2024-06-25   10:26:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Malmö Autumn Meet 2023

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Pass 1

Document
Inofficiella resultat
Efter 2 av 2 heat
Malmö Autumn Meet
Plats: Arrangör: Malmö KK
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 4 nov 2023 till den 4 nov 2023
Gren 22, 100m Frisim Damer - Final
Plac Namn Född Förening R.T. AQU Tid Diff
1 Ella Ekelund 2009 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 59.17
50m: 13.61
100m: 59.17
(45.56)
2 Karla Rosvall 2008 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 1:00.50 +1.33
50m: 13.99
100m: 1:00.50
(46.51)
3 Celina Seuranen 2008 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 1:00.81 +1.64
50m: 14.18
100m: 1:00.81
(46.63)
4 Mirella Dragojevic Armandt 2010 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 1:02.15 +2.98
50m: 14.04
100m: 1:02.15
(48.11)
=5 Amanda Erixon 2009 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 1:02.34 +3.17
50m: 14.60
100m: 1:02.34
(47.74)
=5 Hedda Lennartsson 2008 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 1:02.34 +3.17
50m: 14.26
100m: 1:02.34
(48.08)
7 Emelina Bech 2008 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 1:05.51 +6.34
50m: 14.35
100m: 1:05.51
(51.16)
8 Elisa Phu 2010 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 1:05.87 +6.70
50m: 14.43
100m: 1:05.87
(51.44)
9 Malva Collvin 2007 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 1:06.35 +7.18
50m: 14.99
100m: 1:06.35
(51.36)
10 Lovisa von Ahlefeld 2010 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 1:06.38 +7.21
50m: 15.32
100m: 1:06.38
(51.06)
11 Alice Wikermark 2010 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 1:06.60 +7.43
50m: 15.00
100m: 1:06.60
(51.60)
12 Aisa Cvrk 2010 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 1:08.62 +9.45
50m: 15.54
100m: 1:08.62
(53.08)
13 Dilek Gümüs 2010 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 1:33.01 +33.84
50m: 18.83
100m: 1:33.01
(1:14.18)
- Pania Valinezhad 2010 Malmö Kappsimningsklubb -.-- DSQ
- Elna Blake 2009 Malmö Kappsimningsklubb -.-- DNS
- Alicia Olsson 2008 Malmö Kappsimningsklubb -.-- DNS
2023-11-04 11:07:50 Resultathantering: WinGrodan 2.10 Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner