2024-06-14   07:38:23
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset JS-cup III 2023

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

JS-cup III

Document
Tulokset
JS-cup III
Paikka: Järjestäjä: Jyväskylän Aalto
Allas: 50m Päivämäärä: 20.05.2023 - 20.05.2023
Laji 15, 50m Vapaauinti Naiset - Final
SR 24.90 Mimosa Jallow 1994 Plaani (FIN) Tukholma 4/7/2018
SJR 25.64 Nea-Amanda Heinola 2000 NumKis (FIN) Hodmezovasarhely, HUN 7/9/2016
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Pippi Nordström 2001 Jyväskylän Aalto 0.74 29.65
Entry time: 28.81 (+0.84)
2 Emilie Pärnänen 2002 Jyväskylän Aalto 29.72 +0.07
Entry time: 27.33 (+2.39)
3 Isabel Kykyri 2008 Jyväskylän Aalto 30.13 +0.48
Entry time: 30.44 (-0.31)
4 Alexandra Tanase 2003 Jyväskylän Aalto 0.65 30.25 +0.60
Entry time: 29.27 (+0.98)
5 Heini Hammar 1999 Jyväskylän Aalto 30.58 +0.93
Entry time: 29.04 (+1.54)
6 Niina Säteri 1984 Jyväskylän Aalto 0.70 31.38 +1.73
Entry time: 31.29 (+0.09)
7 Olivia Ojala 2008 Jyväskylän Aalto 0.88 31.84 +2.19
Entry time: 31.79 (+0.05)
8 Ronja Halinen 2007 Jyväskylän Aalto 33.79 +4.14
Entry time: 32.90 (+0.89)
9 Netta Raatikainen 2010 Jyväskylän Aalto 34.10 +4.45
Entry time: 33.63 (+0.47)
10 Helinä Heinola 2010 Vaajakosken Uimaseura 35.02 +5.37
Entry time: 34.30 (+0.72)
11 Elle Aaltonen 2010 Jyväskylän Aalto 35.71 +6.06
Entry time: 36.19 (-0.48)
12 Emilia Pietilä 2010 Jyväskylän Aalto 0.86 37.07 +7.42
Entry time: 35.07 (+2.00)
13 Anu Hanhinen 1966 Jyväskylän Aalto 0.84 39.90 +10.25
Entry time: 39.82 (+0.08)
14 Janna Hakkarainen 2012 Jyväskylän Aalto 0.65 39.91 +10.26
Entry time: 38.96 (+0.95)
15 Sofie Vigman 2009 Jyväskylän Aalto 0.94 41.10 +11.45
Entry time: 38.23 (+2.87)
16 Jemina Lehikoinen 2012 Jyväskylän Aalto 41.33 +11.68
Entry time: 43.92 (-2.59)
17 Tuuli Järvinen 2012 Vaajakosken Uimaseura 41.97 +12.32
Entry time: 40.36 (+1.61)
18 Helmiina Hynninen 2010 Jyväskylän Aalto 44.73 +15.08
Entry time: 41.89 (+2.84)
19 Ariana Amini 2014 Jyväskylän Aalto 0.47 44.93 +15.28
Entry time: 45.85 (-0.92)
20 Vuokko Hacklin 2013 Jyväskylän Aalto 45.45 +15.80
Entry time: 44.25 (+1.20)
21 Aamu Kinnunen 2012 Jyväskylän Aalto 45.99 +16.34
Entry time: 45.75 (+0.24)
22 Natalia Dunn 2012 Jyväskylän Aalto 46.13 +16.48
Entry time: 46.94 (-0.81)
23 Taika Mikkola 2012 Jyväskylän Aalto 0.80 48.08 +18.43
Entry time: 48.03 (+0.05)
24 Kaisa Koskinen 2012 Jyväskylän Aalto 48.57 +18.92
Entry time: 47.88 (+0.69)
25 Linnea Ocampo 2010 Jyväskylän Aalto 49.28 +19.63
Entry time: 43.26 (+6.02)
26 Kerttu Hämeenaho 2013 Jyväskylän Aalto 49.30 +19.65
27 Noella Lehto 2010 Jyväskylän Aalto 52.27 +22.62
28 Eevi Eloranta 2012 Jyväskylän Aalto 52.98 +23.33
Entry time: 50.82 (+2.16)
29 Vilja Kähäri 2015 Jyväskylän Aalto 1:01.99 +32.34
Entry time: 1:03.77 (-1.78)
30 Emilia Ylönen 2014 Jyväskylän Aalto 1:02.96 +33.31
Entry time: 1:04.11 (-1.15)
31 Valma Pirttimäki 2015 Jyväskylän Aalto 1:06.32 +36.67
Entry time: 1:14.67 (-8.35)
Laji virallinen: 5/20/2023 9:59:32 AM
20.05.2023 09:59:38 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Jyväskylän Aalto

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner