2024-02-28   03:45:14
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Cetus GP VU Pitkät

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

Document
Tulokset
Cetus GP Pitkät 200vu/400vu
Paikka: Järjestäjä: Cetus
Allas: 25m Päivämäärä: 28.05.2023 - 28.05.2023
Laji 5, 400m Vapaauinti Tytöt 9 and younger - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Sofia Ilina 2014 Cetus Espoo +0.85 6:49.39
50m: 47.08
100m: 1:38.48
(51.40)
150m: 2:28.96
(50.48)
200m: 3:21.52
(52.56)
250m: 4:13.71
(52.19)
300m: 5:05.64
(51.93)
350m: 5:58.03
(52.39)
400m: 6:49.39
(51.36)
Laji virallinen: 5/28/2023 11:31:46 AM
Laji 5, 400m Vapaauinti Tytöt 10 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Mariia Butenko 2013 Cetus Espoo 6:42.32
50m: 43.73
100m: 1:35.22
(51.49)
150m: 2:25.98
(50.76)
200m: 3:17.19
(51.21)
250m: 4:09.15
(51.96)
300m: 5:01.32
(52.17)
350m: 5:53.29
(51.97)
400m: 6:42.32
(49.03)
Laji virallinen: 5/28/2023 11:31:46 AM
Laji 5, 400m Vapaauinti Tytöt 11 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Diana Bityutskaya 2012 Cetus Espoo +0.76 5:33.90
50m: 36.10
100m: 1:16.97
(40.87)
150m: 1:59.97
(43.00)
200m: 2:42.48
(42.51)
250m: 3:25.01
(42.53)
300m: 4:08.54
(43.53)
350m: 4:51.11
(42.57)
400m: 5:33.90
(42.79)
2 Aino Marttila 2012 Cetus Espoo +0.71 5:56.55 +22.65
50m: 39.82
100m: 1:26.73
(46.91)
150m: 2:13.18
(46.45)
200m: 2:59.24
(46.06)
250m: 3:44.14
(44.90)
300m: 4:28.65
(44.51)
350m: 5:13.30
(44.65)
400m: 5:56.55
(43.25)
3 Enni Pirkkalainen 2012 Cetus Espoo +0.85 6:16.09 +42.19
50m: 42.28
100m: 1:29.42
(47.14)
150m: 2:17.89
(48.47)
200m: 3:06.72
(48.83)
250m: 3:55.58
(48.86)
300m: 4:43.82
(48.24)
350m: 5:31.60
(47.78)
400m: 6:16.09
(44.49)
4 Saara Järvelin 2012 Cetus Espoo +0.80 6:17.69 +43.79
50m: 43.16
100m: 1:30.73
(47.57)
150m: 2:20.42
(49.69)
200m: 3:07.96
(47.54)
250m: 3:55.58
(47.62)
300m: 4:43.08
(47.50)
350m: 5:30.37
(47.29)
400m: 6:17.69
(47.32)
5 Senja Heikkinen 2012 Cetus Espoo +0.54 6:50.11 +1:16.21
Entry time: 6:43.77 (+6.34)
50m: 45.20
100m: 1:36.27
(51.07)
150m: 2:28.51
(52.24)
200m: 3:21.82
(53.31)
250m: 4:14.90
(53.08)
300m: 5:09.36
(54.46)
350m: 6:01.32
(51.96)
400m: 6:50.11
(48.79)
6 Ella Kuosmanen 2012 Cetus Espoo +0.95 7:49.71 +2:15.81
50m: 49.87
100m: 1:48.11
(58.24)
150m: 2:49.50
(1:01.39)
200m: 3:51.18
(1:01.68)
250m: 4:50.20
(59.02)
300m: 5:51.72
(1:01.52)
350m: 6:54.66
(1:02.94)
400m: 7:49.71
(55.05)
Laji virallinen: 5/28/2023 11:31:46 AM
Laji 5, 400m Vapaauinti Tytöt 12 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Erin Liikkanen 2011 Cetus Espoo +0.78 5:16.32
Entry time: 5:32.12 (-15.80)
50m: 35.53
100m: 1:15.10
(39.57)
150m: 1:55.40
(40.30)
200m: 2:36.04
(40.64)
250m: 3:16.39
(40.35)
300m: 3:57.67
(41.28)
350m: 4:38.34
(40.67)
400m: 5:16.32
(37.98)
2 Jenni Korhola 2011 Cetus Espoo +0.75 5:19.19 +2.87
Entry time: 5:23.16 (-3.97)
50m: 34.45
100m: 1:12.90
(38.45)
150m: 1:54.09
(41.19)
200m: 2:35.09
(41.00)
250m: 3:16.45
(41.36)
300m: 3:57.93
(41.48)
350m: 4:39.38
(41.45)
400m: 5:19.19
(39.81)
3 Aino Salminen 2011 Cetus Espoo +0.72 5:20.28 +3.96
Entry time: 5:25.55 (-5.27)
50m: 36.21
100m: 1:15.11
(38.90)
150m: 1:55.93
(40.82)
200m: 2:36.49
(40.56)
250m: 3:17.31
(40.82)
300m: 3:58.36
(41.05)
350m: 4:39.87
(41.51)
400m: 5:20.28
(40.41)
4 Aada Taipale 2011 Cetus Espoo +0.85 5:23.73 +7.41
Entry time: 5:37.74 (-14.01)
50m: 35.58
100m: 1:14.85
(39.27)
150m: 1:56.37
(41.52)
200m: 2:38.12
(41.75)
250m: 3:19.99
(41.87)
300m: 4:02.30
(42.31)
350m: 4:44.01
(41.71)
400m: 5:23.73
(39.72)
5 Hilma Rinne 2011 Cetus Espoo +0.84 5:49.07 +32.75
Entry time: 6:10.86 (-21.79)
50m: 38.17
100m: 1:22.89
(44.72)
150m: 2:08.61
(45.72)
200m: 2:53.33
(44.72)
250m: 3:38.71
(45.38)
300m: 4:23.79
(45.08)
350m: 5:08.06
(44.27)
400m: 5:49.07
(41.01)
6 Venla Laine 2011 Cetus Espoo 5:55.88 +39.56
Entry time: 6:21.97 (-26.09)
50m: 40.90
100m: 1:26.73
(45.83)
150m: 2:12.75
(46.02)
200m: 2:58.26
(45.51)
250m: 3:42.63
(44.37)
300m: 4:28.08
(45.45)
350m: 5:13.12
(45.04)
400m: 5:55.88
(42.76)
7 Peppi Österberg 2011 Cetus Espoo 5:58.49 +42.17
Entry time: 6:49.11 (-50.62)
50m: 39.04
100m: 1:24.25
(45.21)
150m: 2:09.86
(45.61)
200m: 2:55.38
(45.52)
250m: 3:41.83
(46.45)
300m: 4:27.91
(46.08)
350m: 5:14.13
(46.22)
400m: 5:58.49
(44.36)
8 Swaksha Balajee 2011 Cetus Espoo +0.91 6:27.60 +1:11.28
Entry time: 6:30.49 (-2.89)
50m: 44.41
100m: 1:33.25
(48.84)
150m: 2:22.96
(49.71)
200m: 3:13.34
(50.38)
250m: 4:03.39
(50.05)
300m: 4:53.24
(49.85)
350m: 5:42.98
(49.74)
400m: 6:27.60
(44.62)
9 Arina Shahgordi 2011 Cetus Espoo +0.82 7:33.18 +2:16.86
50m: 50.48
100m: 1:47.17
(56.69)
150m: 2:46.71
(59.54)
200m: 3:45.99
(59.28)
250m: 4:43.14
(57.15)
300m: 5:41.93
(58.79)
350m: 6:41.93
(1:00.00)
400m: 7:33.18
(51.25)
10 Sofia Severin 2011 Cetus Espoo 7:48.86 +2:32.54
50m: 52.15
100m: 1:53.45
(1:01.30)
150m: 2:53.42
(59.97)
200m: 3:52.75
(59.33)
250m: 4:53.10
(1:00.35)
300m: 5:51.29
(58.19)
350m: 6:50.47
(59.18)
400m: 7:48.86
(58.39)
- Erika Lindroos 2011 Cetus Espoo DSQ sw 4.4
Laji virallinen: 5/28/2023 11:31:46 AM
Laji 5, 400m Vapaauinti Tytöt 13 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Venla Heikkinen 2010 Cetus Espoo +0.78 5:06.91
Entry time: 5:11.52 (-4.61)
50m: 34.17
100m: 1:12.42
(38.25)
150m: 1:52.12
(39.70)
200m: 2:31.56
(39.44)
250m: 3:11.01
(39.45)
300m: 3:50.27
(39.26)
350m: 4:29.25
(38.98)
400m: 5:06.91
(37.66)
2 Lumia Pitkänen 2010 Cetus Espoo +0.77 5:09.17 +2.26
Entry time: 5:25.49 (-16.32)
50m: 33.89
100m: 1:12.38
(38.49)
150m: 1:52.00
(39.62)
200m: 2:32.24
(40.24)
250m: 3:12.32
(40.08)
300m: 3:52.17
(39.85)
350m: 4:31.34
(39.17)
400m: 5:09.17
(37.83)
3 Siiri Into 2010 Cetus Espoo 5:15.26 +8.35
Entry time: 5:26.49 (-11.23)
50m: 34.90
100m: 1:14.15
(39.25)
150m: 1:54.20
(40.05)
200m: 2:35.21
(41.01)
250m: 3:15.42
(40.21)
300m: 3:56.59
(41.17)
350m: 4:37.62
(41.03)
400m: 5:15.26
(37.64)
4 Siiri Närhi 2010 Cetus Espoo +0.79 5:41.95 +35.04
Entry time: 5:51.32 (-9.37)
50m: 38.41
100m: 1:21.01
(42.60)
150m: 2:05.26
(44.25)
200m: 2:49.59
(44.33)
250m: 3:33.91
(44.32)
300m: 4:18.78
(44.87)
350m: 5:02.55
(43.77)
400m: 5:41.95
(39.40)
5 Ilona Poltavskaya 2010 Cetus Espoo +0.79 6:05.53 +58.62
Entry time: 5:49.34 (+16.19)
50m: 39.80
100m: 1:24.57
(44.77)
150m: 2:10.71
(46.14)
200m: 2:57.55
(46.84)
250m: 3:44.95
(47.40)
300m: 4:33.15
(48.20)
350m: 5:21.54
(48.39)
400m: 6:05.53
(43.99)
6 Helmi Huusko 2010 Cetus Espoo 6:44.40 +1:37.49
50m: 43.34
100m: 1:33.62
(50.28)
150m: 2:26.80
(53.18)
200m: 3:18.77
(51.97)
250m: 4:11.10
(52.33)
300m: 5:03.02
(51.92)
350m: 5:56.84
(53.82)
400m: 6:44.40
(47.56)
- Ada Murto 2010 Cetus Espoo DNS
Laji virallinen: 5/28/2023 11:31:46 AM
Laji 5, 400m Vapaauinti Tytöt 14 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Luna Lauhava-Kääriäinen 2009 Cetus Espoo +0.77 4:39.87
Entry time: 4:45.39 (-5.52)
50m: 32.74
100m: 1:07.07
(34.33)
150m: 1:42.13
(35.06)
200m: 2:17.01
(34.88)
250m: 2:52.41
(35.40)
300m: 3:27.96
(35.55)
350m: 4:04.16
(36.20)
400m: 4:39.87
(35.71)
2 Lumia Rantala 2009 Cetus Espoo +0.77 5:43.98 +1:04.11
Entry time: 5:49.41 (-5.43)
50m: 38.24
100m: 1:20.71
(42.47)
150m: 2:05.93
(45.22)
200m: 2:50.71
(44.78)
250m: 3:34.80
(44.09)
300m: 4:19.18
(44.38)
350m: 5:02.79
(43.61)
400m: 5:43.98
(41.19)
3 Venny Snellman 2009 Cetus Espoo +0.79 5:54.08 +1:14.21
Entry time: 6:04.09 (-10.01)
50m: 38.42
100m: 1:21.84
(43.42)
150m: 2:07.21
(45.37)
200m: 2:52.61
(45.40)
250m: 3:38.40
(45.79)
300m: 4:25.21
(46.81)
350m: 5:11.14
(45.93)
400m: 5:54.08
(42.94)
4 Ellen Hämäläinen 2009 Cetus Espoo +0.93 6:39.13 +1:59.26
Entry time: 6:45.38 (-6.25)
50m: 39.51
100m: 1:26.79
(47.28)
150m: 2:17.79
(51.00)
200m: 3:10.94
(53.15)
250m: 4:04.57
(53.63)
300m: 4:56.09
(51.52)
350m: 5:48.01
(51.92)
400m: 6:39.13
(51.12)
- Lila Eskola 2009 Cetus Espoo DNS
- Elsa Idman 2009 Cetus Espoo DNS
- Elsa Mänttäri 2009 Cetus Espoo DNS
Laji virallinen: 5/28/2023 11:31:46 AM
Laji 5, 400m Vapaauinti Tytöt 15 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Sarisha Agarwal 2008 Cetus Espoo +0.73 5:38.82
Entry time: 6:10.51 (-31.69)
50m: 36.39
100m: 1:17.53
(41.14)
150m: 2:01.09
(43.56)
200m: 2:44.45
(43.36)
250m: 3:28.82
(44.37)
300m: 4:13.56
(44.74)
350m: 4:57.96
(44.40)
400m: 5:38.82
(40.86)
2 Louna Kiuru 2008 Cetus Espoo +0.73 6:33.26 +54.44
50m: 39.75
100m: 1:28.93
(49.18)
150m: 2:20.56
(51.63)
200m: 3:12.77
(52.21)
250m: 4:05.11
(52.34)
300m: 4:56.60
(51.49)
350m: 5:46.17
(49.57)
400m: 6:33.26
(47.09)
Laji virallinen: 5/28/2023 11:31:46 AM
Laji 5, 400m Vapaauinti Tytöt 16 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Vuokko Larjomaa 2007 Cetus Espoo +0.78 5:11.14
Entry time: 5:28.31 (-17.17)
50m: 34.26
100m: 1:12.16
(37.90)
150m: 1:50.93
(38.77)
200m: 2:30.27
(39.34)
250m: 3:09.79
(39.52)
300m: 3:50.29
(40.50)
350m: 4:31.16
(40.87)
400m: 5:11.14
(39.98)
Laji virallinen: 5/28/2023 11:31:46 AM
Laji 5, 400m Vapaauinti Tytöt 17 and older - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Lumi Rossi 2005 Cetus Espoo +0.61 4:51.40
Entry time: 4:50.62 (+0.78)
50m: 33.02
100m: 1:08.70
(35.68)
150m: 1:45.54
(36.84)
200m: 2:23.08
(37.54)
250m: 3:00.24
(37.16)
300m: 3:37.91
(37.67)
350m: 4:15.02
(37.11)
400m: 4:51.40
(36.38)
Laji virallinen: 5/28/2023 11:31:46 AM
28.05.2023 11:31:55 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Cetus Espoo

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner