2024-04-12   19:16:48
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Cetus Games 2023

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

Document
Tulokset
Cetus Games
Paikka: Järjestäjä: Cetus
Allas: 50m Päivämäärä: 18.03.2023 - 18.03.2023
Laji 6, 100m Vapaauinti Pojat 12 and younger - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Sisu Mikke Laitinen 2011 Lahden Uimaseura 1:10.25
Entry time: 1:10.23 (+0.02)
50m: 34.57
100m: 1:10.25
(35.68)
2 Emil Ilo 2011 Lahden Uimaseura +0.80 1:11.03 +0.78
Entry time: 1:11.31 (-0.28)
50m: 34.66
100m: 1:11.03
(36.37)
3 Leevi Salo 2011 Lahden Uimaseura 1:13.24 +2.99
Entry time: 1:17.26 (-4.02)
50m: 35.37
100m: 1:13.24
(37.87)
4 Antti Laurila 2011 Nurmijärven Uinti +0.73 1:13.92 +3.67
Entry time: 1:13.20 (+0.72)
50m: 34.87
100m: 1:13.92
(39.05)
5 Arn Pitkänen 2012 Cetus Espoo +0.76 1:15.75 +5.50
Entry time: 1:17.86 (-2.11)
50m: 36.02
100m: 1:15.75
(39.73)
6 Onni Elomaa 2011 Lahden Uimaseura +0.71 1:15.90 +5.65
Entry time: 1:18.66 (-2.76)
50m: 36.86
100m: 1:15.90
(39.04)
7 Anton Raunio 2011 Cetus Espoo +0.71 1:17.50 +7.25
Entry time: 1:20.04 (-2.54)
50m: 37.46
100m: 1:17.50
(40.04)
8 Massinissa Toutah 2011 Simmis Grani 1:20.22 +9.97
Entry time: 1:18.57 (+1.65)
50m: 38.06
100m: 1:20.22
(42.16)
9 Mark Borisov 2011 Cetus Espoo 1:22.91 +12.66
Entry time: 1:24.89 (-1.98)
50m: 39.18
100m: 1:22.91
(43.73)
10 Kasimir Patosaari 2011 Vanders +0.71 1:23.80 +13.55
Entry time: 1:27.85 (-4.05)
50m: 38.83
100m: 1:23.80
(44.97)
11 Nikita Ulasevich 2011 Lahden Uimaseura +0.76 1:24.59 +14.34
Entry time: 1:23.19 (+1.40)
50m: 40.25
100m: 1:24.59
(44.34)
12 Oliver Rautio 2011 Helsingin Uimarit +0.89 1:24.76 +14.51
Entry time: 1:35.66 (-10.90)
50m: 38.90
100m: 1:24.76
(45.86)
13 Dmitrii Zuev 2011 Lahden Uimaseura +0.81 1:26.03 +15.78
Entry time: 1:25.82 (+0.21)
50m: 40.81
100m: 1:26.03
(45.22)
14 Theodor Selmer 2011 Cetus Espoo +0.59 1:27.67 +17.42
Entry time: 1:28.71 (-1.04)
50m: 41.17
100m: 1:27.67
(46.50)
15 Jaromir Gussev 2012 Cetus Espoo +0.62 1:28.13 +17.88
Entry time: 1:29.59 (-1.46)
50m: 41.33
100m: 1:28.13
(46.80)
16 Platon Voutilainen 2011 Nurmijärven Uinti +0.85 1:32.05 +21.80
Entry time: 1:28.07 (+3.98)
50m: 42.60
100m: 1:32.05
(49.45)
17 Anton Lillandt 2011 Cetus Espoo +0.75 1:33.19 +22.94
Entry time: 1:32.77 (+0.42)
50m: 43.39
100m: 1:33.19
(49.80)
18 Sisu Kilpeläinen 2011 Lahden Uimaseura +0.74 1:34.24 +23.99
Entry time: 1:37.31 (-3.07)
50m: 42.47
100m: 1:34.24
(51.77)
19 Rasmus Leppävuori 2011 Cetus Espoo +0.74 1:35.22 +24.97
Entry time: 1:35.40 (-0.18)
50m: 43.50
100m: 1:35.22
(51.72)
20 Pyry Toivonen 2011 Helsingin Uimarit 1:35.67 +25.42
Entry time: 1:42.34 (-6.67)
50m: 43.91
100m: 1:35.67
(51.76)
21 Lucas Chun 2011 Cetus Espoo 1:36.55 +26.30
Entry time: 1:47.66 (-11.11)
50m: 44.49
100m: 1:36.55
(52.06)
22 Niko Koskela 2011 Cetus Espoo +0.80 1:37.18 +26.93
Entry time: 1:40.51 (-3.33)
50m: 44.23
100m: 1:37.18
(52.95)
23 Noel Andersson 2011 Helsingin Uimarit +0.86 1:40.52 +30.27
Entry time: 1:37.54 (+2.98)
50m: 46.73
100m: 1:40.52
(53.79)
24 Ashvath Sangwan 2011 Cetus Espoo +0.52 1:41.19 +30.94
Entry time: 1:43.07 (-1.88)
50m: 45.43
100m: 1:41.19
(55.76)
25 Samuel Koskenniemi 2013 Cetus Espoo +0.97 1:42.35 +32.10
50m: 48.44
100m: 1:42.35
(53.91)
26 Jani Ylitalo 2011 Cetus Espoo +0.83 1:47.68 +37.43
Entry time: 1:49.90 (-2.22)
50m: 48.49
100m: 1:47.68
(59.19)
- Richard Kask 2011 Cetus Espoo DNS
Laji virallinen: 3/18/2023 11:13:48 AM
Laji 6, 100m Vapaauinti Pojat 13-14 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Jaakko Bogdanov 2009 Lahden Uimaseura 1:01.84
Entry time: 1:01.98 (-0.14)
50m: 29.20
100m: 1:01.84
(32.64)
2 Kalle Kemppainen 2010 Cetus Espoo +0.80 1:06.45 +4.61
Entry time: 1:06.73 (-0.28)
50m: 32.71
100m: 1:06.45
(33.74)
3 Eemeli Kuusisto 2009 Nurmijärven Uinti +0.99 1:06.46 +4.62
Entry time: 1:10.59 (-4.13)
50m: 32.13
100m: 1:06.46
(34.33)
4 Aaro Paasio 2009 Lahden Uimaseura +0.68 1:06.63 +4.79
Entry time: 1:08.18 (-1.55)
50m: 31.36
100m: 1:06.63
(35.27)
5 Eelis Nuutinen 2009 Lahden Uimaseura +0.71 1:06.83 +4.99
Entry time: 1:07.24 (-0.41)
50m: 31.53
100m: 1:06.83
(35.30)
6 Timi Tervo 2009 Lahden Uimaseura +0.68 1:06.86 +5.02
Entry time: 1:08.00 (-1.14)
50m: 32.91
100m: 1:06.86
(33.95)
7 Ville Tressel 2010 Cetus Espoo +0.76 1:07.18 +5.34
Entry time: 1:08.85 (-1.67)
50m: 31.77
100m: 1:07.18
(35.41)
8 Markus Paju 2010 Viimsi Veeklubi +0.79 1:07.74 +5.90
Entry time: 1:06.64 (+1.10)
50m: 32.18
100m: 1:07.74
(35.56)
9 Niilo Kivelä 2009 Helsingin Uimarit +0.69 1:08.46 +6.62
Entry time: 1:08.38 (+0.08)
50m: 31.83
100m: 1:08.46
(36.63)
10 Eero Hiekkanen 2010 Cetus Espoo +0.70 1:08.68 +6.84
Entry time: 1:08.38 (+0.30)
50m: 32.73
100m: 1:08.68
(35.95)
11 Denis Karvanen 2009 Lahden Uimaseura +0.73 1:08.69 +6.85
Entry time: 1:09.23 (-0.54)
50m: 32.63
100m: 1:08.69
(36.06)
12 Daniel Kuismin 2010 Cetus Espoo +0.72 1:10.08 +8.24
Entry time: 1:13.27 (-3.19)
50m: 33.07
100m: 1:10.08
(37.01)
13 Eino Koskinen 2010 Lahden Uimaseura +0.71 1:10.17 +8.33
Entry time: 1:10.91 (-0.74)
50m: 33.78
100m: 1:10.17
(36.39)
14 Rasmus Myller 2009 Tuusulan Uimaseura ry +0.69 1:10.48 +8.64
Entry time: 1:13.15 (-2.67)
50m: 33.14
100m: 1:10.48
(37.34)
15 Toni Lehikoinen 2009 Helsingin Uimarit 1:10.75 +8.91
Entry time: 1:10.79 (-0.04)
50m: 33.49
100m: 1:10.75
(37.26)
16 Eelis Hakulinen 2010 Cetus Espoo +0.80 1:11.54 +9.70
Entry time: 1:12.98 (-1.44)
50m: 34.63
100m: 1:11.54
(36.91)
17 Leo Savolainen 2010 Helsingin Uimarit +0.72 1:11.71 +9.87
50m: 33.90
100m: 1:11.71
(37.81)
18 Miikka Laitinen 2010 Cetus Espoo +0.84 1:13.29 +11.45
Entry time: 1:14.19 (-0.90)
50m: 35.36
100m: 1:13.29
(37.93)
19 Oliver Tavilahti 2009 Cetus Espoo +0.52 1:13.86 +12.02
Entry time: 1:16.07 (-2.21)
50m: 35.11
100m: 1:13.86
(38.75)
20 Ossi Härkönen 2010 Helsingin Uimarit +0.69 1:13.95 +12.11
Entry time: 1:18.66 (-4.71)
50m: 35.52
100m: 1:13.95
(38.43)
21 Vertti Linnermo 2010 Tuusulan Uimaseura ry +0.68 1:14.14 +12.30
Entry time: 1:13.52 (+0.62)
50m: 35.51
100m: 1:14.14
(38.63)
22 Daniel Gültekin 2009 Cetus Espoo +0.76 1:14.43 +12.59
Entry time: 1:17.90 (-3.47)
50m: 36.38
100m: 1:14.43
(38.05)
23 Emiljan Voutilainen 2009 Nurmijärven Uinti +0.57 1:14.97 +13.13
Entry time: 1:18.58 (-3.61)
50m: 36.37
100m: 1:14.97
(38.60)
24 Leo Kiikka 2010 Cetus Espoo +0.89 1:15.20 +13.36
Entry time: 1:17.52 (-2.32)
50m: 37.48
100m: 1:15.20
(37.72)
25 Oliver Jalo 2010 Cetus Espoo +0.91 1:15.42 +13.58
Entry time: 1:17.74 (-2.32)
50m: 36.87
100m: 1:15.42
(38.55)
26 Oskari Mökkönen 2010 Cetus Espoo +0.67 1:15.62 +13.78
Entry time: 1:15.18 (+0.44)
50m: 35.96
100m: 1:15.62
(39.66)
27 Axel Paananen 2010 Cetus Espoo +0.78 1:15.86 +14.02
Entry time: 1:18.24 (-2.38)
50m: 35.80
100m: 1:15.86
(40.06)
28 Daniel Vinogradoff 2010 Helsingin Uimarit +0.60 1:15.88 +14.04
Entry time: 1:18.81 (-2.93)
50m: 35.87
100m: 1:15.88
(40.01)
29 Niko Ruotinen 2010 Nummelan Kisaajat +0.82 1:16.05 +14.21
Entry time: 1:20.79 (-4.74)
50m: 36.06
100m: 1:16.05
(39.99)
30 Felix Oksa 2010 Cetus Espoo +0.70 1:16.28 +14.44
Entry time: 1:18.77 (-2.49)
50m: 36.25
100m: 1:16.28
(40.03)
31 Santeri Palvanen 2009 Lahden Uimaseura +0.69 1:16.34 +14.50
Entry time: 1:16.77 (-0.43)
50m: 36.06
100m: 1:16.34
(40.28)
32 Wilhelm Rasinmäki 2010 Cetus Espoo +0.61 1:16.43 +14.59
Entry time: 1:16.18 (+0.25)
50m: 35.59
100m: 1:16.43
(40.84)
33 Ruu Marjola 2009 Helsingin Uimarit +0.79 1:16.47 +14.63
Entry time: 1:23.79 (-7.32)
50m: 37.30
100m: 1:16.47
(39.17)
34 Jimi Malkki 2009 Cetus Espoo +0.55 1:17.36 +15.52
Entry time: 1:17.47 (-0.11)
50m: 36.71
100m: 1:17.36
(40.65)
35 Jere Koskelainen 2010 Lahden Uimaseura +0.81 1:17.93 +16.09
Entry time: 1:22.73 (-4.80)
50m: 37.67
100m: 1:17.93
(40.26)
36 Samu Auromaa 2010 Cetus Espoo +0.72 1:18.80 +16.96
Entry time: 1:22.73 (-3.93)
50m: 37.19
100m: 1:18.80
(41.61)
37 Heikki Eskelinen 2010 Lahden Uimaseura 1:19.04 +17.20
Entry time: 1:18.25 (+0.79)
50m: 37.82
100m: 1:19.04
(41.22)
38 Valdemar Gates 2010 Cetus Espoo +0.78 1:19.48 +17.64
Entry time: 1:28.13 (-8.65)
50m: 37.92
100m: 1:19.48
(41.56)
39 Henrik Pihlaja 2009 Cetus Espoo +0.53 1:21.16 +19.32
Entry time: 1:20.71 (+0.45)
50m: 38.72
100m: 1:21.16
(42.44)
40 Leevi Heino 2010 Helsingin Uimarit +0.97 1:27.66 +25.82
Entry time: 1:30.11 (-2.45)
50m: 42.38
100m: 1:27.66
(45.28)
41 Lenni Löytäinen 2010 Nurmijärven Uinti 1:32.61 +30.77
Entry time: 1:33.96 (-1.35)
50m: 42.32
100m: 1:32.61
(50.29)
- Laban Kiuru 2010 Nurmijärven Uinti +0.72 DSQ
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä
- Casper Matikkala 2009 Lahden Uimaseura +0.70 DSQ
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä
- Aapo Teno 2010 Lahden Uimaseura +0.73 DSQ
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä
- Julius Mäntylä 2009 Cetus Espoo DNS
Laji virallinen: 3/18/2023 11:13:48 AM
Laji 6, 100m Vapaauinti Pojat 15-16 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Alex Stickler 2008 Cetus Espoo +0.80 55.09
Entry time: 56.20 (-1.11)
50m: 26.86
100m: 55.09
(28.23)
2 Ilmari Nieminen 2007 Cetus Espoo +0.68 55.67 +0.58
Entry time: 55.46 (+0.21)
50m: 26.67
100m: 55.67
(29.00)
3 Onni Rahkonen 2007 Simmis Grani +0.70 57.42 +2.33
Entry time: 58.21 (-0.79)
50m: 28.00
100m: 57.42
(29.42)
4 Amos Mäkilä 2007 Simmis Grani +0.59 57.52 +2.43
Entry time: 57.00 (+0.52)
50m: 28.04
100m: 57.52
(29.48)
5 Roope Liimatainen 2007 Cetus Espoo +0.82 57.84 +2.75
Entry time: 59.12 (-1.28)
50m: 27.86
100m: 57.84
(29.98)
6 Veikka Savonen 2008 Cetus Espoo +0.67 58.88 +3.79
Entry time: 59.24 (-0.36)
50m: 27.97
100m: 58.88
(30.91)
7 Alvar Tuomenoksa 2008 Octopus Lohja +0.80 59.04 +3.95
Entry time: 59.24 (-0.20)
50m: 28.94
100m: 59.04
(30.10)
8 Kivi Kontinen 2008 Cetus Espoo +0.74 59.85 +4.76
Entry time: 59.07 (+0.78)
50m: 28.60
100m: 59.85
(31.25)
9 Altti Sormunen 2007 Cetus Espoo +0.79 1:00.42 +5.33
Entry time: 1:01.25 (-0.83)
50m: 28.40
100m: 1:00.42
(32.02)
10 Matti Klümper 2008 Espoon Kilpauinti +0.63 1:00.43 +5.34
Entry time: 1:00.59 (-0.16)
50m: 29.31
100m: 1:00.43
(31.12)
11 Väinö Linnermo 2008 Tuusulan Uimaseura ry +0.77 1:00.52 +5.43
Entry time: 1:01.89 (-1.37)
50m: 29.04
100m: 1:00.52
(31.48)
12 Alexander Lostedt 2007 Octopus Lohja +0.74 1:00.71 +5.62
Entry time: 1:01.99 (-1.28)
50m: 29.29
100m: 1:00.71
(31.42)
13 Eero Hedemäki 2008 Simmis Grani +0.71 1:01.08 +5.99
Entry time: 1:02.51 (-1.43)
50m: 29.65
100m: 1:01.08
(31.43)
14 Taavi  Tedresaar 2008 Cetus Espoo 1:01.28 +6.19
Entry time: 1:04.31 (-3.03)
50m: 29.52
100m: 1:01.28
(31.76)
15 Yaroslav Uzlyakov 2007 Tuusulan Uimaseura ry +0.74 1:01.31 +6.22
Entry time: 1:07.62 (-6.31)
50m: 29.01
100m: 1:01.31
(32.30)
16 Hans-Kristjan Novitski 2008 Viimsi Veeklubi +0.68 1:01.32 +6.23
Entry time: 1:01.95 (-0.63)
50m: 29.52
100m: 1:01.32
(31.80)
17 Ukko-Pekka Tuomainen 2008 Vanders +0.70 1:01.48 +6.39
Entry time: 1:02.18 (-0.70)
50m: 29.38
100m: 1:01.48
(32.10)
18 Veikko Hautaniemi 2007 Cetus Espoo +0.75 1:01.63 +6.54
Entry time: 1:01.73 (-0.10)
50m: 29.02
100m: 1:01.63
(32.61)
19 Maksim Fursov 2008 Uimaseura Helsinki +0.59 1:02.18 +7.09
Entry time: 1:03.35 (-1.17)
50m: 29.72
100m: 1:02.18
(32.46)
20 Samuli Liikamaa 2008 Vanders +0.74 1:02.44 +7.35
Entry time: 1:01.75 (+0.69)
50m: 29.73
100m: 1:02.44
(32.71)
21 Sasu Koivunen 2008 Octopus Lohja +0.61 1:03.11 +8.02
Entry time: 1:04.45 (-1.34)
50m: 30.65
100m: 1:03.11
(32.46)
22 Eino Lantto 2008 Cetus Espoo +0.77 1:03.73 +8.64
Entry time: 1:03.51 (+0.22)
50m: 31.10
100m: 1:03.73
(32.63)
23 Ivan Fadeechev 2007 Lahden Uimaseura +0.75 1:04.08 +8.99
Entry time: 1:05.30 (-1.22)
50m: 31.18
100m: 1:04.08
(32.90)
24 Artjom Andrejev 2007 Cetus Espoo +0.76 1:05.08 +9.99
Entry time: 1:06.41 (-1.33)
50m: 30.93
100m: 1:05.08
(34.15)
25 Elias Manskinen 2008 Heinolan Isku +0.64 1:05.43 +10.34
Entry time: 1:06.38 (-0.95)
50m: 30.93
100m: 1:05.43
(34.50)
26 Mikael Suni 2007 Cetus Espoo +0.72 1:05.90 +10.81
Entry time: 1:06.22 (-0.32)
50m: 32.87
100m: 1:05.90
(33.03)
27 Johannes Felin 2008 Lahden Uimaseura +0.76 1:05.92 +10.83
Entry time: 1:06.38 (-0.46)
50m: 31.18
100m: 1:05.92
(34.74)
28 Aleksanteri Hakala 2007 Simmis Grani +0.73 1:06.04 +10.95
Entry time: 1:05.26 (+0.78)
50m: 31.26
100m: 1:06.04
(34.78)
29 Roope Suuronen 2008 Lahden Uimaseura +0.71 1:06.67 +11.58
Entry time: 1:07.92 (-1.25)
50m: 30.93
100m: 1:06.67
(35.74)
30 Lenni Nevalainen 2007 Cetus Espoo +0.76 1:06.78 +11.69
Entry time: 1:07.20 (-0.42)
50m: 31.78
100m: 1:06.78
(35.00)
31 Tuomas Lumme 2008 Loimaan Uimaseura +0.72 1:06.86 +11.77
Entry time: 1:09.13 (-2.27)
50m: 30.75
100m: 1:06.86
(36.11)
32 Eskil Ehnholm 2007 Simmis Grani +0.79 1:07.68 +12.59
Entry time: 1:10.02 (-2.34)
50m: 32.36
100m: 1:07.68
(35.32)
33 firat burak böke 2008 Cetus Espoo +0.67 1:08.40 +13.31
Entry time: 1:09.11 (-0.71)
50m: 31.79
100m: 1:08.40
(36.61)
34 Lauri Csere 2008 Cetus Espoo +0.78 1:08.57 +13.48
Entry time: 1:07.80 (+0.77)
50m: 32.78
100m: 1:08.57
(35.79)
35 Aarre Tuikkala 2008 Lahden Uimaseura +0.72 1:09.92 +14.83
Entry time: 1:09.56 (+0.36)
50m: 33.73
100m: 1:09.92
(36.19)
36 Joel Väisänen 2007 Tuusulan Uimaseura ry +0.57 1:10.95 +15.86
Entry time: 1:13.92 (-2.97)
50m: 33.42
100m: 1:10.95
(37.53)
37 Jalo Rakemaa 2008 Helsingin Uimarit +0.83 1:14.03 +18.94
Entry time: 1:18.89 (-4.86)
50m: 35.14
100m: 1:14.03
(38.89)
- Eetu Niemi 2007 Octopus Lohja DNS
- Alvar Rintamäki 2008 Cetus Espoo DNS
Laji virallinen: 3/18/2023 11:13:48 AM
Laji 6, 100m Vapaauinti Pojat 17-18 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Nooa Matela 2005 Lappeenrannan Uimarit +0.67 52.75
Entry time: 53.15 (-0.40)
50m: 26.02
100m: 52.75
(26.73)
2 Boris Minkovski 2006 Cetus Espoo +0.70 55.53 +2.78
Entry time: 53.38 (+2.15)
50m: 26.60
100m: 55.53
(28.93)
3 Aarne Laurila 2006 Cetus Espoo +0.77 57.27 +4.52
Entry time: 56.59 (+0.68)
50m: 27.23
100m: 57.27
(30.04)
4 Aaron Pirinen 2005 Järvenpään Uintiklubi ry +0.69 58.35 +5.60
Entry time: 58.97 (-0.62)
50m: 27.56
100m: 58.35
(30.79)
5 Artem Khotenovskii 2006 Tuusulan Uimaseura ry +0.69 58.36 +5.61
Entry time: 1:00.23 (-1.87)
50m: 28.67
100m: 58.36
(29.69)
6 Johan Hujanen 2006 Simmis Grani +0.68 59.28 +6.53
Entry time: 1:01.59 (-2.31)
50m: 28.67
100m: 59.28
(30.61)
7 Oskar Westerberg 2005 Cetus Espoo +0.70 59.36 +6.61
Entry time: 59.87 (-0.51)
50m: 28.94
100m: 59.36
(30.42)
8 Eeli Jaakko Matias Partanen 2005 Cetus Espoo +0.65 59.94 +7.19
Entry time: 59.76 (+0.18)
50m: 28.58
100m: 59.94
(31.36)
9 Tomas Lipponen 2005 Simmis Grani +0.58 1:01.87 +9.12
Entry time: 1:00.49 (+1.38)
50m: 29.77
100m: 1:01.87
(32.10)
10 Olli Järvenpää 2006 Cetus Espoo +0.70 1:03.48 +10.73
Entry time: 1:00.46 (+3.02)
50m: 29.64
100m: 1:03.48
(33.84)
11 Elias Molodtsov 2005 Lahden Uimaseura +0.71 1:03.54 +10.79
Entry time: 1:03.44 (+0.10)
50m: 29.49
100m: 1:03.54
(34.05)
12 Benjamin Winqvist 2006 Cetus Espoo +0.65 1:05.25 +12.50
Entry time: 1:04.05 (+1.20)
50m: 30.48
100m: 1:05.25
(34.77)
13 Henri Piipponen 2005 Helsingin Uimarit +0.79 1:06.27 +13.52
Entry time: 1:05.27 (+1.00)
50m: 31.80
100m: 1:06.27
(34.47)
14 Manan Khalil 2006 Cetus Espoo +0.73 1:06.32 +13.57
Entry time: 1:06.51 (-0.19)
50m: 31.39
100m: 1:06.32
(34.93)
15 Patrick Tiihonen 2006 Järvenpään Uintiklubi ry +0.81 1:08.26 +15.51
Entry time: 1:10.57 (-2.31)
50m: 33.43
100m: 1:08.26
(34.83)
- Ivan Gavrilov 2005 Cetus Espoo DNS
- Nikolas Ruotsalo 2006 Octopus Lohja DNS
Laji virallinen: 3/18/2023 11:13:48 AM
18.03.2023 11:14:03 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Cetus Espoo

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner