Resultater for Gentofte Open 2024 - Langbane
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2024 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
12. apr 2024 to 14. apr 2024 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 26, 200m Breaststroke Men 13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
AQU |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alfred Høygaard Egebjerg |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
|
229 |
3:24.93 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 3:33.62 |
(-8.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Samuel Kramarz |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
|
192 |
3:37.34 |
+12.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:54.68 |
(-17.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Leopold Nytoft Bergmann |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
|
191 |
3:37.52 |
+12.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:57.22 |
(-19.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Marius Wiberg Plougsgaard |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
|
180 |
3:41.97 |
+17.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Oliver Robinson |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
|
140 |
4:01.32 |
+36.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 4:10.82 |
(-9.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 13-04-2024 14:22:43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 26, 200m Breaststroke Men 12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
AQU |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Albert Tamasauskas |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
257 |
3:17.20 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 3:24.80 |
(-7.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Felix W. Takla |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
153 |
3:54.36 |
+37.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 4:01.26 |
(-6.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
David Morales |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
146 |
3:57.97 |
+40.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aksel Svend Billeskov |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
98 |
4:32.04 |
+1:14.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 13-04-2024 14:22:43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 26, 200m Breaststroke Men 1-11 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
AQU |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Herman Gudmann Einspor |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 Ikke samtidig berøring med begge hænder eller kun en kun en hånd i vending eller afslutning |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 13-04-2024 14:22:43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13-04-2024 14:23.41 |
Datahandling: Swimify 2.11 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
|
|