2024-03-03   04:53:31
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultat för Malmö Autumn Meet 2023

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Document
Resultat
Malmö Autumn Meet
Plats: Arrangör: Malmö KK
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 4 nov 2023 till den 4 nov 2023
Gren 7, 100m Ryggsim Mixed - Final
Namn Född Förening R.T. AQU Tid
Lovisa Arfwidson 2011 Malmö Kappsimningsklubb +0.72 1:36.33
50m: 21.88
100m: 1:36.33
(1:14.45)
Lea Bergman 2011 Malmö Kappsimningsklubb +0.63 2:00.24
50m: 28.53
100m: 2:00.24
(1:31.71)
Nellie Bertelsen Borg 2011 Helsingborgs Simsällskap +0.68 1:20.53
50m: 18.62
100m: 1:20.53
(1:01.91)
Nefeli Blithikiotis 2011 Helsingborgs Simsällskap +0.69 1:14.53
50m: 17.78
100m: 1:14.53
(56.75)
Mason Custard 2011 Malmö Kappsimningsklubb +0.92 1:26.51
50m: 20.06
100m: 1:26.51
(1:06.45)
Neo Dobraj 2011 Helsingborgs Simsällskap -.-- DNS
Esther Folkesson 2011 Helsingborgs Simsällskap +0.75 1:33.78
50m: 22.31
100m: 1:33.78
(1:11.47)
Maja Hansson 2011 Helsingborgs Simsällskap +0.73 1:25.88
50m: 19.98
100m: 1:25.88
(1:05.90)
William Ibron 2011 Simklubben Nereus +0.72 1:40.63
50m: 23.68
100m: 1:40.63
(1:16.95)
Andreas Joves 2011 Helsingborgs Simsällskap +0.66 1:20.08
50m: 18.72
100m: 1:20.08
(1:01.36)
Hassan Kabrit 2011 Helsingborgs Simsällskap +0.71 1:34.23
50m: 21.96
100m: 1:34.23
(1:12.27)
Maria Komljenovic 2011 Helsingborgs Simsällskap +0.84 1:29.39
50m: 21.54
100m: 1:29.39
(1:07.85)
Selma Kostovic 2011 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 1:53.57
50m: 26.15
100m: 1:53.57
(1:27.42)
Love Kronwall 2011 Helsingborgs Simsällskap +0.63 1:35.40
50m: 21.75
100m: 1:35.40
(1:13.65)
Jonathan Larsson 2011 Malmö Kappsimningsklubb +0.66 2:05.78
50m: 27.87
100m: 2:05.78
(1:37.91)
Ebba Lasson 2011 Malmö Kappsimningsklubb +0.66 1:31.27
50m: 20.70
100m: 1:31.27
(1:10.57)
Josephine Lindgren 2011 Simklubben Nereus +0.64 1:25.41
50m: 19.43
100m: 1:25.41
(1:05.98)
Sophia Ly 2011 Malmö Kappsimningsklubb +0.57 1:22.52
50m: 18.98
100m: 1:22.52
(1:03.54)
Ines Mesic Mårtensson 2011 Simklubben Ran +0.82 1:37.90
50m: 21.90
100m: 1:37.90
(1:16.00)
Andrej Milosevic 2011 Malmö Kappsimningsklubb +0.63 1:53.03
50m: 28.10
100m: 1:53.03
(1:24.93)
Elsa Nyman 2011 Malmö Kappsimningsklubb +0.80 1:39.49
50m: 22.44
100m: 1:39.49
(1:17.05)
Lamija Prlja 2011 Malmö Kappsimningsklubb +0.22 2:03.34
50m: 27.09
100m: 2:03.34
(1:36.25)
Lorik Qorraj 2011 Simklubben Ran +0.71 1:44.22
50m: 23.82
100m: 1:44.22
(1:20.40)
Olivia Rabi 2011 Malmö Kappsimningsklubb +0.87 DSQ
Inez Rönnow 2011 Malmö Kappsimningsklubb +0.61 1:23.95
50m: 18.90
100m: 1:23.95
(1:05.05)
Linea Sakota 2011 Malmö Kappsimningsklubb +0.16 1:21.04
50m: 18.52
100m: 1:21.04
(1:02.52)
Elvira Sandberg 2011 Helsingborgs Simsällskap +0.70 1:29.21
50m: 21.28
100m: 1:29.21
(1:07.93)
Meja Sandin 2011 Helsingborgs Simsällskap +0.72 1:33.18
50m: 22.21
100m: 1:33.18
(1:10.97)
Johannes Stenström 2011 Malmö Kappsimningsklubb -.-- DNS
Elin Stråle 2011 Helsingborgs Simsällskap +0.71 1:33.92
50m: 21.24
100m: 1:33.92
(1:12.68)
Nelia Sundström 2011 Sjöbo Simsällskap +0.76 2:03.13
50m: 28.53
100m: 2:03.13
(1:34.60)
Alexandra Wahlgren 2011 Simklubben Ran +0.97 1:47.40
50m: 25.63
100m: 1:47.40
(1:21.77)
2023-11-04 11:41:47 Resultathantering: WinGrodan 2.10 Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner