Tulokset Cetus Games 2023
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Cetus |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
18.03.2023 - 18.03.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 50m Selkäuinti Pojat 10 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Arkhip Senko |
2013 |
Uimaseura Helsinki |
+0.85 |
|
41.40 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 44.72 |
(-3.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Leo Salum |
2014 |
Lahden Uimaseura |
+0.64 |
|
41.73 |
+0.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.74 |
(+0.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Max Richard |
2013 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
|
50.66 |
+9.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.65 |
(-19.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Atte Savolainen |
2014 |
Nurmijärven Uinti |
+0.69 |
|
53.82 |
+12.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.99 |
(-4.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lassi Liukkonen |
2013 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
|
55.74 |
+14.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.38 |
(-7.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emil Helin |
2013 |
Cetus Espoo |
+0.82 |
|
57.14 |
+15.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.52 |
(+4.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Samuel Koskenniemi |
2013 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
1:00.40 |
+19.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.94 |
(-3.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Akseli Turunen |
2013 |
Cetus Espoo |
+0.63 |
|
1:02.53 |
+21.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.32 |
(-1.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Oliver Suomela |
2013 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
1:09.39 |
+27.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.70 |
(-0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 3/18/2023 9:43:28 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 50m Selkäuinti Pojat 11 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Eelis Goodacre |
2012 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
45.19 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 47.81 |
(-2.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kirill Kauppinen |
2012 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
|
45.37 |
+0.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.22 |
(-9.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Niklas Salo |
2012 |
Lahden Uimaseura |
+0.71 |
|
45.86 |
+0.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.01 |
(-0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emil Tamela |
2012 |
Helsingin Uimarit |
+0.67 |
|
47.91 |
+2.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.55 |
(+0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lukas Lyijynen |
2012 |
Helsingin Uimarit |
+0.69 |
|
48.51 |
+3.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.97 |
(+0.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mark Rubanov |
2012 |
Cetus Espoo |
+0.63 |
|
49.19 |
+4.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.89 |
(-0.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Otto Elovirta |
2012 |
Helsingin Uimarit |
+0.85 |
|
51.48 |
+6.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.26 |
(-3.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Julius Hulkkonen |
2012 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
|
51.93 |
+6.74 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Semuel Perov |
2012 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
52.71 |
+7.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.33 |
(+0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Emil Liikkanen |
2012 |
Cetus Espoo |
+0.95 |
|
57.62 |
+12.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.28 |
(+3.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Hexi Zhang |
2012 |
Cetus Espoo |
+0.90 |
|
59.87 |
+14.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.32 |
(-2.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sasu Auromaa |
2012 |
Cetus Espoo |
|
|
1:00.60 |
+15.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.64 |
(-2.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 3/18/2023 9:43:28 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 50m Selkäuinti Pojat 12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sisu Mikke Laitinen |
2011 |
Lahden Uimaseura |
+0.64 |
|
37.57 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 37.87 |
(-0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Leo-Daniel Varvas |
2011 |
Uimaseura Helsinki |
+0.74 |
|
38.47 |
+0.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.12 |
(+0.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emil Ilo |
2011 |
Lahden Uimaseura |
+0.73 |
|
39.68 |
+2.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.46 |
(+1.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tobias Signus |
2011 |
Tuusulan Uimaseura ry |
+0.87 |
|
44.49 |
+6.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.94 |
(-4.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 3/18/2023 9:43:28 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.03.2023 09:43:30 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|