2024-05-24   09:15:14
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset ManseCup 19.2.2023

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Tulokset
ManseCup
Paikka: Järjestäjä: UiTa ja TaTU
Allas: 50m Päivämäärä: 19.02.2023 - 19.02.2023
Laji 8, 100m Vapaauinti Naiset - Final
Rollo10 1:38.13
Rollo11 1:25.27
Rollo12 1:17.59
IKM13 1:06.74
IKM14 1:04.03
IKM15 1:03.16
SM-raja 1:01.90
NSM-raja 1:03.00
GP 1:04.60
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Ines Pälviranta 2007 Uinti Tampere +0.76 633 1:00.20 SM-raja
Entry time: 59.63 (+0.57)
50m: 28.85
100m: 1:00.20
(31.35)
2 Janna Saloniemi 2009 Uinti Tampere +0.62 543 1:03.37 +3.17 IKM14
Entry time: 1:04.94 (-1.57)
50m: 30.47
100m: 1:03.37
(32.90)
3 Veera Linna 2009 Uinti Tampere +0.72 507 1:04.81 +4.61
Entry time: 1:05.43 (-0.62)
50m: 31.22
100m: 1:04.81
(33.59)
4 Carola Lehtonen 2009 Uinti Tampere +0.55 496 1:05.31 +5.11
Entry time: 1:06.58 (-1.27)
50m: 31.50
100m: 1:05.31
(33.81)
5 Adele Luukkonen 2009 TaTu Tampere 482 1:05.93 +5.73
Entry time: 1:05.99 (-0.06)
50m: 31.13
100m: 1:05.93
(34.80)
6 Nella Kuivanen 2008 Uinti Tampere +0.74 476 1:06.19 +5.99
Entry time: 1:07.22 (-1.03)
50m: 31.52
100m: 1:06.19
(34.67)
7 Erika Ruuskanen 2007 Uinti Tampere +0.70 449 1:07.48 +7.28
Entry time: 1:09.67 (-2.19)
50m: 32.89
100m: 1:07.48
(34.59)
8 Noora Ekman 2009 TaTu Tampere +0.74 446 1:07.68 +7.48
Entry time: 1:07.14 (+0.54)
50m: 32.27
100m: 1:07.68
(35.41)
9 Veera Rantala 2006 Uinti Tampere +0.44 439 1:08.03 +7.83
Entry time: 1:07.24 (+0.79)
50m: 32.33
100m: 1:08.03
(35.70)
10 Viiu Levola 2008 TaTu Tampere +0.84 422 1:08.89 +8.69
Entry time: 1:09.81 (-0.92)
50m: 33.41
100m: 1:08.89
(35.48)
11 Elsa Joseph 2007 TaTu Tampere +0.72 365 1:12.34 +12.14
Entry time: 1:09.51 (+2.83)
50m: 34.40
100m: 1:12.34
(37.94)
12 Riia Pietilä 2006 Uinti Tampere 363 1:12.43 +12.23
Entry time: 1:09.90 (+2.53)
50m: 34.47
100m: 1:12.43
(37.96)
13 Emmi Jokinen 2008 Uinti Tampere +0.78 332 1:14.63 +14.43
Entry time: 1:14.48 (+0.15)
50m: 35.29
100m: 1:14.63
(39.34)
14 Aino Jääskeläinen 2006 Uinti Tampere +0.76 310 1:16.33 +16.13
Entry time: 1:12.31 (+4.02)
50m: 36.05
100m: 1:16.33
(40.28)
15 Maisa Savisto 2006 Uinti Tampere +0.78 296 1:17.56 +17.36
Entry time: 1:16.00 (+1.56)
50m: 36.18
100m: 1:17.56
(41.38)
16 Heta Valli 2009 Uinti Tampere 270 1:19.96 +19.76
Entry time: 1:19.72 (+0.24)
50m: 37.98
100m: 1:19.96
(41.98)
17 Matilda Kiviranta 2009 Uinti Tampere +0.76 222 1:25.35 +25.15
Entry time: 1:24.64 (+0.71)
50m: 40.59
100m: 1:25.35
(44.76)
18 Milja Rinne 2012 Uinti Tampere 167 1:33.90 +33.70
Entry time: 1:43.82 (-9.92)
50m: 44.56
100m: 1:33.90
(49.34)
19 Oona Lehtinen 2012 Uinti Tampere 152 1:36.83 +36.63
Entry time: 1:39.10 (-2.27)
50m: 45.67
100m: 1:36.83
(51.16)
20 Eevi Savolainen 2013 TaTu Tampere +0.49 143 1:38.80 +38.60
50m: 46.55
100m: 1:38.80
(52.25)
21 Isla Smeds 2010 TaTu Tampere 139 1:39.79 +39.59
Entry time: 1:41.13 (-1.34)
50m: 45.24
100m: 1:39.79
(54.55)
22 Iida Suni 2012 TaTu Tampere +0.92 94 1:53.59 +53.39
50m: 55.40
100m: 1:53.59
(58.19)
23 Jade Sydänheimo 2012 TaTu Tampere +0.74 90 1:55.13 +54.93
50m: 52.26
100m: 1:55.13
(1:02.87)
24 Pihla Simperi 2014 TaTu Tampere 85 1:57.46 +57.26
50m: 55.28
100m: 1:57.46
(1:02.18)
25 Iida Kivelä 2013 TaTu Tampere 65 2:08.31 +1:08.11
50m: 58.07
100m: 2:08.31
(1:10.24)
Laji virallinen: 19.2.2023 19.09.56
19.02.2023 19.10.01 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Uinti Tampere

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner