2024-05-24   09:12:12
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultat för UGP 2 2024 Eriksdalsbadet

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Document
Resultat
UGP2, 2024, Eriksdalsbadet
Plats: Eriksdalsbadet Arrangör: Stockholms Simförbund & Spårvägen Simför
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 9 mar 2024 till den 10 mar 2024
Gren 1, 200m Frisim Damer 13 år - Final
Plac Namn Född Förening R.T. AQU Tid Diff
1 Alva Ekström 2011 Wisby Simsällskap 2:28.35
50m: 33.30
100m: 1:11.09
(37.79)
150m: 1:49.90
(38.81)
200m: 2:28.35
(38.45)
2 Ida Hagspiel 2011 Stockholms Kappsimningsklubb 0.52 2:28.63 +0.28
50m: 34.34
100m: 1:11.31
(36.97)
150m: 1:50.14
(38.83)
200m: 2:28.63
(38.49)
3 Linnea Glavas 2011 Ösmo Simsällskap 0.74 2:30.26 +1.91
50m: 34.82
100m: 1:13.10
(38.28)
150m: 1:51.82
(38.72)
200m: 2:30.26
(38.44)
4 Minnah Lloyd 2011 Södertörns Simsällskap 2:35.38 +7.03
50m: 35.17
100m: 1:14.88
(39.71)
150m: 1:56.22
(41.34)
200m: 2:35.38
(39.16)
5 Tova Björklund 2011 Stockholmspolisens IF Simföreni 0.58 2:42.11 +13.76
50m: 36.58
100m: 1:17.52
(40.94)
150m: 2:01.01
(43.49)
200m: 2:42.11
(41.10)
6 Anna Quas 2011 Spårvägen Simförening 2:44.13 +15.78
50m: 36.05
100m: 1:18.84
(42.79)
150m: 2:03.14
(44.30)
200m: 2:44.13
(40.99)
7 Linn Håkansson 2011 Stockholms Kappsimningsklubb 0.74 2:45.53 +17.18
50m: 35.57
100m: 1:18.71
(43.14)
150m: 2:03.21
(44.50)
200m: 2:45.53
(42.32)
8 Greta Adamsson 2011 Spårvägen Simförening 2:50.20 +21.85
50m: 37.89
100m: 1:22.00
(44.11)
150m: 2:06.50
(44.50)
200m: 2:50.20
(43.70)
9 Alice Thunström 2011 Södertörns Simsällskap 2:51.69 +23.34
50m: 39.52
100m: 1:25.14
(45.62)
150m: 2:09.92
(44.78)
200m: 2:51.69
(41.77)
10 Ella Larsson 2011 Södertörns Simsällskap 2:52.24 +23.89
50m: 40.11
100m: 1:25.17
(45.06)
150m: 2:10.75
(45.58)
200m: 2:52.24
(41.49)
11 Klara Musovic 2011 Spårvägen Simförening 2:52.27 +23.92
50m: 38.07
100m: 1:23.29
(45.22)
150m: 2:10.13
(46.84)
200m: 2:52.27
(42.14)
12 Agnes Sjödin 2011 Ösmo Simsällskap 0.64 2:53.25 +24.90
50m: 40.68
100m: 1:26.24
(45.56)
150m: 2:11.61
(45.37)
200m: 2:53.25
(41.64)
13 Ingrid Löfling 2011 Spårvägen Simförening 0.80 2:55.48 +27.13
50m: 39.88
100m: 1:26.08
(46.20)
150m: 2:12.03
(45.95)
200m: 2:55.48
(43.45)
14 Mumtaz Mohamed 2011 Spårvägen Simförening 2:56.23 +27.88
50m: 39.71
100m: 1:24.98
(45.27)
150m: 2:10.71
(45.73)
200m: 2:56.23
(45.52)
15 Ebba Forsberg 2011 Stockholms Kappsimningsklubb 0.80 2:56.74 +28.39
50m: 39.56
100m: 1:25.83
(46.27)
150m: 2:12.21
(46.38)
200m: 2:56.74
(44.53)
16 Emma Svensson 2011 Spårvägen Simförening 0.79 3:00.69 +32.34
50m: 37.43
100m: 1:23.64
(46.21)
150m: 2:13.85
(50.21)
200m: 3:00.69
(46.84)
17 Meya Nissén 2011 Ösmo Simsällskap 3:01.63 +33.28
50m: 41.92
100m: 1:27.99
(46.07)
150m: 2:15.76
(47.77)
200m: 3:01.63
(45.87)
18 Svea Nordin 2011 Södertälje Simsällskap 0.77 3:03.81 +35.46
50m: 39.70
100m: 1:25.83
(46.13)
150m: 2:14.59
(48.76)
200m: 3:03.81
(49.22)
19 Ingrid Kolga 2011 Lidingö Simklubb 3:06.09 +37.74
50m: 41.74
100m: 1:27.56
(45.82)
150m: 2:17.50
(49.94)
200m: 3:06.09
(48.59)
20 Liv D´Afflitto 2011 Spårvägen Simförening 0.78 3:15.16 +46.81
50m: 42.05
100m: 1:32.77
(50.72)
150m: 2:25.29
(52.52)
200m: 3:15.16
(49.87)
21 Thea Berger 2011 Stockholmspolisens IF Simföreni 0.87 3:45.10 +1:16.75
50m: 48.29
100m: 1:45.78
(57.49)
150m: 2:47.77
(1:01.99)
200m: 3:45.10
(57.33)
Grenen officiell:  2024-03-09 09:41:09
Gren 1, 200m Frisim Damer 14 år - Final
Plac Namn Född Förening R.T. AQU Tid Diff
1 Lovis Samuelsson 2010 Wisby Simsällskap 0.73 2:23.18
50m: 32.75
100m: 1:09.04
(36.29)
150m: 1:47.37
(38.33)
200m: 2:23.18
(35.81)
2 Signe Feldhof 2010 Stockholms Kappsimningsklubb 0.74 2:26.18 +3.00
50m: 33.98
100m: 1:10.98
(37.00)
150m: 1:49.39
(38.41)
200m: 2:26.18
(36.79)
3 Siri Rundqvist 2010 Wisby Simsällskap 0.73 2:29.04 +5.86
50m: 34.31
100m: 1:12.18
(37.87)
150m: 1:51.21
(39.03)
200m: 2:29.04
(37.83)
4 Meya Svanljung 2010 Södertörns Simsällskap 2:29.13 +5.95
50m: 34.27
100m: 1:11.73
(37.46)
150m: 1:50.64
(38.91)
200m: 2:29.13
(38.49)
5 Elsa Sigfelt 2010 Södertörns Simsällskap 0.74 2:29.75 +6.57
50m: 33.72
100m: 1:11.45
(37.73)
150m: 1:50.79
(39.34)
200m: 2:29.75
(38.96)
6 Lova Wahlstedt 2010 Södertälje Simsällskap 0.78 2:29.91 +6.73
50m: 33.42
100m: 1:11.82
(38.40)
150m: 1:52.05
(40.23)
200m: 2:29.91
(37.86)
7 Liv Fahlen 2010 Skuru Idrottsklubb 0.78 2:32.41 +9.23
50m: 35.04
100m: 1:14.06
(39.02)
150m: 1:54.48
(40.42)
200m: 2:32.41
(37.93)
8 Olivia Wennerberg 2010 Södertörns Simsällskap 0.74 2:32.67 +9.49
50m: 35.31
100m: 1:14.67
(39.36)
150m: 1:54.15
(39.48)
200m: 2:32.67
(38.52)
9 Ebba Malvius 2010 Stockholmspolisens IF Simföreni 2:33.31 +10.13
50m: 33.78
100m: 1:13.01
(39.23)
150m: 1:54.37
(41.36)
200m: 2:33.31
(38.94)
10 Maja Wessén 2010 Stockholms Kappsimningsklubb 0.70 2:33.37 +10.19
50m: 35.11
100m: 1:12.79
(37.68)
150m: 1:52.87
(40.08)
200m: 2:33.37
(40.50)
11 Elina Lindman 2010 Södertörns Simsällskap 0.47 2:33.75 +10.57
50m: 34.40
100m: 1:13.29
(38.89)
150m: 1:54.33
(41.04)
200m: 2:33.75
(39.42)
12 Ida Lövblom 2010 Stockholms Kappsimningsklubb 0.70 2:34.16 +10.98
50m: 35.56
100m: 1:14.55
(38.99)
150m: 1:55.11
(40.56)
200m: 2:34.16
(39.05)
13 Vida Brink 2010 Spårvägen Simförening 0.74 2:34.36 +11.18
50m: 34.50
100m: 1:15.63
(41.13)
150m: 1:56.41
(40.78)
200m: 2:34.36
(37.95)
14 Sonja Duhlin 2010 Södertörns Simsällskap 0.59 2:36.48 +13.30
50m: 35.20
100m: 1:15.08
(39.88)
150m: 1:56.66
(41.58)
200m: 2:36.48
(39.82)
15 Märta Bengter 2010 Spårvägen Simförening 0.67 2:37.78 +14.60
50m: 34.63
100m: 1:14.87
(40.24)
150m: 1:55.82
(40.95)
200m: 2:37.78
(41.96)
16 Sophia Malmgren 2010 Spårvägen Simförening 0.61 2:38.32 +15.14
50m: 35.34
100m: 1:17.35
(42.01)
150m: 1:59.38
(42.03)
200m: 2:38.32
(38.94)
17 Nova Svensson 2010 Södertörns Simsällskap 0.69 2:38.59 +15.41
50m: 35.38
100m: 1:16.26
(40.88)
150m: 1:58.14
(41.88)
200m: 2:38.59
(40.45)
18 Moa Thurgren 2010 Wisby Simsällskap 0.77 2:39.15 +15.97
50m: 35.65
100m: 1:16.09
(40.44)
150m: 1:58.94
(42.85)
200m: 2:39.15
(40.21)
19 Sofia Andrén 2010 Stockholms Kappsimningsklubb 0.62 2:47.73 +24.55
50m: 39.00
100m: 1:23.37
(44.37)
150m: 2:08.46
(45.09)
200m: 2:47.73
(39.27)
20 Clara Sartor 2010 Skuru Idrottsklubb 0.76 2:48.20 +25.02
50m: 38.89
100m: 1:22.62
(43.73)
150m: 2:06.77
(44.15)
200m: 2:48.20
(41.43)
21 Lydia Löfstrand 2010 Stockholms Kappsimningsklubb 2:49.34 +26.16
50m: 38.47
100m: 1:21.85
(43.38)
150m: 2:07.38
(45.53)
200m: 2:49.34
(41.96)
22 Moa Haglund 2010 Skuru Idrottsklubb 0.56 2:51.36 +28.18
50m: 38.41
100m: 1:22.27
(43.86)
150m: 2:08.03
(45.76)
200m: 2:51.36
(43.33)
23 Ebba Callberg 2010 Stockholms Kappsimningsklubb 0.79 2:55.73 +32.55
50m: 38.94
100m: 1:24.00
(45.06)
150m: 2:10.17
(46.17)
200m: 2:55.73
(45.56)
24 Emilia Berglind 2010 Wisby Simsällskap 2:59.34 +36.16
50m: 40.68
100m: 1:25.90
(45.22)
150m: 2:14.09
(48.19)
200m: 2:59.34
(45.25)
25 Nora Tornberg 2010 Spårvägen Simförening 0.53 3:01.04 +37.86
50m: 39.42
100m: 1:24.66
(45.24)
150m: 2:13.43
(48.77)
200m: 3:01.04
(47.61)
26 Oda Spillberg 2010 Tyresö Simsällskap 0.77 3:01.47 +38.29
50m: 41.91
100m: 1:28.31
(46.40)
150m: 2:16.23
(47.92)
200m: 3:01.47
(45.24)
27 Tea Novakovic 2010 Stockholmspolisens IF Simföreni 0.86 3:02.73 +39.55
50m: 38.79
100m: 1:24.80
(46.01)
150m: 2:14.12
(49.32)
200m: 3:02.73
(48.61)
28 Ebba Planting-Bergloo 2010 Lidingö Simklubb 3:03.04 +39.86
50m: 37.90
100m: 1:24.74
(46.84)
150m: 2:15.06
(50.32)
200m: 3:03.04
(47.98)
29 Ester Mesch 2010 Spårvägen Simförening 0.57 3:06.82 +43.64
50m: 42.89
100m: 1:32.16
(49.27)
150m: 2:19.91
(47.75)
200m: 3:06.82
(46.91)
30 Signe Johansson 2010 Wisby Simsällskap 3:07.61 +44.43
50m: 40.09
100m: 1:28.04
(47.95)
150m: 2:20.09
(52.05)
200m: 3:07.61
(47.52)
31 Ebba Nordin 2010 Wisby Simsällskap 0.90 3:10.77 +47.59
50m: 41.91
100m: 1:30.40
(48.49)
150m: 2:21.62
(51.22)
200m: 3:10.77
(49.15)
32 Tuva Magnusson 2010 Södertälje Simsällskap 0.59 3:11.33 +48.15
50m: 41.39
100m: 1:30.87
(49.48)
150m: 2:22.12
(51.25)
200m: 3:11.33
(49.21)
Grenen officiell:  2024-03-09 09:41:09
Gren 1, 200m Frisim Damer 15 år - Final
Plac Namn Född Förening R.T. AQU Tid Diff
1 Thea Lindberg Emilsson 2009 Stockholms Kappsimningsklubb 0.68 2:13.70
50m: 31.53
100m: 1:05.58
(34.05)
150m: 1:40.37
(34.79)
200m: 2:13.70
(33.33)
2 Ella Svanholm 2009 Stockholms Kappsimningsklubb 0.64 2:18.59 +4.89
50m: 32.74
100m: 1:08.37
(35.63)
150m: 1:43.67
(35.30)
200m: 2:18.59
(34.92)
3 Evelina Kopparberg 2009 Stockholms Kappsimningsklubb 0.77 2:24.04 +10.34
50m: 33.65
100m: 1:10.03
(36.38)
150m: 1:47.14
(37.11)
200m: 2:24.04
(36.90)
4 Klara Uddeholt 2009 Stockholms Kappsimningsklubb 0.72 2:26.83 +13.13
50m: 32.39
100m: 1:08.92
(36.53)
150m: 1:47.89
(38.97)
200m: 2:26.83
(38.94)
5 Emelie Dahlborn 2009 Södertörns Simsällskap 2:26.96 +13.26
50m: 33.50
100m: 1:10.57
(37.07)
150m: 1:48.79
(38.22)
200m: 2:26.96
(38.17)
6 Linn Hänström 2009 Södertörns Simsällskap 0.71 2:33.61 +19.91
50m: 33.02
100m: 1:10.83
(37.81)
150m: 1:52.15
(41.32)
200m: 2:33.61
(41.46)
7 Molly Moback Uusimäki 2009 Ösmo Simsällskap 0.80 2:33.75 +20.05
50m: 35.46
100m: 1:14.04
(38.58)
150m: 1:53.99
(39.95)
200m: 2:33.75
(39.76)
8 Filippa Hofmann Cederquist 2009 Södertälje Simsällskap 0.72 2:35.22 +21.52
50m: 35.31
100m: 1:14.92
(39.61)
150m: 1:55.00
(40.08)
200m: 2:35.22
(40.22)
9 Lone Trygg Wik 2009 Spårvägen Simförening 2:39.18 +25.48
50m: 35.84
100m: 1:16.93
(41.09)
150m: 1:58.45
(41.52)
200m: 2:39.18
(40.73)
10 Andréa Carlsvärd 2009 Tyresö Simsällskap 0.72 2:41.47 +27.77
50m: 37.09
100m: 1:18.06
(40.97)
150m: 2:00.75
(42.69)
200m: 2:41.47
(40.72)
11 Nova Galliger 2009 Södertörns Simsällskap 0.59 2:42.54 +28.84
50m: 37.33
100m: 1:19.27
(41.94)
150m: 2:01.40
(42.13)
200m: 2:42.54
(41.14)
12 Ella Kolm 2009 Lidingö Simklubb 0.78 2:44.15 +30.45
50m: 35.13
100m: 1:17.34
(42.21)
150m: 2:01.77
(44.43)
200m: 2:44.15
(42.38)
13 Mathilda Orsi 2009 Stockholmspolisens IF Simföreni 0.74 2:49.46 +35.76
50m: 38.50
100m: 1:22.85
(44.35)
150m: 2:09.74
(46.89)
200m: 2:49.46
(39.72)
14 Varnika Handa 2009 Spårvägen Simförening 0.65 2:50.54 +36.84
50m: 37.05
100m: 1:20.68
(43.63)
150m: 2:06.00
(45.32)
200m: 2:50.54
(44.54)
15 Astrid Hietala 2009 Spårvägen Simförening 0.70 2:58.87 +45.17
50m: 38.78
100m: 1:25.96
(47.18)
150m: 2:13.17
(47.21)
200m: 2:58.87
(45.70)
16 Elin Schmidt 2009 Stockholms Kappsimningsklubb 2:59.66 +45.96
50m: 39.89
100m: 1:26.55
(46.66)
150m: 2:14.18
(47.63)
200m: 2:59.66
(45.48)
17 Isabelle Åkerblom 2009 Wisby Simsällskap 0.76 3:11.10 +57.40
50m: 41.85
100m: 1:31.51
(49.66)
150m: 2:23.82
(52.31)
200m: 3:11.10
(47.28)
18 Tekla Berger 2009 Stockholmspolisens IF Simföreni 0.73 3:14.94 +1:01.24
50m: 42.52
100m: 1:33.92
(51.40)
150m: 2:26.77
(52.85)
200m: 3:14.94
(48.17)
Grenen officiell:  2024-03-09 09:41:09
Gren 1, 200m Frisim Damer 16 år - Final
Plac Namn Född Förening R.T. AQU Tid Diff
1 Märta Bengtsson 2008 Södertörns Simsällskap 2:17.86
50m: 32.20
100m: 1:06.44
(34.24)
150m: 1:42.43
(35.99)
200m: 2:17.86
(35.43)
2 Emilia Säther 2008 Stockholms Kappsimningsklubb 2:18.35 +0.49
50m: 31.83
100m: 1:06.64
(34.81)
150m: 1:42.46
(35.82)
200m: 2:18.35
(35.89)
3 Alva Lindberg 2008 Södertörns Simsällskap 0.67 2:23.44 +5.58
50m: 32.90
100m: 1:09.04
(36.14)
150m: 1:46.57
(37.53)
200m: 2:23.44
(36.87)
4 Ebba Nilsson 2008 Stockholms Kappsimningsklubb 2:24.55 +6.69
50m: 33.69
100m: 1:10.60
(36.91)
150m: 1:48.27
(37.67)
200m: 2:24.55
(36.28)
5 Jasmine Musaji 2008 Södertörns Simsällskap 2:27.25 +9.39
50m: 33.16
100m: 1:11.26
(38.10)
150m: 1:49.37
(38.11)
200m: 2:27.25
(37.88)
6 Celeste Rickberg 2008 Stockholms Kappsimningsklubb 2:31.36 +13.50
50m: 34.51
100m: 1:13.37
(38.86)
150m: 1:53.00
(39.63)
200m: 2:31.36
(38.36)
7 Cornelia Orheden 2008 Stockholms Kappsimningsklubb 0.68 2:31.81 +13.95
50m: 33.71
100m: 1:12.82
(39.11)
150m: 1:52.68
(39.86)
200m: 2:31.81
(39.13)
8 Ellen Ekengren 2008 Skuru Idrottsklubb 2:35.83 +17.97
50m: 35.36
100m: 1:16.12
(40.76)
150m: 1:58.24
(42.12)
200m: 2:35.83
(37.59)
9 Moa Frejd 2008 Södertörns Simsällskap 0.75 2:42.71 +24.85
50m: 37.02
100m: 1:18.78
(41.76)
150m: 2:01.15
(42.37)
200m: 2:42.71
(41.56)
10 Emelie Hedqvist 2008 Saltsjöbadens Idrottsförening 2:46.31 +28.45
50m: 37.24
100m: 1:19.80
(42.56)
150m: 2:04.27
(44.47)
200m: 2:46.31
(42.04)
11 Signe Wååg 2008 Spårvägen Simförening 0.68 2:53.26 +35.40
50m: 37.40
100m: 1:22.50
(45.10)
150m: 2:08.82
(46.32)
200m: 2:53.26
(44.44)
12 Emelie Granhällen 2008 Spårvägen Simförening 2:55.63 +37.77
50m: 39.01
100m: 1:25.60
(46.59)
150m: 2:13.18
(47.58)
200m: 2:55.63
(42.45)
13 Saga Oswaldson Kjäll 2008 Lidingö Simklubb 0.86 3:13.82 +55.96
50m: 39.33
100m: 1:26.72
(47.39)
150m: 2:20.72
(54.00)
200m: 3:13.82
(53.10)
Grenen officiell:  2024-03-09 09:41:09
Gren 1, 200m Frisim Damer 17 år - Final
Plac Namn Född Förening R.T. AQU Tid Diff
1 Sofia Bang 2007 Stockholms Kappsimningsklubb 0.69 2:11.24
50m: 31.30
100m: 1:04.60
(33.30)
150m: 1:37.88
(33.28)
200m: 2:11.24
(33.36)
2 Lotta Lande 2007 Södertörns Simsällskap 0.85 2:40.55 +29.31
50m: 37.36
100m: 1:18.67
(41.31)
150m: 1:59.98
(41.31)
200m: 2:40.55
(40.57)
3 Judit Skäringer 2007 Tyresö Simsällskap 0.73 2:58.77 +47.53
50m: 40.32
100m: 1:25.49
(45.17)
150m: 2:12.32
(46.83)
200m: 2:58.77
(46.45)
Grenen officiell:  2024-03-09 09:41:09
Gren 1, 200m Frisim Damer 18-99 år - Final
Plac Namn Född Förening R.T. AQU Tid Diff
1 Elvira Lönnberg Flores 2006 Stockholms Kappsimningsklubb 0.70 2:12.55
50m: 31.19
100m: 1:04.62
(33.43)
150m: 1:38.98
(34.36)
200m: 2:12.55
(33.57)
2 Alina Färm 2005 Spårvägen Simförening 0.73 2:14.57 +2.02
50m: 30.66
100m: 1:04.26
(33.60)
150m: 1:39.08
(34.82)
200m: 2:14.57
(35.49)
3 Alicia Söderlind 2005 Tyresö Simsällskap 0.61 2:15.57 +3.02
50m: 30.40
100m: 1:04.36
(33.96)
150m: 1:39.75
(35.39)
200m: 2:15.57
(35.82)
4 Josefin Alm 2001 Tyresö Simsällskap 0.64 2:19.61 +7.06
50m: 31.55
100m: 1:07.26
(35.71)
150m: 1:44.08
(36.82)
200m: 2:19.61
(35.53)
5 Alva Furingsten 2006 Tyresö Simsällskap 0.66 2:22.55 +10.00
50m: 32.84
100m: 1:09.32
(36.48)
150m: 1:46.26
(36.94)
200m: 2:22.55
(36.29)
6 Evelina Lemon 2006 Södertörns Simsällskap 0.70 2:32.97 +20.42
50m: 33.28
100m: 1:11.64
(38.36)
150m: 1:52.12
(40.48)
200m: 2:32.97
(40.85)
7 Johanna Granhällen 2002 Spårvägen Simförening 0.80 2:38.98 +26.43
50m: 36.01
100m: 1:16.25
(40.24)
150m: 1:58.38
(42.13)
200m: 2:38.98
(40.60)
8 Helena Fältman 1980 Spårvägen Simförening 2:39.48 +26.93 S10
50m: 36.99
100m: 1:16.61
(39.62)
150m: 1:58.36
(41.75)
200m: 2:39.48
(41.12)
Grenen officiell:  2024-03-09 09:41:09
2024-03-09 10:18:17 Resultathantering: WinGrodan 2.10 Licensierad till: Spårvägen Simförening
Document
Resultat
UGP2, 2024, Eriksdalsbadet
Plats: Eriksdalsbadet Arrangör: Stockholms Simförbund & Spårvägen Simför
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 9 mar 2024 till den 10 mar 2024
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar 13 år - Final
Plac Namn Född Förening R.T. AQU Tid Diff
1 Elias Tsampazis 2011 Södertörns Simsällskap 0.65 1:19.71
50m: 37.25
100m: 1:19.71
(42.46)
2 Hugo Brolin 2011 Spårvägen Simförening 0.68 1:23.87 +4.16
50m: 38.14
100m: 1:23.87
(45.73)
3 Loui Björkman 2011 Wisby Simsällskap 0.68 1:25.83 +6.12
50m: 38.67
100m: 1:25.83
(47.16)
4 Alexander Lukonin 2011 Lidingö Simklubb 1:33.06 +13.35
50m: 42.48
100m: 1:33.06
(50.58)
5 Viking Söderström 2011 Spårvägen Simförening 1:34.35 +14.64
50m: 42.20
100m: 1:34.35
(52.15)
6 Vilgot Bergman 2011 Wisby Simsällskap 0.66 1:37.17 +17.46
50m: 42.57
100m: 1:37.17
(54.60)
7 Kian Westrin 2011 Södertälje Simsällskap 0.77 1:39.96 +20.25
50m: 47.20
100m: 1:39.96
(52.76)
8 Philip Kindgren 2011 Spårvägen Simförening 1:49.74 +30.03
50m: 48.34
100m: 1:49.74
(1:01.40)
Grenen officiell:  2024-03-09 09:56:51
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar 14 år - Final
Plac Namn Född Förening R.T. AQU Tid Diff
1 Rastin Mortezaei 2010 Spårvägen Simförening 0.62 1:04.70
50m: 30.15
100m: 1:04.70
(34.55)
2 Elias Enblom 2010 Tyresö Simsällskap 1:09.59 +4.89
50m: 32.26
100m: 1:09.59
(37.33)
3 Gabriel Sedman 2010 Tyresö Simsällskap 0.71 1:19.71 +15.01
50m: 36.59
100m: 1:19.71
(43.12)
4 Vilfred Lindgren 2010 Södertörns Simsällskap 0.80 1:20.71 +16.01
50m: 36.32
100m: 1:20.71
(44.39)
5 Hugo Törngren 2010 Wisby Simsällskap 0.68 1:23.62 +18.92
50m: 37.53
100m: 1:23.62
(46.09)
6 Samuel Bahtiyar 2010 Södertälje Simsällskap 0.65 1:29.58 +24.88
50m: 40.09
100m: 1:29.58
(49.49)
7 Maximilian Enström 2010 Wisby Simsällskap 0.75 1:30.19 +25.49
50m: 40.40
100m: 1:30.19
(49.79)
- Erik Chechel 2010 Södertälje Simsällskap DNS
- Hugo Sturzenbecker 2010 Tyresö Simsällskap DNS
Grenen officiell:  2024-03-09 09:56:51
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar 15 år - Final
Plac Namn Född Förening R.T. AQU Tid Diff
1 Anton Hagspiel 2009 Stockholms Kappsimningsklubb 0.64 1:09.08
50m: 32.13
100m: 1:09.08
(36.95)
2 Axel Engman 2009 Wisby Simsällskap 0.68 1:10.28 +1.20
50m: 32.01
100m: 1:10.28
(38.27)
3 Oliver Fridblom 2009 Tyresö Simsällskap 0.70 1:12.50 +3.42
50m: 32.76
100m: 1:12.50
(39.74)
4 Andreas Kvist 2009 Ösmo Simsällskap 0.73 1:15.00 +5.92
50m: 32.94
100m: 1:15.00
(42.06)
5 Theodor Eliopoulos Vellas 2009 Stockholmspolisens IF Simföreni 0.48 1:15.60 +6.52
50m: 32.72
100m: 1:15.60
(42.88)
6 Oskar Edgren Sönnergren 2009 Lidingö Simklubb 0.62 1:18.49 +9.41
50m: 33.79
100m: 1:18.49
(44.70)
7 Samuel Flodén 2009 Botkyrka-Rönninge Simsällskap 0.64 1:19.32 +10.24
50m: 35.78
100m: 1:19.32
(43.54)
8 Andrian Rezege 2009 Spårvägen Simförening 0.68 1:28.04 +18.96
50m: 39.46
100m: 1:28.04
(48.58)
Grenen officiell:  2024-03-09 09:56:51
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar 16 år - Final
Plac Namn Född Förening R.T. AQU Tid Diff
1 Lucas Goulet 2008 Stockholms Kappsimningsklubb 0.70 1:06.25
50m: 30.58
100m: 1:06.25
(35.67)
2 Otto Andersson 2008 Tyresö Simsällskap 0.63 1:06.71 +0.46
50m: 30.51
100m: 1:06.71
(36.20)
3 Gustav Stridh 2008 Stockholmspolisens IF Simföreni 0.62 1:07.60 +1.35
50m: 30.42
100m: 1:07.60
(37.18)
4 Moritz  Karlsson 2008 Södertörns Simsällskap 0.69 1:09.02 +2.77
50m: 32.32
100m: 1:09.02
(36.70)
5 Melvin Brink 2008 Stockholmspolisens IF Simföreni 0.74 1:11.41 +5.16
50m: 31.98
100m: 1:11.41
(39.43)
Grenen officiell:  2024-03-09 09:56:51
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar 17 år - Final
Plac Namn Född Förening R.T. AQU Tid Diff
1 Alexander Bouchet 2007 Stockholms Kappsimningsklubb 0.67 1:02.36
50m: 29.26
100m: 1:02.36
(33.10)
2 Hugo Östling 2007 Spårvägen Simförening 0.71 1:02.80 +0.44
50m: 28.83
100m: 1:02.80
(33.97)
3 Hilmer Bergman 2007 Wisby Simsällskap 1:02.83 +0.47
50m: 29.12
100m: 1:02.83
(33.71)
4 Alejandro Rei Bacas Fujiki 2007 Stockholms Kappsimningsklubb 0.66 1:05.14 +2.78
50m: 30.22
100m: 1:05.14
(34.92)
5 Saimonas Pranckevicius 2007 Södertörns Simsällskap 0.70 1:07.60 +5.24
50m: 29.92
100m: 1:07.60
(37.68)
6 Yurii Khomiak 2007 Stockholms Kappsimningsklubb 0.76 1:10.61 +8.25
50m: 32.76
100m: 1:10.61
(37.85)
7 Hjalmar Pettersson 2007 Wisby Simsällskap 1:15.30 +12.94
50m: 33.29
100m: 1:15.30
(42.01)
8 Oliwer Tin Lundblad 2007 Stockholmspolisens IF Simföreni 0.59 1:16.26 +13.90
50m: 32.40
100m: 1:16.26
(43.86)
9 Daniel Khaytan 2007 Botkyrka-Rönninge Simsällskap 0.66 1:25.65 +23.29
50m: 35.88
100m: 1:25.65
(49.77)
10 Mitat Delen 2007 Södertörns Simsällskap 1:26.98 +24.62
50m: 36.10
100m: 1:26.98
(50.88)
11 Kalle Hoas Laveskog 2007 Älvsjö AIK Simförening 0.81 1:38.61 +36.25
50m: 38.94
100m: 1:38.61
(59.67)
Grenen officiell:  2024-03-09 09:56:51
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar 18-99 år - Final
Plac Namn Född Förening R.T. AQU Tid Diff
1 Adam Karlsson 2000 Spårvägen Simförening 0.67 59.69
50m: 27.93
100m: 59.69
(31.76)
2 Johannes Fällgren 2002 Lidingö Simklubb 0.66 59.76 +0.07
50m: 27.19
100m: 59.76
(32.57)
3 Botvid Wiell 2005 Södertörns Simsällskap 0.68 1:00.35 +0.66
50m: 27.74
100m: 1:00.35
(32.61)
4 Jonas Malmring 2001 Spårvägen Simförening 0.74 1:01.02 +1.33
50m: 27.31
100m: 1:01.02
(33.71)
5 Jan Salentin 2004 Stockholmspolisens IF Simföreni 0.74 1:02.61 +2.92
50m: 29.16
100m: 1:02.61
(33.45)
6 Adam Joseph Michel 2006 Lidingö Simklubb 0.65 1:04.32 +4.63
50m: 30.14
100m: 1:04.32
(34.18)
7 Ferdinand Bang 2005 Stockholms Kappsimningsklubb 0.62 1:04.46 +4.77
50m: 29.28
100m: 1:04.46
(35.18)
8 Mats Rehn 2002 Wisby Simsällskap 0.66 1:06.71 +7.02
50m: 29.85
100m: 1:06.71
(36.86)
9 Svante Schlüter Patriksson 2006 Tyresö Simsällskap 1:06.81 +7.12
50m: 30.56
100m: 1:06.81
(36.25)
10 Felix Norlin 2005 Stockholms Kappsimningsklubb 0.71 1:08.16 +8.47
50m: 30.82
100m: 1:08.16
(37.34)
11 Hampus Glanshed 2006 Södertörns Simsällskap 0.72 1:14.93 +15.24
50m: 35.18
100m: 1:14.93
(39.75)
- Niklas Nygren 2006 Södertörns Simsällskap DNS
Grenen officiell:  2024-03-09 09:56:51
2024-03-09 10:18:35 Resultathantering: WinGrodan 2.10 Licensierad till: Spårvägen Simförening
Document
Resultat
UGP2, 2024, Eriksdalsbadet
Plats: Eriksdalsbadet Arrangör: Stockholms Simförbund & Spårvägen Simför
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 9 mar 2024 till den 10 mar 2024
Gren 3, 100m Bröstsim Damer 13 år - Final
Plac Namn Född Förening R.T. AQU Tid Diff
1 Linnea Glavas 2011 Ösmo Simsällskap 0.74 1:29.80
50m: 42.17
100m: 1:29.80
(47.63)
2 Sigrid Mueller 2011 Stockholmspolisens IF Simföreni 0.74 1:30.26 +0.46
50m: 43.08
100m: 1:30.26
(47.18)
3 Minnah Lloyd 2011 Södertörns Simsällskap 0.54 1:32.06 +2.26
50m: 43.68
100m: 1:32.06
(48.38)
4 Greta Adamsson 2011 Spårvägen Simförening 0.68 1:37.83 +8.03
50m: 47.59
100m: 1:37.83
(50.24)
5 Anna Quas 2011 Spårvägen Simförening 0.71 1:40.92 +11.12
50m: 47.84
100m: 1:40.92
(53.08)
6 Gabrielle Isberg 2011 Hellas Simklubb 0.81 1:40.97 +11.17
50m: 47.80
100m: 1:40.97
(53.17)
7 Liv D´Afflitto 2011 Spårvägen Simförening 0.68 1:43.72 +13.92
50m: 49.10
100m: 1:43.72
(54.62)
8 Svea Nordin 2011 Södertälje Simsällskap 0.82 1:44.24 +14.44
50m: 48.35
100m: 1:44.24
(55.89)
9 Agnes Sjödin 2011 Ösmo Simsällskap 0.68 1:45.38 +15.58
50m: 49.49
100m: 1:45.38
(55.89)
10 Denise Hedman 2011 Södertörns Simsällskap 0.48 1:45.75 +15.95
50m: 49.49
100m: 1:45.75
(56.26)
11 Emma Svensson 2011 Spårvägen Simförening 1:47.36 +17.56
50m: 51.52
100m: 1:47.36
(55.84)
12 Elin Ekman 2011 Södertälje Simsällskap 1:48.94 +19.14
50m: 50.06
100m: 1:48.94
(58.88)
13 Thea Berger 2011 Stockholmspolisens IF Simföreni 0.66 1:49.83 +20.03
50m: 52.59
100m: 1:49.83
(57.24)
14 Ingrid Löfling 2011 Spårvägen Simförening 0.82 1:54.69 +24.89
50m: 55.82
100m: 1:54.69
(58.87)
15 Mumtaz Mohamed 2011 Spårvägen Simförening 0.70 1:56.64 +26.84
50m: 55.42
100m: 1:56.64
(1:01.22)
16 Meya Nissén 2011 Ösmo Simsällskap 0.78 1:57.52 +27.72
50m: 55.61
100m: 1:57.52
(1:01.91)
- Linn Håkansson 2011 Stockholms Kappsimningsklubb 0.75 DSQ
- Ingrid Kolga 2011 Lidingö Simklubb 0.63 DSQ
- Victoria Waak 2011 Lidingö Simklubb DNS
Grenen officiell:  2024-03-09 10:23:30
Gren 3, 100m Bröstsim Damer 14 år - Final
Plac Namn Född Förening R.T. AQU Tid Diff
1 Lovis Samuelsson 2010 Wisby Simsällskap 0.76 1:24.39
50m: 40.07
100m: 1:24.39
(44.32)
2 Sonja Duhlin 2010 Södertörns Simsällskap 0.80 1:26.03 +1.64
50m: 41.15
100m: 1:26.03
(44.88)
3 Elvira Fransson 2010 Södertälje Simsällskap 1:26.75 +2.36
50m: 41.17
100m: 1:26.75
(45.58)
4 Svea Knagge 2010 Stockholms Kappsimningsklubb 0.81 1:29.13 +4.74
50m: 41.04
100m: 1:29.13
(48.09)
5 Emilia Liu Nilsson 2010 Botkyrka-Rönninge Simsällskap 0.80 1:30.05 +5.66
50m: 41.99
100m: 1:30.05
(48.06)
6 Ida Lövblom 2010 Stockholms Kappsimningsklubb 0.72 1:32.16 +7.77
50m: 44.51
100m: 1:32.16
(47.65)
7 Elina Lindman 2010 Södertörns Simsällskap 0.65 1:32.34 +7.95
50m: 44.12
100m: 1:32.34
(48.22)
8 Sofia Andrén 2010 Stockholms Kappsimningsklubb 1:34.26 +9.87
50m: 44.91
100m: 1:34.26
(49.35)
9 Nova Svensson 2010 Södertörns Simsällskap 1:36.50 +12.11
50m: 44.89
100m: 1:36.50
(51.61)
10 Iris Nyberg 2010 Tyresö Simsällskap 0.29 1:37.96 +13.57
50m: 44.19
100m: 1:37.96
(53.77)
11 Sophia Malmgren 2010 Spårvägen Simförening 0.76 1:38.70 +14.31
50m: 46.61
100m: 1:38.70
(52.09)
12 Maja Wessén 2010 Stockholms Kappsimningsklubb 0.66 1:38.96 +14.57
50m: 46.32
100m: 1:38.96
(52.64)
13 Signe Johansson 2010 Wisby Simsällskap 0.65 1:43.89 +19.50
50m: 48.92
100m: 1:43.89
(54.97)
14 Emilia Berglind 2010 Wisby Simsällskap 0.72 1:45.21 +20.82
50m: 50.63
100m: 1:45.21
(54.58)
15 Mira Hårding Nordkvist 2010 Tyresö Simsällskap 0.81 1:47.02 +22.63
50m: 49.26
100m: 1:47.02
(57.76)
16 Hedvig Brink 2010 Älvsjö AIK Simförening 1:47.31 +22.92
50m: 49.62
100m: 1:47.31
(57.69)
17 Nora Tornberg 2010 Spårvägen Simförening 0.66 1:47.47 +23.08
50m: 51.13
100m: 1:47.47
(56.34)
18 Oda Spillberg 2010 Tyresö Simsällskap 0.85 1:50.61 +26.22
50m: 51.92
100m: 1:50.61
(58.69)
19 Tuva Magnusson 2010 Södertälje Simsällskap 0.63 1:55.40 +31.01
50m: 56.49
100m: 1:55.40
(58.91)
20 Ebba Nordin 2010 Wisby Simsällskap 0.85 2:00.01 +35.62
50m: 56.67
100m: 2:00.01
(1:03.34)
21 Ester Mesch 2010 Spårvägen Simförening 0.73 2:06.22 +41.83
50m: 1:01.45
100m: 2:06.22
(1:04.77)
22 Lydia Löfstrand 2010 Stockholms Kappsimningsklubb 2:06.64 +42.25
50m: 59.90
100m: 2:06.64
(1:06.74)
Grenen officiell:  2024-03-09 10:23:30
Gren 3, 100m Bröstsim Damer 15 år - Final
Plac Namn Född Förening R.T. AQU Tid Diff
1 Sara Pölkki 2009 Södertälje Simsällskap 0.71 1:19.95
50m: 37.43
100m: 1:19.95
(42.52)
2 Stella Rahm 2009 Skuru Idrottsklubb 0.72 1:22.12 +2.17
50m: 38.03
100m: 1:22.12
(44.09)
3 Svea Strömwall 2009 Södertälje Simsällskap 1:23.63 +3.68
50m: 38.77
100m: 1:23.63
(44.86)
4 Lilly Dorch Juliusson 2009 Södertörns Simsällskap 0.73 1:23.85 +3.90
50m: 38.83
100m: 1:23.85
(45.02)
5 Ebba Söderberg 2009 Stockholmspolisens IF Simföreni 0.82 1:24.68 +4.73
50m: 40.49
100m: 1:24.68
(44.19)
6 Evelina Kopparberg 2009 Stockholms Kappsimningsklubb 0.71 1:26.66 +6.71
50m: 40.86
100m: 1:26.66
(45.80)
7 Klara Uddeholt 2009 Stockholms Kappsimningsklubb 0.73 1:28.92 +8.97
50m: 42.53
100m: 1:28.92
(46.39)
8 Molly Moback Uusimäki 2009 Ösmo Simsällskap 0.69 1:29.91 +9.96
50m: 42.47
100m: 1:29.91
(47.44)
9 Emelie Dahlborn 2009 Södertörns Simsällskap 0.79 1:33.16 +13.21
50m: 44.71
100m: 1:33.16
(48.45)
10 Ella Kolm 2009 Lidingö Simklubb 0.78 1:34.24 +14.29
50m: 43.58
100m: 1:34.24
(50.66)
11 Linn Hänström 2009 Södertörns Simsällskap 0.69 1:34.93 +14.98
50m: 44.82
100m: 1:34.93
(50.11)
12 Ella Svanholm 2009 Stockholms Kappsimningsklubb 0.60 1:35.15 +15.20
50m: 44.19
100m: 1:35.15
(50.96)
13 Isabell Samuelsson 2009 Södertälje Simsällskap 0.76 1:35.66 +15.71
50m: 44.59
100m: 1:35.66
(51.07)
14 Lone Trygg Wik 2009 Spårvägen Simförening 1:36.82 +16.87
50m: 46.37
100m: 1:36.82
(50.45)
15 Varnika Handa 2009 Spårvägen Simförening 0.75 1:37.80 +17.85
50m: 46.30
100m: 1:37.80
(51.50)
16 Isabelle Wallqvist 2009 Simklubben Neptun 0.70 1:38.34 +18.39
50m: 45.40
100m: 1:38.34
(52.94)
17 Tuva Holmer 2009 Stockholmspolisens IF Simföreni 1:39.28 +19.33
50m: 47.19
100m: 1:39.28
(52.09)
18 Tuva Hodneland 2009 Södertörns Simsällskap 0.77 1:39.70 +19.75
50m: 46.76
100m: 1:39.70
(52.94)
19 Liv Keding 2009 Älvsjö AIK Simförening 0.56 1:40.17 +20.22
50m: 47.20
100m: 1:40.17
(52.97)
20 Elin Schmidt 2009 Stockholms Kappsimningsklubb 0.72 1:41.31 +21.36
50m: 49.13
100m: 1:41.31
(52.18)
21 Nova Galliger 2009 Södertörns Simsällskap 1:42.95 +23.00
50m: 47.16
100m: 1:42.95
(55.79)
22 Moa Åkermark 2009 Wisby Simsällskap 0.68 1:44.74 +24.79
50m: 49.67
100m: 1:44.74
(55.07)
23 Isabella Nilsson 2009 Södertörns Simsällskap 0.69 1:45.76 +25.81
50m: 48.96
100m: 1:45.76
(56.80)
24 Linn Berggren 2009 Ösmo Simsällskap 0.76 1:50.69 +30.74
50m: 50.54
100m: 1:50.69
(1:00.15)
25 Isabelle Åkerblom 2009 Wisby Simsällskap 0.78 2:00.21 +40.26
50m: 55.28
100m: 2:00.21
(1:04.93)
Grenen officiell:  2024-03-09 10:23:30
Gren 3, 100m Bröstsim Damer 16 år - Final
Plac Namn Född Förening R.T. AQU Tid Diff
1 Alma Brorson 2008 Stockholms Kappsimningsklubb 0.73 1:21.04
50m: 38.31
100m: 1:21.04
(42.73)
2 Lina Thunvall 2008 Södertörns Simsällskap 0.74 1:23.27 +2.23
50m: 38.38
100m: 1:23.27
(44.89)
3 Moa Forsgren 2008 Södertörns Simsällskap 0.74 1:24.11 +3.07
50m: 38.99
100m: 1:24.11
(45.12)
4 Elin Storell 2008 Södertörns Simsällskap 0.66 1:25.03 +3.99
50m: 40.08
100m: 1:25.03
(44.95)
5 Emma Johanson 2008 Södertörns Simsällskap 0.68 1:26.07 +5.03
50m: 40.85
100m: 1:26.07
(45.22)
6 Isabel Behring 2008 Stockholms Kappsimningsklubb 0.78 1:27.52 +6.48
50m: 40.66
100m: 1:27.52
(46.86)
7 Alva Lindberg 2008 Södertörns Simsällskap 0.66 1:28.08 +7.04
50m: 41.32
100m: 1:28.08
(46.76)
8 Agnes Ljungberg 2008 Älvsjö AIK Simförening 1:28.23 +7.19
50m: 41.64
100m: 1:28.23
(46.59)
9 Ellen Ekengren 2008 Skuru Idrottsklubb 1:31.43 +10.39
50m: 43.22
100m: 1:31.43
(48.21)
10 Ebba Nilsson 2008 Stockholms Kappsimningsklubb 0.73 1:33.69 +12.65
50m: 44.48
100m: 1:33.69
(49.21)
11 Emelie Granhällen 2008 Spårvägen Simförening 0.73 1:36.36 +15.32
50m: 46.10
100m: 1:36.36
(50.26)
12 Signe Wååg 2008 Spårvägen Simförening 0.66 1:38.91 +17.87
50m: 45.52
100m: 1:38.91
(53.39)
13 Celeste Rickberg 2008 Stockholms Kappsimningsklubb 0.44 1:39.54 +18.50
50m: 46.99
100m: 1:39.54
(52.55)
14 Ellinor Fernström 2008 Skuru Idrottsklubb 0.72 1:40.75 +19.71
50m: 45.88
100m: 1:40.75
(54.87)
15 Moa Hansen 2008 Tyresö Simsällskap 1:48.64 +27.60
50m: 51.42
100m: 1:48.64
(57.22)
16 Isse Camberving 2008 Tyresö Simsällskap 0.81 1:57.91 +36.87
50m: 55.96
100m: 1:57.91
(1:01.95)
Grenen officiell:  2024-03-09 10:23:30
Gren 3, 100m Bröstsim Damer 17 år - Final
Plac Namn Född Förening R.T. AQU Tid Diff
1 Mimmi Nordström Renlund 2007 Södertörns Simsällskap 0.61 1:20.53
50m: 36.70
100m: 1:20.53
(43.83)
2 Amanda Ahinko 2007 Södertörns Simsällskap 0.71 1:23.47 +2.94
50m: 38.41
100m: 1:23.47
(45.06)
3 Nora Hodneland 2007 Södertörns Simsällskap 0.74 1:24.06 +3.53
50m: 39.35
100m: 1:24.06
(44.71)
4 Adriana Hamzehnejad 2007 Södertörns Simsällskap 0.65 1:26.04 +5.51
50m: 40.11
100m: 1:26.04
(45.93)
5 Jasmin Nassiri 2007 Södertörns Simsällskap 0.66 1:33.66 +13.13
50m: 43.18
100m: 1:33.66
(50.48)
6 Fidelie Börnesson 2007 Tyresö Simsällskap 0.73 1:34.62 +14.09
50m: 44.83
100m: 1:34.62
(49.79)
7 Judit Skäringer 2007 Tyresö Simsällskap 0.74 1:40.24 +19.71
50m: 48.45
100m: 1:40.24
(51.79)
Grenen officiell:  2024-03-09 10:23:30
Gren 3, 100m Bröstsim Damer 18-99 år - Final
Plac Namn Född Förening R.T. AQU Tid Diff
1 Elvira Lönnberg Flores 2006 Stockholms Kappsimningsklubb 0.72 1:18.97
50m: 37.29
100m: 1:18.97
(41.68)
2 Julia Ottosson 2006 Södertörns Simsällskap 1:21.05 +2.08
50m: 37.75
100m: 1:21.05
(43.30)
3 Alina Färm 2005 Spårvägen Simförening 0.74 1:21.07 +2.10
50m: 37.89
100m: 1:21.07
(43.18)
4 Linnea Hyvönen 2005 Södertörns Simsällskap 0.76 1:21.92 +2.95
50m: 38.82
100m: 1:21.92
(43.10)
5 Johanna Granhällen 2002 Spårvägen Simförening 0.76 1:32.35 +13.38
50m: 44.18
100m: 1:32.35
(48.17)
6 Freja Vesterlund 2006 Södertörns Simsällskap 0.76 1:32.45 +13.48
50m: 42.00
100m: 1:32.45
(50.45)
7 Agnes Munters 1996 Spårvägen Simförening 0.71 2:11.95 +52.98 SB9
50m: 1:01.99
100m: 2:11.95
(1:09.96)
Grenen officiell:  2024-03-09 10:23:30
2024-03-09 10:27:20 Resultathantering: WinGrodan 2.10 Licensierad till: Spårvägen Simförening
Document