Kokonaistilanne
Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 Päivitetty: 2021-10-31 16:58:42
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 Päivitetty: 2021-10-31 16:18:43
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2021-10-31 16:39:28
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2021-10-31 16:07:25
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi Päivitetty: 2021-10-31 16:57:39
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi Päivitetty: 2021-10-31 16:20:37
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi Päivitetty: 2021-10-31 16:38:04
36, P14,15,16 200m PU Finaali, Päivitetty: 2021-10-31 16:58:42
14 - 14
# |
Etunimi |
Sukunimi |
Seura |
Kilpailu |
Time |
1 |
Lenni |
Syvänen |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
2:19.74 |
2 |
Amos |
Mäkilä |
Simmis Grani |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
2:22.72 |
3 |
Eetu |
Autio |
Helsingfors Simsällskap |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
2:23.51 |
4 |
Väinö |
Hinkka |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
2:23.56 |
5 |
Veikko |
Seppänen |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
2:30.00 |
6 |
Alexey |
Savelyev |
Oulun Lohet |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
2:30.95 |
7 |
Joel |
sulonen |
Åbo Simklubb |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
2:31.84 |
8 |
Roope |
Käär |
Raision Urheilijat |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
2:33.09 |
9 |
Veeti |
Palo |
Kempeleen Pyrintö |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
2:33.25 |
10 |
Adam |
Westeråker |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
2:36.45 |
11 |
Oskari |
Tavast |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
2:37.54 |
12 |
Petter |
Kaskela |
Uinti Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
2:43.63 |
13 |
Aaro |
Viitanen |
Swimming Jyväskylä |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
2:44.91 |
14 |
Roope |
Piironen |
Loimaan Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
2:45.85 |
15 |
Mikael |
Uitto |
Uinti Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
2:47.74 |
16 |
Oskari |
Hakkarainen |
Swimming Club Vuokatti |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
2:50.88 |
17 |
Teemu |
Lehtinen |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
2:51.97 |
36, P14,15,16 200m PU Finaali, Päivitetty: 2021-10-31 16:58:42
15 - 15
# |
Etunimi |
Sukunimi |
Seura |
Kilpailu |
Time |
1 |
Risto |
Kallström |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
2:14.38 |
2 |
Kalle |
Pesälä |
Oulun Uinti 1906 |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
2:15.39 |
3 |
Lauri |
Korpi |
Ilmajoen Kisailijat |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
2:20.59 |
4 |
Mikael |
Böckerman |
Gladius Kirkkonummi |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
2:20.69 |
5 |
Aarne |
Laurila |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
2:23.24 |
6 |
Áron |
Zautasvili |
Uinti Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
2:23.59 |
7 |
Erik |
Peuhkuri |
Oulun Uinti 1906 |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
2:24.34 |
8 |
Aleksandr |
Vysotskiy |
ORCA Helsinki |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
2:25.08 |
9 |
Matias |
Saarinen |
Salon Uimarit |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
2:27.02 |
10 |
Miska |
Korkalainen |
Voikkaan Viesti |
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi |
2:28.47 |
11 |
Niklas |
Töyrylä |
Uinti Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
2:31.77 |
12 |
Aaron |
Tikkanen |
Race Club Sveitsi |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
2:35.04 |
13 |
Benjamin |
Salo |
Porin Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
2:35.84 |
14 |
Iivari |
Kautiainen |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
2:36.92 |
15 |
Markus |
Tervaskanto |
Oulun Uinti 1906 |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
2:42.00 |
16 |
Romeo |
Maranzani |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
2:47.92 |
17 |
Joona |
Jakoaho |
Hyvinkään Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
2:52.32 |
18 |
Arttu |
Kortetjärvi |
Oulun Uinti 1906 |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
2:53.02 |
19 |
Valtteri |
Kotijärvi |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi |
2:56.86 |
20 |
Benjamin |
Winqvist |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
3:06.03 |
36, P14,15,16 200m PU Finaali, Päivitetty: 2021-10-31 16:58:42
16 - 16
# |
Etunimi |
Sukunimi |
Seura |
Kilpailu |
Time |
1 |
William |
Fagerstedt |
Helsingfors Simsällskap |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
2:19.70 |
2 |
Lucas |
Lydman |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
2:19.77 |
3 |
Aarni |
Linderborg |
Åbo Simklubb |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
2:24.27 |
4 |
Max Emil Robert Helseth |
Dahl |
Simmis Grani |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
2:24.68 |
5 |
Jimi |
Kojo |
Uimaseura Aquila |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
2:26.00 |
6 |
Akseli |
Liukkonen |
Uinti Tampere |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
2:27.41 |
7 |
Ivan |
Gavrilov |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 |
2:28.02 |
8 |
Iiro |
Kyllönen |
Hämeenlinnan Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi |
2:29.75 |
9 |
Konsta |
Joensuu |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi |
2:29.85 |
10 |
Juho |
Kotamäki |
Simmis Wanda ry |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
2:31.18 |
11 |
Miika |
Nurminen |
Salon Uimarit |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
2:34.16 |
12 |
Toni |
Muurman |
Haminan Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
2:39.54 |
13 |
Nico |
Peltonen |
Hyvinkään Uimaseura |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
2:42.30 |
14 |
Nardi |
Orenshtein |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
2:42.94 |
15 |
Joonatan |
Lipiäinen |
Simmis Wanda ry |
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 |
2:44.44 |
- |
Jasper |
Oikarainen |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi |
DNF |