2024-06-23   10:56:28
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Cetus Games 2023

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

Document
Tulokset
Cetus Games
Paikka: Järjestäjä: Cetus
Allas: 50m Päivämäärä: 18.03.2023 - 18.03.2023
Laji 13, 50m Perhosuinti Pojat 10 and younger - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Arkhip Senko 2013 Uimaseura Helsinki +0.79 42.02
Entry time: 45.13 (-3.11)
2 Leo Salum 2014 Lahden Uimaseura +0.73 44.29 +2.27
Entry time: 45.80 (-1.51)
- Emil Helin 2013 Cetus Espoo +0.97 DSQ
SW 8.3 Eriaikainen käsien palautus
- Samuel Koskenniemi 2013 Cetus Espoo +0.87 DSQ
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä
Laji virallinen: 3/18/2023 1:17:09 PM
Laji 13, 50m Perhosuinti Pojat 11 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Arn Pitkänen 2012 Cetus Espoo +0.81 36.93
Entry time: 37.33 (-0.40)
2 Niklas Salo 2012 Lahden Uimaseura +0.80 44.47 +7.54
Entry time: 44.44 (+0.03)
3 Jaromir Gussev 2012 Cetus Espoo +0.69 46.39 +9.46
Entry time: 47.31 (-0.92)
4 Eelis Goodacre 2012 Cetus Espoo 51.91 +14.98
Entry time: 49.89 (+2.02)
5 Emil Tamela 2012 Helsingin Uimarit +0.78 57.62 +20.69
6 Mark Rubanov 2012 Cetus Espoo +0.79 59.21 +22.28
Entry time: 55.12 (+4.09)
7 Sasu Auromaa 2012 Cetus Espoo 1:00.89 +23.96
Entry time: 58.87 (+2.02)
8 Emil Liikkanen 2012 Cetus Espoo +0.99 1:03.95 +27.02
Entry time: 59.61 (+4.34)
9 Julius Hulkkonen 2012 Cetus Espoo 1:15.64 +38.71
- Kirill Kauppinen 2012 Cetus Espoo DSQ
SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella
- Lukas Lyijynen 2012 Helsingin Uimarit +0.86 DSQ
SW 8.3 Eriaikainen käsien palautus
- Semuel Perov 2012 Cetus Espoo +0.68 DSQ
SW 8.3 Eriaikainen käsien palautus
- Hexi Zhang 2012 Cetus Espoo +0.82 DSQ
SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella
- Niko Halinen 2012 Cetus Espoo DNS
Laji virallinen: 3/18/2023 1:17:09 PM
Laji 13, 50m Perhosuinti Pojat 12 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Sisu Mikke Laitinen 2011 Lahden Uimaseura +0.89 36.06
Entry time: 36.64 (-0.58)
2 Emil Ilo 2011 Lahden Uimaseura +0.78 37.88 +1.82
Entry time: 39.73 (-1.85)
3 Antti Laurila 2011 Nurmijärven Uinti +0.70 38.08 +2.02
Entry time: 39.46 (-1.38)
4 Leevi Salo 2011 Lahden Uimaseura +0.75 38.68 +2.62
Entry time: 43.37 (-4.69)
5 Oskari Sukanen 2011 Vanders +0.68 40.22 +4.16
Entry time: 45.50 (-5.28)
6 Leo-Daniel Varvas 2011 Uimaseura Helsinki +0.84 41.44 +5.38
Entry time: 41.01 (+0.43)
7 Theodor Selmer 2011 Cetus Espoo +0.70 45.36 +9.30
Entry time: 43.88 (+1.48)
8 Onni Elomaa 2011 Lahden Uimaseura +0.72 47.79 +11.73
Entry time: 48.25 (-0.46)
9 Nikita Ulasevich 2011 Lahden Uimaseura +0.81 47.95 +11.89
Entry time: 45.43 (+2.52)
10 Tobias Signus 2011 Tuusulan Uimaseura ry +0.93 48.58 +12.52
11 Mark Borisov 2011 Cetus Espoo 51.29 +15.23
Entry time: 49.78 (+1.51)
12 Dmitrii Zuev 2011 Lahden Uimaseura +0.79 52.56 +16.50
Entry time: 49.16 (+3.40)
13 Lucas Chun 2011 Cetus Espoo +0.72 53.84 +17.78
Entry time: 56.15 (-2.31)
14 Rasmus Leppävuori 2011 Cetus Espoo +0.76 55.13 +19.07
Entry time: 1:01.45 (-6.32)
15 Niko Koskela 2011 Cetus Espoo +0.85 55.71 +19.65
Entry time: 55.23 (+0.48)
16 Ashvath Sangwan 2011 Cetus Espoo +0.75 57.55 +21.49
Entry time: 1:05.51 (-7.96)
17 Anton Lillandt 2011 Cetus Espoo +0.80 59.22 +23.16
Entry time: 53.23 (+5.99)
18 Richard Kask 2011 Cetus Espoo +0.75 1:05.99 +29.93
Entry time: 1:00.84 (+5.15)
19 Jani Ylitalo 2011 Cetus Espoo +0.89 1:12.35 +36.29
Entry time: 1:02.70 (+9.65)
Laji virallinen: 3/18/2023 1:17:09 PM
18.03.2023 13:17:16 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Cetus Espoo

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner