Results for Hørsholm Cup 2023
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hørsholm Svømmehal |
Arrangør |
Hørsholm Svømmeforening |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
25. mar 2023 to 26. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 1, 200m Medley Damer 15-17 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Rebecca Bell |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
|
548 |
2:34.05 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:32.31 |
(+1.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Malouca Laura Bruun |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
|
535 |
2:35.27 |
+1.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:30.48 |
(+4.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Adia Brekling |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
498 |
2:39.09 |
+5.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:38.27 |
(+0.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
|
488 |
2:40.15 |
+6.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:39.22 |
(+0.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Xenia Fristrup |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
|
483 |
2:40.66 |
+6.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:43.37 |
(-2.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Rikke Therp |
2006 |
Vest-Brøndby |
|
465 |
2:42.77 |
+8.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:32.76 |
(+10.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
|
445 |
2:45.10 |
+11.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:47.17 |
(-2.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=8 |
|
Vica Lucie Axen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
|
442 |
2:45.52 |
+11.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:49.20 |
(-3.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=8 |
|
Sara Rygaard Kaiser |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
|
442 |
2:45.52 |
+11.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:44.28 |
(+1.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Freja Rosenlund Menné |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
|
441 |
2:45.59 |
+11.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:49.68 |
(-4.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Julia Vincentz |
2007 |
Roskilde Svømning |
|
431 |
2:46.95 |
+12.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:42.59 |
(+4.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Wilma Berg |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
|
428 |
2:47.30 |
+13.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:40.66 |
(+6.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Mille Reimer |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
427 |
2:47.48 |
+13.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:48.80 |
(-1.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Augusta Johansen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
|
407 |
2:50.14 |
+16.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:45.44 |
(+4.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Ida Mathiesen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
|
400 |
2:51.09 |
+17.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:49.64 |
(+1.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Merle Blomberg Jensen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
|
392 |
2:52.28 |
+18.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:47.91 |
(+4.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Astrid Hjuler Britze |
2006 |
Hørsholm Svømmeforening |
|
372 |
2:55.27 |
+21.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:52.11 |
(+3.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Caroline Risager Strate |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
|
321 |
3:04.01 |
+29.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:57.87 |
(+6.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Marie Meier Vestermann |
2008 |
Roskilde Svømning |
|
313 |
3:05.59 |
+31.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:53.59 |
(+12.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Augusta Anemone Friis |
2006 |
Roskilde Svømning |
|
283 |
3:11.95 |
+37.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:00.71 |
(+11.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 25-03-2023 09:54:26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 1, 200m Medley Damer 14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emma Nørskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
|
484 |
2:40.61 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:35.48 |
(+5.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Augusta Bollmann |
2009 |
Køge Svømmeklub |
|
466 |
2:42.62 |
+2.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:36.01 |
(+6.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ellen Textor-Broch |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
|
454 |
2:44.03 |
+3.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:39.30 |
(+4.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Freya Ploug Mattson |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
|
417 |
2:48.70 |
+8.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:51.57 |
(-2.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mynte Skovager Sveigaard |
2009 |
Køge Svømmeklub |
|
402 |
2:50.76 |
+10.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:49.97 |
(+0.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Caroline Milling |
2009 |
Køge Svømmeklub |
|
388 |
2:52.88 |
+12.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:51.92 |
(+0.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Eva De Maeyer |
2009 |
Roskilde Svømning |
|
370 |
2:55.53 |
+14.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:47.11 |
(+8.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Emilie Pedersen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
|
353 |
2:58.41 |
+17.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:00.00 |
(-1.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Sara Ljusheva |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
|
338 |
3:00.94 |
+20.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:54.74 |
(+6.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Karla Hemming Schaarup |
2009 |
Ringsted Svømme Klub |
|
236 |
3:23.86 |
+43.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:18.33 |
(+5.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 25-03-2023 09:54:26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 1, 200m Medley Damer 13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nia Sommer |
2010 |
Køge Svømmeklub |
|
453 |
2:44.11 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:47.44 |
(-3.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Rosa Marie Sandgaard |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
432 |
2:46.73 |
+2.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:46.94 |
(-0.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emilia Hartvigsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
387 |
2:52.92 |
+8.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:55.95 |
(-3.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Rosa Sørensen |
2010 |
Køge Svømmeklub |
|
384 |
2:53.39 |
+9.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:01.47 |
(-8.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Victoria Dolling |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
374 |
2:54.94 |
+10.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:48.03 |
(+6.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Victoria Nørgaard |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
|
354 |
2:58.20 |
+14.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:00.47 |
(-2.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sophia Arboe Marthedal |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
343 |
3:00.13 |
+16.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:01.09 |
(-0.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Caroline Elisabeth Moris |
2010 |
Køge Svømmeklub |
|
266 |
3:15.96 |
+31.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:12.76 |
(+3.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Asanka Tissera |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
|
210 |
3:32.09 |
+47.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Caya Kvisgaard |
2010 |
Køge Svømmeklub |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 7.1 Flere butterflyben efter start eller vending, eller butterflybenspark efter første brystsvømningsbenspark |
|
|
|
|
- |
|
Rosalina M. Postgaard |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 25-03-2023 09:54:26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 1, 200m Medley Damer 12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Victoria B. Aagaard |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
332 |
3:02.06 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 3:03.17 |
(-1.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alma C. Thaysen |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
|
328 |
3:02.78 |
+0.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:58.94 |
(+3.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Melina Ertman |
2011 |
Køge Svømmeklub |
|
311 |
3:06.15 |
+4.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:59.79 |
(+6.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lucca Kiding |
2011 |
Køge Svømmeklub |
|
261 |
3:17.22 |
+15.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:06.06 |
(+11.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emma Dejløw Sonne |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
|
256 |
3:18.60 |
+16.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:26.93 |
(-8.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anna Hildebrandt |
2011 |
Køge Svømmeklub |
|
254 |
3:19.03 |
+16.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:13.13 |
(+5.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sofie Nørgård Muus |
2011 |
Køge Svømmeklub |
|
229 |
3:26.07 |
+24.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:18.46 |
(+7.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Natacha Mikkelsen |
2011 |
Køge Svømmeklub |
|
223 |
3:27.82 |
+25.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:26.07 |
(+1.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Frida Grydgaard |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
172 |
3:46.72 |
+44.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 4:01.74 |
(-15.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 25-03-2023 09:54:26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 1, 200m Medley Damer 11 og yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Austeja Giedraite |
2012 |
Køge Svømmeklub |
|
230 |
3:25.73 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 3:21.41 |
(+4.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emilia Fijalkowska |
2012 |
Køge Svømmeklub |
|
220 |
3:28.76 |
+3.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:42.85 |
(-14.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Silje Kvisgaard |
2012 |
Køge Svømmeklub |
|
214 |
3:30.82 |
+5.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:22.53 |
(+8.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ida Nissen |
2012 |
Køge Svømmeklub |
|
202 |
3:34.61 |
+8.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:36.83 |
(-2.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Andrea Kaiser |
2012 |
Køge Svømmeklub |
|
187 |
3:40.20 |
+14.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 4:01.30 |
(-21.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 25-03-2023 09:54:26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-03-2023 10:17.10 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hørsholm Svømmeforening |
|
|
|
|
|
|