2024-02-23   13:25:45
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Cetus GP Pitkät 800vu/1500vu

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

GP

Document
Results
Cetus GP Pitkät 800vu/1500vu
Place: Organizer: Cetus
Pool: 50m Competition Date: May 28, 2023 to May 28, 2023
Event 17, 1500m Freestyle Naiset 16 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Eine Idman 2007 Cetus Espoo +0.84 19:12.72
50m: 33.64
100m: 1:11.84
(38.20)
150m: 1:50.53
(38.69)
200m: 2:29.02
(38.49)
250m: 3:07.34
(38.32)
300m: 3:45.90
(38.56)
350m: 4:24.04
(38.14)
400m: 5:02.69
(38.65)
450m: 5:41.34
(38.65)
500m: 6:20.03
(38.69)
550m: 6:58.53
(38.50)
600m: 7:37.23
(38.70)
650m: 8:15.62
(38.39)
700m: 8:54.47
(38.85)
750m: 9:33.16
(38.69)
800m: 10:11.98
(38.82)
850m: 10:50.56
(38.58)
900m: 11:29.47
(38.91)
950m: 12:07.99
(38.52)
1000m: 12:47.01
(39.02)
1050m: 13:25.87
(38.86)
1100m: 14:05.30
(39.43)
1150m: 14:44.37
(39.07)
1200m: 15:23.87
(39.50)
1250m: 16:02.94
(39.07)
1300m: 16:42.46
(39.52)
1350m: 17:20.59
(38.13)
1400m: 17:59.18
(38.59)
1450m: 18:36.54
(37.36)
1500m: 19:12.72
(36.18)
2 Milka Marjakaarto 2007 Cetus Espoo +0.71 19:27.52 +14.80
50m: 33.32
100m: 1:11.48
(38.16)
150m: 1:50.33
(38.85)
200m: 2:28.51
(38.18)
250m: 3:07.09
(38.58)
300m: 3:45.57
(38.48)
350m: 4:23.44
(37.87)
400m: 5:02.31
(38.87)
450m: 5:41.78
(39.47)
500m: 6:21.09
(39.31)
550m: 7:00.38
(39.29)
600m: 7:39.47
(39.09)
650m: 8:18.57
(39.10)
700m: 8:58.02
(39.45)
750m: 9:38.05
(40.03)
800m: 10:17.60
(39.55)
850m: 10:57.09
(39.49)
900m: 11:36.44
(39.35)
950m: 12:15.47
(39.03)
1000m: 12:55.02
(39.55)
1050m: 13:34.97
(39.95)
1100m: 14:14.95
(39.98)
1150m: 14:54.79
(39.84)
1200m: 15:34.11
(39.32)
1250m: 16:13.79
(39.68)
1300m: 16:52.88
(39.09)
1350m: 17:32.27
(39.39)
1400m: 18:12.43
(40.16)
1450m: 18:51.93
(39.50)
1500m: 19:27.52
(35.59)
3 Anna Lindholm 2007 Cetus Espoo +0.85 19:28.89 +16.17
50m: 34.39
100m: 1:12.66
(38.27)
150m: 1:50.98
(38.32)
200m: 2:30.21
(39.23)
250m: 3:08.34
(38.13)
300m: 3:46.96
(38.62)
350m: 4:25.65
(38.69)
400m: 5:04.32
(38.67)
450m: 5:42.83
(38.51)
500m: 6:21.90
(39.07)
550m: 7:00.60
(38.70)
600m: 7:40.02
(39.42)
650m: 8:18.71
(38.69)
700m: 8:58.01
(39.30)
750m: 9:37.32
(39.31)
800m: 10:16.80
(39.48)
850m: 10:55.98
(39.18)
900m: 11:35.68
(39.70)
950m: 12:15.12
(39.44)
1000m: 12:54.97
(39.85)
1050m: 13:34.37
(39.40)
1100m: 14:13.83
(39.46)
1150m: 14:53.20
(39.37)
1200m: 15:32.85
(39.65)
1250m: 16:12.63
(39.78)
1300m: 16:52.44
(39.81)
1350m: 17:31.64
(39.20)
1400m: 18:11.42
(39.78)
1450m: 18:50.34
(38.92)
1500m: 19:28.89
(38.55)
Event official at: 5/28/2023 9:17:10 PM
Event 17, 1500m Freestyle Naiset 17 and older - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Annaliina Mänttäri 2006 Cetus Espoo +0.74 19:33.04
50m: 34.66
100m: 1:12.84
(38.18)
150m: 1:52.05
(39.21)
200m: 2:30.30
(38.25)
250m: 3:08.76
(38.46)
300m: 3:47.26
(38.50)
350m: 4:25.79
(38.53)
400m: 5:04.11
(38.32)
450m: 5:43.25
(39.14)
500m: 6:22.25
(39.00)
550m: 7:01.05
(38.80)
600m: 7:39.89
(38.84)
650m: 8:18.99
(39.10)
700m: 8:58.53
(39.54)
750m: 9:38.16
(39.63)
800m: 10:17.81
(39.65)
850m: 10:57.77
(39.96)
900m: 11:37.51
(39.74)
950m: 12:17.22
(39.71)
1000m: 12:56.74
(39.52)
1050m: 13:36.55
(39.81)
1100m: 14:15.75
(39.20)
1150m: 14:55.06
(39.31)
1200m: 15:34.93
(39.87)
1250m: 16:15.36
(40.43)
1300m: 16:55.79
(40.43)
1350m: 17:36.22
(40.43)
1400m: 18:16.54
(40.32)
1450m: 18:55.90
(39.36)
1500m: 19:33.04
(37.14)
Event official at: 5/28/2023 9:17:10 PM
2023-05-28 21:17:12 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner