Kokonaistilanne
Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2020-10-31 18:03:42
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2020-10-31 17:46:17
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 18:44:12
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 17:04:47
IKM 2020 Länsi-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 17:16:13
IKM 2020 Pohjois-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 16:47:36
IKM 2020 Varsinais-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 17:26:20
16, P11,13,14,15,16 200m VU Finaali, Päivitetty: 2020-10-31 18:44:12
11 - 11
# |
Etunimi |
Sukunimi |
Seura |
Kilpailu |
Time |
1 |
Severi |
Tammihovi |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:24.88 |
2 |
Konstantinos |
Karagiannis |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:39.27 |
3 |
Jaakko |
Bogdanov |
Lahden Uimaseura |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:42.55 |
4 |
Juuso |
Käär |
Raision Urheilijat |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:43.19 |
5 |
Reetu |
Jauhojärvi |
Swimming Club Rovaniemi |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:43.21 |
6 |
Thomas |
Salonen |
Raision Urheilijat |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:43.93 |
7 |
Urho |
Ruuska |
Swimming Jyväskylä |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:45.09 |
8 |
Eero |
Carne |
Raision Urheilijat |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:45.45 |
9 |
Aarni |
Rahkonen |
Simmis Grani |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:48.13 |
10 |
Wille |
Vantala |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:50.64 |
11 |
Eliel |
Grönroos |
Uinti Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:50.75 |
12 |
Topias |
Ruuska |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:51.44 |
13 |
Aleksi |
Kukkola |
Swimming Jyväskylä |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:52.60 |
14 |
Niila |
Tukiala |
Helsingfors Simsällskap |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:53.61 |
15 |
Vilho |
Haikonen |
Salon Uimarit |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:53.70 |
16 |
Eeli |
Lehtinen |
Uinti Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:53.77 |
17 |
Vilho Eerik |
Pellikka |
Joensuun Uimaseura ry |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:54.47 |
18 |
Veeti |
Väyrynen |
Oulun Uinti 1906 |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:54.84 |
19 |
Elias |
Hänninen |
Kouvolan Uimarit |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:55.18 |
20 |
Milo |
Anttila |
Riihimäen Uimaseura |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:55.75 |
21 |
caro |
reponen |
Kouvolan Uimarit |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:55.85 |
22 |
Niilo |
Lehtinen |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:56.02 |
23 |
Onni |
Österberg |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:58.07 |
24 |
Sisu |
Tikka |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:59.11 |
25 |
Anton |
Qvisén |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:59.18 |
26 |
Elis |
Luomala |
Kokkolan Uimaseura |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
3:00.41 |
27 |
Veeti |
Elonen |
Rauman Uimaseura |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
3:03.03 |
28 |
Eino |
Välimäki |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
3:03.58 |
29 |
Alex |
Mäkelä |
Raision Urheilijat |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
3:04.16 |
30 |
Joona |
Talvensaari |
Swimming Jyväskylä |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
3:06.89 |
31 |
Fran |
Klaric |
Porin Uimaseura |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
3:08.90 |
32 |
Lauri |
Korppinen |
Swimming Jyväskylä |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
3:09.12 |
33 |
Rasmus |
Lintilä |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
3:10.06 |
34 |
Max |
Tamminen |
Hämeenlinnan Uimaseura |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
3:10.16 |
35 |
Artur |
Hakala |
Simmis Grani |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
3:10.48 |
36 |
Hugo |
Heikkilä |
Nokian Pyry |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
3:10.87 |
37 |
Veikka |
Kiukkonen |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
3:12.80 |
38 |
Maxim |
Zuravljov |
TaTu Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
3:14.08 |
39 |
Joel |
Kauppila |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
3:14.22 |
40 |
Johannes |
Nikko |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
3:16.83 |
41 |
Alex |
Isotalo |
Uinti Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
3:17.78 |
42 |
Eemeli |
Pennanen |
TaTu Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
3:21.20 |
43 |
Nooa |
Koskela |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
3:21.68 |
44 |
Luka |
Heikkuri |
Uinti Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
3:22.09 |
45 |
Elias |
Zeitlin |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
3:25.86 |
46 |
Aukusti |
Partinen |
Joensuun Uimaseura ry |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
3:26.12 |
47 |
Eeli |
Mikkonen |
Swimming Team Rauma |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
3:26.70 |
48 |
Lenni |
Salmenkangas |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
3:29.59 |
49 |
Johannes |
Ventsas |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
3:29.70 |
50 |
Daniel |
Gültekin |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
3:32.55 |
51 |
Lenni |
Väänänen |
Uinti Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
3:37.28 |
52 |
Eetu |
Haverinen |
Oulun Lohet |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
3:39.74 |
53 |
Oliver |
Tavilahti |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
3:42.55 |
54 |
Julius |
Länsivuori |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
3:46.42 |
55 |
Verneri |
Mäkinen |
Åbo Simklubb |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
3:46.79 |
56 |
Rasmus |
Kautto |
TaTu Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
3:50.69 |
- |
Eemeli |
Kuusisto |
Nurmijärven Uinti |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
DSQ |
- |
Leevi |
Rasila |
Kempeleen Pyrintö |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
DSQ |
- |
Sylvester |
Pihlaja |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
DSQ |
- |
Casper |
Neste |
Hyvinkään Uimaseura |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
DSQ |
16, P11,13,14,15,16 200m VU Finaali, Päivitetty: 2020-10-31 18:44:12
13 - 13
# |
Etunimi |
Sukunimi |
Seura |
Kilpailu |
Time |
1 |
Mark |
Kellinsalmi |
ORCA Helsinki |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:06.41 |
2 |
Lenni |
Syvänen |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:11.20 |
3 |
Ilmari |
Nieminen |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:11.36 |
4 |
Carl-Victor |
Nykvist |
Simmis Grani |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:12.18 |
5 |
Juho |
Rosenström |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:12.63 |
6 |
Tuukka |
Orre |
Kajaanin Uimaseura |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:13.50 |
7 |
Otso |
Heikkinen |
Helsingin Uimarit |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:13.54 |
8 |
Aaron |
Qvisén |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:13.99 |
9 |
Leevi |
Pixa |
Helsingfors Simsällskap |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:14.10 |
10 |
Väinö |
Hinkka |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:14.53 |
11 |
Rasmus |
Karjalainen |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:14.66 |
12 |
Joonas |
Pulkkinen |
Lahden Uimaseura |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:14.70 |
13 |
Amos |
Mäkilä |
Simmis Grani |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:16.00 |
14 |
Lauri |
Valtanen |
Simmis Wanda ry |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:18.12 |
15 |
Onni |
Rahkonen |
Simmis Grani |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:18.23 |
16 |
Julius |
Linde |
Åbo Simklubb |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:19.38 |
17 |
Eetu |
Autio |
Helsingfors Simsällskap |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:19.55 |
18 |
Roope |
Liimatainen |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:19.60 |
19 |
Roope |
Koskela |
Raision Urheilijat |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:20.69 |
20 |
Leevi |
Sammalmaa |
Vieskan Uimarit |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:21.09 |
21 |
Oiva |
Koppelmäki |
Nurmijärven Uinti |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:21.26 |
22 |
Roope |
Käär |
Raision Urheilijat |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:22.46 |
23 |
Joel |
sulonen |
Åbo Simklubb |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:22.47 |
24 |
Eljas |
Pekkola |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:22.58 |
25 |
Tuukka |
Visto |
Riihimäen Uimaseura |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:23.18 |
26 |
Veikko |
Seppänen |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:23.31 |
27 |
Oskari |
Tavast |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:24.03 |
28 |
Daniel |
Kajava |
Helsingfors Simsällskap |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:24.48 |
29 |
Christian |
Edelman |
Åbo Simklubb |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:24.54 |
30 |
Leo |
Mannonen |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:25.99 |
31 |
Alexey |
Savelyev |
Oulun Lohet |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:27.40 |
32 |
Joonas |
Keränen |
Oulun Uinti 1906 |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:27.49 |
33 |
Eemeli |
Salo |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:27.57 |
34 |
Matvey |
Lyashenko |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:27.69 |
35 |
Noel |
Ehrlund |
Gladius Kirkkonummi |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:28.34 |
36 |
Adam |
Westeråker |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:29.92 |
37 |
Veeti |
Palo |
Kempeleen Pyrintö |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:30.20 |
38 |
Veeti |
Riskilä |
Rovaniemen Uimaseura |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:30.44 |
39 |
Eerik |
Välipakka |
ORCA Helsinki |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:30.56 |
40 |
Veikko |
Hautaniemi |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:31.46 |
41 |
Roope |
Piironen |
Loimaan Uimaseura |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:31.58 |
42 |
Nooa |
Kaunisto |
Kemin Uimaseura |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:31.81 |
43 |
Iiro |
Tapaninen |
Oulun Lohet |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:31.88 |
44 |
Lars |
Forchini |
Oulun Lohet |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:31.96 |
45 |
Alexandro |
Sivenius |
Uinti Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:32.12 |
46 |
Eero |
Kähkönen |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:32.16 |
47 |
Olli |
Henriksson |
Oulun Lohet |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:32.51 |
48 |
Thomas Anton |
Westerlund |
Raision Urheilijat |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:32.57 |
49 |
Cristian |
Cannizzaro |
Kuopion Uimaseura |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:33.01 |
50 |
Eemil |
Hujala |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:33.05 |
51 |
Thomas |
Jürgens |
Uinti Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:33.09 |
52 |
Oskar |
Söderlund |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:33.41 |
53 |
Netanel |
Hong |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:33.71 |
54 |
Aapo |
Ponsiluoma |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:33.96 |
55 |
Matias |
Lehtinen |
Raision Urheilijat |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:34.35 |
56 |
Akseli |
Kellman |
Mikkelin Uimaseura |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:34.68 |
57 |
Jesper |
Isotalo |
Raision Urheilijat |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:35.13 |
58 |
Ilja |
Belov |
Simmis Wanda ry |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:35.47 |
59 |
Ossi |
Tikka |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:35.67 |
60 |
Tuomo |
Strömmer |
Kempeleen Pyrintö |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:35.76 |
61 |
Miika |
Toivonen |
Riihimäen Uimaseura |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:36.11 |
62 |
Eelis |
Hietala |
Swimming Jyväskylä |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:36.12 |
63 |
Hannes |
Strömbäck |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:36.96 |
64 |
Robert |
Pukki |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:37.29 |
65 |
Kasper |
Ikonen |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:38.42 |
66 |
Joel |
Mutikainen |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:38.47 |
67 |
Teemu |
Lehtinen |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:39.23 |
68 |
Lauri |
Juvonen |
Kuopion Uimaseura |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:39.24 |
69 |
Petrus |
Bergman |
Oulun Lohet |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:39.32 |
70 |
Akseli |
Savolainen |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:39.50 |
71 |
Alvar |
Kankare |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:40.00 |
72 |
Henri |
Heiskanen |
Kemin Uimaseura |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:40.04 |
73 |
Topi |
Äikäs |
Uinti Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:40.66 |
74 |
Jesse |
Suikkanen |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:41.09 |
75 |
Patric |
Meriholvi |
Raision Urheilijat |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:41.61 |
76 |
Artem |
Teryaev |
Oulun Uinti 1906 |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:41.81 |
77 |
Viljami |
Myllärinen |
Uinti Imatra |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:41.84 |
78 |
Kie |
Roukus |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:42.21 |
79 |
Rudi |
Stolt |
Helsingfors Simsällskap |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:43.16 |
80 |
Niko |
Visuri |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:43.26 |
81 |
Joel |
Väisänen |
Tuusulan Uimaseura ry |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:43.33 |
82 |
Jesse |
Virta |
Uinti Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:43.37 |
83 |
Yaroslav |
Uzlyakov |
Tuusulan Uimaseura ry |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:43.70 |
84 |
Lenni |
Nevalainen |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:44.11 |
85 |
Iivari |
Launonen |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:44.50 |
86 |
Mikael |
Suni |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:44.59 |
87 |
Ville |
Tolppala |
ORCA Helsinki |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:45.02 |
88 |
Viljo |
Soini |
Oulun Lohet |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:45.62 |
89 |
Elias |
Sahla |
Salon Uimarit |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:45.84 |
90 |
Emil |
Savolainen |
Nokian Pyry |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:46.03 |
91 |
Aukusti |
Malinen |
Riihimäen Uimaseura |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:46.94 |
92 |
Max |
Hyvärinen |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:47.16 |
93 |
Mark |
Khvorostov |
Joensuun Uimaseura ry |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:47.22 |
94 |
Lauri |
Hänninen |
Keravan Uimarit |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:47.90 |
95 |
Niklas |
Tikkanen |
TaTu Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:47.92 |
96 |
Antti |
Turunen |
Oulun Uinti 1906 |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:48.24 |
97 |
Otso |
Partanen |
Joensuun Uimaseura ry |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:48.26 |
98 |
Verneri |
Viljanen |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:48.66 |
99 |
Elias |
Ukkonen |
Kouvolan Uimarit |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:48.86 |
100 |
Alexander |
Periainen |
Swimming Jyväskylä |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:50.75 |
101 |
Veka |
Arosarka |
Lapuan Virkiä |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:51.58 |
102 |
Altti |
Sormunen |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:51.66 |
103 |
Kaspar |
Varik |
Gladius Kirkkonummi |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:51.82 |
104 |
Felix |
Enqvist |
Simmis Wanda ry |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:52.11 |
105 |
Juha |
Räbinä |
Raision Urheilijat |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:54.98 |
106 |
Seeti |
Uusi-Panula |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:55.64 |
107 |
Samu |
Uljas |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:56.83 |
108 |
Luukas |
Ojanperä |
Gladius Kirkkonummi |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:57.30 |
109 |
Arttu |
Carne |
Raision Urheilijat |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:58.00 |
110 |
Mikko |
Salmi |
Nummelan Kisaajat |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:58.25 |
111 |
Juuso |
Silfver |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:59.03 |
112 |
Matias |
Pontalti |
Helsingin Uimarit |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
3:00.11 |
113 |
Pyry |
Nieminen |
TaTu Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
3:00.45 |
114 |
Miika |
Riihiaho |
Kouvolan Uimarit |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
3:01.74 |
115 |
Jesse |
Aittola |
Kouvolan Uimarit |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
3:02.04 |
116 |
Oliver |
Rautala |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
3:03.66 |
117 |
Atte |
Kiviniemi |
Lapuan Virkiä |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
3:05.98 |
118 |
Vili |
Lahtinen |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
3:09.11 |
119 |
Eskil |
Ehnholm |
Simmis Grani |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
3:11.47 |
120 |
Jesse |
Kakko |
Salon Uimarit |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
3:13.95 |
121 |
Johannes |
Jukola |
Swimming Jyväskylä |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
3:30.57 |
122 |
Joa |
Siltakoski |
TaTu Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
3:34.63 |
- |
Viljami |
Yli-Valkama |
TaTu Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
DSQ |
- |
Joonas |
Keränen |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
DNS |
16, P11,13,14,15,16 200m VU Finaali, Päivitetty: 2020-10-31 18:44:12
14 - 14
# |
Etunimi |
Sukunimi |
Seura |
Kilpailu |
Time |
1 |
Risto |
Kallström |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
1:58.35 |
2 |
Mikael |
Böckerman |
Gladius Kirkkonummi |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:00.07 |
3 |
Tomi |
Silander |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:03.88 |
4 |
Lauri |
Korpi |
Ilmajoen Kisailijat |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:05.30 |
5 |
Christian |
Nummi |
Helsingfors Simsällskap |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:06.39 |
6 |
Lauri |
Aho |
Raision Urheilijat |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:06.58 |
7 |
Aleksandr |
Vysotskiy |
ORCA Helsinki |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:06.81 |
8 |
Nico |
Kulju |
Vanders |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:06.91 |
9 |
Erik |
Peuhkuri |
Oulun Uinti 1906 |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:07.05 |
10 |
Joonatan |
Davie |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:07.23 |
11 |
Luka |
Valtonen |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:08.62 |
12 |
Ilari |
Hatunen |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:09.02 |
13 |
Nikolas |
Ruotsalo |
Octopus Lohja |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:09.25 |
14 |
Erik |
Kotanen |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:09.62 |
15 |
Konsta |
Rantasuo |
Oulun Uinti 1906 |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:09.64 |
16 |
Aaro |
Imppola |
Hyvinkään Uimaseura |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:10.19 |
17 |
Matias |
Leiwo |
Uinti Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:10.45 |
18 |
Konsta |
Kukkonen |
Kouvolan Uimarit |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:10.52 |
19 |
Lauri-Pekka |
Pakomäki |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:11.14 |
20 |
Aaron |
Tikkanen |
Nurmijärven Uinti |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:11.27 |
21 |
Matias |
Kukkonen |
ORCA Helsinki |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:11.41 |
22 |
Veeti |
Hämäläinen |
Raision Urheilijat |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:11.72 |
23 |
Santeri |
Holmberg |
Åbo Simklubb |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:11.99 |
24 |
Andreas |
Kinnunen |
Race Club Sveitsi |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:12.74 |
25 |
Miko |
Saukkonen |
Kemin Uimaseura |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:13.05 |
26 |
Ville |
Suojasto |
Raision Urheilijat |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:13.11 |
27 |
Kaapo |
Laaja |
Keuruun Toverit |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:13.84 |
28 |
Alex |
Yli-Salomäki |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:14.53 |
29 |
Mikael |
Rasinmäki |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:15.01 |
30 |
Olli |
Järvenpää |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:15.59 |
31 |
Onni |
Tarkiainen |
Oulun Uinti 1906 |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:15.81 |
32 |
Iiro |
Räty |
Nokian Pyry |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:16.40 |
33 |
Nikolai |
Teiramaa |
Helsingfors Simsällskap |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:16.89 |
34 |
Robert |
Cranston |
Nummelan Kisaajat |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:17.37 |
35 |
Andras |
Galos |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:18.42 |
36 |
Antto |
Koppinen |
Joensuun Uimaseura ry |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:18.46 |
37 |
Miska |
Korkalainen |
Voikkaan Viesti |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:18.80 |
38 |
Aapo |
Nurminen |
Raision Urheilijat |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:19.43 |
39 |
Frans |
Sandblom |
Åbo Simklubb |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:20.09 |
40 |
Daniel |
Guzhov |
Vanders |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:20.14 |
41 |
Markus |
Tervaskanto |
Oulun Uinti 1906 |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:22.50 |
42 |
Miika |
Suorsa |
Oulun Uinti 1906 |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:22.73 |
43 |
Rasmus |
Ruotoistenmäki |
Uinti Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:22.75 |
44 |
Aarne |
Nuutinen |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:22.82 |
45 |
Leo |
Lana |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:22.92 |
46 |
Pyry |
Laurikainen |
Swimming Jyväskylä |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:23.61 |
47 |
Emil |
Gaft |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:24.01 |
48 |
Alex |
Mukkulainen |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:24.33 |
49 |
Romeo |
Maranzani |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:24.75 |
50 |
Benjamin |
Winqvist |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:24.95 |
51 |
Vilho |
Okkonen |
Rauman Uimaseura |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:27.04 |
52 |
Linus |
Korin |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:28.26 |
53 |
Peetu |
Kinnunen |
Swimming Jyväskylä |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:28.69 |
54 |
Niklas |
Töyrylä |
Uinti Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:29.62 |
55 |
Juha-Pekka |
Heikkinen |
Kajaanin Uimaseura |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:30.28 |
56 |
Pyry |
Sillanpää |
Swimming Jyväskylä |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:30.90 |
57 |
Onni |
Eronen |
Swimming Jyväskylä |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:32.45 |
58 |
Samuli |
Koskela |
Oulun Uinti 1906 |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:32.64 |
59 |
Otso |
Alakiikonen |
Nurmijärven Uinti |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:32.72 |
60 |
Miki |
Vierre |
TaTu Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:32.76 |
61 |
Veikka |
Sivonen |
Joensuun Uimaseura ry |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:33.83 |
62 |
Eetu |
Nieminen |
TaTu Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:34.09 |
63 |
Aaro |
Kyntömaa |
Oulun Uinti 1906 |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:38.63 |
63 |
Veikko |
Korpipää |
Oulun Lohet |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:38.63 |
65 |
Patrick |
Tiihonen |
Järvenpään Uintiklubi ry |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:40.82 |
66 |
Erik |
Loukine |
Raision Urheilijat |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:42.12 |
67 |
Aleksi |
Kielenniva |
Kouvolan Uimarit |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:42.21 |
68 |
Ilari |
Linderborg |
Åbo Simklubb |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:45.84 |
69 |
Ferdinand |
Backman |
TaTu Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:48.17 |
70 |
Eric |
Catalano |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:51.51 |
71 |
Joonatan |
Hietarinne |
Salon Uimarit |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:51.71 |
72 |
Joel |
Turtiainen |
Voikkaan Viesti |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:54.16 |
73 |
Leo |
Lehtonen |
TaTu Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:54.57 |
74 |
Niilo |
Helkearo |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:58.34 |
75 |
Casper |
Kettunen |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:59.81 |
- |
Manan |
Khalil |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
DSQ |
- |
Alex |
Hamilton |
TaTu Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
DSQ |
16, P11,13,14,15,16 200m VU Finaali, Päivitetty: 2020-10-31 18:44:12
15 - 15
# |
Etunimi |
Sukunimi |
Seura |
Kilpailu |
Time |
1 |
Ajjuub |
Ezzat |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
1:57.48 |
2 |
William |
Fagerstedt |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
1:59.59 |
3 |
Leo |
Währn |
Vanders |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:00.07 |
4 |
Kasperi |
Heikkinen |
Raision Urheilijat |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:03.91 |
5 |
Tuomas |
Toppinen |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:04.28 |
6 |
Veikka |
Leväsalo |
Helsingfors Simsällskap |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:05.37 |
7 |
Oliver |
Priimägi |
Uinti Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:05.95 |
8 |
Luka |
Laaksonen |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:06.70 |
9 |
Nico |
Peltonen |
Hyvinkään Uimaseura |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:07.30 |
10 |
Roni |
Heikkinen |
Oulun Uinti 1906 |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:07.40 |
11 |
Anton |
Kettunen |
Gladius Kirkkonummi |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:07.67 |
12 |
Tuomas |
Hämäläinen |
Kuopion Uimaseura |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:07.88 |
13 |
Teo |
Mattelmäki |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:08.42 |
13 |
Aapo |
Tuhkanen |
Tuusulan Uimaseura ry |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:08.42 |
15 |
Salomo |
Pihlaja |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:08.56 |
16 |
Arttu |
Venemies |
Swimming Jyväskylä |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:08.69 |
17 |
Nooa |
Matela |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:09.42 |
18 |
Aarni |
Linderborg |
Åbo Simklubb |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:09.95 |
19 |
Lauri |
Siurua |
Oulun Uinti 1906 |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:10.00 |
20 |
Janne |
Kultala |
Kuopion Uimaseura |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:10.23 |
21 |
Oliver |
Aspholm |
Uinti Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:10.85 |
22 |
Ville |
Ikola |
Kokkolan Uimaseura |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:11.86 |
23 |
Tomas |
Lipponen |
Simmis Grani |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:11.99 |
24 |
Kasperi |
Haverinen |
Lahden Uimaseura |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:12.55 |
25 |
Ivan |
Gavrilov |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:12.59 |
26 |
Tuukka |
Richardson |
Helsingfors Simsällskap |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:12.84 |
27 |
Akseli |
Liukkonen |
Uinti Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:13.46 |
28 |
Roy |
Nukala |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:13.77 |
29 |
Vladislav |
Shavyrin |
Uimaseura Aquila |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:14.03 |
30 |
Aaron |
Pirinen |
Järvenpään Uintiklubi ry |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:14.86 |
31 |
Miko |
Virtanen |
Lahden Uimaseura |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:15.09 |
32 |
Eeli |
Partanen |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:15.12 |
33 |
Konsta |
Kauppinen |
Joensuun Uimaseura ry |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:15.17 |
34 |
Iiro |
Kyllönen |
Hämeenlinnan Uimaseura |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:15.72 |
35 |
Johannes |
Kauppinen |
Haminan Uimaseura |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:16.39 |
36 |
Valtteri |
Muranen |
Uimaseura Aquila |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:19.37 |
37 |
Mio |
Heinola |
Nummelan Kisaajat |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:21.01 |
38 |
Yehor |
Krushynskyi |
Salon Uimarit |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:24.26 |
39 |
Elias |
Molodtsov |
Lahden Uimaseura |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:24.90 |
40 |
Tuomas |
Orre |
Kajaanin Uimaseura |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:24.94 |
41 |
Eemeli |
Arnell |
Åbo Simklubb |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:25.72 |
42 |
Tiger |
Tran |
Simmis Wanda ry |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:26.97 |
43 |
Paavo |
Lyly-Yrjänäinen |
Oulun Lohet |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:29.24 |
44 |
Totte |
Teittinen |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:30.12 |
45 |
Elias |
Laukka |
Kempeleen Pyrintö |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:30.50 |
46 |
Arttu |
Syrjä |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:30.93 |
47 |
Joonatan |
Lipiäinen |
Simmis Wanda ry |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:32.55 |
48 |
Pauli |
Rantatupa |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:44.09 |
49 |
Elias |
Kauppila |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:49.67 |
50 |
Casper |
Manzone |
Åbo Simklubb |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:50.81 |
51 |
Luukas |
Kallio |
TaTu Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:55.72 |
- |
Nicoló |
Manzone |
Åbo Simklubb |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
DSQ |
16, P11,13,14,15,16 200m VU Finaali, Päivitetty: 2020-10-31 18:44:12
16 - 16
# |
Etunimi |
Sukunimi |
Seura |
Kilpailu |
Time |
1 |
Davin |
Lindholm |
Helsingfors Simsällskap |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
1:54.33 |
2 |
Onni |
Äijälä |
Helsingfors Simsällskap |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
1:54.63 |
3 |
Juuso |
Leppänen |
Åbo Simklubb |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
1:55.10 |
4 |
Alexander |
Malyshkov |
Salon Uimarit |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
1:56.99 |
5 |
Taavi |
Backman |
Lahden Uimaseura |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
1:57.65 |
6 |
Waldemar |
Palombi |
Helsingfors Simsällskap |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
1:59.30 |
7 |
Jere |
Hannuksela |
Oulun Uinti 1906 |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
1:59.41 |
8 |
Arttu |
Haipus |
Oulun Uinti 1906 |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
1:59.45 |
9 |
Danil |
Seksenov |
Vanders |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
1:59.91 |
10 |
Markus |
Veckman |
Swimming Jyväskylä |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:00.23 |
11 |
Filip |
Jåfs |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:00.34 |
12 |
Jeremia |
Varonen |
Åbo Simklubb |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:00.76 |
13 |
Juuso |
Pulkkinen |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:01.26 |
14 |
Samuel |
Saari |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:01.61 |
15 |
Max |
Nikkari |
Uinti Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:02.76 |
16 |
Joona |
Kuitu |
Simmis Wanda ry |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:03.41 |
17 |
Pietari |
Puutio |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:04.22 |
18 |
Touko |
Riipinen |
Swimming Jyväskylä |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:04.25 |
19 |
Jaakko |
Pihlava |
Åbo Simklubb |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:04.96 |
20 |
Eero |
Asikainen |
Tuusulan Uimaseura ry |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:05.14 |
21 |
Nuutti |
Laitinen |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:06.23 |
22 |
Konsta |
Kallio |
TaTu Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:06.33 |
23 |
Joona |
Pohjola |
Salon Uimarit |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:07.12 |
24 |
Visa |
Nissinen |
Kokkolan Uimaseura |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:07.50 |
25 |
Ilja |
Syrjä |
Uinti Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:07.66 |
26 |
Olli |
Havia |
Salon Uimarit |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:07.84 |
27 |
Akseli |
Kotti |
TaTu Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:07.90 |
28 |
Rasmus |
Koskela |
Oulun Uinti 1906 |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:07.98 |
29 |
Oskar |
Tuominen |
TaTu Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:08.66 |
30 |
Lassi |
Walden |
Uinti Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:09.22 |
31 |
Riccardo |
Castagno |
Uinti Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:10.87 |
32 |
Vili |
Rantasuo |
Oulun Uinti 1906 |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:12.70 |
33 |
Jami |
Kenttälä |
Oulun Uinti 1906 |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:12.84 |
34 |
Akseli |
Kuparinen |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:12.96 |
35 |
Yufei |
Meng |
Simmis Grani |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:14.58 |
36 |
Aaro |
Tenhu |
Lahden Kaleva |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:15.18 |
37 |
Daniel |
Kabonen |
Simmis Wanda ry |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:15.65 |
38 |
Leo |
Hautaniemi |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:16.14 |
39 |
Roope |
Tuomainen |
Salon Uimarit |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:16.69 |
40 |
Jeremy |
Valkeavuori |
Riihimäen Uimaseura |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:17.53 |
41 |
Kaius |
Kulmala |
Simmis Grani |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:17.81 |
42 |
Veeti |
Vilén |
Mikkelin Uimaseura |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:19.25 |
43 |
Akseli |
Klutas |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:21.66 |
44 |
Totti Juho Tapani |
Laukkala |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:22.93 |
45 |
Daniel |
Pessi |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:23.41 |
46 |
Rasmus |
Ikonen |
Mikkelin Uimaseura |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:24.62 |
47 |
Aleksandr |
Petukhov |
ORCA Helsinki |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:25.55 |
48 |
Ilari |
Raninen |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:30.78 |
49 |
Joel |
Jokiaho |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:32.39 |
50 |
Alex |
Koskela |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:36.19 |