Resultater for FynRundt 4
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævnestart kl. 10.00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Nyborg Svømme og Badeland |
Arrangør |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
13. maj 2023 to 13. maj 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 100m Butterfly Damer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sofie Bak |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
|
|
1:08.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Matilde A. B. Buch |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
|
|
1:09.54 |
+0.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sara Lund Larsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
|
|
1:19.76 |
+10.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Caroline Søgaard |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
|
|
1:19.78 |
+10.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sofie Bolvig Christensen |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
|
|
1:27.19 |
+18.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Marie Petersen |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
1:36.40 |
+27.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Anne Hangaard |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
1:39.34 |
+30.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Frida Krogh Kristiansen |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
1:39.98 |
+31.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ida Mertz Andersen |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
|
|
1:40.80 |
+31.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Emma-Marie Van den Brekel |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
1:42.54 |
+33.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Karla Krog |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
1:44.56 |
+35.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Alberte Hummelhoff |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
1:54.35 |
+45.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ella Marie Hansen |
2012 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
2:13.81 |
+1:04.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Josefine Steen Harboe |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
2:18.55 |
+1:09.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emilie Guldager Schmidt |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 8.2 Ej synkrone arme |
|
|
|
|
- |
|
Mia Enevold Pedersen |
2010 |
Frem Odense |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 13-05-2023 10:57:02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13-05-2023 11:37.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|