Resultater for Gentofte Open 2024 - Langbane
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2024 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
12. apr 2024 to 14. apr 2024 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 29, 200m Individual Medley Women 13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
AQU |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Silja Sofia Linderoth |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
|
510 |
2:37.84 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:35.66 |
(+2.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lara Viig Seitzberg |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
420 |
2:48.36 |
+10.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:48.16 |
(+0.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Caroline Bøtcher |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
|
419 |
2:48.54 |
+10.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:54.52 |
(-5.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sade Sophia Kaaberbøl |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
|
321 |
3:04.05 |
+26.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:07.82 |
(-3.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ingrid Høygaard Egebjerg |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
|
304 |
3:07.44 |
+29.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:13.62 |
(-6.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Viola Xenia Randall Hansen |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
|
269 |
3:15.18 |
+37.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:18.79 |
(-3.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Edith Hildebrand |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
|
247 |
3:20.80 |
+42.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:18.23 |
(+2.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 13-04-2024 14:56:09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 29, 200m Individual Medley Women 12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
AQU |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Bjørk Erlandsen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
382 |
2:53.75 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:54.61 |
(-0.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Elinor Znaider |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
308 |
3:06.70 |
+12.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:06.35 |
(+0.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anna Vilde Bohnsen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
306 |
3:06.99 |
+13.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:58.18 |
(+8.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emma Martini |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
303 |
3:07.61 |
+13.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:10.17 |
(-2.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Freja Thagesen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
301 |
3:07.99 |
+14.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:15.55 |
(-7.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Isabel Kecia Solvig |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
|
269 |
3:15.30 |
+21.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:30.00 |
(-14.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Matilde Kegel Sørensen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
249 |
3:20.32 |
+26.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:17.10 |
(+3.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alba Sauer |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
|
245 |
3:21.29 |
+27.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:33.00 |
(-11.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Mille Lykke |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
|
226 |
3:26.92 |
+33.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:30.00 |
(-3.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Laura Lind Riisgaard |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
214 |
3:30.62 |
+36.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:33.62 |
(-3.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Maiken Metine Nielsen |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
184 |
3:41.67 |
+47.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:41.34 |
(+0.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 13-04-2024 14:56:09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 29, 200m Individual Medley Women 1-11 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
AQU |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mai Kirsten Hansen |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
|
265 |
3:16.18 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 3:18.73 |
(-2.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Rosa Sandal Mølholm Hansen |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
|
186 |
3:40.77 |
+24.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:51.21 |
(-10.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elfride Zibrandtsen |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
164 |
3:50.37 |
+34.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:39.78 |
(+10.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Laura Kølbæk Jensen |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
|
154 |
3:55.27 |
+39.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:53.76 |
(+1.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Josefine Kiilerich-Pedersen |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.3 Ikke samtidige bevægelser med benene |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 13-04-2024 14:56:09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13-04-2024 14:56.55 |
Datahandling: Swimify 2.11 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
|
|