Tulokset Triton Open 2023
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Lørdag 29.04.2023
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 19, 200m Medley Damer 15-17 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
|
|
2:29.01 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:26.40 |
(+2.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Malouca Laura Bruun |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
2:36.89 |
+7.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:30.48 |
(+6.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nana Andersen |
2006 |
Holbæk Svømme Klub |
|
|
2:41.84 |
+12.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:34.62 |
(+7.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Astrid Pries Hansen |
2007 |
Nakskov Svømme Klub |
|
|
2:47.83 |
+18.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:40.64 |
(+7.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Astrid Hjuler Britze |
2006 |
Hørsholm Svømmeforening |
|
|
2:55.13 |
+26.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:52.11 |
(+3.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Vica Lucie Axen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
|
|
2:57.48 |
+28.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:45.22 |
(+12.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Anna Müller |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
|
|
3:10.86 |
+41.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:11.81 |
(-0.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 29-04-2023 13:26:11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 19, 200m Medley Damer 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
|
|
2:39.38 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:35.13 |
(+4.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Augusta Bollmann |
2009 |
Køge Svømmeklub |
|
|
2:40.89 |
+1.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:36.01 |
(+4.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nia Sommer |
2010 |
Køge Svømmeklub |
|
|
2:42.62 |
+3.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:44.11 |
(-1.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Esther Bang Laursen |
2009 |
Vest-Brøndby |
|
|
2:42.67 |
+3.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:35.27 |
(+7.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sarah Rindum |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
2:44.83 |
+5.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:43.85 |
(+0.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Johanne Møller Hansen |
2010 |
Holbæk Svømme Klub |
|
|
2:49.90 |
+10.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:48.30 |
(+1.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
2:51.50 |
+12.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:52.70 |
(-1.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Rosa Sørensen |
2010 |
Køge Svømmeklub |
|
|
2:51.97 |
+12.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:52.12 |
(-0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Caroline Munkholm |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
|
|
2:52.89 |
+13.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:47.59 |
(+5.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
|
|
2:53.30 |
+13.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:53.24 |
(+0.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Cornelia Matthesen |
2009 |
Vest-Brøndby |
|
|
2:53.55 |
+14.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:52.81 |
(+0.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Olivia Henriksen |
2010 |
Køge Svømmeklub |
|
|
2:55.56 |
+16.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:52.85 |
(+2.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Caroline Ploug Høyer |
2009 |
Køge Svømmeklub |
|
|
2:58.15 |
+18.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:53.46 |
(+4.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Caroline Sterup |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
2:59.56 |
+20.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:00.62 |
(-1.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Alberte Kobyluch Høst |
2009 |
Køge Svømmeklub |
|
|
3:00.91 |
+21.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:58.01 |
(+2.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Lissie Murphy |
2010 |
Vest-Brøndby |
|
|
3:00.96 |
+21.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:04.14 |
(-3.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Monique Haack |
2009 |
Køge Svømmeklub |
|
|
3:04.60 |
+25.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:54.33 |
(+10.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Emma Majo Schmiegelow |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
|
|
3:08.04 |
+28.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:47.39 |
(-39.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Dyveke Larsen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
3:09.69 |
+30.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:04.65 |
(+5.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Caroline Elisabeth Moris |
2010 |
Køge Svømmeklub |
|
|
3:15.91 |
+36.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:12.76 |
(+3.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Maja Oggesen |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
|
|
3:26.60 |
+47.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:26.52 |
(+0.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Asanka Tissera |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
|
|
3:28.56 |
+49.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:32.09 |
(-3.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Sophia Erdmann Thiel |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
|
|
3:35.20 |
+55.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:46.70 |
(-11.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Sophia Møller |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
3:45.71 |
+1:06.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:42.28 |
(+3.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ella Wolffbrandt |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.4 Afsluttede ikke svømmearten korrekt |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 29-04-2023 13:26:11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 19, 200m Medley Damer 11-12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Melina Ertman |
2011 |
Køge Svømmeklub |
|
|
3:01.92 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:59.79 |
(+2.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Natacha Mikkelsen |
2011 |
Køge Svømmeklub |
|
|
3:24.49 |
+22.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:26.07 |
(-1.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sofie Nørgård Muus |
2011 |
Køge Svømmeklub |
|
|
3:26.29 |
+24.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:18.46 |
(+7.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Liv Langkjær |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
|
|
3:28.75 |
+26.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:39.97 |
(-11.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Austeja Giedraite |
2012 |
Køge Svømmeklub |
|
|
3:30.00 |
+28.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:21.41 |
(+8.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ida Nissen |
2012 |
Køge Svømmeklub |
|
|
3:31.64 |
+29.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:29.85 |
(+1.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Emilia Fijalkowska |
2012 |
Køge Svømmeklub |
|
|
3:32.51 |
+30.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:28.76 |
(+3.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Agnes Mogensen |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
3:56.82 |
+54.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 29-04-2023 13:26:11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29-04-2023 13:34.12 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
|
|