2024-05-30   09:52:38
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Cetus Games 2023

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

Document
Tulokset
Cetus Games
Paikka: Järjestäjä: Cetus
Allas: 50m Päivämäärä: 18.03.2023 - 18.03.2023
Laji 10, 100m Selkäuinti Pojat 12 and younger - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Sisu Mikke Laitinen 2011 Lahden Uimaseura +0.64 1:23.30
Entry time: 1:22.42 (+0.88)
50m: 41.19
100m: 1:23.30
(42.11)
2 Leevi Salo 2011 Lahden Uimaseura +0.68 1:24.17 +0.87
Entry time: 1:41.07 (-16.90)
50m: 41.66
100m: 1:24.17
(42.51)
3 Emil Ilo 2011 Lahden Uimaseura +0.79 1:26.55 +3.25
Entry time: 1:26.60 (-0.05)
50m: 42.80
100m: 1:26.55
(43.75)
4 Arn Pitkänen 2012 Cetus Espoo +0.85 1:29.69 +6.39
Entry time: 1:28.46 (+1.23)
50m: 44.02
100m: 1:29.69
(45.67)
5 Nikita Ulasevich 2011 Lahden Uimaseura +0.72 1:34.04 +10.74
Entry time: 1:37.89 (-3.85)
50m: 46.17
100m: 1:34.04
(47.87)
6 Anton Raunio 2011 Cetus Espoo +0.80 1:34.78 +11.48
Entry time: 1:33.66 (+1.12)
50m: 46.21
100m: 1:34.78
(48.57)
7 Theodor Selmer 2011 Cetus Espoo +0.75 1:34.81 +11.51
Entry time: 1:37.65 (-2.84)
50m: 46.15
100m: 1:34.81
(48.66)
8 Dmitrii Zuev 2011 Lahden Uimaseura +0.80 1:40.71 +17.41
Entry time: 1:41.69 (-0.98)
50m: 49.54
100m: 1:40.71
(51.17)
9 Sisu Kilpeläinen 2011 Lahden Uimaseura +0.74 1:40.75 +17.45
50m: 47.83
100m: 1:40.75
(52.92)
10 Platon Voutilainen 2011 Nurmijärven Uinti +0.84 1:40.77 +17.47
Entry time: 1:35.98 (+4.79)
50m: 50.12
100m: 1:40.77
(50.65)
11 Kasimir Patosaari 2011 Vanders +0.65 1:41.11 +17.81
Entry time: 1:44.98 (-3.87)
50m: 48.62
100m: 1:41.11
(52.49)
12 Anton Lillandt 2011 Cetus Espoo +0.67 1:42.51 +19.21
Entry time: 1:58.75 (-16.24)
50m: 51.28
100m: 1:42.51
(51.23)
13 Onni Elomaa 2011 Lahden Uimaseura +0.79 1:43.03 +19.73
Entry time: 1:54.82 (-11.79)
50m: 50.81
100m: 1:43.03
(52.22)
14 Oliver Rautio 2011 Helsingin Uimarit +0.82 1:45.44 +22.14
Entry time: 1:51.38 (-5.94)
50m: 51.11
100m: 1:45.44
(54.33)
15 Lucas Chun 2011 Cetus Espoo +0.63 1:46.57 +23.27
Entry time: 1:53.07 (-6.50)
50m: 50.56
100m: 1:46.57
(56.01)
16 Mark Borisov 2011 Cetus Espoo +0.69 1:47.99 +24.69
Entry time: 1:46.20 (+1.79)
50m: 52.83
100m: 1:47.99
(55.16)
17 Niko Koskela 2011 Cetus Espoo +0.72 1:49.29 +25.99
Entry time: 1:48.34 (+0.95)
50m: 53.29
100m: 1:49.29
(56.00)
18 Rasmus Leppävuori 2011 Cetus Espoo +0.72 1:50.25 +26.95
Entry time: 2:06.46 (-16.21)
50m: 54.08
100m: 1:50.25
(56.17)
19 Pyry Toivonen 2011 Helsingin Uimarit +0.76 1:51.75 +28.45
50m: 54.11
100m: 1:51.75
(57.64)
20 Noel Andersson 2011 Helsingin Uimarit +0.96 1:52.41 +29.11
Entry time: 1:47.93 (+4.48)
50m: 55.79
100m: 1:52.41
(56.62)
21 Ashvath Sangwan 2011 Cetus Espoo +0.71 1:57.89 +34.59
50m: 55.98
100m: 1:57.89
(1:01.91)
22 Jani Ylitalo 2011 Cetus Espoo +0.78 2:01.01 +37.71
Entry time: 2:04.76 (-3.75)
50m: 58.38
100m: 2:01.01
(1:02.63)
23 Richard Kask 2011 Cetus Espoo +0.68 2:03.91 +40.61
Entry time: 2:07.51 (-3.60)
50m: 1:00.18
100m: 2:03.91
(1:03.73)
Laji virallinen: 3/18/2023 12:57:53 PM
Laji 10, 100m Selkäuinti Pojat 13-14 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Jaakko Bogdanov 2009 Lahden Uimaseura +0.72 1:10.86
Entry time: 1:12.11 (-1.25)
50m: 34.28
100m: 1:10.86
(36.58)
2 Severi Tammihovi 2009 Cetus Espoo +0.63 1:11.21 +0.35
Entry time: 1:09.57 (+1.64)
50m: 34.05
100m: 1:11.21
(37.16)
3 Denis Karvanen 2009 Lahden Uimaseura +0.59 1:14.68 +3.82
Entry time: 1:17.54 (-2.86)
50m: 36.92
100m: 1:14.68
(37.76)
4 Oiva Numminen 2009 Nurmijärven Uinti +0.62 1:16.34 +5.48
Entry time: 1:17.10 (-0.76)
50m: 36.89
100m: 1:16.34
(39.45)
5 Caro reponen 2009 Kouvolan Uimarit +0.79 1:16.47 +5.61
Entry time: 1:14.48 (+1.99)
50m: 37.01
100m: 1:16.47
(39.46)
6 Eemeli Kuusisto 2009 Nurmijärven Uinti +0.80 1:17.02 +6.16
Entry time: 1:17.17 (-0.15)
50m: 38.61
100m: 1:17.02
(38.41)
7 Markus Paju 2010 Viimsi Veeklubi +0.62 1:17.38 +6.52
Entry time: 1:14.41 (+2.97)
50m: 37.74
100m: 1:17.38
(39.64)
8 Leo Savolainen 2010 Helsingin Uimarit +0.80 1:17.65 +6.79
Entry time: 1:21.87 (-4.22)
50m: 38.06
100m: 1:17.65
(39.59)
9 Paul Pasonen 2009 Cetus Espoo +0.80 1:17.80 +6.94
Entry time: 1:23.36 (-5.56)
50m: 38.36
100m: 1:17.80
(39.44)
10 Artemiy Andreev 2009 Cetus Espoo +0.68 1:17.94 +7.08
Entry time: 1:17.43 (+0.51)
50m: 37.98
100m: 1:17.94
(39.96)
11 Eelis Nuutinen 2009 Lahden Uimaseura +0.81 1:18.42 +7.56
Entry time: 1:19.64 (-1.22)
50m: 38.87
100m: 1:18.42
(39.55)
12 Onni Österberg 2009 Cetus Espoo +0.67 1:20.14 +9.28
Entry time: 1:15.31 (+4.83)
50m: 38.89
100m: 1:20.14
(41.25)
13 Kalle Kemppainen 2010 Cetus Espoo +0.60 1:20.21 +9.35
Entry time: 1:19.64 (+0.57)
50m: 39.84
100m: 1:20.21
(40.37)
14 Eino Koskinen 2010 Lahden Uimaseura +0.78 1:20.38 +9.52
Entry time: 1:23.94 (-3.56)
50m: 39.45
100m: 1:20.38
(40.93)
15 Aapo Ellonen 2009 Tuusulan Uimaseura ry +0.63 1:20.45 +9.59
Entry time: 1:18.20 (+2.25)
50m: 39.21
100m: 1:20.45
(41.24)
16 Eero Hiekkanen 2010 Cetus Espoo +0.72 1:20.50 +9.64
Entry time: 1:21.10 (-0.60)
50m: 39.14
100m: 1:20.50
(41.36)
17 Daniel Kuismin 2010 Cetus Espoo +0.66 1:20.79 +9.93
Entry time: 1:23.47 (-2.68)
50m: 39.45
100m: 1:20.79
(41.34)
18 Joonas Walldén 2009 Cetus Espoo +0.51 1:21.84 +10.98
Entry time: 1:23.68 (-1.84)
50m: 40.18
100m: 1:21.84
(41.66)
19 Ville Tressel 2010 Cetus Espoo +0.84 1:23.98 +13.12
Entry time: 1:23.97 (+0.01)
50m: 41.58
100m: 1:23.98
(42.40)
=20 Moritz Kull 2009 Cetus Espoo +0.72 1:24.08 +13.22
Entry time: 1:25.90 (-1.82)
50m: 42.16
100m: 1:24.08
(41.92)
=20 Axel Paananen 2010 Cetus Espoo +0.78 1:24.08 +13.22
Entry time: 1:26.42 (-2.34)
50m: 40.85
100m: 1:24.08
(43.23)
22 Niilo Kivelä 2009 Helsingin Uimarit +0.64 1:24.36 +13.50
Entry time: 1:22.24 (+2.12)
50m: 40.00
100m: 1:24.36
(44.36)
23 Eelis Hakulinen 2010 Cetus Espoo +0.82 1:24.86 +14.00
Entry time: 1:25.84 (-0.98)
50m: 42.20
100m: 1:24.86
(42.66)
24 Oliver Tavilahti 2009 Cetus Espoo +0.80 1:26.35 +15.49
Entry time: 1:26.28 (+0.07)
50m: 42.90
100m: 1:26.35
(43.45)
25 Toni Lehikoinen 2009 Helsingin Uimarit +0.75 1:26.40 +15.54
Entry time: 1:22.74 (+3.66)
50m: 42.04
100m: 1:26.40
(44.36)
26 Felix Oksa 2010 Cetus Espoo +0.64 1:27.33 +16.47
Entry time: 1:30.08 (-2.75)
50m: 43.23
100m: 1:27.33
(44.10)
27 Oskari Mökkönen 2010 Cetus Espoo +0.87 1:27.79 +16.93
Entry time: 1:27.70 (+0.09)
50m: 43.80
100m: 1:27.79
(43.99)
28 Laban Kiuru 2010 Nurmijärven Uinti +0.84 1:28.33 +17.47
Entry time: 1:24.66 (+3.67)
50m: 43.53
100m: 1:28.33
(44.80)
29 Santeri Palvanen 2009 Lahden Uimaseura +0.66 1:28.96 +18.10
Entry time: 1:30.91 (-1.95)
50m: 42.70
100m: 1:28.96
(46.26)
30 Oliver Jalo 2010 Cetus Espoo +0.76 1:29.20 +18.34
Entry time: 1:28.58 (+0.62)
50m: 44.80
100m: 1:29.20
(44.40)
31 Daniel Gültekin 2009 Cetus Espoo +0.82 1:29.71 +18.85
Entry time: 1:29.88 (-0.17)
50m: 44.08
100m: 1:29.71
(45.63)
32 Daniel Vinogradoff 2010 Helsingin Uimarit +0.59 1:29.76 +18.90
Entry time: 1:30.32 (-0.56)
50m: 42.46
100m: 1:29.76
(47.30)
33 Emiljan Voutilainen 2009 Nurmijärven Uinti +0.79 1:30.19 +19.33
Entry time: 1:28.39 (+1.80)
50m: 44.04
100m: 1:30.19
(46.15)
34 Leo Kiikka 2010 Cetus Espoo +0.87 1:30.62 +19.76
Entry time: 1:30.44 (+0.18)
50m: 44.33
100m: 1:30.62
(46.29)
35 Wilhelm Rasinmäki 2010 Cetus Espoo +0.69 1:31.46 +20.60
Entry time: 1:30.19 (+1.27)
50m: 44.11
100m: 1:31.46
(47.35)
36 Miikka Laitinen 2010 Cetus Espoo +0.99 1:31.88 +21.02
Entry time: 1:28.05 (+3.83)
50m: 46.19
100m: 1:31.88
(45.69)
37 Jere Koskelainen 2010 Lahden Uimaseura +0.75 1:32.11 +21.25
Entry time: 1:37.56 (-5.45)
50m: 44.22
100m: 1:32.11
(47.89)
38 Henrik Pihlaja 2009 Cetus Espoo +0.67 1:33.43 +22.57
Entry time: 1:33.98 (-0.55)
50m: 45.84
100m: 1:33.43
(47.59)
39 Heikki Eskelinen 2010 Lahden Uimaseura +0.69 1:33.79 +22.93
Entry time: 1:34.39 (-0.60)
50m: 47.67
100m: 1:33.79
(46.12)
40 Ruu Marjola 2009 Helsingin Uimarit +0.44 1:33.94 +23.08
Entry time: 1:43.51 (-9.57)
50m: 45.62
100m: 1:33.94
(48.32)
41 Niko Ruotinen 2010 Nummelan Kisaajat +0.76 1:35.36 +24.50
50m: 46.24
100m: 1:35.36
(49.12)
42 Aapo Teno 2010 Lahden Uimaseura +0.86 1:35.51 +24.65
Entry time: 1:35.63 (-0.12)
50m: 48.96
100m: 1:35.51
(46.55)
43 Emil Mattila 2009 Helsingin Uimarit +0.92 1:35.76 +24.90
Entry time: 1:39.46 (-3.70)
50m: 46.77
100m: 1:35.76
(48.99)
44 Roope Pirhonen 2009 Helsingin Uimarit +0.77 1:37.20 +26.34
Entry time: 1:38.83 (-1.63)
50m: 46.22
100m: 1:37.20
(50.98)
45 Linus Löytäinen 2009 Nurmijärven Uinti +0.82 1:38.10 +27.24
Entry time: 1:41.94 (-3.84)
50m: 48.78
100m: 1:38.10
(49.32)
46 Leevi Heino 2010 Helsingin Uimarit +0.86 1:40.46 +29.60
Entry time: 1:43.65 (-3.19)
50m: 49.72
100m: 1:40.46
(50.74)
47 Samu Auromaa 2010 Cetus Espoo +0.79 1:40.98 +30.12
Entry time: 1:45.27 (-4.29)
50m: 50.35
100m: 1:40.98
(50.63)
48 Valdemar Gates 2010 Cetus Espoo +0.88 1:42.69 +31.83
Entry time: 1:57.88 (-15.19)
50m: 51.36
100m: 1:42.69
(51.33)
49 Aaron Fabritius 2010 Octopus Lohja +0.73 1:45.41 +34.55
50m: 50.48
100m: 1:45.41
(54.93)
50 Lenni Löytäinen 2010 Nurmijärven Uinti +0.87 1:55.59 +44.73
Entry time: 1:58.21 (-2.62)
50m: 55.74
100m: 1:55.59
(59.85)
- Ossi Härkönen 2010 Helsingin Uimarit +0.76 DSQ
SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen
- Casper Matikkala 2009 Lahden Uimaseura +0.88 DSQ
SW 6.2 Uintia vatsallaan
- Julius Mäntylä 2009 Cetus Espoo DNS
Laji virallinen: 3/18/2023 12:57:53 PM
Laji 10, 100m Selkäuinti Pojat 15-16 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Ilmari Nieminen 2007 Cetus Espoo +0.70 59.98
Entry time: 59.49 (+0.49)
50m: 29.70
100m: 59.98
(30.28)
2 Nicolas Nyström 2008 Espoon Kilpauinti +0.68 1:03.88 +3.90
Entry time: 1:04.08 (-0.20)
50m: 31.09
100m: 1:03.88
(32.79)
3 Eetu Autio 2007 Espoon Kilpauinti +0.60 1:04.35 +4.37
Entry time: 1:03.08 (+1.27)
50m: 31.33
100m: 1:04.35
(33.02)
4 Hans-Kristjan Novitski 2008 Viimsi Veeklubi +0.74 1:05.99 +6.01
Entry time: 1:01.94 (+4.05)
50m: 32.05
100m: 1:05.99
(33.94)
5 Roope Liimatainen 2007 Cetus Espoo +0.68 1:06.88 +6.90
Entry time: 1:07.53 (-0.65)
50m: 32.20
100m: 1:06.88
(34.68)
6 Veikko Hautaniemi 2007 Cetus Espoo +0.61 1:07.54 +7.56
Entry time: 1:08.80 (-1.26)
50m: 32.43
100m: 1:07.54
(35.11)
7 Amos Mäkilä 2007 Simmis Grani +0.64 1:07.64 +7.66
Entry time: 1:07.84 (-0.20)
50m: 33.22
100m: 1:07.64
(34.42)
8 Lenni Syvänen 2007 Cetus Espoo +0.68 1:08.51 +8.53
Entry time: 1:05.89 (+2.62)
50m: 33.74
100m: 1:08.51
(34.77)
9 Ivan Fadeechev 2007 Lahden Uimaseura +0.65 1:08.53 +8.55
Entry time: 1:09.81 (-1.28)
50m: 34.26
100m: 1:08.53
(34.27)
10 Onni Rahkonen 2007 Simmis Grani +0.63 1:08.75 +8.77
Entry time: 1:07.50 (+1.25)
50m: 33.90
100m: 1:08.75
(34.85)
11 Matvey Lyashenko 2007 Lappeenrannan Uimarit +0.70 1:08.79 +8.81
Entry time: 1:09.70 (-0.91)
50m: 34.05
100m: 1:08.79
(34.74)
12 Joonas Pulkkinen 2007 Lahden Uimaseura +0.73 1:10.12 +10.14
Entry time: 1:07.23 (+2.89)
50m: 33.64
100m: 1:10.12
(36.48)
13 Matti Klümper 2008 Espoon Kilpauinti +0.65 1:10.25 +10.27
Entry time: 1:10.44 (-0.19)
50m: 34.46
100m: 1:10.25
(35.79)
14 Kivi Kontinen 2008 Cetus Espoo +0.69 1:10.64 +10.66
Entry time: 1:10.16 (+0.48)
50m: 34.68
100m: 1:10.64
(35.96)
15 Aleksi Salo 2008 Lahden Uimaseura +0.71 1:11.37 +11.39
Entry time: 1:12.14 (-0.77)
50m: 34.70
100m: 1:11.37
(36.67)
16 Mathias Eerola 2008 Simmis Grani +0.66 1:11.61 +11.63
Entry time: 1:10.49 (+1.12)
50m: 35.89
100m: 1:11.61
(35.72)
17 Niklas Ugolnikov 2008 Vanders +0.64 1:12.33 +12.35
Entry time: 1:11.32 (+1.01)
50m: 34.88
100m: 1:12.33
(37.45)
18 Leo Tuomainen 2008 Cetus Espoo +0.70 1:12.40 +12.42
Entry time: 1:10.51 (+1.89)
50m: 34.64
100m: 1:12.40
(37.76)
19 Alex Wiksten 2008 Nurmijärven Uinti +0.67 1:12.63 +12.65
Entry time: 1:12.50 (+0.13)
50m: 35.54
100m: 1:12.63
(37.09)
20 Elias Nord 2008 Vanders +0.77 1:13.05 +13.07
Entry time: 1:08.73 (+4.32)
50m: 34.61
100m: 1:13.05
(38.44)
21 Teemu Lehtinen 2007 Cetus Espoo +0.63 1:13.28 +13.30
Entry time: 1:10.58 (+2.70)
50m: 35.98
100m: 1:13.28
(37.30)
22 Sasu Koivunen 2008 Octopus Lohja +0.69 1:13.71 +13.73
Entry time: 1:15.66 (-1.95)
50m: 36.44
100m: 1:13.71
(37.27)
23 Altti Sormunen 2007 Cetus Espoo +0.81 1:13.99 +14.01
Entry time: 1:15.91 (-1.92)
50m: 35.61
100m: 1:13.99
(38.38)
24 Max Wiksten 2008 Nurmijärven Uinti +0.73 1:15.26 +15.28
Entry time: 1:13.05 (+2.21)
50m: 36.34
100m: 1:15.26
(38.92)
25 Joel Wahlman 2008 Vanders +0.66 1:15.82 +15.84
Entry time: 1:12.81 (+3.01)
50m: 36.49
100m: 1:15.82
(39.33)
26 Alexander Lostedt 2007 Octopus Lohja +0.73 1:15.94 +15.96
Entry time: 1:14.12 (+1.82)
50m: 37.12
100m: 1:15.94
(38.82)
27 Lenni Nevalainen 2007 Cetus Espoo +0.72 1:15.96 +15.98
Entry time: 1:18.72 (-2.76)
50m: 36.69
100m: 1:15.96
(39.27)
28 Sasu Valtonen 2008 Lappeenrannan Uimarit +0.64 1:18.01 +18.03
Entry time: 1:21.49 (-3.48)
50m: 38.37
100m: 1:18.01
(39.64)
29 Roope Suuronen 2008 Lahden Uimaseura +0.72 1:18.18 +18.20
Entry time: 1:20.97 (-2.79)
50m: 37.87
100m: 1:18.18
(40.31)
30 Joel Väisänen 2007 Tuusulan Uimaseura ry +0.76 1:18.46 +18.48
Entry time: 1:17.20 (+1.26)
50m: 38.22
100m: 1:18.46
(40.24)
31 Albin Antas 2008 Simmis Grani +0.70 1:19.14 +19.16
Entry time: 1:21.25 (-2.11)
50m: 38.47
100m: 1:19.14
(40.67)
32 Aleksanteri Hakala 2007 Simmis Grani +0.70 1:19.15 +19.17
Entry time: 1:16.48 (+2.67)
50m: 38.56
100m: 1:19.15
(40.59)
33 Elias Manskinen 2008 Heinolan Isku +0.70 1:19.73 +19.75
Entry time: 1:20.17 (-0.44)
50m: 38.70
100m: 1:19.73
(41.03)
34 Eskil Ehnholm 2007 Simmis Grani +0.83 1:20.16 +20.18
Entry time: 1:19.07 (+1.09)
50m: 38.99
100m: 1:20.16
(41.17)
35 Alvar Tuomenoksa 2008 Octopus Lohja +0.93 1:20.67 +20.69
50m: 37.95
100m: 1:20.67
(42.72)
36 Artjom Andrejev 2007 Cetus Espoo +0.90 1:22.17 +22.19
Entry time: 1:23.27 (-1.10)
50m: 39.04
100m: 1:22.17
(43.13)
37 Patrik Ventus 2007 Simmis Grani +0.74 1:22.22 +22.24
Entry time: 1:19.33 (+2.89)
50m: 40.76
100m: 1:22.22
(41.46)
38 Jalo Rakemaa 2008 Helsingin Uimarit +0.84 1:22.40 +22.42
Entry time: 1:27.21 (-4.81)
50m: 40.98
100m: 1:22.40
(41.42)
39 Lauri Csere 2008 Cetus Espoo +0.64 1:24.61 +24.63
Entry time: 1:23.43 (+1.18)
50m: 41.34
100m: 1:24.61
(43.27)
Laji virallinen: 3/18/2023 12:57:53 PM
Laji 10, 100m Selkäuinti Pojat 17-18 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Aapo Tuhkanen 2005 Tuusulan Uimaseura ry +0.56 1:04.78
Entry time: 1:02.69 (+2.09)
50m: 30.96
100m: 1:04.78
(33.82)
2 Johan Hujanen 2006 Simmis Grani +0.57 1:05.76 +0.98
Entry time: 1:04.61 (+1.15)
50m: 31.86
100m: 1:05.76
(33.90)
3 Christian Nummi 2006 Cetus Espoo +0.64 1:06.11 +1.33
Entry time: 1:03.29 (+2.82)
50m: 31.92
100m: 1:06.11
(34.19)
4 Antti Huttunen 2006 Nummelan Kisaajat +0.63 1:07.57 +2.79
Entry time: 1:05.03 (+2.54)
50m: 31.25
100m: 1:07.57
(36.32)
5 Elias Molodtsov 2005 Lahden Uimaseura +0.62 1:12.96 +8.18
Entry time: 1:11.22 (+1.74)
50m: 34.00
100m: 1:12.96
(38.96)
6 Eeli Jaakko Matias Partanen 2005 Cetus Espoo +0.58 1:15.18 +10.40
Entry time: 1:11.07 (+4.11)
50m: 35.25
100m: 1:15.18
(39.93)
7 Oskari Peltonen 2006 Cetus Espoo +0.71 1:27.96 +23.18
Entry time: 1:31.54 (-3.58)
50m: 41.39
100m: 1:27.96
(46.57)
- Ivan Gavrilov 2005 Cetus Espoo DNS
- Nikolas Ruotsalo 2006 Octopus Lohja DNS
Laji virallinen: 3/18/2023 12:57:53 PM
18.03.2023 12:57:57 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Cetus Espoo

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner