2024-03-03   20:27:47
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Cetus Games 2023

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Document
Tulokset
Cetus Games
Paikka: Järjestäjä: Cetus
Allas: 50m Päivämäärä: 18.03.2023 - 18.03.2023
Laji 1, 50m Selkäuinti Tytöt 9 and younger - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Sofia Ilina 2014 Cetus Espoo +0.83 49.64
Entry time: 47.88 (+1.76)
2 Olivia Ahlgren 2014 Cetus Espoo +0.91 57.29 +7.65
Entry time: 58.64 (-1.35)
3 Sofia Koistinen 2014 Lahden Uimaseura +0.71 1:01.05 +11.41
4 Iina Helin 2015 Cetus Espoo +0.93 1:02.89 +13.25
Entry time: 1:11.82 (-8.93)
5 Cecilia Viinikainen 2014 Cetus Espoo +0.69 1:04.97 +15.33
Entry time: 59.44 (+5.53)
6 Eevi-Sofia Laisi 2014 Cetus Espoo +0.67 1:07.30 +17.66
Entry time: 1:05.87 (+1.43)
Laji virallinen: 3/18/2023 9:43:05 AM
Laji 1, 50m Selkäuinti Tytöt 10 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Jessi Kolhinoja 2013 Helsingin Uimarit +0.92 46.85
Entry time: 46.55 (+0.30)
2 Matilda Karvonen 2013 Nurmijärven Uinti +0.72 49.65 +2.80
Entry time: 50.80 (-1.15)
3 Charlotte Richard 2013 Cetus Espoo +0.59 51.01 +4.16
Entry time: 50.13 (+0.88)
4 Elsi Martikainen 2013 Cetus Espoo +0.96 54.45 +7.60
Entry time: 56.52 (-2.07)
5 Julia Sederholm 2013 Cetus Espoo +0.78 54.78 +7.93
Entry time: 56.61 (-1.83)
6 Olivia Laulumaa 2013 Cetus Espoo +0.61 55.12 +8.27
Entry time: 54.78 (+0.34)
7 Mianna Haapalainen 2013 Lahden Uimaseura +0.83 59.29 +12.44
Entry time: 58.15 (+1.14)
- Ella Mäkinen 2013 Lahden Uimaseura +0.88 DSQ
SW 6.1 Jalat eivät koskettaneet lähdössä seinää
Laji virallinen: 3/18/2023 9:43:05 AM
Laji 1, 50m Selkäuinti Tytöt 11 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Emilia Närhi 2012 Lahden Uimaseura +0.69 55.38
Entry time: 53.69 (+1.69)
Laji virallinen: 3/18/2023 9:43:05 AM
18.03.2023 09:43:13 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Cetus Espoo
Document
Tulokset
Cetus Games
Paikka: Järjestäjä: Cetus
Allas: 50m Päivämäärä: 18.03.2023 - 18.03.2023
Laji 2, 50m Selkäuinti Pojat 10 and younger - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Arkhip Senko 2013 Uimaseura Helsinki +0.85 41.40
Entry time: 44.72 (-3.32)
2 Leo Salum 2014 Lahden Uimaseura +0.64 41.73 +0.33
Entry time: 40.74 (+0.99)
3 Max Richard 2013 Cetus Espoo +0.66 50.66 +9.26
Entry time: 1:10.65 (-19.99)
4 Atte Savolainen 2014 Nurmijärven Uinti +0.69 53.82 +12.42
Entry time: 57.99 (-4.17)
5 Lassi Liukkonen 2013 Cetus Espoo +0.73 55.74 +14.34
Entry time: 1:03.38 (-7.64)
6 Emil Helin 2013 Cetus Espoo +0.82 57.14 +15.74
Entry time: 52.52 (+4.62)
7 Samuel Koskenniemi 2013 Cetus Espoo +0.67 1:00.40 +19.00
Entry time: 1:03.94 (-3.54)
8 Akseli Turunen 2013 Cetus Espoo +0.63 1:02.53 +21.13
Entry time: 1:04.32 (-1.79)
9 Oliver Suomela 2013 Cetus Espoo +0.69 1:09.39 +27.99
Entry time: 1:09.70 (-0.31)
Laji virallinen: 3/18/2023 9:43:28 AM
Laji 2, 50m Selkäuinti Pojat 11 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Eelis Goodacre 2012 Cetus Espoo +0.69 45.19
Entry time: 47.81 (-2.62)
2 Kirill Kauppinen 2012 Cetus Espoo +0.79 45.37 +0.18
Entry time: 55.22 (-9.85)
3 Niklas Salo 2012 Lahden Uimaseura +0.71 45.86 +0.67
Entry time: 46.01 (-0.15)
4 Emil Tamela 2012 Helsingin Uimarit +0.67 47.91 +2.72
Entry time: 47.55 (+0.36)
5 Lukas Lyijynen 2012 Helsingin Uimarit +0.69 48.51 +3.32
Entry time: 47.97 (+0.54)
6 Mark Rubanov 2012 Cetus Espoo +0.63 49.19 +4.00
Entry time: 49.89 (-0.70)
7 Otto Elovirta 2012 Helsingin Uimarit +0.85 51.48 +6.29
Entry time: 55.26 (-3.78)
8 Julius Hulkkonen 2012 Cetus Espoo +0.81 51.93 +6.74
9 Semuel Perov 2012 Cetus Espoo +0.67 52.71 +7.52
Entry time: 52.33 (+0.38)
10 Emil Liikkanen 2012 Cetus Espoo +0.95 57.62 +12.43
Entry time: 54.28 (+3.34)
11 Hexi Zhang 2012 Cetus Espoo +0.90 59.87 +14.68
Entry time: 1:02.32 (-2.45)
12 Sasu Auromaa 2012 Cetus Espoo 1:00.60 +15.41
Entry time: 1:02.64 (-2.04)
Laji virallinen: 3/18/2023 9:43:28 AM
Laji 2, 50m Selkäuinti Pojat 12 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Sisu Mikke Laitinen 2011 Lahden Uimaseura +0.64 37.57
Entry time: 37.87 (-0.30)
2 Leo-Daniel Varvas 2011 Uimaseura Helsinki +0.74 38.47 +0.90
Entry time: 38.12 (+0.35)
3 Emil Ilo 2011 Lahden Uimaseura +0.73 39.68 +2.11
Entry time: 38.46 (+1.22)
4 Tobias Signus 2011 Tuusulan Uimaseura ry +0.87 44.49 +6.92
Entry time: 48.94 (-4.45)
Laji virallinen: 3/18/2023 9:43:28 AM
18.03.2023 09:43:30 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Cetus Espoo
Document
Tulokset
Cetus Games
Paikka: Järjestäjä: Cetus
Allas: 50m Päivämäärä: 18.03.2023 - 18.03.2023
Laji 3, 200m Perhosuinti Tytöt 13 and younger - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Linda Hämäläinen 2010 Uimaseura Helsinki 2:46.79
50m: 35.56
100m: 1:18.66
(43.10)
150m: 2:02.97
(44.31)
200m: 2:46.79
(43.82)
2 Venla Heikkinen 2010 Cetus Espoo +0.69 3:09.02 +22.23
Entry time: 3:07.58 (+1.44)
50m: 37.67
100m: 1:25.35
(47.68)
150m: 2:15.98
(50.63)
200m: 3:09.02
(53.04)
3 Keneli Marybel Maranik 2010 Cetus Espoo +0.48 3:10.35 +23.56
Entry time: 3:20.73 (-10.38)
50m: 38.82
100m: 1:28.56
(49.74)
150m: 2:22.83
(54.27)
200m: 3:10.35
(47.52)
Laji virallinen: 3/18/2023 9:49:35 AM
Laji 3, 200m Perhosuinti Tytöt 14-15 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Elle Liikkanen 2009 Cetus Espoo +0.78 2:54.15
Entry time: 2:54.63 (-0.48)
50m: 37.03
100m: 1:20.64
(43.61)
150m: 2:07.66
(47.02)
200m: 2:54.15
(46.49)
2 Lotta Kylmälä 2009 Haminan Uimaseura +0.75 3:02.72 +8.57
50m: 38.87
100m: 1:26.04
(47.17)
150m: 2:13.72
(47.68)
200m: 3:02.72
(49.00)
3 Raakel Rihte 2008 Cetus Espoo +0.77 3:09.01 +14.86
50m: 38.43
100m: 1:26.62
(48.19)
150m: 2:18.68
(52.06)
200m: 3:09.01
(50.33)
4 Shreshta Balajee 2008 Cetus Espoo +0.74 3:14.63 +20.48
Entry time: 3:25.35 (-10.72)
50m: 38.88
100m: 1:31.28
(52.40)
150m: 2:24.37
(53.09)
200m: 3:14.63
(50.26)
5 Vilma Päivärinta 2009 Cetus Espoo 3:15.65 +21.50
Entry time: 3:15.43 (+0.22)
50m: 39.99
100m: 1:30.16
(50.17)
150m: 2:23.07
(52.91)
200m: 3:15.65
(52.58)
6 Neela Juvonen 2009 Cetus Espoo +0.85 3:19.24 +25.09
50m: 42.60
100m: 1:33.53
(50.93)
150m: 2:26.47
(52.94)
200m: 3:19.24
(52.77)
7 Sanni Hakulinen 2008 Cetus Espoo +0.70 3:21.87 +27.72
50m: 40.87
100m: 1:33.94
(53.07)
150m: 2:28.51
(54.57)
200m: 3:21.87
(53.36)
- Ylva Holmberg 2009 Cetus Espoo +0.72 DSQ SW 10.2
SW 10.2 Ei suorittanut koko kilpailumatkaa yksin uidessaan
Laji virallinen: 3/18/2023 9:49:35 AM
Laji 3, 200m Perhosuinti Tytöt 16-17 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Iina Ekholm 2007 Espoon Kilpauinti +0.72 2:30.84
Entry time: 2:27.37 (+3.47)
50m: 33.10
100m: 1:12.07
(38.97)
150m: 1:52.66
(40.59)
200m: 2:30.84
(38.18)
2 Ida Savolainen 2007 Cetus Espoo +0.72 2:37.45 +6.61
Entry time: 2:35.69 (+1.76)
50m: 33.32
100m: 1:12.73
(39.41)
150m: 1:54.23
(41.50)
200m: 2:37.45
(43.22)
Laji virallinen: 3/18/2023 9:49:35 AM
18.03.2023 09:49:58 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Cetus Espoo
Document
Tulokset
Cetus Games
Paikka: Järjestäjä: Cetus
Allas: 50m Päivämäärä: 18.03.2023 - 18.03.2023
Laji 4, 200m Perhosuinti Pojat 14 and younger - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Severi Tammihovi 2009 Cetus Espoo +0.67 2:36.99
Entry time: 2:37.15 (-0.16)
50m: 33.18
100m: 1:13.39
(40.21)
150m: 1:56.46
(43.07)
200m: 2:36.99
(40.53)
2 Vadim Nikolashin 2010 Uimaseura Helsinki 2:48.66 +11.67
50m: 36.75
100m: 1:21.22
(44.47)
150m: 2:06.09
(44.87)
200m: 2:48.66
(42.57)
3 Caro reponen 2009 Kouvolan Uimarit +0.74 2:56.46 +19.47
Entry time: 2:53.72 (+2.74)
50m: 37.28
100m: 1:21.93
(44.65)
150m: 2:09.67
(47.74)
200m: 2:56.46
(46.79)
4 Artemiy Andreev 2009 Cetus Espoo +0.67 2:59.22 +22.23
Entry time: 2:55.97 (+3.25)
50m: 41.83
100m: 1:26.66
(44.83)
150m: 2:13.95
(47.29)
200m: 2:59.22
(45.27)
5 Oskar Kaisto 2009 Helsingin Uimarit +0.70 3:17.62 +40.63
Entry time: 3:06.58 (+11.04)
50m: 43.12
100m: 1:34.96
(51.84)
150m: 2:27.13
(52.17)
200m: 3:17.62
(50.49)
- Roope Pirhonen 2009 Helsingin Uimarit +0.75 DSQ
SW 8.4 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus  seinään käännöksessä / maaliin tullessa
Laji virallinen: 3/18/2023 10:08:21 AM
Laji 4, 200m Perhosuinti Pojat 15-16 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Eetu Autio 2007 Espoon Kilpauinti +0.61 2:14.91
Entry time: 2:16.82 (-1.91)
50m: 29.70
100m: 1:04.00
(34.30)
150m: 1:39.63
(35.63)
200m: 2:14.91
(35.28)
2 Teemu Lehtinen 2007 Cetus Espoo +0.74 2:29.16 +14.25
Entry time: 2:25.06 (+4.10)
50m: 31.22
100m: 1:09.09
(37.87)
150m: 1:50.03
(40.94)
200m: 2:29.16
(39.13)
3 Pravin Perasath 2008 Simmis Wanda ry +0.75 2:32.19 +17.28
Entry time: 2:31.34 (+0.85)
50m: 32.70
100m: 1:11.94
(39.24)
150m: 1:52.83
(40.89)
200m: 2:32.19
(39.36)
4 Lenni Syvänen 2007 Cetus Espoo +0.76 2:33.27 +18.36
Entry time: 2:20.95 (+12.32)
50m: 32.02
100m: 1:10.70
(38.68)
150m: 1:51.66
(40.96)
200m: 2:33.27
(41.61)
5 Alex Wiksten 2008 Nurmijärven Uinti +0.73 2:42.28 +27.37
Entry time: 2:49.81 (-7.53)
50m: 33.49
100m: 1:14.31
(40.82)
150m: 1:58.11
(43.80)
200m: 2:42.28
(44.17)
6 Max Wiksten 2008 Nurmijärven Uinti +0.76 2:45.80 +30.89
Entry time: 2:48.46 (-2.66)
50m: 33.62
100m: 1:16.19
(42.57)
150m: 2:00.42
(44.23)
200m: 2:45.80
(45.38)
7 Mikael Suni 2007 Cetus Espoo +0.88 3:03.63 +48.72
Entry time: 2:59.21 (+4.42)
50m: 36.20
100m: 1:23.32
(47.12)
150m: 2:13.32
(50.00)
200m: 3:03.63
(50.31)
- Matvey Lyashenko 2007 Lappeenrannan Uimarit +0.55 DSQ
SW 8.3 Eriaikainen käsien palautus
- Elias Nord 2008 Vanders DSQ
SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella
- Joonas Keränen 2007 Cetus Espoo DNS
- Alvar Rintamäki 2008 Cetus Espoo DNS
Laji virallinen: 3/18/2023 10:08:21 AM
Laji 4, 200m Perhosuinti Pojat 17-18 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Nikolai Teiramaa 2006 Espoon Kilpauinti 2:43.52
50m: 33.88
100m: 1:16.11
(42.23)
150m: 2:00.96
(44.85)
200m: 2:43.52
(42.56)
Laji virallinen: 3/18/2023 10:08:21 AM
18.03.2023 10:08:47 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Cetus Espoo
Document
Tulokset
Cetus Games
Paikka: Järjestäjä: Cetus
Allas: 50m Päivämäärä: 18.03.2023 - 18.03.2023
Laji 5, 100m Vapaauinti Tytöt 11 and younger - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Elsa Suominen 2012 Järvenpään Uintiklubi ry +0.79 1:17.32
Entry time: 1:15.84 (+1.48)
50m: 36.46
100m: 1:17.32
(40.86)
2 Fanni Olbert 2012 Nurmijärven Uinti +0.94 1:18.38 +1.06
Entry time: 1:20.92 (-2.54)
50m: 38.67
100m: 1:18.38
(39.71)
3 Saara Järvelin 2012 Cetus Espoo +0.67 1:21.84 +4.52
Entry time: 1:22.77 (-0.93)
50m: 39.01
100m: 1:21.84
(42.83)
4 Enni Pirkkalainen 2012 Cetus Espoo 1:23.25 +5.93
Entry time: 1:22.83 (+0.42)
50m: 39.51
100m: 1:23.25
(43.74)
5 Viivi Harjanne 2012 Helsingin Uimarit +0.75 1:24.43 +7.11
Entry time: 1:27.72 (-3.29)
50m: 39.68
100m: 1:24.43
(44.75)
6 Enni Harjanne 2012 Helsingin Uimarit +0.71 1:25.84 +8.52
Entry time: 1:30.91 (-5.07)
50m: 40.34
100m: 1:25.84
(45.50)
7 Varpu Sola 2012 Helsingin Uimarit +0.78 1:27.68 +10.36
Entry time: 1:32.34 (-4.66)
50m: 42.00
100m: 1:27.68
(45.68)
8 Molly Enroth 2012 Cetus Espoo +0.76 1:28.91 +11.59
Entry time: 1:30.18 (-1.27)
50m: 42.44
100m: 1:28.91
(46.47)
9 Senja Heikkinen 2012 Cetus Espoo +0.76 1:30.40 +13.08
Entry time: 1:32.21 (-1.81)
50m: 42.63
100m: 1:30.40
(47.77)
10 Siina Savolainen 2012 Nurmijärven Uinti 1:30.64 +13.32
Entry time: 1:32.39 (-1.75)
50m: 43.05
100m: 1:30.64
(47.59)
11 Mariia Butenko 2013 Cetus Espoo 1:32.80 +15.48
Entry time: 1:33.72 (-0.92)
50m: 43.94
100m: 1:32.80
(48.86)
12 Matilda Karvonen 2013 Nurmijärven Uinti +0.76 1:38.09 +20.77
Entry time: 1:39.26 (-1.17)
50m: 45.99
100m: 1:38.09
(52.10)
13 Julia Sederholm 2013 Cetus Espoo 1:38.82 +21.50
50m: 45.18
100m: 1:38.82
(53.64)
14 Minea Henriksson 2012 Cetus Espoo 1:46.50 +29.18
Entry time: 1:47.11 (-0.61)
50m: 50.09
100m: 1:46.50
(56.41)
15 Ella Kuosmanen 2012 Cetus Espoo +0.81 1:46.67 +29.35
Entry time: 1:53.05 (-6.38)
50m: 47.80
100m: 1:46.67
(58.87)
16 Emilia Närhi 2012 Lahden Uimaseura 1:47.12 +29.80
Entry time: 1:44.18 (+2.94)
50m: 50.15
100m: 1:47.12
(56.97)
17 Mame Esane Assyne 2012 Cetus Espoo +0.81 1:47.48 +30.16
Entry time: 1:47.11 (+0.37)
50m: 49.63
100m: 1:47.48
(57.85)
18 Olivia Laulumaa 2013 Cetus Espoo 1:51.11 +33.79
50m: 50.81
100m: 1:51.11
(1:00.30)
19 Elsa Issa 2012 Cetus Espoo 1:57.69 +40.37
Entry time: 2:05.36 (-7.67)
50m: 53.77
100m: 1:57.69
(1:03.92)
- Keitlin Maranik 2012 Cetus Espoo +0.13 DSQ SW 4.4
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä
Laji virallinen: 3/18/2023 10:45:08 AM
Laji 5, 100m Vapaauinti Tytöt 12-13 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Susanna Ilina 2010 Cetus Espoo 1:03.97
Entry time: 1:04.26 (-0.29)
50m: 30.91
100m: 1:03.97
(33.06)
2 Linda Hämäläinen 2010 Uimaseura Helsinki +0.81 1:05.48 +1.51
Entry time: 1:05.19 (+0.29)
50m: 31.48
100m: 1:05.48
(34.00)
3 Helmi Illukka 2010 Cetus Espoo 1:06.88 +2.91
Entry time: 1:07.30 (-0.42)
50m: 32.25
100m: 1:06.88
(34.63)
4 Johanna Juntunen 2010 Cetus Espoo 1:07.28 +3.31
Entry time: 1:06.13 (+1.15)
50m: 32.36
100m: 1:07.28
(34.92)
5 Lauriina Peltoniemi 2010 Lappeenrannan Uimarit +0.75 1:08.71 +4.74
Entry time: 1:12.59 (-3.88)
50m: 32.82
100m: 1:08.71
(35.89)
6 Marie Keskinen 2010 Nummelan Kisaajat +0.72 1:08.74 +4.77
Entry time: 1:10.16 (-1.42)
50m: 32.81
100m: 1:08.74
(35.93)
7 Mea Ovaska 2010 Nurmijärven Uinti +0.79 1:09.12 +5.15
Entry time: 1:11.46 (-2.34)
50m: 32.64
100m: 1:09.12
(36.48)
8 Annabel Salo 2010 Lahden Uimaseura +0.72 1:10.20 +6.23
Entry time: 1:10.06 (+0.14)
50m: 34.03
100m: 1:10.20
(36.17)
9 Lumia Pitkänen 2010 Cetus Espoo +0.80 1:10.23 +6.26
Entry time: 1:11.35 (-1.12)
50m: 33.32
100m: 1:10.23
(36.91)
10 Emma Grönberg 2010 Cetus Espoo +0.85 1:10.56 +6.59
Entry time: 1:10.42 (+0.14)
50m: 34.15
100m: 1:10.56
(36.41)
11 Milja Ylitalo 2011 Simmis Grani +0.88 1:10.59 +6.62
Entry time: 1:14.14 (-3.55)
50m: 33.99
100m: 1:10.59
(36.60)
12 Venla Tolvanen 2010 Haminan Uimaseura +0.85 1:11.24 +7.27
Entry time: 1:10.26 (+0.98)
50m: 33.56
100m: 1:11.24
(37.68)
13 Nea Kailio 2010 Lappeenrannan Uimarit +0.82 1:11.74 +7.77
Entry time: 1:10.56 (+1.18)
50m: 34.19
100m: 1:11.74
(37.55)
14 Lilli Lehto 2010 Simmis Grani +0.84 1:11.78 +7.81
Entry time: 1:17.17 (-5.39)
50m: 35.51
100m: 1:11.78
(36.27)
15 Emelia Jormanainen 2010 Cetus Espoo +0.84 1:11.79 +7.82
Entry time: 1:11.36 (+0.43)
50m: 34.43
100m: 1:11.79
(37.36)
16 Milla Pylvänäinen 2010 Lahden Uimaseura +0.77 1:12.29 +8.32
Entry time: 1:12.36 (-0.07)
50m: 33.76
100m: 1:12.29
(38.53)
17 Jenni Korhola 2011 Cetus Espoo +0.65 1:12.91 +8.94
Entry time: 1:13.54 (-0.63)
50m: 35.03
100m: 1:12.91
(37.88)
18 Siiri Into 2010 Cetus Espoo +0.81 1:13.24 +9.27
Entry time: 1:15.54 (-2.30)
50m: 34.71
100m: 1:13.24
(38.53)
19 Erin Liikkanen 2011 Cetus Espoo 1:13.39 +9.42
Entry time: 1:14.03 (-0.64)
50m: 36.26
100m: 1:13.39
(37.13)
20 MAISA PAANANEN 2010 Cetus Espoo +0.68 1:13.61 +9.64
Entry time: 1:14.65 (-1.04)
50m: 34.90
100m: 1:13.61
(38.71)
21 Siiri Närhi 2010 Cetus Espoo +0.77 1:14.18 +10.21
Entry time: 1:18.08 (-3.90)
50m: 35.35
100m: 1:14.18
(38.83)
22 Karoliina Patosaari 2010 Vanders 1:14.34 +10.37
Entry time: 1:16.33 (-1.99)
50m: 35.52
100m: 1:14.34
(38.82)
23 Betra Vesikko 2010 Lahden Uimaseura +0.83 1:14.42 +10.45
Entry time: 1:17.39 (-2.97)
50m: 35.85
100m: 1:14.42
(38.57)
24 Aada Taipale 2011 Cetus Espoo +0.77 1:14.75 +10.78
Entry time: 1:13.55 (+1.20)
50m: 36.82
100m: 1:14.75
(37.93)
25 Aino Tuhkanen 2011 Helsingin Uimarit +0.56 1:16.02 +12.05
Entry time: 1:21.45 (-5.43)
50m: 36.05
100m: 1:16.02
(39.97)
26 Velena Gusseva 2010 Cetus Espoo +0.75 1:16.10 +12.13
Entry time: 1:19.67 (-3.57)
50m: 36.16
100m: 1:16.10
(39.94)
27 Kaisa Kyhälä 2010 Helsingin Uimarit +0.78 1:16.36 +12.39
Entry time: 1:24.68 (-8.32)
50m: 34.71
100m: 1:16.36
(41.65)
28 Ilona Poltavskaya 2010 Cetus Espoo +0.87 1:16.71 +12.74
Entry time: 1:16.99 (-0.28)
50m: 36.41
100m: 1:16.71
(40.30)
29 Linda Scheuer 2011 Vanders 1:16.81 +12.84
Entry time: 1:17.88 (-1.07)
50m: 36.05
100m: 1:16.81
(40.76)
30 Wilhelmiina Borg 2010 Lahden Uimaseura +0.80 1:17.52 +13.55
Entry time: 1:18.52 (-1.00)
50m: 36.58
100m: 1:17.52
(40.94)
31 Alessandra Carranza 2010 Simmis Grani +0.83 1:17.75 +13.78
Entry time: 1:18.29 (-0.54)
50m: 37.21
100m: 1:17.75
(40.54)
32 Ilona Marjanen 2011 Simmis Grani +0.90 1:17.82 +13.85
Entry time: 1:18.12 (-0.30)
50m: 37.20
100m: 1:17.82
(40.62)
33 Emilia Winqvist 2010 Helsingin Uimarit +0.72 1:17.86 +13.89
Entry time: 1:18.75 (-0.89)
50m: 35.58
100m: 1:17.86
(42.28)
34 Hilma Rinne 2011 Cetus Espoo +0.75 1:17.91 +13.94
Entry time: 1:20.74 (-2.83)
50m: 37.06
100m: 1:17.91
(40.85)
35 Emma Vesterinen 2011 Lahden Uimaseura +0.99 1:18.08 +14.11
Entry time: 1:18.28 (-0.20)
50m: 38.23
100m: 1:18.08
(39.85)
36 Stella Koistinen 2010 Lahden Uimaseura +0.81 1:19.66 +15.69
Entry time: 1:21.85 (-2.19)
50m: 37.94
100m: 1:19.66
(41.72)
37 Iida Leimukoski 2010 Octopus Lohja +0.90 1:20.38 +16.41
Entry time: 1:23.21 (-2.83)
50m: 37.43
100m: 1:20.38
(42.95)
38 Katerina Bortsova 2010 Lahden Uimaseura +0.51 1:20.62 +16.65
Entry time: 1:21.25 (-0.63)
50m: 37.77
100m: 1:20.62
(42.85)
39 Saimi Roiha 2010 Helsingin Uimarit +0.64 1:22.33 +18.36
Entry time: 1:28.84 (-6.51)
50m: 38.66
100m: 1:22.33
(43.67)
=40 Sara Badran 2010 Helsingin Uimarit 1:23.08 +19.11
Entry time: 1:40.57 (-17.49)
50m: 37.66
100m: 1:23.08
(45.42)
=40 Lilja Sorsa 2010 Nummelan Kisaajat +0.77 1:23.08 +19.11
Entry time: 1:23.13 (-0.05)
50m: 38.92
100m: 1:23.08
(44.16)
42 Peppi Österberg 2011 Cetus Espoo +0.71 1:24.03 +20.06
Entry time: 1:28.38 (-4.35)
50m: 39.58
100m: 1:24.03
(44.45)
43 Orvokki Mård 2010 Cetus Espoo +0.89 1:24.65 +20.68
Entry time: 1:27.33 (-2.68)
50m: 39.42
100m: 1:24.65
(45.23)
44 Venla Laine 2011 Cetus Espoo +0.64 1:25.47 +21.50
Entry time: 1:27.31 (-1.84)
50m: 40.97
100m: 1:25.47
(44.50)
45 Matilda Koskela 2011 Simmis Grani 1:25.75 +21.78
Entry time: 1:25.34 (+0.41)
50m: 41.23
100m: 1:25.75
(44.52)
46 Sanni Korpiola 2010 Helsingin Uimarit +0.88 1:25.97 +22.00
Entry time: 1:22.88 (+3.09)
50m: 41.09
100m: 1:25.97
(44.88)
47 Elsa Sistonen 2011 Cetus Espoo +0.79 1:26.08 +22.11
Entry time: 1:25.34 (+0.74)
50m: 40.38
100m: 1:26.08
(45.70)
48 Mimmi Loponen 2011 Vanders +0.72 1:26.86 +22.89
Entry time: 1:29.89 (-3.03)
50m: 39.42
100m: 1:26.86
(47.44)
49 Swaksha Balajee 2011 Cetus Espoo +0.87 1:27.11 +23.14
Entry time: 1:27.45 (-0.34)
50m: 41.93
100m: 1:27.11
(45.18)
50 Jarina Hovén 2011 Helsingin Uimarit +0.76 1:27.74 +23.77
Entry time: 1:31.58 (-3.84)
50m: 42.00
100m: 1:27.74
(45.74)
51 Helmi Hautamäki 2011 Cetus Espoo +0.81 1:28.35 +24.38
Entry time: 1:28.13 (+0.22)
50m: 42.04
100m: 1:28.35
(46.31)
52 Naa Aso Assyne 2010 Cetus Espoo +0.84 1:29.53 +25.56
50m: 39.88
100m: 1:29.53
(49.65)
53 Helmi Huusko 2010 Cetus Espoo 1:29.87 +25.90
Entry time: 1:39.04 (-9.17)
50m: 41.52
100m: 1:29.87
(48.35)
54 Margarita Tervo 2010 Helsingin Uimarit +0.89 1:30.57 +26.60
Entry time: 1:34.72 (-4.15)
50m: 42.42
100m: 1:30.57
(48.15)
55 Pola Kuusela 2011 Cetus Espoo +0.74 1:31.52 +27.55
Entry time: 1:36.29 (-4.77)
50m: 43.07
100m: 1:31.52
(48.45)
56 Emilia Kaartinen 2011 Helsingin Uimarit +0.80 1:32.68 +28.71
Entry time: 1:43.68 (-11.00)
50m: 42.69
100m: 1:32.68
(49.99)
57 Kaisla Suomalainen 2011 Lahden Uimaseura +0.93 1:33.03 +29.06
Entry time: 1:25.84 (+7.19)
50m: 43.42
100m: 1:33.03
(49.61)
58 Meea Haapalainen 2011 Lahden Uimaseura +0.68 1:33.06 +29.09
Entry time: 1:29.58 (+3.48)
50m: 43.48
100m: 1:33.06
(49.58)
59 Aino Laitila 2011 Lahden Uimaseura +0.81 1:33.71 +29.74
Entry time: 1:37.97 (-4.26)
50m: 44.17
100m: 1:33.71
(49.54)
60 Sofia Severin 2011 Cetus Espoo +0.82 1:43.23 +39.26
Entry time: 1:45.59 (-2.36)
50m: 47.23
100m: 1:43.23
(56.00)
61 Arina Shahgordi 2011 Cetus Espoo +0.68 1:45.60 +41.63
Entry time: 1:50.67 (-5.07)
50m: 48.64
100m: 1:45.60
(56.96)
62 Aureelia Mirell Curtze 2010 Cetus Espoo 1:47.02 +43.05
50m: 47.08
100m: 1:47.02
(59.94)
- Evelin Heikkinen 2010 Cetus Espoo DSQ
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä
- Venla Liikkanen 2011 Haminan Uimaseura +0.73 DSQ
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä
- Erika Lindroos 2011 Cetus Espoo +0.90 DSQ
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä
- Ada Murto 2010 Cetus Espoo DSQ
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä
Laji virallinen: 3/18/2023 10:45:08 AM
Laji 5, 100m Vapaauinti Tytöt 14-15 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Miina-Anniina Härkänen 2008 Lappeenrannan Uimarit +0.67 59.95
Entry time: 1:00.39 (-0.44)
50m: 29.42
100m: 59.95
(30.53)
2 Ella Hynönen 2008 Lappeenrannan Uimarit +0.75 1:02.33 +2.38
Entry time: 1:02.07 (+0.26)
50m: 30.01
100m: 1:02.33
(32.32)
3 Awa Laukkanen 2008 Lahden Uimaseura +0.73 1:02.66 +2.71
Entry time: 1:03.31 (-0.65)
50m: 30.09
100m: 1:02.66
(32.57)
4 Liisi Lehtiö 2008 Lahden Uimaseura +0.55 1:03.05 +3.10
Entry time: 1:03.14 (-0.09)
50m: 30.26
100m: 1:03.05
(32.79)
5 Karola Paju 2008 Viimsi Veeklubi +0.71 1:03.30 +3.35
Entry time: 1:02.35 (+0.95)
50m: 30.21
100m: 1:03.30
(33.09)
6 Luna Lauhava-Kääriäinen 2009 Cetus Espoo +0.75 1:03.74 +3.79
Entry time: 1:03.07 (+0.67)
50m: 30.66
100m: 1:03.74
(33.08)
7 Melissa Paukkunen 2008 Vanders +0.75 1:04.58 +4.63
Entry time: 1:04.22 (+0.36)
50m: 29.98
100m: 1:04.58
(34.60)
8 Jonna Kurki 2008 Simmis Wanda ry +0.69 1:05.21 +5.26
Entry time: 1:03.58 (+1.63)
50m: 31.29
100m: 1:05.21
(33.92)
9 Aino Koivuluoma 2009 Lahden Uimaseura +0.76 1:05.76 +5.81
Entry time: 1:04.68 (+1.08)
50m: 30.29
100m: 1:05.76
(35.47)
10 Alisa Myllykoski 2009 Vanders +0.72 1:05.94 +5.99
Entry time: 1:05.65 (+0.29)
50m: 31.50
100m: 1:05.94
(34.44)
11 Iiris Myllymäki 2008 Cetus Espoo +0.80 1:06.43 +6.48
Entry time: 1:07.92 (-1.49)
50m: 32.15
100m: 1:06.43
(34.28)
12 Viivi Vainoniemi 2008 Vanders +0.68 1:06.93 +6.98
Entry time: 1:06.94 (-0.01)
50m: 31.54
100m: 1:06.93
(35.39)
13 Emmi Pernaa 2008 Cetus Espoo +0.85 1:07.05 +7.10
Entry time: 1:07.58 (-0.53)
50m: 31.77
100m: 1:07.05
(35.28)
14 Krisete Tamm 2008 Viimsi Veeklubi +0.70 1:07.11 +7.16
Entry time: 1:06.51 (+0.60)
50m: 31.62
100m: 1:07.11
(35.49)
15 Minni Kovalainen 2008 Cetus Espoo +0.47 1:07.17 +7.22
Entry time: 1:06.68 (+0.49)
50m: 31.60
100m: 1:07.17
(35.57)
16 Venni Niemi 2009 Nurmijärven Uinti 1:07.36 +7.41
Entry time: 1:09.24 (-1.88)
50m: 32.08
100m: 1:07.36
(35.28)
17 Ellen Marjamaa 2009 Cetus Espoo +0.76 1:07.85 +7.90
Entry time: 1:07.52 (+0.33)
50m: 33.17
100m: 1:07.85
(34.68)
18 Maria Smirnova 2008 Viimsi Veeklubi +0.74 1:07.87 +7.92
Entry time: 1:05.70 (+2.17)
50m: 32.71
100m: 1:07.87
(35.16)
19 Anni Eskelinen 2009 Lahden Uimaseura +0.79 1:08.11 +8.16
Entry time: 1:08.51 (-0.40)
50m: 32.00
100m: 1:08.11
(36.11)
20 Mette Alanen 2008 Cetus Espoo +0.69 1:08.18 +8.23
Entry time: 1:08.26 (-0.08)
50m: 31.95
100m: 1:08.18
(36.23)
21 Sonja Aho 2008 Cetus Espoo +0.77 1:08.34 +8.39
Entry time: 1:06.31 (+2.03)
50m: 32.24
100m: 1:08.34
(36.10)
22 Elle Liikkanen 2009 Cetus Espoo +0.78 1:08.62 +8.67
Entry time: 1:07.75 (+0.87)
50m: 33.02
100m: 1:08.62
(35.60)
23 Ronja Pyrhönen 2008 Cetus Espoo +0.73 1:08.67 +8.72
Entry time: 1:07.16 (+1.51)
50m: 32.85
100m: 1:08.67
(35.82)
24 Anna Ryhänen 2008 Cetus Espoo +0.80 1:08.88 +8.93
Entry time: 1:10.22 (-1.34)
50m: 32.83
100m: 1:08.88
(36.05)
25 Enni Sinkko 2009 Lappeenrannan Uimarit +0.69 1:10.01 +10.06
Entry time: 1:10.47 (-0.46)
50m: 33.06
100m: 1:10.01
(36.95)
26 Lila Eskola 2009 Cetus Espoo +0.83 1:11.11 +11.16
Entry time: 1:11.02 (+0.09)
50m: 34.18
100m: 1:11.11
(36.93)
27 Pinja Kotakoski 2008 Cetus Espoo +0.77 1:11.21 +11.26
Entry time: 1:12.15 (-0.94)
50m: 33.56
100m: 1:11.21
(37.65)
28 Helmi Oksa 2009 Nummelan Kisaajat +0.77 1:11.92 +11.97
Entry time: 1:12.64 (-0.72)
50m: 33.96
100m: 1:11.92
(37.96)
29 Elsa Idman 2009 Cetus Espoo +0.79 1:12.04 +12.09
Entry time: 1:11.79 (+0.25)
50m: 34.85
100m: 1:12.04
(37.19)
30 Helmi Suomalainen 2009 Lahden Uimaseura +0.75 1:12.06 +12.11
Entry time: 1:14.27 (-2.21)
50m: 33.77
100m: 1:12.06
(38.29)
31 Emma Ranta 2009 Nurmijärven Uinti 1:12.67 +12.72
Entry time: 1:14.84 (-2.17)
50m: 34.25
100m: 1:12.67
(38.42)
32 Hanna-Mari Kuisma 2009 Nurmijärven Uinti +0.52 1:13.09 +13.14
Entry time: 1:12.15 (+0.94)
50m: 34.22
100m: 1:13.09
(38.87)
33 Kristina Lindroos 2008 Cetus Espoo +0.73 1:13.10 +13.15
Entry time: 1:13.22 (-0.12)
50m: 35.04
100m: 1:13.10
(38.06)
34 Vilma Päivärinta 2009 Cetus Espoo +0.77 1:13.41 +13.46
Entry time: 1:10.10 (+3.31)
50m: 34.24
100m: 1:13.41
(39.17)
35 Sana Kanerva 2009 Nurmijärven Uinti +0.76 1:14.00 +14.05
Entry time: 1:17.26 (-3.26)
50m: 34.90
100m: 1:14.00
(39.10)
36 Anna Chukhlebova 2008 Haminan Uimaseura +0.95 1:14.56 +14.61
Entry time: 1:14.64 (-0.08)
50m: 35.53
100m: 1:14.56
(39.03)
37 Kaisla Hirvasniemi 2009 Nummelan Kisaajat +0.79 1:14.77 +14.82
Entry time: 1:15.83 (-1.06)
50m: 35.29
100m: 1:14.77
(39.48)
38 Pikka Rissanen 2009 HTU Stadi +0.86 1:15.22 +15.27
Entry time: 1:20.59 (-5.37)
50m: 35.37
100m: 1:15.22
(39.85)
39 Sarah Perasath 2009 Simmis Wanda ry +0.88 1:15.53 +15.58
Entry time: 1:16.06 (-0.53)
50m: 35.31
100m: 1:15.53
(40.22)
40 Linnea Wuoristo 2009 Helsingin Uimarit +0.61 1:15.62 +15.67
Entry time: 1:17.80 (-2.18)
50m: 34.25
100m: 1:15.62
(41.37)
41 Anna Pohjosenperä 2009 Cetus Espoo +0.65 1:15.85 +15.90
Entry time: 1:14.36 (+1.49)
50m: 35.09
100m: 1:15.85
(40.76)
42 Carolyn Rusanen 2009 Järvenpään Uintiklubi ry +0.78 1:15.95 +16.00
Entry time: 1:15.90 (+0.05)
50m: 35.03
100m: 1:15.95
(40.92)
43 Ilona Sauliala 2008 Helsingin Uimarit +0.82 1:15.99 +16.04
Entry time: 1:15.28 (+0.71)
50m: 35.53
100m: 1:15.99
(40.46)
44 Siiri Paavonen 2008 Helsingin Uimarit +0.76 1:16.51 +16.56
Entry time: 1:19.15 (-2.64)
50m: 36.46
100m: 1:16.51
(40.05)
45 Alla Voronchikhina 2008 Cetus Espoo +0.66 1:17.18 +17.23
Entry time: 1:19.70 (-2.52)
50m: 36.52
100m: 1:17.18
(40.66)
46 Elsa Mänttäri 2009 Cetus Espoo +0.77 1:17.24 +17.29
Entry time: 1:18.63 (-1.39)
50m: 37.05
100m: 1:17.24
(40.19)
47 Aada Kaila 2009 Cetus Espoo +0.77 1:17.83 +17.88
Entry time: 1:16.38 (+1.45)
50m: 36.23
100m: 1:17.83
(41.60)
48 Helmi Onkamo 2009 Helsingin Uimarit +0.83 1:18.29 +18.34
Entry time: 1:23.32 (-5.03)
50m: 37.07
100m: 1:18.29
(41.22)
49 Venny Snellman 2009 Cetus Espoo 1:18.41 +18.46
Entry time: 1:20.66 (-2.25)
50m: 37.79
100m: 1:18.41
(40.62)
50 Noora Lausala 2008 Cetus Espoo +0.93 1:18.65 +18.70
Entry time: 1:16.47 (+2.18)
50m: 37.39
100m: 1:18.65
(41.26)
51 Janna Hovi 2009 Lahden Uimaseura +0.85 1:19.15 +19.20
Entry time: 1:23.03 (-3.88)
50m: 37.83
100m: 1:19.15
(41.32)
52 Peppi Stolt 2009 Haminan Uimaseura +0.81 1:20.20 +20.25
Entry time: 1:27.59 (-7.39)
50m: 39.43
100m: 1:20.20
(40.77)
53 Siiri Kaartinen 2009 Nummelan Kisaajat +0.79 1:22.06 +22.11
Entry time: 1:22.32 (-0.26)
50m: 37.81
100m: 1:22.06
(44.25)
54 Siiri Rossi 2009 Helsingin Uimarit +0.82 1:24.80 +24.85
Entry time: 1:25.96 (-1.16)
50m: 39.42
100m: 1:24.80
(45.38)
- Eine Färkkilä 2009 Cetus Espoo +0.53 DSQ SW 4.4
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä
- Pipsa Männistö 2009 Helsingin Uimarit +0.48 DSQ SW 4.4
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä
- Lumi Lintula 2008 Helsingin Uimarit DNS
- Jessica Salminen 2009 Nurmijärven Uinti DNS
Laji virallinen: 3/18/2023 10:45:08 AM
Laji 5, 100m Vapaauinti Tytöt 16-17 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Naomi Hillers 2007 Espoon Kilpauinti +0.66 59.92
Entry time: 1:00.64 (-0.72)
50m: 28.67
100m: 59.92
(31.25)
2 Emmi Nieminen 2006 Cetus Espoo +0.70 59.95 +0.03
Entry time: 1:00.90 (-0.95)
50m: 28.89
100m: 59.95
(31.06)
3 Sofie Nauklér 2006 Simmis Grani +0.75 1:00.20 +0.28
Entry time: 1:00.82 (-0.62)
50m: 29.47
100m: 1:00.20
(30.73)
4 Emmi Salo 2007 Lappeenrannan Uimarit +0.69 1:00.42 +0.50
Entry time: 1:00.12 (+0.30)
50m: 29.28
100m: 1:00.42
(31.14)
5 Aino Ruotsalainen 2007 Lappeenrannan Uimarit +0.73 1:00.69 +0.77
Entry time: 1:01.93 (-1.24)
50m: 29.39
100m: 1:00.69
(31.30)
6 Enni Tammilehto 2006 Simmis Grani +0.70 1:00.96 +1.04
Entry time: 1:01.74 (-0.78)
50m: 29.55
100m: 1:00.96
(31.41)
7 Petra Nieminen 2007 Cetus Espoo +0.64 1:01.40 +1.48
Entry time: 1:02.68 (-1.28)
50m: 29.49
100m: 1:01.40
(31.91)
8 Iida Saarikoski 2006 Cetus Espoo +0.78 1:03.05 +3.13
Entry time: 1:04.35 (-1.30)
50m: 30.35
100m: 1:03.05
(32.70)
9 Venla Almira 2006 Simmis Grani +0.72 1:03.34 +3.42
Entry time: 1:03.75 (-0.41)
50m: 30.48
100m: 1:03.34
(32.86)
10 IIda Tawast 2007 Simmis Grani +0.62 1:03.53 +3.61
Entry time: 1:03.74 (-0.21)
50m: 30.75
100m: 1:03.53
(32.78)
11 Iryna Sierik 2007 Espoon Kilpauinti +0.66 1:03.58 +3.66
Entry time: 1:01.18 (+2.40)
50m: 29.69
100m: 1:03.58
(33.89)
12 Veera Oila 2007 Vanders +0.69 1:03.79 +3.87
Entry time: 1:03.23 (+0.56)
50m: 30.72
100m: 1:03.79
(33.07)
13 Anna Lindholm 2007 Cetus Espoo +0.78 1:03.80 +3.88
Entry time: 1:03.87 (-0.07)
50m: 30.18
100m: 1:03.80
(33.62)
14 Eevi Hirsi 2007 HTU Stadi +0.67 1:04.04 +4.12
Entry time: 1:04.98 (-0.94)
50m: 29.94
100m: 1:04.04
(34.10)
15 Milka Marjakaarto 2007 Cetus Espoo +0.52 1:04.15 +4.23
Entry time: 1:01.02 (+3.13)
50m: 30.66
100m: 1:04.15
(33.49)
16 Annaliina Mänttäri 2006 Cetus Espoo +0.66 1:05.97 +6.05
Entry time: 1:05.14 (+0.83)
50m: 31.96
100m: 1:05.97
(34.01)
17 Krista Kurvinen 2007 Heinolan Isku +0.56 1:06.55 +6.63
Entry time: 1:06.79 (-0.24)
50m: 31.93
100m: 1:06.55
(34.62)
18 Mea Makkula 2006 Lahden Uimaseura +0.74 1:07.50 +7.58
Entry time: 1:07.98 (-0.48)
50m: 31.61
100m: 1:07.50
(35.89)
19 Iina Vänttinen 2006 HTU Stadi +0.70 1:08.96 +9.04
Entry time: 1:06.33 (+2.63)
50m: 32.49
100m: 1:08.96
(36.47)
20 Vuokko Larjomaa 2007 Cetus Espoo +0.64 1:09.50 +9.58
Entry time: 1:10.62 (-1.12)
50m: 33.21
100m: 1:09.50
(36.29)
21 Lumi Arajuuri 2007 Tuusulan Uimaseura ry +0.82 1:14.01 +14.09
Entry time: 1:13.64 (+0.37)
50m: 35.18
100m: 1:14.01
(38.83)
22 Anni Luhtanen 2007 HTU Stadi +0.85 1:15.07 +15.15
Entry time: 1:16.64 (-1.57)
50m: 34.82
100m: 1:15.07
(40.25)
23 Isabel Rumask 2006 Lahden Uimaseura 1:15.65 +15.73
Entry time: 1:14.01 (+1.64)
50m: 35.75
100m: 1:15.65
(39.90)
24 Ronja Ryynänen 2007 HTU Stadi +0.84 1:16.77 +16.85
Entry time: 1:20.48 (-3.71)
50m: 35.53
100m: 1:16.77
(41.24)
25 Joanna Kangas 2007 Cetus Espoo +0.82 1:29.25 +29.33
Entry time: 1:29.58 (-0.33)
50m: 41.03
100m: 1:29.25
(48.22)
- Vivi Metsälä 2006 Cetus Espoo DSQ
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä
Laji virallinen: 3/18/2023 10:45:08 AM
18.03.2023 10:45:15 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Cetus Espoo
Document
Tulokset
Cetus Games
Paikka: Järjestäjä: Cetus
Allas: 50m Päivämäärä: 18.03.2023 - 18.03.2023
Laji 6, 100m Vapaauinti Pojat 12 and younger - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Sisu Mikke Laitinen 2011 Lahden Uimaseura 1:10.25
Entry time: 1:10.23 (+0.02)
50m: 34.57
100m: 1:10.25
(35.68)
2 Emil Ilo 2011 Lahden Uimaseura +0.80 1:11.03 +0.78
Entry time: 1:11.31 (-0.28)
50m: 34.66
100m: 1:11.03
(36.37)
3 Leevi Salo 2011 Lahden Uimaseura 1:13.24 +2.99
Entry time: 1:17.26 (-4.02)
50m: 35.37
100m: 1:13.24
(37.87)
4 Antti Laurila 2011 Nurmijärven Uinti +0.73 1:13.92 +3.67
Entry time: 1:13.20 (+0.72)
50m: 34.87
100m: 1:13.92
(39.05)
5 Arn Pitkänen 2012 Cetus Espoo +0.76 1:15.75 +5.50