Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Mäkelänrinteen Uintikeskus |
Organizer: |
Helsingfors Simsällskap r.f. |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
May 27, 2023 to May 27, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 13, 100m Freestyle Women T15 - Final |
|
|
Rollo10 |
1:38.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo11 |
1:25.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo12 |
1:17.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM13 |
1:06.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM14 |
1:04.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM15 |
1:03.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM-raja |
1:01.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM-raja |
1:03.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
1:04.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NEM23A |
56.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NEM23B |
57.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elsa Constable |
2009 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
|
662 |
59.33 |
|
|
|
IKM14 |
|
|
|
Entry time: 1:00.41 |
(-1.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mona Hankavuori |
2009 |
Raision Urheilijat |
|
591 |
1:01.61 |
+2.28 |
|
IKM14 |
|
|
|
Entry time: 1:01.06 |
(+0.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Saara Pakomäki |
2008 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
|
554 |
1:02.96 |
+3.63 |
|
IKM15 |
|
|
|
Entry time: 1:02.81 |
(+0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Veera Ahvenainen |
2008 |
Vanders |
+0.42 |
544 |
1:03.33 |
+4.00 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 1:04.84 |
(-1.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sofia Danska |
2009 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
+0.59 |
532 |
1:03.78 |
+4.45 |
|
IKM14 |
|
|
|
Entry time: 1:01.98 |
(+1.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sofia Räihä |
2008 |
Jyväskylän Aalto |
+0.74 |
530 |
1:03.86 |
+4.53 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 1:03.03 |
(+0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nea Hellsten |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
|
514 |
1:04.55 |
+5.22 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 1:06.44 |
(-1.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Vivian Blomvall |
2009 |
Simmis Wanda ry |
|
506 |
1:04.86 |
+5.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.52 |
(-2.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Aino Lindholm |
2008 |
Riihimäen Uimaseura |
+0.50 |
506 |
1:04.89 |
+5.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.70 |
(+1.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Julia Lampinen |
2009 |
Jyväskylän Aalto |
|
505 |
1:04.90 |
+5.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.35 |
(-0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Nelma Vuorre |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
|
505 |
1:04.92 |
+5.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.90 |
(+0.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Nelli Kiho |
2008 |
Jyväskylän Aalto |
|
498 |
1:05.22 |
+5.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.08 |
(+1.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jonna Kurki |
2008 |
Simmis Wanda ry |
+0.41 |
496 |
1:05.29 |
+5.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.58 |
(+1.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Alisa Myllykoski |
2009 |
Vanders |
|
496 |
1:05.30 |
+5.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.33 |
(-0.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Aurora Pimenoff |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
|
491 |
1:05.53 |
+6.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.65 |
(+0.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Johanna Laine |
2011 |
Jyväskylän Aalto |
|
472 |
1:06.39 |
+7.06 |
|
Rollo12 |
|
|
|
Entry time: 1:06.77 |
(-0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Viola Tojander |
2010 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
|
472 |
1:06.41 |
+7.08 |
|
IKM13 |
|
|
|
Entry time: 1:08.14 |
(-1.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Venla Salminen |
2010 |
Simmis Wanda ry |
|
463 |
1:06.80 |
+7.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.98 |
(+0.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Iiris Kostiainen |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.73 |
458 |
1:07.04 |
+7.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.72 |
(+0.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Miisa Eerola |
2008 |
Haminan Uimaseura |
|
452 |
1:07.35 |
+8.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.22 |
(+0.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Saimi Oksanen |
2009 |
Simmis Wanda ry |
+0.76 |
438 |
1:08.06 |
+8.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.39 |
(-2.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Ilona Gummerus |
2011 |
Uimaseura Aquila |
|
421 |
1:08.95 |
+9.62 |
|
Rollo12 |
|
|
|
Entry time: 1:08.82 |
(+0.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Helmi Rantala |
2010 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
|
416 |
1:09.26 |
+9.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.49 |
(-2.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Helmi Heikkilä |
2010 |
Haminan Uimaseura |
+0.57 |
409 |
1:09.65 |
+10.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.54 |
(-0.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Maya Bergström |
2010 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
+0.65 |
408 |
1:09.70 |
+10.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.91 |
(+2.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Amanda Agbroko |
2010 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.80 |
406 |
1:09.82 |
+10.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.13 |
(-1.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Emma Kaiser |
2011 |
ORCA Helsinki |
|
403 |
1:09.98 |
+10.65 |
|
Rollo12 |
|
|
|
Entry time: 1:10.38 |
(-0.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Veera Vilhelma Kiukkonen |
2008 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
|
396 |
1:10.38 |
+11.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.81 |
(-0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Mikaela Heiman |
2008 |
Simmis Wanda ry |
|
395 |
1:10.46 |
+11.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.16 |
(-1.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Amelie Hillers |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
|
392 |
1:10.62 |
+11.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.99 |
(+0.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=31 |
|
Isabel Kykyri |
2008 |
Jyväskylän Aalto |
|
389 |
1:10.81 |
+11.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.11 |
(+2.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=31 |
|
Peppi Viljanen |
2009 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
+0.59 |
389 |
1:10.81 |
+11.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.91 |
(-2.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Hanne Ruotsalainen |
2010 |
Simmis Wanda ry |
|
386 |
1:10.97 |
+11.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.60 |
(-0.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Saara Solkinen |
2010 |
Salon Uimarit |
|
386 |
1:10.98 |
+11.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.40 |
(-1.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Nea Niemi |
2008 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
|
386 |
1:10.99 |
+11.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.03 |
(-0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Noora Ruuskanen |
2010 |
Jyväskylän Aalto |
|
378 |
1:11.46 |
+12.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.41 |
(+1.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Unna Tourunen |
2010 |
Jyväskylän Aalto |
|
378 |
1:11.48 |
+12.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.83 |
(+0.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Inkeri Rinnola |
2010 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
|
373 |
1:11.82 |
+12.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.35 |
(-2.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Venla Kiviaho |
2011 |
Simmis Wanda ry |
+0.85 |
370 |
1:12.01 |
+12.68 |
|
Rollo12 |
|
|
|
Entry time: 1:09.62 |
(+2.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Siiri Pynnönen |
2008 |
Simmis Wanda ry |
+0.60 |
367 |
1:12.20 |
+12.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.35 |
(-4.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Noela Salokangas |
2008 |
Jyväskylän Aalto |
|
365 |
1:12.30 |
+12.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.96 |
(-3.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Elsa Olivia Koivula |
2009 |
ORCA Helsinki |
|
361 |
1:12.62 |
+13.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.01 |
(-0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Anni Koljonen |
2012 |
Vanders |
|
357 |
1:12.85 |
+13.52 |
|
Rollo11 |
|
|
|
Entry time: 1:14.49 |
(-1.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Pipsa Männistö |
2009 |
Helsingin Uimarit |
|
356 |
1:12.92 |
+13.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.75 |
(-0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Emilia Tikkanen |
2008 |
Uimaseura Aquila |
|
351 |
1:13.29 |
+13.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.67 |
(+1.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Vilhelmiina Vainoniemi |
2011 |
Vanders |
|
347 |
1:13.57 |
+14.24 |
|
Rollo12 |
|
|
|
Entry time: 1:13.72 |
(-0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Ilona Sauliala |
2008 |
Helsingin Uimarit |
|
346 |
1:13.59 |
+14.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.78 |
(-1.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Siiri Rouhiainen |
2010 |
Simmis Wanda ry |
+0.90 |
345 |
1:13.69 |
+14.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.47 |
(-0.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Anniina Taipalus |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
|
344 |
1:13.77 |
+14.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.37 |
(+0.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Sanni Talka |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
|
342 |
1:13.90 |
+14.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.45 |
(-0.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Nuppu Rehell |
2009 |
Riihimäen Uimaseura |
|
337 |
1:14.24 |
+14.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.62 |
(-4.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Liisi Emilia Tuominen |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
|
335 |
1:14.41 |
+15.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.57 |
(+0.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=53 |
|
Maria Pilz |
2009 |
Simmis Wanda ry |
+0.60 |
333 |
1:14.60 |
+15.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.54 |
(+0.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=53 |
|
Lumi Sutinen |
2011 |
ORCA Helsinki |
|
333 |
1:14.60 |
+15.27 |
|
Rollo12 |
|
|
|
Entry time: 1:12.01 |
(+2.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Janika Parkkila |
2010 |
Simmis Wanda ry |
+0.73 |
324 |
1:15.23 |
+15.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.56 |
(-5.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Lisette Schaper |
2009 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
+0.41 |
323 |
1:15.31 |
+15.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.86 |
(+11.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Mette Virtanen |
2009 |
Uimaseura Aquila |
|
323 |
1:15.34 |
+16.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.03 |
(-0.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Eve Ukkonen |
2011 |
Simmis Wanda ry |
|
322 |
1:15.44 |
+16.11 |
|
Rollo12 |
|
|
|
Entry time: 1:17.68 |
(-2.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Mea Ingram |
2008 |
Simmis Wanda ry |
|
321 |
1:15.47 |
+16.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.25 |
(+3.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Stella Alexandra Vainio |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
|
321 |
1:15.51 |
+16.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.38 |
(-0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Elma Haunia |
2010 |
Simmis Wanda ry |
|
317 |
1:15.76 |
+16.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.77 |
(+1.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Camilla Närhi |
2010 |
Simmis Wanda ry |
|
317 |
1:15.81 |
+16.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.89 |
(-0.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Eeva Pirttimäki |
2009 |
Jyväskylän Aalto |
|
313 |
1:16.13 |
+16.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.43 |
(+1.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
|
Lotta Myllykoski |
2010 |
Tuusulan Uimaseura ry |
|
312 |
1:16.22 |
+16.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.98 |
(-0.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=65 |
|
Cecilia Ojala |
2010 |
Jyväskylän Aalto |
+0.62 |
300 |
1:17.19 |
+17.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.54 |
(+2.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=65 |
|
Hilla Soppi |
2010 |
Riihimäen Uimaseura |
|
300 |
1:17.19 |
+17.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.49 |
(-3.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
|
Emilia Lindroos |
2011 |
Simmis Wanda ry |
|
297 |
1:17.42 |
+18.09 |
|
Rollo12 |
|
|
|
Entry time: 1:12.90 |
(+4.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
|
Sophia Aitamaa |
2012 |
Riihimäen Uimaseura |
|
294 |
1:17.71 |
+18.38 |
|
Rollo11 |
|
|
|
Entry time: 1:18.03 |
(-0.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
|
Elle Aaltonen |
2010 |
Jyväskylän Aalto |
|
294 |
1:17.74 |
+18.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.92 |
(+0.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
|
Lily Pettersson |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.53 |
292 |
1:17.86 |
+18.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.53 |
(+0.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
|
Kerttu Kiiski |
2009 |
Cetus Espoo |
|
291 |
1:17.98 |
+18.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.07 |
(+13.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
|
Mimosa Puikkonen |
2010 |
Riihimäen Uimaseura |
|
289 |
1:18.15 |
+18.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.34 |
(+0.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
|
Isla Ovaskainen |
2011 |
ORCA Helsinki |
|
289 |
1:18.21 |
+18.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.04 |
(-0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
|
Emilia Pietilä |
2010 |
Jyväskylän Aalto |
+0.74 |
288 |
1:18.30 |
+18.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.43 |
(-0.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
|
Enna Järvinen |
2011 |
Vanders |
|
280 |
1:18.98 |
+19.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.72 |
(+1.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
|
Lotte Peltola |
2011 |
Uimaseura Aquila |
|
280 |
1:19.00 |
+19.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.42 |
(-0.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
|
Emma Hakala |
2011 |
Simmis Wanda ry |
|
276 |
1:19.40 |
+20.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.67 |
(-1.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=78 |
|
Emilia Pieroni |
2011 |
Simmis Wanda ry |
|
273 |
1:19.63 |
+20.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.55 |
(+1.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=78 |
|
Sofia Wigelius |
2009 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
|
273 |
1:19.63 |
+20.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.18 |
(+0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
|
Eva Riquelme Mac Donald |
2010 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
|
272 |
1:19.73 |
+20.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.89 |
(-2.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
|
Fanni Blom |
2009 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
|
257 |
1:21.32 |
+21.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.45 |
(+0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
|
Diana Igonen |
2011 |
Helsingfors Simsällskap |
|
255 |
1:21.52 |
+22.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.70 |
(+3.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
|
Aamu Lindström |
2012 |
Uimaseura Aquila |
|
253 |
1:21.69 |
+22.36 |
|
Rollo11 |
|
|
|
Entry time: 1:19.79 |
(+1.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
|
Minttu Ahokas |
2010 |
Salon Uimarit |
|
249 |
1:22.17 |
+22.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.24 |
(-3.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
|
Heta Lesonen |
2011 |
Salon Uimarit |
|
242 |
1:22.91 |
+23.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.80 |
(-3.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
|
Seela Ruponen |
2011 |
Riihimäen Uimaseura |
|
241 |
1:23.08 |
+23.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.78 |
(-0.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
|
Enni Harjanne |
2012 |
Helsingin Uimarit |
+0.52 |
237 |
1:23.50 |
+24.17 |
|
Rollo11 |
|
|
|
Entry time: 1:25.84 |
(-2.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
|
Hedda Grönqvist |
2011 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
237 |
1:23.54 |
+24.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.43 |
(+3.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
|
Milja Parkkamäki |
2013 |
Simmis Wanda ry |
|
235 |
1:23.78 |
+24.45 |
|
Rollo10 |
|
|
|
Entry time: 1:21.95 |
(+1.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
|
Ella Tuohino |
2013 |
Vanders |
|
230 |
1:24.32 |
+24.99 |
|
Rollo10 |
|
|
|
Entry time: 1:27.79 |
(-3.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
|
Emme Wahlroos |
2013 |
Helsingfors Simsällskap |
|
230 |
1:24.34 |
+25.01 |
|
Rollo10 |
|
|
|
Entry time: 1:30.30 |
(-5.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
|
Alina Karpov |
2011 |
Simmis Wanda ry |
|
230 |
1:24.39 |
+25.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.57 |
(+1.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
|
Kielo Kalliokoski |
2012 |
Raision Urheilijat |
|
223 |
1:25.19 |
+25.86 |
|
Rollo11 |
|
|
|
Entry time: 1:23.01 |
(+2.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
|
Eve Huovila |
2011 |
Uimaseura Aquila |
+0.62 |
222 |
1:25.30 |
+25.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.58 |
(+0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
|
Iiris Tuukkanen |
2008 |
Riihimäen Uimaseura |
|
219 |
1:25.74 |
+26.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.31 |
(+4.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
|
Amanda Autio |
2012 |
Riihimäen Uimaseura |
|
217 |
1:25.96 |
+26.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.42 |
(-0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
|
Vanamo Puura |
2011 |
Tuusulan Uimaseura ry |
|
214 |
1:26.44 |
+27.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
|
Lilja Kuosmanen |
2012 |
Raision Urheilijat |
|
212 |
1:26.72 |
+27.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.22 |
(-2.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
|
Aino Virtanen |
2012 |
ORCA Helsinki |
+0.79 |
210 |
1:26.91 |
+27.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.48 |
(-1.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
|
Erika Santala |
2009 |
Simmis Wanda ry |
|
203 |
1:27.85 |
+28.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.81 |
(+2.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
|
Olivia Lume |
2012 |
ORCA Helsinki |
|
201 |
1:28.24 |
+28.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.16 |
(-4.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
|
Maysa Himmich |
2011 |
Riihimäen Uimaseura |
|
187 |
1:30.27 |
+30.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.93 |
(-1.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
|
Venla Liikkanen |
2011 |
Haminan Uimaseura |
|
183 |
1:30.95 |
+31.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.83 |
(+6.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
|
Ida Sjöblom |
2011 |
Salon Uimarit |
|
182 |
1:31.14 |
+31.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.14 |
(+8.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
|
Janni Loikala |
2013 |
Riihimäen Uimaseura |
|
181 |
1:31.38 |
+32.05 |
|
Rollo10 |
|
|
|
Entry time: 1:32.57 |
(-1.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
|
Lisette Jaas |
2012 |
Riihimäen Uimaseura |
|
175 |
1:32.36 |
+33.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.45 |
(+1.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
|
Isabel Nyback |
2012 |
Helsingfors Simsällskap |
|
169 |
1:33.36 |
+34.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.54 |
(+1.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
|
Aada Lehtinen |
2010 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
|
168 |
1:33.66 |
+34.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.69 |
(+3.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
|
Saana Kinos |
2012 |
Raision Urheilijat |
|
163 |
1:34.56 |
+35.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.73 |
(+0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
|
Saana Ekholm |
2012 |
Helsingfors Simsällskap |
|
155 |
1:36.18 |
+36.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.21 |
(-2.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
|
Olivia Hägerström |
2012 |
Salon Uimarit |
|
153 |
1:36.66 |
+37.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.28 |
(+5.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
|
Jessica Oker-Blom |
2012 |
Helsingfors Simsällskap |
|
152 |
1:36.75 |
+37.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:43.96 |
(-7.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
|
Sara Kivelä |
2010 |
Salon Uimarit |
|
148 |
1:37.70 |
+38.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.20 |
(-0.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
|
Ida-Riikka Pylkäs |
2009 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
|
141 |
1:39.23 |
+39.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.45 |
(+4.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
|
Sara Jormanainen |
2012 |
Uimaseura Aquila |
|
133 |
1:41.06 |
+41.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.22 |
(+1.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
|
Emma Keto-oja |
2012 |
Salon Uimarit |
|
129 |
1:42.27 |
+42.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:45.00 |
(-2.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
|
Sanni Niiranen |
2009 |
Simmis Wanda ry |
|
123 |
1:43.74 |
+44.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.94 |
(+6.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
|
Aava Laitinen |
2013 |
Riihimäen Uimaseura |
|
109 |
1:48.11 |
+48.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:52.12 |
(-4.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
|
Kerttu Jääskeläinen |
2013 |
ORCA Helsinki |
|
108 |
1:48.27 |
+48.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:49.78 |
(-1.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
|
Moona Määttänen |
2014 |
Salon Uimarit |
|
105 |
1:49.29 |
+49.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:13.64 |
(-24.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
|
Ava Sjöblom |
2014 |
Salon Uimarit |
|
99 |
1:51.47 |
+52.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:08.97 |
(-17.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
|
XINNING ZHOU |
2013 |
Helsingfors Simsällskap |
|
99 |
1:51.76 |
+52.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:52.34 |
(-0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
|
Noomi Untamala |
2013 |
Helsingfors Simsällskap |
|
97 |
1:52.51 |
+53.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:49.63 |
(+2.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
|
Alina Helskyaho |
2012 |
Salon Uimarit |
|
90 |
1:55.23 |
+55.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:54.82 |
(+0.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
|
Anna Kovács-Balogh |
2013 |
Salon Uimarit |
|
80 |
1:59.70 |
+1:00.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:07.21 |
(-7.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
|
Sofie Hindström |
2013 |
Helsingfors Simsällskap |
|
79 |
2:00.09 |
+1:00.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:04.71 |
(-4.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
|
Vivi Virolainen |
2013 |
Helsingfors Simsällskap |
|
68 |
2:06.53 |
+1:07.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:12.39 |
(-5.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Siiri Levomäki |
2012 |
Helsingfors Simsällskap |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 15.2 |
|
|
|
|
- |
|
Amelia Suvanto |
2010 |
Jyväskylän Aalto |
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alma Savolainen |
2011 |
Salon Uimarit |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/27/2023 7:30:06 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 13, 100m Freestyle Women N - Final |
|
|
Rollo10 |
1:38.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo11 |
1:25.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo12 |
1:17.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM13 |
1:06.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM14 |
1:04.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM15 |
1:03.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM-raja |
1:01.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM-raja |
1:03.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
1:04.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NEM23A |
56.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NEM23B |
57.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Inka Vahtola |
2005 |
Cetus Espoo |
|
688 |
58.57 |
|
|
|
SM-raja |
|
|
|
Entry time: 57.18 |
(+1.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Janina Granberg |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
663 |
59.28 |
+0.71 |
|
SM-raja |
|
|
|
Entry time: 58.76 |
(+0.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tuuli Pippuri |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.83 |
663 |
59.30 |
+0.73 |
|
SM-raja |
|
|
|
Entry time: 58.18 |
(+1.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Laura Kellberg |
2003 |
Cetus Espoo |
|
661 |
59.34 |
+0.77 |
|
SM-raja |
|
|
|
Entry time: 58.25 |
(+1.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kiia Metsäkonkola |
2005 |
Salon Uimarit |
|
635 |
1:00.13 |
+1.56 |
|
SM-raja |
|
|
|
Entry time: 59.10 |
(+1.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Wilma Sundt |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
|
635 |
1:00.15 |
+1.58 |
|
SM-raja |
|
|
|
Entry time: 1:00.21 |
(-0.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Aliina Karvonen |
2004 |
Simmis Wanda ry |
|
628 |
1:00.37 |
+1.80 |
|
SM-raja |
|
|
|
Entry time: 1:01.07 |
(-0.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jenni Korkeamäki |
2007 |
Vanders |
|
619 |
1:00.66 |
+2.09 |
|
SM-raja |
|
|
|
Entry time: 59.14 |
(+1.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Peppi Vesalainen |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
|
606 |
1:01.09 |
+2.52 |
|
SM-raja |
|
|
|
Entry time: 1:00.56 |
(+0.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Helmi Käkelä |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
|
601 |
1:01.26 |
+2.69 |
|
SM-raja |
|
|
|
Entry time: 1:01.78 |
(-0.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Anna Mattila |
2004 |
Helsingin Uimarit |
+0.68 |
579 |
1:02.02 |
+3.45 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 1:01.51 |
(+0.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Milla Kiviranta |
2006 |
Vanders |
+0.74 |
566 |
1:02.50 |
+3.93 |
|
NSM-raja |
|
|
|
Entry time: 1:00.89 |
(+1.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Essi Pyykkö |
2006 |
Salon Uimarit |
|
549 |
1:03.15 |
+4.58 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 1:03.62 |
(-0.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Pippi Nordström |
2001 |
Jyväskylän Aalto |
|
548 |
1:03.17 |
+4.60 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 1:02.26 |
(+0.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Aino Hankala |
2005 |
Simmis Wanda ry |
|
536 |
1:03.64 |
+5.07 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 1:01.98 |
(+1.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ursula Ursin |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
|
510 |
1:04.69 |
+6.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.33 |
(+1.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Veera Oila |
2007 |
Vanders |
|
506 |
1:04.85 |
+6.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.23 |
(+1.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Alexandra Tanase |
2003 |
Jyväskylän Aalto |
|
505 |
1:04.92 |
+6.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.14 |
(-1.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Aada-Julia Laakso |
2007 |
Jyväskylän Aalto |
+0.72 |
497 |
1:05.25 |
+6.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.43 |
(+0.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Elina Ryynänen |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
|
497 |
1:05.26 |
+6.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.33 |
(+2.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Iida Savulahti |
2004 |
Riihimäen Uimaseura |
|
494 |
1:05.40 |
+6.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.22 |
(+1.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Teela Saarentaus |
2007 |
Helsingin Uimarit |
+0.49 |
482 |
1:05.93 |
+7.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.89 |
(-0.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Vieno Tikkanen |
2007 |
Jyväskylän Aalto |
|
477 |
1:06.17 |
+7.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.73 |
(+1.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Senni Hokkanen |
2006 |
Riihimäen Uimaseura |
|
434 |
1:08.29 |
+9.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.41 |
(-2.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Sofia Chadromtseva |
2006 |
Uimaseura Aquila |
+0.35 |
405 |
1:09.89 |
+11.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.89 |
(+2.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Sini Mäkilä |
2006 |
Raision Urheilijat |
+0.59 |
398 |
1:10.28 |
+11.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.56 |
(+11.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Rosa Perikangas |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
|
332 |
1:14.67 |
+16.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.61 |
(+0.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Oona Söderlund |
2007 |
Uimaseura Aquila |
|
323 |
1:15.30 |
+16.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.23 |
(+4.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Lulu Luukkaa |
2006 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
|
290 |
1:18.06 |
+19.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.00 |
(-2.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Ronja Hampf |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
|
261 |
1:20.89 |
+22.32 |
|
S11 |
|
|
|
Entry time: 1:23.59 |
(-2.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Ella Uotila |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
|
254 |
1:21.57 |
+23.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.68 |
(-1.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Karla Lehtosalo |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5/27/2023 7:30:06 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-05-27 19:30:40 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|