Eero Takamäki Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:45.56
67 Kliment Sergeev Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:46.68
68 Oliver Jalo Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:47.34
69 Venni Alho Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:48.27
70 Urho Leppälä Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:48.38
71 Aatu Satola Rauman Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:48.65
72 Elias Pirskanen Järvenpään Uintiklubi ry IKM-aluekilpailu ES2 1:49.01
73 Sami Passinen Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:49.39
74 Hugo Skants Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:49.69
75 Toivo Huilla TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:50.01
76 Verneri Skog Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:50.07
77 Taneli Nisonen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:50.80
78 Leo Kiikka Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:50.97
79 Elis Williamsson Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:51.52
80 Aleksandr Rostikov Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:52.30
81 Samu Hirvonen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:52.46
82 Konsta Heikkinen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:52.83
83 Veikka Suvitie Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:53.83
84 Topias Metso Nokian Pyry IKM-aluekilpailu Häme 1:53.95
85 Otto Savolainen Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:54.00
86 Juho Heino Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:54.18
87 Jasper Pöytälaakso Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:54.66
88 Arttu Rantanen Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:55.03
89 Arttu Kankaanpää Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:55.54
90 Perttu Lepola Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:55.89
91 Lauri Vuori Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:56.05
92 Aleksi Aakala Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:56.72
93 Hermanni Laihorinne Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:57.60
94 Oskari Luopajärvi Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:57.71
95 Kirill Gorokhov Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:58.65
96 Onni Purhonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:58.73
97 Jalmari Mäkinen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 2:02.23
98 August Eliel Perkkiö Kankaanpään Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 2:02.38
99 Valdemar Gates Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 2:02.85
100 Reko Härkönen Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 2:03.99
101 Eerikki Nisonen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 2:04.88
102 Oliveri Mäentausta Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 2:06.58
103 Lenni Löytäinen Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 2:14.88
- Melker Backlund Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi DSQ
- Sisu Eino Antero Kuusisto Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi DSQ
- Alexander Eremenkov Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi DSQ
- Elias Markku Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi DSQ
- Elias Hirvonen Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi DSQ
- Verneri Tenlén Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi DSQ
- Samu Auromaa Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 DSQ
- Julius Lehtojärvi Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi DSQ
- Kevin van Rooij Gladius Kirkkonummi IKM-aluekilpailu ES1 DSQ
- Eino Marela Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi DSQ
- Aaro Viskari Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi DSQ
- Viljami Kalle Herman Mellanen Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 DSQ

2, P12,13,14,15,16 100m RU Finaali, Päivitetty: 2022-10-30 17:54:33
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Urho Ruuska Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:14.20
2 Thomas Salonen Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:16.07
3 Tuure Pikkuhuhta TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:16.95
4 Paul Pasonen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:18.02
5 Eelis Nuutinen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:18.24
6 Julius Mäntylä Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:18.39
7 Elis Luomala Kokkolan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:18.81
8 Joel Kontio Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:18.87
9 Jaakko Bogdanov Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:19.66
10 Luka Heikkuri Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:20.48
11 Oiva Numminen Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:20.67
12 Vilho Eerik Pellikka Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:21.53
13 Konstantinos Karagiannis Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:21.58
14 Severi Tammihovi Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:21.62
15 Vilho Haikonen Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:22.21
16 Topias Ruuska Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:22.52
17 Daniel Pulli Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:22.60
18 Aarni Rahkonen Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 1:22.78
19 Wille Vantala Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:22.88
20 Sylvester Pihlaja Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:23.39
21 Valtteri Tavast Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:23.75
22 Aleksi Kukkola Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:24.03
23 Veikka Palo Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:24.19
24 Eeli Lehtinen Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:24.22
25 Aleksi Kallioinen Kemin Työväen Uimarit IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:25.16
26 Oskari Salo Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:25.83
27 Rico Kettunen Iisalmen Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:25.97
28 Denis Ivachev Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:26.05
29 Matti Nurminen Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:26.19
30 Niko Aaltonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:26.20
31 Elmeri Osmala Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:26.35
31 Michail Angelos Karagiannis Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:26.35
33 Alex Isotalo Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:26.78
34 Veeti Väyrynen Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:26.83
35 Jere Kaljunen Uinti Imatra IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:26.84
36 Anton Qvisén Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:26.99
37 Artemiy Andreev Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:27.57
38 Aaron Rantsi Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:27.76
39 Elias Hänninen Kouvolan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:28.18
40 Aaro Paasio Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:28.72
41 Casper Neste Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:28.98
42 Aukusti Partinen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:29.04
43 Onni Österberg Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:29.27
44 Frans Nieminen TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:29.33
45 Eero Carne Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:29.41
46 Rasmus Myller Tuusulan Uimaseura ry IKM-aluekilpailu ES2 1:29.45
47 Maxim Zuravljov TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:29.78
48 Eemeli Pennanen TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:30.06
49 Alex Ailio Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:30.13
50 Niilo Lehtinen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:30.16
51 Max Tamminen Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:30.48
52 Konsta Hiltunen Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:31.51
53 Lenni Parpola Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:32.23
54 Otto Heinonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:32.44
55 Oliver Rantanen Uimaseura Kaarina IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:33.69
56 Kevin Hartman Järvenpään Uintiklubi ry IKM-aluekilpailu ES2 1:33.76
56 Hermanni Huttunen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:33.76
58 Ilmari Pohja Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM-aluekilpailu Häme 1:34.29
59 Veikko Eemil Ukko Lappalainen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:34.58
60 Veeti Jalava Swimming Team Rauma IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:34.91
61 Hugo Heikkilä Nokian Pyry IKM-aluekilpailu Häme 1:35.04
62 Joonas Karppinen Kajaanin Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:35.27
63 Kaius Kankainen Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 1:35.99
64 Lauri Korppinen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:36.08
65 TongWei Qu Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:36.12
66 Eliel Grönroos Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:36.22
67 Iikka Heiko Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:36.60
68 Fran Klaric Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:36.80
69 Jimi Malkki Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:37.46
70 Olavi Niiranen Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:37.49
71 Daniel Gültekin Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:38.13
72 Albert Hällfors Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:38.65
73 Rasmus Lintilä Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:39.10
74 Aarne Lehtonen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:39.84
75 Milo Viskari Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:39.93
76 Eino Bucktman TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:40.35
77 Viljami Rautiainen Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:40.93
77 Olli Alanaatu Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:40.93
79 Taito Aaltonen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:41.11
80 Viljo Laavola Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:41.16
81 Iivari Tihinen Kemin Työväen Uimarit IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:41.96
82 Verneri Hietala TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:42.64
83 Aksel Eriksson Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:43.22
84 Rasmus Kautto TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:44.83
85 Johannes Nikko Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:45.11
86 Axel Kuukkanen Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:45.12
87 Juho Varismäki Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:45.41
88 Julius Länsivuori Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:46.02
89 Joona Talvensaari Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:46.03
90 Oliver Tavilahti Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:46.79
91 Matvey Chekhonin Swimming Team Rauma IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:47.45
92 Kota Moriwaki Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:47.50
93 Veikka Kiukkonen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:47.56
94 Sami Penttinen TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:48.30
95 Samu-Patrik Sula Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:48.54
96 zhuoer song Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:49.25
97 Benjamin Bodnarchuk Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:49.45
98 Aukusti Lempiäinen Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:49.87
99 Sisu Iivari Venetjoki HTU Stadi IKM-aluekilpailu ES1 1:50.14
100 Emil Myllymaa Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:52.23
101 AHAN KOMALI Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:53.29
102 Matti Ruotsalainen HTU Stadi IKM-aluekilpailu ES1 1:53.70
103 Mikael Minkkinen Kajaanin Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:56.60
104 Elian Sainio Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:57.02
105 Linus Löytäinen Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:57.16
106 Henrik Pihlaja Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 2:05.02
107 Pyry Kivioja Kankaanpään Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 2:06.78
108 Uuno Jouha Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 2:12.00
- Peetu Valtonen Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi DSQ
- Jaroslav Hahkonen Race Club Sveitsi IKM-aluekilpailu ES2 DSQ
- Leevi Rasila Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi DSQ
- Verneri Mäkinen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi DSQ
- Jose Bly Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi DSQ
- Niklas Komi Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi DSQ
- Lenni Salmenkangas Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi DSQ

2, P12,13,14,15,16 100m RU Finaali, Päivitetty: 2022-10-30 17:54:33
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Nicolas Nyström Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:06.94
2 Jeriko Helanen Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:07.44
3 Tuomas Heikkilä Uimaseura Aquila IKM-aluekilpailu ES2 1:07.62
4 Kaapo Tuomainen Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:08.96
5 Oskari Juntti Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:09.99
6 Pravin Perasath Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:10.44
7 Eero Tandefelt-Kauste Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:10.95
8 Alex Stickler Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:11.32
9 Samuli Liikamaa Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:11.46
10 Jussi Laine Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:12.11
11 Niklas Ugolnikov Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:12.12
12 Tommi Mosconi Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:13.14
13 Emil Koskela Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:13.15
14 Nikita Maximov Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:13.20
15 Kivi Kontinen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:13.45
16 Otso Johansson Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:13.83
17 Amos Korin Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:14.05
18 Mikael Kynkäänniemi Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:14.66
19 Wili Laiho Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:14.95
20 Tuomas Nissinen Kemin Työväen Uimarit IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:15.11
21 Väinö Linnermo Tuusulan Uimaseura ry IKM-aluekilpailu ES2 1:15.73
22 Thanh Kiet Lam Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:15.76
23 Alex Wiksten Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:16.15
24 Oskari Matilainen Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:16.20
25 Matti Klümper Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:16.43
26 Arseni Tielinen Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:16.62
27 Herman Sandbacka Kokkolan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:17.01
28 Olli Ruuskanen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:17.30
29 Kristian Juutilainen Rovaniemen Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:18.67
30 Oiva Saarinen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:18.78
31 Topi Rissanen Pieksän Kuutit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:18.80
32 Viljam Savolainen Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:18.94
33 Nico Jääskeläinen Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:18.99
34 IAN GONZALEZ CATON Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:19.09
35 Veikka-Eemil Lehtonen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:20.85
36 Jasper Pihlava Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:21.99
37 Eemeli Nygård Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:22.25
38 Daniel Mõsko Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:22.79
39 Elias Suominen TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:22.80
40 Eemil Sytchak Kokkolan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:22.96
41 Onni Tuohino Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:23.04
42 Johannes Felin Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:23.33
43 Nooa Valtonen Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:24.35
44 firat burak böke Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:25.55
45 Oliver Autero Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:25.56
46 Matias Jääskeläinen Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:26.48
47 Jonne Rantakeisu Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:27.09
48 Adam Isaev Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:27.34
49 Otso Tuisku Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:28.50
50 Santeri Kotijärvi Haukiputaan Heitto uintijaosto IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:29.08
51 Lauri Csere Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:30.68
52 Max Kulmala Uimaseura Kaarina IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:31.01
53 Eloi Norrman Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:31.23
54 Luka Walter Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:31.28
55 Albin Antas Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 1:31.54
56 Onni Matti Elmeri Savolainen Nokian Pyry IKM-aluekilpailu Häme 1:31.88
57 Antti Sauroja Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:32.17
58 Julius Cario Gladius Kirkkonummi IKM-aluekilpailu ES1 1:33.45
59 Juska Nousiainen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:33.51
60 Elias Eironen Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:33.99
61 Nuutti Leppänen Tuusulan Uimaseura ry IKM-aluekilpailu ES2 1:34.17
62 Hugo Rossi Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:34.86
63 Sasu Valtonen Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:37.17
64 Edvin Pulkkinen Kokkolan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:37.37
65 Elmeri Hauninen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:37.74
66 Konstantin Terekhov Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:40.74
67 Eliel Käkönen Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:41.31
68 Simo Karhu Järvenpään Uintiklubi ry IKM-aluekilpailu ES2 1:41.90
69 Eemeli Eloranta Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:44.65
70 Miro Kuosmanen Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:44.78
71 Tuomas Loponen Kajaanin Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:58.12
- Kasperi Kenttä Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 DSQ
- Tuomas Pääaho Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi DSQ
- Sakari Rossi Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme DSQ

2, P12,13,14,15,16 100m RU Finaali, Päivitetty: 2022-10-30 17:54:33
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Valtteri Pellinen Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:07.13
2 Oiva Koppelmäki Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:07.75
3 Leo Mannonen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:08.26
4 Juho Rosenström TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:08.57
5 Carl-Victor Nykvist Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 1:09.37
6 Otso Heikkinen Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 1:09.70
7 Eetu Niemi Octopus Lohja IKM-aluekilpailu ES2 1:10.03
8 Niko Kumpulainen Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:10.23
9 Mikael Uitto Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:10.55
10 Lauri Jumppanen Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:10.92
11 Leevi Väyrynen Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:11.28
12 Alexandro Sivenius Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:12.15
13 Oskari Tavast Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:12.16
14 Aapo Alaniska Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:12.59
15 Yaroslav Uzlyakov Tuusulan Uimaseura ry IKM-aluekilpailu ES2 1:12.60
16 Cristian Cannizzaro Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:13.05
17 Jasu Nieminen Loimaan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:13.86
18 Joonas Keränen Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:13.91
19 Miika Toivonen Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:13.97
20 Mark Pokidko Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:14.13
21 Elias Salo Vesihelmen Uimaseura IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:14.28
22 Oskar Söderlund Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:14.52
23 Joonas Pulkkinen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:14.66
24 Christian Edelman Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:14.98
25 Thomas Jürgens Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:15.01
26 Tero Soukka TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:15.55
27 Topias Partinen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:15.77
28 Noel Ehrlund Gladius Kirkkonummi IKM-aluekilpailu ES1 1:17.01
29 Gleb Burakov Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:17.70
30 Markus Levonoja Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM-aluekilpailu Häme 1:17.83
31 Shengzhe Yin Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:18.02
32 Julius Linde Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:18.06
33 Patrik Ventus Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 1:18.31
34 Eemeli Salo TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:18.94
35 Akseli Kellman Mikkelin Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:19.03
36 Niklas Tikkanen TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:19.25
37 Rasmus Talo Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:19.37
38 Tuomo Strömmer Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:19.74
39 Leo Nieminen ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:20.35
40 Kasper Valkeeniemi Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:20.59
41 Matias Lehtinen Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:21.24
42 Patric Meriholvi Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:21.99
43 Markus Ronkainen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:22.21
44 Aleksanteri Hakala Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 1:22.37
45 Arttu Carne Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:23.93
46 Ilja Belov Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:23.97
47 Jesse Aittola Kouvolan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:24.98
48 Elias Ukkonen Kouvolan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:25.04
49 Lauri Riitamaa Loimaan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:25.89
50 Aaron Selehov Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:26.44
51 Otso Partanen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:26.62
52 Juuso Silfver Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:26.88
53 Niilo Kommeri Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 1:28.87
54 Oliver Rautala Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:30.58
55 Topi Äikäs Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:31.83
56 Eero Oksanen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:32.82
57 Eskil Ehnholm Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 1:33.32
58 Nikke Laine Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:34.76
59 Lauri Juvonen Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:35.06
60 Arttu Ruotsalainen Kajaanin Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:37.37
61 Ivan Vasilev Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:40.20
62 Aukusti Paakkala Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM-aluekilpailu Häme 2:12.50
- Veeti Palo Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi DSQ
- Adolf Kaisla Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 DSQ

2, P12,13,14,15,16 100m RU Finaali, Päivitetty: 2022-10-30 17:54:33
16 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Boris Minkovski Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:02.75
2 Tomi Silander Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:05.14
3 Konsta Rantasuo Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:05.26
4 Kaapo Laaja Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:06.15
5 Aleksandr Vysotskiy ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:07.13
6 Uuri Aaron Ilmari Ranz Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 1:08.76
7 Sebastian Sojolin TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:08.81
8 Torsti Saarela Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:09.72
9 Ilmari Partanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:09.83
10 Väinö Pitkänen Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:09.86
11 Anton Helén Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:09.89
12 Niklas Töyrylä Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:10.25
13 Matias Leiwo TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:10.29
14 Aarne Nuutinen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:10.64
15 Pyry Pyykkö Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:10.71
16 Jesse Koskinen Kemin Työväen Uimarit IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:11.02
17 Saku Pietilä TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:11.75
18 Iivari Kautiainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:12.53
19 Christian Nummi Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:12.84
20 Lassi Leppänen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 1:13.01
21 Johan Hujanen Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 1:13.32
22 Frans Sandblom Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:13.39
23 Mikael Rasinmäki Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:13.50
24 Aaron Tikkanen Race Club Sveitsi IKM-aluekilpailu ES2 1:13.84
25 Aarne Laurila Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:14.48
26 Miika Suorsa Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:14.97
27 Pyry Laurikainen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:15.32
28 Samuel Hartikainen Varkauden Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:15.79
29 Leo Lana Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:16.55
30 Miska Korkalainen Voikkaan Viesti IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:16.84
31 Kalle Heinonen TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:16.86
32 Ferdinand Backman TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:19.07
33 Arttu Kortetjärvi Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:20.35
34 Ilari Linderborg Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:20.38
35 Robert Cranston Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 1:20.39
36 Valtteri Kotijärvi Haukiputaan Heitto uintijaosto IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:24.98
37 Onni Sidoroff Mikkelin Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:30.23

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner