Results for Kuopion Tammiuinnit 2023
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Kuntolaakso |
Järjestäjä: |
Kuopion Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
21.01.2023 - 21.01.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 50m Selkäuinti T-11, T-13 ja Naiset 11 ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alma Saksman |
2012 |
Kuopion Uimaseura |
+0.73 |
|
47.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 21.1.2023 13.44.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 50m Selkäuinti T-11, T-13 ja Naiset 12-13 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Siri Pitkänen |
2011 |
Mikkelin Uimaseura |
+0.70 |
|
43.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jenna-Lotta Vänttinen |
2010 |
Kuopion Uimaseura |
+0.86 |
|
43.79 |
+0.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Uliana Lemeshko |
2010 |
Savonlinnan Uimaseura |
+0.56 |
|
44.97 |
+1.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Armi Murole |
2011 |
Kuopion Uimaseura |
+0.77 |
|
47.28 |
+3.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Vilma Määttä |
2011 |
Swimming Club Vuokatti |
+0.84 |
|
49.03 |
+5.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Pinja Pitkänen |
2011 |
Kuopion Uimaseura |
+0.88 |
|
49.07 |
+5.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Salama Korhonen |
2011 |
Swimming Club Vuokatti |
+0.77 |
|
50.23 |
+6.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Essi Allinen |
2010 |
Kuopion Uimaseura |
+0.81 |
|
53.84 |
+10.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 21.1.2023 13.44.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 50m Selkäuinti T-11, T-13 ja Naiset 14 ja vanhemmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emmi Lyytinen |
2004 |
Kuopion Uimaseura |
+0.77 |
|
33.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Maiju Rajaniemi |
2002 |
Kokkolan Uimaseura |
+0.72 |
|
33.74 |
+0.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ella Vilmi |
2009 |
Swimming Club Vuokatti |
+0.70 |
|
40.24 |
+6.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Oona Lukka |
2008 |
Swimming Club Vuokatti |
+0.99 |
|
49.40 |
+16.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 21.1.2023 13.44.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.01.2023 14.02.30 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Kuopion Uimaseura |
|
|
|
|
|
|