Resultater for Aldursbólkameistarastevnan 2023
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Leygarmorgun
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Klaksvíkar Svimjihøll |
Fyrireikari |
Svimjisamband Føroya |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
25m |
Stevnudagur: |
mai 6, 2023 til mai 7, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 14, 4x50m Frí Menn Bólkur 2 - Innleiðandi |
|
FAR |
1:34.96 |
|
|
Suðuroyar Svimjifelag |
|
Suðuroyar Svimjifelag (FR |
Torshavn (FRO) |
18.05.2014 |
|
|
|
|
FAR.JR |
1:38.48 |
|
|
Suðuroyar Svimjifelag |
|
Suðuroyar Svimjifelag (FR |
Torshavn (FRO) |
11.05.2013 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Aldur |
Felag |
|
|
|
FINA |
|
|
Tíð |
Munur |
|
|
1 |
|
SuSvim Dreingir Bólkur 2 |
10 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
66 |
|
Q |
3:22.20 |
|
|
|
|
|
Sævar Strøm |
2014 |
AB114 |
|
50.06 |
|
|
|
|
50.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bárður Rógvason |
2013 |
AA713 |
-.-- |
57.67 |
|
|
|
|
1:47.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
William Holm Kilgour |
2014 |
AA914 |
+0.94 |
51.54 |
|
|
|
|
2:39.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elias Í Lágabø |
2014 |
AA714 |
|
42.93 |
|
|
|
|
3:22.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Svimjifelagið Flot Liðsvimjinga |
10 |
Svimjifelagið Flot |
|
|
|
29 |
|
Q |
4:23.27 |
|
|
|
|
|
Boas L. Jacobsen |
2013 |
AD713 |
|
1:09.59 |
|
|
|
|
1:09.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rói Poulsen |
2013 |
AE913 |
-.-- |
1:19.59 |
|
|
|
|
2:29.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Markus Fossdalsá |
2013 |
AD113 |
-.-- |
21.54 |
|
|
|
|
2:50.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Magni S. Olsen |
2013 |
AE313 |
-.-- |
1:32.55 |
|
|
|
|
4:23.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ægir Nemo |
9 |
Svimjifelagið Ægir |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
Fullførdi ikki kappingina |
|
|
|
Karl úr Fugloy |
2014 |
AC314 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eli Immanuel Ólavsson |
2014 |
AC114 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Samuel C. Mikkelsen |
2014 |
AG114 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karstin á Lakjuni |
2014 |
AB514 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
HS - ljósabláir |
10 |
Havnar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tjóvstartur í liðsvimjing. svimjari |
|
|
|
Aleks Uadhaw Thomsen |
2013 |
AH113 |
|
53.29 |
|
|
|
|
53.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Boas Zachariassen |
2014 |
AF514 |
+0.46 |
58.08 |
|
|
|
|
1:51.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ábraham Finsson Ellingsgaard |
2014 |
AA514 |
-1.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Atli Nolsøe |
2013 |
AA313 |
+0.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 06.05.2023 12:50:38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 14, 4x50m Frí Menn Bólkur 3 - Innleiðandi |
|
FAR |
1:34.96 |
|
|
Suðuroyar Svimjifelag |
|
Suðuroyar Svimjifelag (FR |
Torshavn (FRO) |
18.05.2014 |
|
|
|
|
FAR.JR |
1:38.48 |
|
|
Suðuroyar Svimjifelag |
|
Suðuroyar Svimjifelag (FR |
Torshavn (FRO) |
11.05.2013 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Aldur |
Felag |
|
|
|
FINA |
|
|
Tíð |
Munur |
|
|
1 |
|
Havnadreingir 2 |
12 |
Havnar Svimjifelag |
|
|
|
209 |
|
Q |
2:17.63 |
102,51 |
|
|
|
|
Theodor Salter |
2011 |
AA311 |
|
31.92 |
|
|
|
|
31.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tórstein Mohr Holm |
2011 |
AB711 |
-.-- |
36.24 |
|
|
|
|
1:08.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Magnus Akselsson |
2011 |
AE311 |
-.-- |
38.62 |
|
|
|
|
1:46.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jóhannis í Stórustovu |
2011 |
AB911 |
-.-- |
30.85 |
|
|
|
|
2:17.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ægir Kúllar |
12 |
Svimjifelagið Ægir |
|
|
|
124 |
|
Q |
2:43.79 |
|
|
|
|
|
Aksel Dam-Jacobsen |
2013 |
AC513 |
|
54.59 |
|
|
|
|
54.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marner F. Petersen |
2011 |
AF311 |
-.-- |
49.13 |
|
|
|
|
1:43.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Benjamin Havn |
2011 |
AE711 |
+0.81 |
39.56 |
|
|
|
|
2:23.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tórir Olsen |
2011 |
AA511 |
+0.62 |
20.51 |
|
|
|
|
2:43.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
HS - Bláir |
12 |
Havnar Svimjifelag |
|
|
|
80 |
|
Q |
3:09.46 |
103,20 |
|
|
|
|
Bragi Bjarnason |
2012 |
AA912 |
|
48.96 |
|
|
|
|
48.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teitur Miné Róason |
2011 |
AG111 |
-.-- |
41.17 |
|
|
|
|
1:30.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mattias Kjeld Olsen |
2012 |
AA321 |
+0.58 |
54.47 |
|
|
|
|
2:24.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Brandur Holloway |
2012 |
AC912 |
+0.83 |
44.86 |
|
|
|
|
3:09.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
HS 3 - Dreingir |
12 |
Havnar Svimjifelag |
|
|
|
67 |
|
- |
3:21.39 |
|
|
|
|
|
Nóa Róason Stakksund |
2011 |
AC911 |
|
43.33 |
|
|
|
|
43.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Edvard Reinert |
2013 |
AG713 |
-.-- |
2:00.82 |
|
|
|
|
2:44.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tien Rasmussen |
2012 |
|
-.-- |
37.24 |
|
|
|
|
3:21.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Símun Eliassen |
2011 |
AB311 |
-.-- |
3:21.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 06.05.2023 12:50:38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 14, 4x50m Frí Menn Bólkur 4 - Innleiðandi |
|
FAR |
1:34.96 |
|
|
Suðuroyar Svimjifelag |
|
Suðuroyar Svimjifelag (FR |
Torshavn (FRO) |
18.05.2014 |
|
|
|
|
FAR.JR |
1:38.48 |
|
|
Suðuroyar Svimjifelag |
|
Suðuroyar Svimjifelag (FR |
Torshavn (FRO) |
11.05.2013 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Aldur |
Felag |
|
|
|
FINA |
|
|
Tíð |
Munur |
|
|
1 |
|
Havnadreingir 1 |
14 |
Havnar Svimjifelag |
|
|
|
207 |
|
Q |
2:18.19 |
102,30 |
|
|
|
|
Sigbjartur J. Egholm |
2009 |
AB509 |
|
32.25 |
|
|
|
|
32.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aron Berg Joensen |
2009 |
AC509 |
-.-- |
30.16 |
|
|
|
|
1:02.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jens Martin Dam |
2009 |
AC109 |
-.-- |
45.67 |
|
|
|
|
1:48.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Símun Sámal Joensen |
2009 |
AA509 |
-.-- |
30.11 |
|
|
|
|
2:18.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
HS - Dreingir 4 |
14 |
Havnar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tjóvstartur í liðsvimjing. svimjari |
|
|
|
Jónatan Anthoiussen |
2009 |
AC309 |
|
37.81 |
|
|
|
|
37.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hugin Heinesen |
2010 |
AC710 |
+0.43 |
54.23 |
|
|
|
|
1:32.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andrias Mellemgaard |
2009 |
AB909 |
-1.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jónatan Samuelsen |
2010 |
AC510 |
+0.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 06.05.2023 12:50:38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
08-05-2023 18:56.27 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|