2023-12-02   10:11:07
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Cetus GP SKU

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Tulokset
Cetus GP SKU
Paikka: Järjestäjä: Cetus
Allas: 25m Päivämäärä: 27.05.2023 - 27.05.2023
Laji 8, 400m Sekauinti Tytöt 13 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Keneli Marybel Maranik 2010 Cetus Espoo 5:33.11
Entry time: 5:51.82 (-18.71)
50m: 33.25
100m: 1:16.86
(43.61)
150m: 2:01.02
(44.16)
200m: 2:43.61
(42.59)
250m: 3:31.21
(47.60)
300m: 4:18.90
(47.69)
350m: 4:56.84
(37.94)
400m: 5:33.11
(36.27)
2 Ella Åström 2010 Cetus Espoo 6:45.05 +1:11.94
50m: 39.54
100m: 1:30.73
(51.19)
150m: 2:24.33
(53.60)
200m: 3:16.63
(52.30)
250m: 4:15.33
(58.70)
300m: 5:15.80
(1:00.47)
350m: 6:00.42
(44.62)
400m: 6:45.05
(44.63)
- Isabel Oravainen 2010 Cetus Espoo +0.81 DSQ
SW 9.4 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti
Laji virallinen: 5/27/2023 8:53:36 PM
Laji 8, 400m Sekauinti Tytöt 14 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Ylva Holmberg 2009 Cetus Espoo +0.73 5:38.42
Entry time: 5:42.53 (-4.11)
50m: 35.45
100m: 1:16.94
(41.49)
150m: 2:01.53
(44.59)
200m: 2:44.53
(43.00)
250m: 3:33.93
(49.40)
300m: 4:22.95
(49.02)
350m: 5:01.59
(38.64)
400m: 5:38.42
(36.83)
2 Neela Juvonen 2009 Cetus Espoo 5:45.89 +7.47
Entry time: 6:01.36 (-15.47)
50m: 38.79
100m: 1:27.16
(48.37)
150m: 2:09.94
(42.78)
200m: 2:52.93
(42.99)
250m: 3:38.74
(45.81)
300m: 4:26.43
(47.69)
350m: 5:07.39
(40.96)
400m: 5:45.89
(38.50)
3 Frida Viinikainen 2009 Cetus Espoo +0.86 5:59.09 +20.67
50m: 36.20
100m: 1:20.68
(44.48)
150m: 2:09.54
(48.86)
200m: 2:57.43
(47.89)
250m: 3:47.37
(49.94)
300m: 4:39.40
(52.03)
350m: 5:19.36
(39.96)
400m: 5:59.09
(39.73)
4 Kia Kallio 2009 Cetus Espoo +0.76 6:10.87 +32.45
50m: 39.93
100m: 1:29.65
(49.72)
150m: 2:17.61
(47.96)
200m: 3:03.95
(46.34)
250m: 3:57.56
(53.61)
300m: 4:51.56
(54.00)
350m: 5:33.56
(42.00)
400m: 6:10.87
(37.31)
5 Isabel Meriläinen 2009 Cetus Espoo 6:17.47 +39.05
Entry time: 6:41.81 (-24.34)
50m: 43.38
100m: 1:35.85
(52.47)
150m: 2:21.86
(46.01)
200m: 3:08.17
(46.31)
250m: 4:01.69
(53.52)
300m: 4:55.23
(53.54)
350m: 5:36.64
(41.41)
400m: 6:17.47
(40.83)
Laji virallinen: 5/27/2023 8:53:36 PM
Laji 8, 400m Sekauinti Tytöt 15 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Hilma Mannersalo 2008 Cetus Espoo +0.71 5:12.52
Entry time: 5:27.43 (-14.91)
50m: 32.13
100m: 1:10.15
(38.02)
150m: 1:50.93
(40.78)
200m: 2:30.85
(39.92)
250m: 3:15.60
(44.75)
300m: 4:01.25
(45.65)
350m: 4:37.80
(36.55)
400m: 5:12.52
(34.72)
2 Anna Ryhänen 2008 Cetus Espoo +0.73 5:28.53 +16.01
Entry time: 5:34.80 (-6.27)
50m: 34.87
100m: 1:15.64
(40.77)
150m: 2:00.43
(44.79)
200m: 2:43.41
(42.98)
250m: 3:26.81
(43.40)
300m: 4:11.22
(44.41)
350m: 4:51.07
(39.85)
400m: 5:28.53
(37.46)
3 Raakel Rihte 2008 Cetus Espoo +0.72 5:46.81 +34.29
50m: 37.76
100m: 1:23.59
(45.83)
150m: 2:06.95
(43.36)
200m: 2:50.25
(43.30)
250m: 3:40.05
(49.80)
300m: 4:32.53
(52.48)
350m: 5:10.39
(37.86)
400m: 5:46.81
(36.42)
4 Iina Hakulinen 2008 Cetus Espoo +0.71 5:49.20 +36.68
Entry time: 6:15.09 (-25.89)
50m: 34.81
100m: 1:18.61
(43.80)
150m: 2:03.83
(45.22)
200m: 2:47.64
(43.81)
250m: 3:39.18
(51.54)
300m: 4:30.49
(51.31)
350m: 5:10.31
(39.82)
400m: 5:49.20
(38.89)
5 Sanni Hakulinen 2008 Cetus Espoo +0.72 5:50.25 +37.73
Entry time: 6:06.87 (-16.62)
50m: 38.39
100m: 1:23.77
(45.38)
150m: 2:10.05
(46.28)
200m: 2:54.87
(44.82)
250m: 3:43.25
(48.38)
300m: 4:32.48
(49.23)
350m: 5:13.09
(40.61)
400m: 5:50.25
(37.16)
6 Emmi Pernaa 2008 Cetus Espoo +0.86 5:50.89 +38.37
Entry time: 6:06.30 (-15.41)
50m: 34.33
100m: 1:18.24
(43.91)
150m: 2:04.36
(46.12)
200m: 2:48.85
(44.49)
250m: 3:42.04
(53.19)
300m: 4:35.75
(53.71)
350m: 5:13.91
(38.16)
400m: 5:50.89
(36.98)
7 Alla Voronchikhina 2008 Cetus Espoo +0.71 6:47.49 +1:34.97
Entry time: 6:59.38 (-11.89)
50m: 39.96
100m: 1:31.90
(51.94)
150m: 2:24.41
(52.51)
200m: 3:16.94
(52.53)
250m: 4:15.81
(58.87)
300m: 5:15.20
(59.39)
350m: 6:01.79
(46.59)
400m: 6:47.49
(45.70)
Laji virallinen: 5/27/2023 8:53:36 PM
Laji 8, 400m Sekauinti Tytöt 16 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Petra Nieminen 2007 Cetus Espoo +0.79 5:19.22
50m: 33.53
100m: 1:13.67
(40.14)
150m: 1:55.51
(41.84)
200m: 2:37.40
(41.89)
250m: 3:20.23
(42.83)
300m: 4:05.06
(44.83)
350m: 4:42.73
(37.67)
400m: 5:19.22
(36.49)
Laji virallinen: 5/27/2023 8:53:36 PM
Laji 8, 400m Sekauinti Tytöt 17 and older - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Annaliina Mänttäri 2006 Cetus Espoo +0.72 5:12.04
Entry time: 5:24.28 (-12.24)
50m: 32.51
100m: 1:11.12
(38.61)
150m: 1:51.15
(40.03)
200m: 2:29.82
(38.67)
250m: 3:15.66
(45.84)
300m: 4:01.72
(46.06)
350m: 4:38.03
(36.31)
400m: 5:12.04
(34.01)
2 Vivi Metsälä 2006 Cetus Espoo +0.62 6:59.10 +1:47.06
50m: 41.43
100m: 1:36.32
(54.89)
150m: 2:33.15
(56.83)
200m: 3:24.68
(51.53)
250m: 4:23.04
(58.36)
300m: 5:25.18
(1:02.14)
350m: 6:14.94
(49.76)
400m: 6:59.10
(44.16)
Laji virallinen: 5/27/2023 8:53:36 PM
27.05.2023 20:53:39 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Cetus Espoo

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner