Results for KemTU-uinnit 2023
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Kemin uimahalli |
Järjestäjä: |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
11.02.2023 - 11.02.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 100m Selkäuinti Miehet 14 ja nuoremmat - Final |
|
|
SR |
52.56 |
|
|
|
Jani Sievinen |
1974 |
NumKis (FIN) |
Lappeenranta |
21.1.1996 |
|
|
|
|
SJR |
53.26 |
|
|
|
Jani Sievinen |
1974 |
NumKis (FIN) |
Kuopio |
19.1.1992 |
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aleksi Kallioinen |
2009 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
1:14.17 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.17 |
(+1.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Peetu Pulkkinen |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:17.76 |
+3.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.25 |
(+1.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eemeli Välitalo |
2010 |
Tornion Uimaseura |
|
|
1:26.67 |
+12.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.47 |
(-1.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lauri Maakanen |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:27.86 |
+13.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.21 |
(-2.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Reko Härkönen |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:28.77 |
+14.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.00 |
(-4.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Matti Leinonen |
2011 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
1:32.17 |
+18.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.91 |
(-0.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Julius Hyvärinen |
2010 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
1:39.30 |
+25.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:47.60 |
(-8.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Miko Kämäräinen |
2012 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
2:00.68 |
+46.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:00.21 |
(+0.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 11.2.2023 16:00:24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 100m Selkäuinti Miehet 15 ja vanhemmat - Final |
|
|
SR |
52.56 |
|
|
|
Jani Sievinen |
1974 |
NumKis (FIN) |
Lappeenranta |
21.1.1996 |
|
|
|
|
SJR |
53.26 |
|
|
|
Jani Sievinen |
1974 |
NumKis (FIN) |
Kuopio |
19.1.1992 |
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Toni Lipponen |
2003 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
1:02.67 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.00 |
(+2.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 11.2.2023 16:00:24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.02.2023 16:00:29 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|