Results for Aldursbólkameistarastevnan 2023
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Klaksvíkar Svimjihøll |
Fyrireikari |
Svimjisamband Føroya |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
25m |
Stevnudagur: |
mai 6, 2023 til mai 7, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 35, 50m Rygg Kvinnur Bólkur 1 - Finala |
|
|
FAR |
28.51 |
|
|
Birita Debes |
1995 |
Svimjifelagið Flot (FRO) |
Istanbul (TUR) |
15.12.2012 |
|
|
|
|
FAR.JR |
28.63 |
|
|
Elisabeth Erlendsdóttir |
2005 |
Havnar Svimjifelag (FRO) |
Upplands Vaesby (SWE) |
03.12.2021 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
FINA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hanna Lilja Jacobsen |
2015 |
Svimjifelagið Ægir |
+0.88 |
63 |
1:03.29 |
96,82 % |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.34 |
(+1.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sara Hanusardóttir Jacobsen |
2016 |
Svimjifelagið Flot |
+0.69 |
52 |
1:07.40 |
105,23 % |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.12 |
(-3.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mia Winther |
2017 |
Suðuroyar Svimjifelag |
+0.66 |
36 |
1:16.03 |
98,56 % |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.95 |
(+1.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 07.05.2023 17:26:51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 35, 50m Rygg Kvinnur Bólkur 2 - Finala |
|
|
FAR |
28.51 |
|
|
Birita Debes |
1995 |
Svimjifelagið Flot (FRO) |
Istanbul (TUR) |
15.12.2012 |
|
|
|
|
FAR.JR |
28.63 |
|
|
Elisabeth Erlendsdóttir |
2005 |
Havnar Svimjifelag (FRO) |
Upplands Vaesby (SWE) |
03.12.2021 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
FINA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sólfríð H. Johannessen |
2013 |
Svimjifelagið Ægir |
+0.79 |
76 |
59.45 |
104,96 % |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.55 |
(-3.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Malan Brattalíð |
2013 |
Suðuroyar Svimjifelag |
+0.92 |
63 |
1:03.33 |
98,44 % |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.36 |
(+0.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jytta Kirke Davidsen |
2013 |
Suðuroyar Svimjifelag |
+0.70 |
62 |
1:03.75 |
103,88 % |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.32 |
(-2.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lea S. Steinkross |
2013 |
Svimjifelagið Flot |
+0.89 |
61 |
1:04.10 |
99,02 % |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.48 |
(+0.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Birgitta Heinesen |
2013 |
Svimjifelagið Flot |
+0.96 |
59 |
1:04.59 |
101,79 % |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.77 |
(-1.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Karita Tórðardóttir |
2013 |
Suðuroyar Svimjifelag |
+1.06 |
51 |
1:07.89 |
98,76 % |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.06 |
(+0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 07.05.2023 17:26:51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 35, 50m Rygg Kvinnur Bólkur 3 - Finala |
|
|
FAR |
28.51 |
|
|
Birita Debes |
1995 |
Svimjifelagið Flot (FRO) |
Istanbul (TUR) |
15.12.2012 |
|
|
|
|
FAR.JR |
28.63 |
|
|
Elisabeth Erlendsdóttir |
2005 |
Havnar Svimjifelag (FRO) |
Upplands Vaesby (SWE) |
03.12.2021 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
FINA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jórun Winther |
2011 |
Suðuroyar Svimjifelag |
+0.73 |
362 |
35.43 |
103,04 % |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.54 |
(-1.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sirið Vesturtún |
2011 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
+0.78 |
320 |
36.91 |
103,10 % |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.09 |
(-1.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Rebecca Jacobsen |
2011 |
Svimjifelagið Ægir |
+0.94 |
210 |
42.45 |
101,26 % |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.99 |
(-0.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lea Bendix á Krákusteini |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
+0.86 |
156 |
46.90 |
99,20 % |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.53 |
(+0.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Rakul J Højbro |
2011 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
+0.91 |
153 |
47.23 |
100,02 % |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.24 |
(-0.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lilja Sørensen |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
+0.75 |
146 |
47.94 |
101,36 % |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.60 |
(-0.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 07.05.2023 17:26:51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 35, 50m Rygg Kvinnur Bólkur 4 - Finala |
|
|
FAR |
28.51 |
|
|
Birita Debes |
1995 |
Svimjifelagið Flot (FRO) |
Istanbul (TUR) |
15.12.2012 |
|
|
|
|
FAR.JR |
28.63 |
|
|
Elisabeth Erlendsdóttir |
2005 |
Havnar Svimjifelag (FRO) |
Upplands Vaesby (SWE) |
03.12.2021 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
FINA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Bjarta í Lágabø |
2009 |
Suðuroyar Svimjifelag |
+0.64 |
427 |
33.55 |
94,26 % |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.73 |
(+1.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emma Debes |
2010 |
Suðuroyar Svimjifelag |
+0.75 |
337 |
36.28 |
99,94 % |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.26 |
(+0.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Talita Johannesen |
2010 |
Suðuroyar Svimjifelag |
+0.80 |
259 |
39.63 |
104,16 % |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.35 |
(-1.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lilja Strøm Winther |
2009 |
Suðuroyar Svimjifelag |
+0.81 |
239 |
40.68 |
108,44 % |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.43 |
(-3.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Naomi Friang |
2010 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
+0.90 |
166 |
45.98 |
100,73 % |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.32 |
(-0.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Diana Bech |
2010 |
Suðuroyar Svimjifelag |
+1.10 |
150 |
47.47 |
101,37 % |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.13 |
(-0.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 07.05.2023 17:26:51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
08-05-2023 19:01.59 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
|
|