2024-02-25   16:25:22
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Lohi Uinnit 2023

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 3

Document
Tulokset
Lohiuinnit 2023
Paikka: Järjestäjä: Oulun Lohet
Allas: 50m Päivämäärä: 27.05.2023 - 28.05.2023
Laji 22, 100m Vapaauinti Naiset 13 ja nuoremmat - Final
Sponsori: Nallikari Oy
Rollo10 1:38.13
Rollo11 1:25.27
Rollo12 1:17.59
IKM13 1:06.74
IKM14 1:04.03
IKM15 1:03.16
SM-raja 1:01.90
NSM-raja 1:03.00
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Noora Haikola 2011 Kempeleen Pyrintö 471 1:06.46 Rollo12
Entry time: 1:08.55 (-2.09)
50m: 32.00
100m: 1:06.46
(34.46)
2 Emma Rautio 2010 Haukiputaan Heitto uintijaosto 440 1:07.95 +1.49
Entry time: 1:10.06 (-2.11)
50m: 32.33
100m: 1:07.95
(35.62)
3 Kirsti Ryynänen 2010 Oulun Lohet 433 1:08.35 +1.89
Entry time: 1:09.77 (-1.42)
50m: 32.63
100m: 1:08.35
(35.72)
4 Aino Karjalainen 2010 Kajaanin Uimaseura 422 1:08.93 +2.47
Entry time: 1:07.95 (+0.98)
50m: 32.62
100m: 1:08.93
(36.31)
5 Isla  Vesterinen 2010 Kajaanin Uimaseura 409 1:09.62 +3.16
Entry time: 1:07.81 (+1.81)
50m: 32.69
100m: 1:09.62
(36.93)
6 Aino  Kiviluoto 2010 Kajaanin Uimaseura 397 1:10.32 +3.86
Entry time: 1:10.61 (-0.29)
50m: 33.37
100m: 1:10.32
(36.95)
7 Ronja Räsänen 2010 Oulun Lohet 392 1:10.63 +4.17
Entry time: 1:11.93 (-1.30)
50m: 33.44
100m: 1:10.63
(37.19)
8 Iita Poikkimäki 2010 Vieskan Uimarit 368 1:12.11 +5.65
Entry time: 1:12.66 (-0.55)
50m: 34.11
100m: 1:12.11
(38.00)
9 Iris Mets 2010 Oulun Uinti 1906 363 1:12.47 +6.01
Entry time: 1:11.87 (+0.60)
50m: 34.10
100m: 1:12.47
(38.37)
10 Veera Antinmaa 2011 Oulun Lohet 360 1:12.63 +6.17 Rollo12
Entry time: 1:11.92 (+0.71)
50m: 34.35
100m: 1:12.63
(38.28)
11 Juulia Koskinen 2010 Kemin Työväen Uimarit 353 1:13.15 +6.69
Entry time: 1:12.51 (+0.64)
50m: 34.75
100m: 1:13.15
(38.40)
12 Elisa Putaala 2010 Oulun Lohet 351 1:13.29 +6.83
Entry time: 1:15.79 (-2.50)
50m: 36.04
100m: 1:13.29
(37.25)
13 Stella Manninen 2011 Oulun Lohet 349 1:13.38 +6.92 Rollo12
Entry time: 1:15.50 (-2.12)
50m: 35.32
100m: 1:13.38
(38.06)
14 Anni Viramo 2011 Oulun Uinti 1906 348 1:13.50 +7.04 Rollo12
Entry time: 1:12.31 (+1.19)
50m: 35.23
100m: 1:13.50
(38.27)
=15 Marianna Hiltunen 2011 Oulun Lohet 340 1:14.05 +7.59 Rollo12
Entry time: 1:13.64 (+0.41)
50m: 35.59
100m: 1:14.05
(38.46)
=15 Viivi Vesa 2011 Oulun Uinti 1906 340 1:14.05 +7.59 Rollo12
Entry time: 1:15.74 (-1.69)
50m: 34.90
100m: 1:14.05
(39.15)
17 Taika Kauppi 2011 Oulun Uinti 1906 335 1:14.44 +7.98 Rollo12
Entry time: 1:15.29 (-0.85)
50m: 35.72
100m: 1:14.44
(38.72)
18 Peppi Tuohimaa 2010 Vieskan Uimarit 331 1:14.73 +8.27
Entry time: 1:15.29 (-0.56)
50m: 35.37
100m: 1:14.73
(39.36)
19 Elli Takkinen 2010 Oulun Lohet 325 1:15.16 +8.70
Entry time: 1:16.77 (-1.61)
50m: 35.81
100m: 1:15.16
(39.35)
20 Minea  Kempas 2010 Oulun Lohet 311 1:16.28 +9.82
Entry time: 1:17.79 (-1.51)
50m: 37.07
100m: 1:16.28
(39.21)
21 Minka Adeleine Torvikoski 2011 Kemin Työväen Uimarit 303 1:16.92 +10.46 Rollo12
Entry time: 1:13.32 (+3.60)
50m: 35.93
100m: 1:16.92
(40.99)
22 Ella-Sofia Räsänen 2011 Kajaanin Uimaseura 301 1:17.09 +10.63 Rollo12
Entry time: 1:19.35 (-2.26)
50m: 36.73
100m: 1:17.09
(40.36)
23 Saara Berkovits 2011 Oulun Lohet 297 1:17.50 +11.04 Rollo12
Entry time: 1:20.09 (-2.59)
50m: 36.19
100m: 1:17.50
(41.31)
24 Emma-Ilona Pietola 2010 Oulun Uinti 1906 289 1:18.16 +11.70
Entry time: 1:22.65 (-4.49)
50m: 37.77
100m: 1:18.16
(40.39)
25 Nelli Sulonen 2011 Oulun Lohet 281 1:18.88 +12.42
Entry time: 1:22.75 (-3.87)
50m: 37.54
100m: 1:18.88
(41.34)
26 Vilja Lehto 2012 Oulun Uinti 1906 280 1:19.04 +12.58 Rollo11
Entry time: 1:19.04 (=)
50m: 38.29
100m: 1:19.04
(40.75)
27 Aino Mattas 2012 Oulun Uinti 1906 278 1:19.14 +12.68 Rollo11
Entry time: 1:20.81 (-1.67)
50m: 37.43
100m: 1:19.14
(41.71)
28 Linnea Krüger 2012 Oulun Lohet 273 1:19.68 +13.22 Rollo11
Entry time: 1:21.90 (-2.22)
50m: 38.72
100m: 1:19.68
(40.96)
29 Ronja Ylikulju 2012 Oulun Uinti 1906 265 1:20.50 +14.04 Rollo11
Entry time: 1:22.20 (-1.70)
50m: 38.34
100m: 1:20.50
(42.16)
30 Aada Haapakoski 2011 Haukiputaan Heitto 263 1:20.62 +14.16
Entry time: 1:21.19 (-0.57)
50m: 37.63
100m: 1:20.62
(42.99)
31 Zlata Umerenkova 2011 Vieskan Uimarit 259 1:21.08 +14.62
Entry time: 1:23.12 (-2.04)
50m: 37.16
100m: 1:21.08
(43.92)
32 Anna Tavi 2011 Kemin Työväen Uimarit 259 1:21.11 +14.65
Entry time: 1:23.94 (-2.83)
50m: 37.72
100m: 1:21.11
(43.39)
33 Olga Mattila 2011 Oulun Lohet 258 1:21.13 +14.67
Entry time: 1:19.08 (+2.05)
50m: 38.74
100m: 1:21.13
(42.39)
34 Malla Määttä 2010 Kempeleen Pyrintö 252 1:21.86 +15.40
Entry time: 1:24.28 (-2.42)
50m: 39.96
100m: 1:21.86
(41.90)
35 Milea Poropudas 2012 Kempeleen Pyrintö 251 1:21.89 +15.43 Rollo11
Entry time: 1:21.13 (+0.76)
50m: 38.77
100m: 1:21.89
(43.12)
36 Alva Liimatta 2011 Oulun Uinti 1906 249 1:22.10 +15.64
Entry time: 1:22.08 (+0.02)
50m: 39.90
100m: 1:22.10
(42.20)
37 Sanni Kettunen 2012 Oulun Lohet 240 1:23.11 +16.65 Rollo11
Entry time: 1:24.47 (-1.36)
50m: 39.08
100m: 1:23.11
(44.03)
38 Melina Kokko 2010 Oulun Uinti 1906 236 1:23.66 +17.20
Entry time: 1:22.77 (+0.89)
50m: 40.70
100m: 1:23.66
(42.96)
39 Alisa Pitkänen 2011 Kempeleen Pyrintö 228 1:24.61 +18.15
Entry time: 1:25.77 (-1.16)
50m: 39.35
100m: 1:24.61
(45.26)
40 Emilia Liimatainen 2010 Haapajärven Kiilat 223 1:25.19 +18.73
Entry time: 1:25.31 (-0.12)
50m: 40.46
100m: 1:25.19
(44.73)
41 Anni Sihvonen 2012 Oulun Uinti 1906 221 1:25.43 +18.97
Entry time: 1:27.86 (-2.43)
50m: 39.89
100m: 1:25.43
(45.54)
42 Vanessa Eklund 2012 Oulun Lohet 221 1:25.51 +19.05
Entry time: 1:26.35 (-0.84)
50m: 41.28
100m: 1:25.51
(44.23)
43 Oona Rautio 2012 Haukiputaan Heitto uintijaosto 220 1:25.54 +19.08
Entry time: 1:30.52 (-4.98)
50m: 41.22
100m: 1:25.54
(44.32)
44 Sunna Jäärni 2011 Kemin Työväen Uimarit 217 1:25.98 +19.52
Entry time: 1:23.80 (+2.18)
50m: 40.56
100m: 1:25.98
(45.42)
45 Nelly Siira 2012 Oulun Lohet 209 1:27.02 +20.56
Entry time: 1:33.30 (-6.28)
50m: 41.53
100m: 1:27.02
(45.49)
46 Aino Kubin 2011 Oulun Lohet 199 1:28.54 +22.08
Entry time: 1:31.87 (-3.33)
50m: 41.89
100m: 1:28.54
(46.65)
47 Sara Riskilä 2011 Oulun Uinti 1906 190 1:29.93 +23.47
Entry time: 1:28.08 (+1.85)
50m: 42.52
100m: 1:29.93
(47.41)
=48 Emilia Kuisma 2011 Haapajärven Kiilat 186 1:30.44 +23.98
Entry time: 1:27.05 (+3.39)
50m: 42.22
100m: 1:30.44
(48.22)
=48 Roosa Pohjola 2010 Oulun Lohet 186 1:30.44 +23.98
Entry time: 1:32.19 (-1.75)
50m: 42.45
100m: 1:30.44
(47.99)
50 Minttu Saukko 2012 Haukiputaan Heitto uintijaosto 185 1:30.71 +24.25
Entry time: 1:30.33 (+0.38)
50m: 42.97
100m: 1:30.71
(47.74)
51 Fredrika Koivisto 2012 Kempeleen Pyrintö 174 1:32.46 +26.00
Entry time: 1:38.67 (-6.21)
50m: 43.70
100m: 1:32.46
(48.76)
52 Saaga Liimatainen 2012 Haapajärven Kiilat 174 1:32.60 +26.14
Entry time: 1:32.78 (-0.18)
50m: 43.63
100m: 1:32.60
(48.97)
53 Veera Koivumäki 2012 Oulun Uinti 1906 173 1:32.73 +26.27
Entry time: 1:38.67 (-5.94)
50m: 43.86
100m: 1:32.73
(48.87)
54 Sofia Mielikäinen 2012 Haukiputaan Heitto uintijaosto 161 1:34.95 +28.49
Entry time: 1:41.69 (-6.74)
50m: 44.63
100m: 1:34.95
(50.32)
55 Aura Peteri 2010 Swimming Club Rovaniemi 161 1:35.04 +28.58
50m: 44.29
100m: 1:35.04
(50.75)
56 Seela Emilia Jäärni 2012 Kemin Työväen Uimarit 159 1:35.27 +28.81
Entry time: 1:31.88 (+3.39)
50m: 42.28
100m: 1:35.27
(52.99)
57 Enni  Pitkänen 2013 Oulun Lohet 159 1:35.40 +28.94 Rollo10
Entry time: 1:34.13 (+1.27)
50m: 44.99
100m: 1:35.40
(50.41)
58 Jade Hannula 2013 Swimming Club Rovaniemi 143 1:38.68 +32.22
Entry time: 1:48.92 (-10.24)
50m: 46.79
100m: 1:38.68
(51.89)
59 Sindia Salmela 2012 Vieskan Uimarit 142 1:39.05 +32.59
Entry time: 1:41.70 (-2.65)
50m: 46.54
100m: 1:39.05
(52.51)
60 Saga Kangas 2012 Kempeleen Pyrintö 140 1:39.53 +33.07
Entry time: 1:39.94 (-0.41)
50m: 46.91
100m: 1:39.53
(52.62)
61 Peppi Ketolainen 2012 Kempeleen Pyrintö 135 1:40.76 +34.30
Entry time: 1:43.81 (-3.05)
50m: 48.43
100m: 1:40.76
(52.33)
62 Iina Jämsä 2012 Nivalan Saukot 129 1:42.31 +35.85
Entry time: 1:49.38 (-7.07)
50m: 46.85
100m: 1:42.31
(55.46)
63 Oumie Bah 2011 Swimming Club Rovaniemi 103 1:50.31 +43.85
Entry time: 1:54.12 (-3.81)
50m: 52.00
100m: 1:50.31
(58.31)
64 Kiia Hautakoski 2011 Nivalan Saukot 88 1:56.14 +49.68
50m: 54.03
100m: 1:56.14
(1:02.11)
65 Sesilia Kähkönen 2015 Vieskan Uimarit 85 1:57.43 +50.97
Entry time: 2:04.38 (-6.95)
50m: 55.56
100m: 1:57.43
(1:01.87)
66 Nelli Rousu 2010 Nivalan Saukot 83 1:58.29 +51.83
50m: 51.90
100m: 1:58.29
(1:06.39)
67 Jessiina Pääkkö 2011 Oulun Uinti 1906 69 2:05.99 +59.53
Entry time: 2:00.03 (+5.96)
50m: 58.35
100m: 2:05.99
(1:07.64)
- Francheska Kurtti 2010 Haukiputaan Heitto DSQ
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä
Laji virallinen: 28.5.2023 10.46.43
Laji 22, 100m Vapaauinti Naiset 14-15 vuotiaat - Final
Sponsori: Nallikari Oy
Rollo10 1:38.13
Rollo11 1:25.27
Rollo12 1:17.59
IKM13 1:06.74
IKM14 1:04.03
IKM15 1:03.16
SM-raja 1:01.90
NSM-raja 1:03.00
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Vilja Säntti 2008 Oulun Uinti 1906 572 1:02.26 IKM15
Entry time: 1:01.23 (+1.03)
50m: 29.68
100m: 1:02.26
(32.58)
2 Auroora Kurttila 2008 Haukiputaan Heitto uintijaosto 568 1:02.43 +0.17 IKM15
Entry time: 1:01.59 (+0.84)
50m: 29.95
100m: 1:02.43
(32.48)
3 Ellen Laine 2008 Oulun Lohet 556 1:02.85 +0.59 IKM15
Entry time: 1:02.55 (+0.30)
50m: 30.46
100m: 1:02.85
(32.39)
4 Saimi Lylander 2009 Oulun Uinti 1906 518 1:04.35 +2.09
Entry time: 1:04.77 (-0.42)
50m: 30.80
100m: 1:04.35
(33.55)
5 Minja Yli-Tainio 2009 Oulun Lohet 503 1:05.00 +2.74
Entry time: 1:04.21 (+0.79)
50m: 30.71
100m: 1:05.00
(34.29)
6 Neela Poropudas 2009 Kempeleen Pyrintö 478 1:06.10 +3.84
Entry time: 1:06.13 (-0.03)
50m: 31.80
100m: 1:06.10
(34.30)
=7 Sara Laukkanen 2009 Haukiputaan Heitto uintijaosto 468 1:06.58 +4.32
Entry time: 1:07.16 (-0.58)
50m: 32.30
100m: 1:06.58
(34.28)
=7 Vilma Moilanen 2008 Kajaanin Uimaseura 468 1:06.58 +4.32
Entry time: 1:08.32 (-1.74)
50m: 31.51
100m: 1:06.58
(35.07)
9 Neea Junttila 2009 Vieskan Uimarit 461 1:06.91 +4.65
Entry time: 1:05.14 (+1.77)
50m: 31.87
100m: 1:06.91
(35.04)
10 Iida-Carita Niskanen 2008 Vieskan Uimarit 423 1:08.87 +6.61
Entry time: 1:07.08 (+1.79)
50m: 32.27
100m: 1:08.87
(36.60)
11 Aurora Känsälä 2009 Oulun Uinti 1906 422 1:08.92 +6.66
Entry time: 1:09.09 (-0.17)
50m: 32.53
100m: 1:08.92
(36.39)
12 Emma Raudasoja 2009 Vieskan Uimarit 412 1:09.44 +7.18
Entry time: 1:10.48 (-1.04)
50m: 33.19
100m: 1:09.44
(36.25)
13 Olga Ilona Nissilä 2009 Oulun Lohet 411 1:09.53 +7.27
Entry time: 1:13.15 (-3.62)
50m: 33.14
100m: 1:09.53
(36.39)
14 Mette Myllylä 2009 Vieskan Uimarit 409 1:09.63 +7.37
Entry time: 1:12.28 (-2.65)
50m: 32.95
100m: 1:09.63
(36.68)
15 Helmi Pekkala 2008 Oulun Lohet 393 1:10.58 +8.32
Entry time: 1:09.44 (+1.14)
50m: 33.41
100m: 1:10.58
(37.17)
16 Nella Hämäläinen 2008 Vieskan Uimarit 392 1:10.63 +8.37
Entry time: 1:09.95 (+0.68)
50m: 33.40
100m: 1:10.63
(37.23)
17 Lotta Lappalainen 2008 Oulun Uinti 1906 365 1:12.34 +10.08
Entry time: 1:09.18 (+3.16)
50m: 33.91
100m: 1:12.34
(38.43)
18 Sanna Törmä 2008 Kempeleen Pyrintö 359 1:12.71 +10.45
Entry time: 1:10.99 (+1.72)
50m: 34.57
100m: 1:12.71
(38.14)
19 Enna Alasuutari 2009 Oulun Lohet 348 1:13.50 +11.24
Entry time: 1:14.70 (-1.20)
50m: 35.10
100m: 1:13.50
(38.40)
20 Minja Haapala 2009 Oulun Lohet 343 1:13.82 +11.56
Entry time: 1:15.05 (-1.23)
50m: 35.32
100m: 1:13.82
(38.50)
21 Moona Vahe 2009 Kempeleen Pyrintö 339 1:14.09 +11.83
Entry time: 1:15.13 (-1.04)
50m: 35.90
100m: 1:14.09
(38.19)
22 Tuuli Leinonen 2009 Haukiputaan Heitto uintijaosto 320 1:15.55 +13.29
Entry time: 1:11.73 (+3.82)
50m: 35.46
100m: 1:15.55
(40.09)
23 Minttu Mäkihannu 2008 TaTu Tampere 314 1:16.00 +13.74
Entry time: 1:11.06 (+4.94)
50m: 34.51
100m: 1:16.00
(41.49)
24 Erika Eronen 2008 Kemin Työväen Uimarit 313 1:16.14 +13.88
Entry time: 1:14.40 (+1.74)
50m: 35.40
100m: 1:16.14
(40.74)
25 Saimi Siika-aho 2009 Oulun Lohet 293 1:17.80 +15.54
Entry time: 1:15.87 (+1.93)
50m: 37.23
100m: 1:17.80
(40.57)
26 Peppiina Myllykangas 2009 Oulun Lohet 286 1:18.48 +16.22
Entry time: 1:23.56 (-5.08)
50m: 37.27
100m: 1:18.48
(41.21)
27 Eveliina Lappalainen 2009 Kemin Työväen Uimarit 187 1:30.28 +28.02
Entry time: 1:29.29 (+0.99)
50m: 41.89
100m: 1:30.28
(48.39)
28 Salla Pietilä 2009 Haukiputaan Heitto uintijaosto 166 1:33.91 +31.65
Entry time: 1:34.77 (-0.86)
50m: 45.16
100m: 1:33.91
(48.75)
29 Ronja Tikkanen 2009 Nivalan Saukot 137 1:40.25 +37.99
Entry time: 1:47.95 (-7.70)
50m: 46.77
100m: 1:40.25
(53.48)
Laji virallinen: 28.5.2023 10.46.43
Laji 22, 100m Vapaauinti Naiset 16 ja vanhemmat - Final
Sponsori: Nallikari Oy
Rollo10 1:38.13
Rollo11 1:25.27
Rollo12 1:17.59
IKM13 1:06.74
IKM14 1:04.03
IKM15 1:03.16
SM-raja 1:01.90
NSM-raja 1:03.00
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Venla Säntti 2003 Oulun Uinti 1906 659 59.42 SM-raja
Entry time: 59.11 (+0.31)
50m: 28.36
100m: 59.42
(31.06)
2 Enni-Sofia Perätalo 2002 Oulun Uinti 1906 611 1:00.93 +1.51 SM-raja
Entry time: 59.37 (+1.56)
50m: 29.05
100m: 1:00.93
(31.88)
3 Henna känsäkangas 2004 Oulun Uinti 1906 609 1:00.99 +1.57 SM-raja
Entry time: 1:00.69 (+0.30)
50m: 29.80
100m: 1:00.99
(31.19)
4 Henna Moilanen 2004 Oulun Uinti 1906 554 1:02.95 +3.53
Entry time: 1:00.95 (+2.00)
50m: 30.16
100m: 1:02.95
(32.79)
5 Maret Adler 2007 Swimming Club Rovaniemi 551 1:03.06 +3.64
Entry time: 1:02.96 (+0.10)
50m: 30.41
100m: 1:03.06
(32.65)
6 Iina Pasuri 2007 Haukiputaan Heitto uintijaosto 545 1:03.27 +3.85
Entry time: 1:03.28 (-0.01)
50m: 30.09
100m: 1:03.27
(33.18)
7 Maiju Huttunen 2005 Swimming Club Rovaniemi 544 1:03.33 +3.91
Entry time: 1:03.19 (+0.14)
50m: 30.51
100m: 1:03.33
(32.82)
8 Pinja Niskanen 2007 Oulun Uinti 1906 521 1:04.25 +4.83
Entry time: 1:02.06 (+2.19)
50m: 30.89
100m: 1:04.25
(33.36)
9 Eerika Ekdahl 2007 Nivalan Saukot 517 1:04.39 +4.97
Entry time: 1:03.93 (+0.46)
50m: 30.71
100m: 1:04.39
(33.68)
10 Nanna Savolainen 2004 Oulun Lohet 504 1:04.96 +5.54
Entry time: 1:03.51 (+1.45)
50m: 32.03
100m: 1:04.96
(32.93)
11 Ronja Nätynki 2002 Oulun Uinti 1906 500 1:05.12 +5.70
Entry time: 1:01.46 (+3.66)
50m: 30.51
100m: 1:05.12
(34.61)
12 Kaisa Keränen 2007 Oulun Uinti 1906 472 1:06.40 +6.98
Entry time: 1:03.54 (+2.86)
50m: 31.38
100m: 1:06.40
(35.02)
13 Aino Leinonen 2007 Oulun Uinti 1906 468 1:06.56 +7.14
Entry time: 1:05.08 (+1.48)
50m: 31.65
100m: 1:06.56
(34.91)
14 Enni Alatalo 2007 Oulun Lohet 467 1:06.62 +7.20
Entry time: 1:06.66 (-0.04)
50m: 32.43
100m: 1:06.62
(34.19)
15 Elsa Pelkonen 2007 Vieskan Uimarit 456 1:07.14 +7.72
Entry time: 1:05.73 (+1.41)
50m: 32.15
100m: 1:07.14
(34.99)
16 Julia Tuura 2004 Swimming Club Rovaniemi 451 1:07.38 +7.96
Entry time: 1:05.08 (+2.30)
50m: 32.59
100m: 1:07.38
(34.79)
17 Lotta Janhunen 2007 Oulun Lohet 430 1:08.50 +9.08
Entry time: 1:03.24 (+5.26)
50m: 32.47
100m: 1:08.50
(36.03)
18 Nelli Vilppola 2007 Oulun Lohet 412 1:09.47 +10.05
Entry time: 1:06.75 (+2.72)
50m: 33.31
100m: 1:09.47
(36.16)
19 ANNI BACKMAN 2006 Oulun Uinti 1906 406 1:09.83 +10.41
Entry time: 1:09.03 (+0.80)
50m: 33.23
100m: 1:09.83
(36.60)
20 Elle Härkönen 2007 Swimming Club Rovaniemi 399 1:10.22 +10.80
Entry time: 1:09.01 (+1.21)
50m: 33.76
100m: 1:10.22
(36.46)
21 Jenna Liimatainen 2007 Haapajärven Kiilat 383 1:11.19 +11.77
Entry time: 1:09.83 (+1.36)
50m: 33.21
100m: 1:11.19
(37.98)
22 Sani Nätynki 2005 Oulun Uinti 1906 368 1:12.13 +12.71
Entry time: 1:07.18 (+4.95)
50m: 34.49
100m: 1:12.13
(37.64)
23 Kiia Ärväs 2007 Swimming Club Rovaniemi 363 1:12.44 +13.02
Entry time: 1:09.62 (+2.82)
50m: 34.43
100m: 1:12.44
(38.01)
24 Viivi Amstler 2005 Oulun Uinti 1906 345 1:13.69 +14.27
Entry time: 1:11.93 (+1.76)
50m: 35.61
100m: 1:13.69
(38.08)
25 Riia Aho 2007 Oulun Uinti 1906 337 1:14.26 +14.84
Entry time: 1:11.64 (+2.62)
50m: 35.04
100m: 1:14.26
(39.22)
26 Sofia Kilpeläinen 2005 Oulun Uinti 1906 333 1:14.53 +15.11
Entry time: 1:10.45 (+4.08)
50m: 35.25
100m: 1:14.53
(39.28)
27 Jenny Kukkonen 1994 Oulun Lohet 109 1:47.94 +48.52
Entry time: 1:43.07 (+4.87)
50m: 51.95
100m: 1:47.94
(55.99)
- Iinu Tiainen 2007 Oulun Lohet DNS
Laji virallinen: 28.5.2023 10.46.43
28.05.2023 10.46.50 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Oulun Uinti 1906

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner