2024-04-19   19:31:20
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Cetus Games 2023

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

Document
Tulokset
Cetus Games
Paikka: Järjestäjä: Cetus
Allas: 50m Päivämäärä: 18.03.2023 - 18.03.2023
Laji 9, 100m Selkäuinti Tytöt 11 and younger - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Viivi Harjanne 2012 Helsingin Uimarit +0.68 1:34.56
Entry time: 1:34.98 (-0.42)
50m: 44.59
100m: 1:34.56
(49.97)
2 Enni Pirkkalainen 2012 Cetus Espoo +0.97 1:37.31 +2.75
Entry time: 1:42.58 (-5.27)
50m: 48.18
100m: 1:37.31
(49.13)
3 Enni Harjanne 2012 Helsingin Uimarit +0.64 1:37.89 +3.33
Entry time: 1:42.83 (-4.94)
50m: 47.52
100m: 1:37.89
(50.37)
4 Molly Enroth 2012 Cetus Espoo +0.90 1:38.81 +4.25
Entry time: 1:39.04 (-0.23)
50m: 48.70
100m: 1:38.81
(50.11)
5 Saara Järvelin 2012 Cetus Espoo +0.77 1:40.38 +5.82
Entry time: 1:42.69 (-2.31)
50m: 48.41
100m: 1:40.38
(51.97)
6 Sohvi Rinne 2012 Nurmijärven Uinti +0.61 1:41.79 +7.23
Entry time: 1:40.41 (+1.38)
50m: 50.26
100m: 1:41.79
(51.53)
7 Varpu Sola 2012 Helsingin Uimarit +0.76 1:44.20 +9.64
Entry time: 1:49.34 (-5.14)
50m: 51.69
100m: 1:44.20
(52.51)
8 Senja Heikkinen 2012 Cetus Espoo +0.69 1:45.16 +10.60
Entry time: 1:47.00 (-1.84)
50m: 52.58
100m: 1:45.16
(52.58)
9 Mame Esane Assyne 2012 Cetus Espoo +0.88 2:04.33 +29.77
50m: 1:00.82
100m: 2:04.33
(1:03.51)
10 Ella Kuosmanen 2012 Cetus Espoo +0.83 2:08.19 +33.63
Entry time: 2:03.55 (+4.64)
50m: 1:01.99
100m: 2:08.19
(1:06.20)
11 Minea Henriksson 2012 Cetus Espoo +0.51 2:11.83 +37.27
Entry time: 2:08.59 (+3.24)
50m: 1:06.07
100m: 2:11.83
(1:05.76)
12 Elsa Issa 2012 Cetus Espoo +0.64 2:14.39 +39.83
50m: 1:04.70
100m: 2:14.39
(1:09.69)
Laji virallinen: 3/18/2023 12:22:11 PM
Laji 9, 100m Selkäuinti Tytöt 12-13 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Johanna Juntunen 2010 Cetus Espoo +0.69 1:14.01
Entry time: 1:10.71 (+3.30)
50m: 35.74
100m: 1:14.01
(38.27)
2 Juuli Salum 2010 Lahden Uimaseura +0.62 1:14.89 +0.88
Entry time: 1:13.85 (+1.04)
50m: 35.95
100m: 1:14.89
(38.94)
3 Keneli Marybel Maranik 2010 Cetus Espoo +0.71 1:15.71 +1.70
Entry time: 1:20.09 (-4.38)
50m: 37.03
100m: 1:15.71
(38.68)
4 Jade Vanhala 2010 Cetus Espoo +0.57 1:16.43 +2.42
Entry time: 1:17.90 (-1.47)
50m: 37.56
100m: 1:16.43
(38.87)
=5 Mea Ovaska 2010 Nurmijärven Uinti +0.62 1:20.13 +6.12
Entry time: 1:19.99 (+0.14)
50m: 37.86
100m: 1:20.13
(42.27)
=5 Venla Tolvanen 2010 Haminan Uimaseura +0.73 1:20.13 +6.12
Entry time: 1:17.01 (+3.12)
50m: 38.48
100m: 1:20.13
(41.65)
7 Milja Ylitalo 2011 Simmis Grani +0.71 1:21.34 +7.33
Entry time: 1:21.75 (-0.41)
50m: 40.08
100m: 1:21.34
(41.26)
8 Helmi Illukka 2010 Cetus Espoo +0.68 1:21.79 +7.78
Entry time: 1:21.03 (+0.76)
50m: 40.29
100m: 1:21.79
(41.50)
9 Aino Pirkkalainen 2010 Cetus Espoo +0.78 1:21.88 +7.87
Entry time: 1:21.11 (+0.77)
50m: 39.92
100m: 1:21.88
(41.96)
10 Milla Pylvänäinen 2010 Lahden Uimaseura +0.72 1:22.74 +8.73
Entry time: 1:24.32 (-1.58)
50m: 39.14
100m: 1:22.74
(43.60)
11 MAISA PAANANEN 2010 Cetus Espoo 1:22.95 +8.94
Entry time: 1:21.42 (+1.53)
50m: 40.04
100m: 1:22.95
(42.91)
12 Isabel Oravainen 2010 Cetus Espoo +0.67 1:23.25 +9.24
Entry time: 1:24.58 (-1.33)
50m: 40.63
100m: 1:23.25
(42.62)
13 Emelia Jormanainen 2010 Cetus Espoo +0.67 1:23.27 +9.26
Entry time: 1:20.49 (+2.78)
50m: 40.32
100m: 1:23.27
(42.95)
14 Annabel Salo 2010 Lahden Uimaseura +0.63 1:24.56 +10.55
Entry time: 1:24.32 (+0.24)
50m: 41.40
100m: 1:24.56
(43.16)
15 Betra Vesikko 2010 Lahden Uimaseura +0.78 1:25.08 +11.07
Entry time: 1:30.53 (-5.45)
50m: 43.43
100m: 1:25.08
(41.65)
16 Lauriina Peltoniemi 2010 Lappeenrannan Uimarit +0.71 1:25.20 +11.19
Entry time: 1:35.56 (-10.36)
50m: 42.42
100m: 1:25.20
(42.78)
17 Wilhelmiina Borg 2010 Lahden Uimaseura +0.65 1:25.29 +11.28
Entry time: 1:26.03 (-0.74)
50m: 41.29
100m: 1:25.29
(44.00)
18 Erin Liikkanen 2011 Cetus Espoo +0.89 1:25.33 +11.32
Entry time: 1:25.08 (+0.25)
50m: 42.55
100m: 1:25.33
(42.78)
19 Katerina Bortsova 2010 Lahden Uimaseura +0.69 1:25.96 +11.95
Entry time: 1:28.50 (-2.54)
50m: 41.61
100m: 1:25.96
(44.35)
20 Elsa Jussila 2011 Nummelan Kisaajat +0.66 1:26.36 +12.35
Entry time: 1:32.55 (-6.19)
50m: 41.19
100m: 1:26.36
(45.17)
21 Veera Vainio 2011 Nummelan Kisaajat +0.69 1:26.44 +12.43
Entry time: 1:26.69 (-0.25)
50m: 42.06
100m: 1:26.44
(44.38)
22 Lilli Häyrynen 2010 Cetus Espoo +0.71 1:26.81 +12.80
Entry time: 1:25.28 (+1.53)
50m: 42.35
100m: 1:26.81
(44.46)
23 Karoliina Patosaari 2010 Vanders +0.72 1:27.01 +13.00
Entry time: 1:29.79 (-2.78)
50m: 41.67
100m: 1:27.01
(45.34)
24 Siiri Into 2010 Cetus Espoo +0.85 1:27.02 +13.01
Entry time: 1:30.57 (-3.55)
50m: 42.46
100m: 1:27.02
(44.56)
25 Aada Taipale 2011 Cetus Espoo +0.74 1:27.12 +13.11
Entry time: 1:24.03 (+3.09)
50m: 43.18
100m: 1:27.12
(43.94)
26 Siiri Närhi 2010 Cetus Espoo +0.67 1:27.46 +13.45
Entry time: 1:28.90 (-1.44)
50m: 42.30
100m: 1:27.46
(45.16)
27 Alessandra Carranza 2010 Simmis Grani +0.66 1:28.90 +14.89
Entry time: 1:28.08 (+0.82)
50m: 43.23
100m: 1:28.90
(45.67)
28 Velena Gusseva 2010 Cetus Espoo +0.68 1:29.12 +15.11
Entry time: 1:32.49 (-3.37)
50m: 44.10
100m: 1:29.12
(45.02)
29 Seera Jartti 2010 Cetus Espoo +0.66 1:29.73 +15.72
Entry time: 1:32.92 (-3.19)
50m: 44.58
100m: 1:29.73
(45.15)
30 Jenni Korhola 2011 Cetus Espoo +0.61 1:30.28 +16.27
Entry time: 1:29.38 (+0.90)
50m: 44.41
100m: 1:30.28
(45.87)
31 Nea Kailio 2010 Lappeenrannan Uimarit +0.64 1:30.34 +16.33
Entry time: 1:30.41 (-0.07)
50m: 44.04
100m: 1:30.34
(46.30)
32 Ella Åström 2010 Cetus Espoo +0.73 1:30.89 +16.88
Entry time: 1:33.32 (-2.43)
50m: 44.26
100m: 1:30.89
(46.63)
33 Vilja Koskinen 2011 Vanders +0.78 1:31.01 +17.00
Entry time: 1:31.54 (-0.53)
50m: 44.14
100m: 1:31.01
(46.87)
34 Ilona Poltavskaya 2010 Cetus Espoo +0.70 1:32.26 +18.25
Entry time: 1:40.77 (-8.51)
50m: 43.99
100m: 1:32.26
(48.27)
35 Emma Vesterinen 2011 Lahden Uimaseura +0.82 1:34.97 +20.96
Entry time: 1:38.54 (-3.57)
50m: 48.06
100m: 1:34.97
(46.91)
36 Hilma Rinne 2011 Cetus Espoo +0.76 1:35.02 +21.01
Entry time: 1:34.56 (+0.46)
50m: 46.83
100m: 1:35.02
(48.19)
37 Aino Tuhkanen 2011 Helsingin Uimarit +0.65 1:35.22 +21.21
Entry time: 1:36.59 (-1.37)
50m: 44.36
100m: 1:35.22
(50.86)
38 Sanni Korpiola 2010 Helsingin Uimarit +0.76 1:35.78 +21.77
Entry time: 1:35.77 (+0.01)
50m: 47.79
100m: 1:35.78
(47.99)
39 Elsa Sistonen 2011 Cetus Espoo +0.80 1:35.83 +21.82
Entry time: 1:39.57 (-3.74)
50m: 48.17
100m: 1:35.83
(47.66)
40 Peppi Österberg 2011 Cetus Espoo +0.85 1:36.12 +22.11
Entry time: 1:42.61 (-6.49)
50m: 47.38
100m: 1:36.12
(48.74)
41 Venla Laine 2011 Cetus Espoo +0.96 1:36.83 +22.82
Entry time: 1:40.47 (-3.64)
50m: 47.93
100m: 1:36.83
(48.90)
42 Emilia Winqvist 2010 Helsingin Uimarit +0.69 1:37.60 +23.59
Entry time: 1:33.56 (+4.04)
50m: 45.68
100m: 1:37.60
(51.92)
43 Kaisa Kyhälä 2010 Helsingin Uimarit +0.61 1:38.08 +24.07
Entry time: 1:48.59 (-10.51)
50m: 46.38
100m: 1:38.08
(51.70)
44 Swaksha Balajee 2011 Cetus Espoo +0.96 1:38.17 +24.16
Entry time: 1:36.13 (+2.04)
50m: 49.59
100m: 1:38.17
(48.58)
45 Venla Liikkanen 2011 Haminan Uimaseura +0.86 1:38.48 +24.47
Entry time: 1:37.24 (+1.24)
50m: 48.12
100m: 1:38.48
(50.36)
46 Sara Badran 2010 Helsingin Uimarit +0.76 1:38.98 +24.97
50m: 45.65
100m: 1:38.98
(53.33)
47 Helmi Hautamäki 2011 Cetus Espoo +0.93 1:39.08 +25.07
Entry time: 1:42.64 (-3.56)
50m: 47.36
100m: 1:39.08
(51.72)
48 Iida Leimukoski 2010 Octopus Lohja +0.80 1:39.23 +25.22
50m: 46.26
100m: 1:39.23
(52.97)
49 Meea Haapalainen 2011 Lahden Uimaseura +0.81 1:40.81 +26.80
Entry time: 1:42.29 (-1.48)
50m: 50.51
100m: 1:40.81
(50.30)
=50 Erika Lindroos 2011 Cetus Espoo +0.85 1:42.26 +28.25
Entry time: 1:45.56 (-3.30)
50m: 50.33
100m: 1:42.26
(51.93)
=50 Ada Murto 2010 Cetus Espoo +0.62 1:42.26 +28.25
Entry time: 1:41.98 (+0.28)
50m: 51.36
100m: 1:42.26
(50.90)
52 Kaisla Suomalainen 2011 Lahden Uimaseura +0.83 1:42.60 +28.59
Entry time: 1:42.72 (-0.12)
50m: 50.70
100m: 1:42.60
(51.90)
53 Jarina Hovén 2011 Helsingin Uimarit +0.74 1:43.52 +29.51
Entry time: 1:45.42 (-1.90)
50m: 51.27
100m: 1:43.52
(52.25)
54 Orvokki Mård 2010 Cetus Espoo +0.48 1:43.75 +29.74
Entry time: 1:42.02 (+1.73)
50m: 50.31
100m: 1:43.75
(53.44)
55 Saimi Roiha 2010 Helsingin Uimarit +0.79 1:44.25 +30.24
Entry time: 1:46.40 (-2.15)
50m: 50.97
100m: 1:44.25
(53.28)
56 Margarita Tervo 2010 Helsingin Uimarit +0.75 1:46.08 +32.07
Entry time: 1:48.98 (-2.90)
50m: 50.83
100m: 1:46.08
(55.25)
57 Emilia Kaartinen 2011 Helsingin Uimarit +0.93 1:47.34 +33.33
50m: 52.83
100m: 1:47.34
(54.51)
58 Aino Laitila 2011 Lahden Uimaseura +0.72 1:50.02 +36.01
50m: 55.09
100m: 1:50.02
(54.93)
59 Pola Kuusela 2011 Cetus Espoo +0.75 1:51.50 +37.49
Entry time: 1:53.78 (-2.28)
50m: 54.19
100m: 1:51.50
(57.31)
60 Sofia Severin 2011 Cetus Espoo +0.72 1:52.80 +38.79
Entry time: 1:57.12 (-4.32)
50m: 55.06
100m: 1:52.80
(57.74)
61 Hilla Hietakangas 2010 Nurmijärven Uinti +0.83 1:55.37 +41.36
50m: 54.32
100m: 1:55.37
(1:01.05)
62 Aureelia Mirell Curtze 2010 Cetus Espoo +0.96 2:02.28 +48.27
50m: 56.72
100m: 2:02.28
(1:05.56)
63 Vilhelmiina Vainikainen 2011 Lahden Uimaseura +0.76 2:04.96 +50.95
50m: 1:00.14
100m: 2:04.96
(1:04.82)
- Evelin Heikkinen 2010 Cetus Espoo +0.93 DSQ
SW 6.2 Uintia vatsallaan
Laji virallinen: 3/18/2023 12:22:11 PM
Laji 9, 100m Selkäuinti Tytöt 14-15 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Miina-Anniina Härkänen 2008 Lappeenrannan Uimarit +0.68 1:09.82
Entry time: 1:09.11 (+0.71)
50m: 34.05
100m: 1:09.82
(35.77)
2 Ilona Kallio 2009 Vanders +0.63 1:10.18 +0.36
Entry time: 1:08.48 (+1.70)
50m: 34.20
100m: 1:10.18
(35.98)
3 Luna Lauhava-Kääriäinen 2009 Cetus Espoo +0.64 1:14.09 +4.27
Entry time: 1:11.48 (+2.61)
50m: 35.90
100m: 1:14.09
(38.19)
4 Awa Laukkanen 2008 Lahden Uimaseura +0.84 1:14.26 +4.44
Entry time: 1:13.71 (+0.55)
50m: 35.79
100m: 1:14.26
(38.47)
5 Melissa Paukkunen 2008 Vanders +0.81 1:14.61 +4.79
Entry time: 1:15.42 (-0.81)
50m: 35.99
100m: 1:14.61
(38.62)
6 Lotta Martikainen 2008 Cetus Espoo +0.71 1:15.57 +5.75
Entry time: 1:13.98 (+1.59)
50m: 36.94
100m: 1:15.57
(38.63)
7 Liinu Nevalainen 2009 Cetus Espoo +0.65 1:16.15 +6.33
Entry time: 1:12.84 (+3.31)
50m: 37.64
100m: 1:16.15
(38.51)
8 Ronja Pyrhönen 2008 Cetus Espoo +0.71 1:16.96 +7.14
Entry time: 1:17.18 (-0.22)
50m: 37.50
100m: 1:16.96
(39.46)
=9 Vanessa Nylund 2009 Simmis Grani +0.71 1:17.28 +7.46
Entry time: 1:18.14 (-0.86)
50m: 37.94
100m: 1:17.28
(39.34)
=9 Raakel Rihte 2008 Cetus Espoo +0.69 1:17.28 +7.46
Entry time: 1:15.81 (+1.47)
50m: 38.29
100m: 1:17.28
(38.99)
11 Ylva Holmberg 2009 Cetus Espoo +0.69 1:17.48 +7.66
Entry time: 1:18.11 (-0.63)
50m: 38.23
100m: 1:17.48
(39.25)
12 Anni Eskelinen 2009 Lahden Uimaseura +0.67 1:17.84 +8.02
Entry time: 1:16.69 (+1.15)
50m: 38.07
100m: 1:17.84
(39.77)
13 Linnea Heikkilä 2008 Simmis Grani +0.68 1:17.98 +8.16
Entry time: 1:12.81 (+5.17)
50m: 37.83
100m: 1:17.98
(40.15)
14 Maria Smirnova 2008 Viimsi Veeklubi +0.69 1:18.64 +8.82
Entry time: 1:16.89 (+1.75)
50m: 38.83
100m: 1:18.64
(39.81)
15 Veera Tawast 2009 Simmis Grani +0.75 1:19.02 +9.20
Entry time: 1:22.95 (-3.93)
50m: 38.25
100m: 1:19.02
(40.77)
16 Minni Kovalainen 2008 Cetus Espoo +0.62 1:19.23 +9.41
Entry time: 1:15.44 (+3.79)
50m: 38.42
100m: 1:19.23
(40.81)
17 Ellen Marjamaa 2009 Cetus Espoo +0.97 1:19.70 +9.88
Entry time: 1:22.61 (-2.91)
50m: 39.34
100m: 1:19.70
(40.36)
18 Aino Koivuluoma 2009 Lahden Uimaseura +0.75 1:22.03 +12.21
Entry time: 1:20.06 (+1.97)
50m: 39.70
100m: 1:22.03
(42.33)
19 Kristina Lindroos 2008 Cetus Espoo +0.81 1:22.19 +12.37
Entry time: 1:19.93 (+2.26)
50m: 40.53
100m: 1:22.19
(41.66)
20 Shreshta Balajee 2008 Cetus Espoo +0.70 1:22.90 +13.08
Entry time: 1:26.99 (-4.09)
50m: 40.45
100m: 1:22.90
(42.45)
21 Neela Juvonen 2009 Cetus Espoo +0.73 1:23.22 +13.40
Entry time: 1:21.16 (+2.06)
50m: 40.55
100m: 1:23.22
(42.67)
22 Aida Laukkanen 2009 Lahden Uimaseura +0.73 1:23.61 +13.79
Entry time: 1:23.31 (+0.30)
50m: 40.36
100m: 1:23.61
(43.25)
23 Aada Kaila 2009 Cetus Espoo +0.73 1:23.66 +13.84
Entry time: 1:21.77 (+1.89)
50m: 40.81
100m: 1:23.66
(42.85)
24 Stella Lahtinen 2009 Helsingin Uimarit +0.75 1:24.10 +14.28
Entry time: 1:22.45 (+1.65)
50m: 40.49
100m: 1:24.10
(43.61)
25 Sanni Hakulinen 2008 Cetus Espoo +0.82 1:24.18 +14.36
Entry time: 1:24.42 (-0.24)
50m: 40.62
100m: 1:24.18
(43.56)
26 Helmi Suomalainen 2009 Lahden Uimaseura +0.78 1:24.22 +14.40
Entry time: 1:34.82 (-10.60)
50m: 40.70
100m: 1:24.22
(43.52)
27 Kira Kekäle 2009 Cetus Espoo +0.97 1:25.68 +15.86
Entry time: 1:23.06 (+2.62)
50m: 41.31
100m: 1:25.68
(44.37)
28 Hanna-Mari Kuisma 2009 Nurmijärven Uinti +0.67 1:26.00 +16.18
Entry time: 1:22.34 (+3.66)
50m: 41.31
100m: 1:26.00
(44.69)
29 Elsa Idman 2009 Cetus Espoo +0.68 1:26.23 +16.41
Entry time: 1:21.56 (+4.67)
50m: 42.31
100m: 1:26.23
(43.92)
30 Mette Alanen 2008 Cetus Espoo +0.74 1:26.69 +16.87
Entry time: 1:24.55 (+2.14)
50m: 41.92
100m: 1:26.69
(44.77)
31 Louna Kiuru 2008 Cetus Espoo +0.67 1:26.82 +17.00
Entry time: 1:32.60 (-5.78)
50m: 42.14
100m: 1:26.82
(44.68)
32 Ilona Sauliala 2008 Helsingin Uimarit +0.69 1:28.06 +18.24
Entry time: 1:25.24 (+2.82)
50m: 41.77
100m: 1:28.06
(46.29)
33 Emma Ranta 2009 Nurmijärven Uinti +0.87 1:28.44 +18.62
Entry time: 1:26.75 (+1.69)
50m: 42.15
100m: 1:28.44
(46.29)
34 Anna Pohjosenperä 2009 Cetus Espoo +0.72 1:28.56 +18.74
Entry time: 1:24.73 (+3.83)
50m: 41.78
100m: 1:28.56
(46.78)
35 Venny Snellman 2009 Cetus Espoo +0.84 1:28.98 +19.16
Entry time: 1:29.55 (-0.57)
50m: 43.78
100m: 1:28.98
(45.20)
36 Fiona Gardberg 2009 Cetus Espoo +0.75 1:31.38 +21.56
Entry time: 1:35.30 (-3.92)
50m: 46.54
100m: 1:31.38
(44.84)
37 Elsa Mänttäri 2009 Cetus Espoo +0.77 1:31.49 +21.67
Entry time: 1:24.99 (+6.50)
50m: 44.46
100m: 1:31.49
(47.03)
38 Siiri Kaartinen 2009 Nummelan Kisaajat +0.59 1:31.93 +22.11
Entry time: 1:31.96 (-0.03)
50m: 44.53
100m: 1:31.93
(47.40)
39 Lila Eskola 2009 Cetus Espoo +0.65 1:32.99 +23.17
Entry time: 1:29.33 (+3.66)
50m: 44.68
100m: 1:32.99
(48.31)
40 Alla Voronchikhina 2008 Cetus Espoo +0.86 1:33.36 +23.54
Entry time: 1:37.23 (-3.87)
50m: 44.89
100m: 1:33.36
(48.47)
41 Siiri Paavonen 2008 Helsingin Uimarit +0.72 1:34.44 +24.62
Entry time: 1:31.13 (+3.31)
50m: 46.68
100m: 1:34.44
(47.76)
42 Eine Färkkilä 2009 Cetus Espoo +0.81 1:35.93 +26.11
Entry time: 1:33.63 (+2.30)
50m: 46.83
100m: 1:35.93
(49.10)
43 Siiri Rossi 2009 Helsingin Uimarit +0.72 1:37.39 +27.57
Entry time: 1:39.40 (-2.01)
50m: 47.37
100m: 1:37.39
(50.02)
44 Helmi Onkamo 2009 Helsingin Uimarit +0.76 1:40.19 +30.37
Entry time: 1:43.48 (-3.29)
50m: 48.70
100m: 1:40.19
(51.49)
45 Janna Hovi 2009 Lahden Uimaseura +0.88 1:40.48 +30.66
Entry time: 1:33.32 (+7.16)
50m: 46.42
100m: 1:40.48
(54.06)
- Venni Niemi 2009 Nurmijärven Uinti +0.82 DSQ
SW 10.2 Ei suorittanut koko kilpailumatkaa yksin uidessaan
- Jessica Salminen 2009 Nurmijärven Uinti DNS
Laji virallinen: 3/18/2023 12:22:11 PM
Laji 9, 100m Selkäuinti Tytöt 16-17 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Iida Saarikoski 2006 Cetus Espoo +0.70 1:06.91
Entry time: 1:06.86 (+0.05)
50m: 32.73
100m: 1:06.91
(34.18)
2 Ebba Simberg 2007 Lahden Uimaseura +0.66 1:08.98 +2.07
Entry time: 1:07.41 (+1.57)
50m: 33.42
100m: 1:08.98
(35.56)
3 IIda Tawast 2007 Simmis Grani +0.64 1:10.66 +3.75
Entry time: 1:07.78 (+2.88)
50m: 34.33
100m: 1:10.66
(36.33)
4 Milka Marjakaarto 2007 Cetus Espoo +0.71 1:11.18 +4.27
Entry time: 1:07.87 (+3.31)
50m: 34.78
100m: 1:11.18
(36.40)
5 Enni Tammilehto 2006 Simmis Grani +0.70 1:13.18 +6.27
Entry time: 1:10.20 (+2.98)
50m: 35.43
100m: 1:13.18
(37.75)
6 Venla Almira 2006 Simmis Grani +0.66 1:15.15 +8.24
Entry time: 1:16.57 (-1.42)
50m: 37.38
100m: 1:15.15
(37.77)
7 Krista Kurvinen 2007 Heinolan Isku +0.69 1:16.36 +9.45
Entry time: 1:14.92 (+1.44)
50m: 37.38
100m: 1:16.36
(38.98)
8 Andrea Rokkanen 2007 Simmis Grani +0.60 1:18.48 +11.57
Entry time: 1:23.19 (-4.71)
50m: 38.62
100m: 1:18.48
(39.86)
9 Mea Makkula 2006 Lahden Uimaseura +0.90 1:23.52 +16.61
Entry time: 1:25.93 (-2.41)
50m: 39.39
100m: 1:23.52
(44.13)
10 Isabel Rumask 2006 Lahden Uimaseura +0.71 1:34.15 +27.24
Entry time: 1:35.13 (-0.98)
50m: 44.63
100m: 1:34.15
(49.52)
11 Lumi Arajuuri 2007 Tuusulan Uimaseura ry +0.90 1:39.27 +32.36
Entry time: 1:31.85 (+7.42)
50m: 47.17
100m: 1:39.27
(52.10)
Laji virallinen: 3/18/2023 12:22:11 PM
18.03.2023 12:22:23 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Cetus Espoo

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner