2024-06-14   06:43:24
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Elixia Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu

Document
Tulokset
Elixia Games
Paikka: Tikkurila Järjestäjä: Vanders
Allas: 50m Päivämäärä: 01.04.2023 - 01.04.2023
Laji 7, 200m Sekauinti P14, P16, M 14 and younger - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Aarni Rahkonen 2009 Simmis Grani 350 2:41.75
Entry time: 2:41.44 (+0.31)
50m: 36.02
100m: 1:18.80
(42.78)
150m: 2:05.35
(46.55)
200m: 2:41.75
(36.40)
2 Oskari Sukanen 2011 Vanders 233 3:05.19 +23.44
Entry time: 3:21.81 (-16.62)
50m: 42.56
100m: 1:30.37
(47.81)
150m: 2:24.74
(54.37)
200m: 3:05.19
(40.45)
3 Urho Leppälä 2010 Vanders 206 3:12.98 +31.23
Entry time: 3:15.66 (-2.68)
50m: 45.21
100m: 1:33.85
(48.64)
150m: 2:31.85
(58.00)
200m: 3:12.98
(41.13)
4 Renne Piironen 2010 Loimaan Uimaseura 203 3:13.76 +32.01
Entry time: 3:20.25 (-6.49)
50m: 42.19
100m: 1:30.15
(47.96)
150m: 2:29.97
(59.82)
200m: 3:13.76
(43.79)
5 Arn Pitkänen 2012 Cetus Espoo 203 3:13.95 +32.20
Entry time: 3:17.55 (-3.60)
50m: 41.84
100m: 1:34.21
(52.37)
150m: 2:32.38
(58.17)
200m: 3:13.95
(41.57)
6 Eemeli Partanen 2010 Uimaseura Aquila 194 3:16.84 +35.09
Entry time: 3:15.19 (+1.65)
50m: 45.54
100m: 1:34.68
(49.14)
150m: 2:34.62
(59.94)
200m: 3:16.84
(42.22)
7 Hugo Skants 2010 Vanders 188 3:18.72 +36.97
Entry time: 3:29.45 (-10.73)
50m: 48.76
100m: 1:36.36
(47.60)
150m: 2:30.72
(54.36)
200m: 3:18.72
(48.00)
8 Ilari Ellonen 2011 Vanders 177 3:22.74 +40.99
Entry time: 3:34.12 (-11.38)
50m: 45.72
100m: 1:36.60
(50.88)
150m: 2:42.13
(1:05.53)
200m: 3:22.74
(40.61)
9 Massinissa Toutah 2011 Simmis Grani 172 3:24.60 +42.85
Entry time: 3:20.74 (+3.86)
50m: 47.68
100m: 1:39.26
(51.58)
150m: 2:40.24
(1:00.98)
200m: 3:24.60
(44.36)
10 Taavi Nevalainen 2010 Uimaseura Aquila 168 3:26.33 +44.58
Entry time: 3:22.17 (+4.16)
50m: 44.77
100m: 1:37.17
(52.40)
150m: 2:44.70
(1:07.53)
200m: 3:26.33
(41.63)
11 Eero Takamäki 2010 Vanders 164 3:28.07 +46.32
Entry time: 3:22.61 (+5.46)
50m: 50.15
100m: 1:43.63
(53.48)
150m: 2:44.63
(1:01.00)
200m: 3:28.07
(43.44)
- Elias Himanen 2012 Uimaseura Aquila DSQ
SW 9.4 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti SU
- Niklas Lindroth 2011 Vanders DSQ
SW 8.2 eriaikainen käsien palautus PU
Laji virallinen: 1.4.2023 10.53.28
Laji 7, 200m Sekauinti P14, P16, M 15-16 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Patrik Ventus 2007 Simmis Grani 301 2:50.00
Entry time: 2:45.37 (+4.63)
50m: 37.27
100m: 1:21.32
(44.05)
150m: 2:09.22
(47.90)
200m: 2:50.00
(40.78)
2 Eskil Ehnholm 2007 Simmis Grani 295 2:51.18 +1.18
Entry time: 2:51.16 (+0.02)
50m: 36.51
100m: 1:20.04
(43.53)
150m: 2:14.27
(54.23)
200m: 2:51.18
(36.91)
- Aleksanteri Hakala 2007 Simmis Grani DSQ
SW 7.6 eriaikainen kosketus seinään käännöksessä RU
Laji virallinen: 1.4.2023 10.53.28
Laji 7, 200m Sekauinti P14, P16, M 17 and older - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Henrik Krogius 1998 Helsingfors Simsällskap 78 4:26.40
Entry time: 4:10.34 (+16.06)
50m: 55.32
100m: 2:12.96
(1:17.64)
150m: 3:31.17
(1:18.21)
200m: 4:26.40
(55.23)
Laji virallinen: 1.4.2023 10.53.28
01.04.2023 10.57.32 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Vanders

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner