Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Nyborg svømme og badeland |
Arrangør |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. mar 2023 to 5. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer 15 år - Indledende |
|
|
NÅC |
30.12 |
|
|
Mathias lykke Sandison |
2007 |
Nyborg Svømmeklub (DK) |
Nyborg Svømme og Badela |
04-03-2022 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Villads Moefelt |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
413 |
33.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 35.37 |
(-1.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Bertram Poser Jensen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
|
409 |
33.60 |
+0.12 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 34.32 |
(-0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
William Bank Jørgensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
388 |
34.18 |
+0.70 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 36.76 |
(-2.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Gilbert Eskildsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
|
350 |
35.39 |
+1.91 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 37.33 |
(-1.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Oliver Ellegaard Petersen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
|
285 |
37.90 |
+4.42 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 37.76 |
(+0.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Malthe Petersen |
2008 |
Frem Odense |
|
255 |
39.31 |
+5.83 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 40.01 |
(-0.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Laurits Bach Holm |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
254 |
39.35 |
+5.87 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 38.38 |
(+0.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Hjalte Møller Carlsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
|
250 |
39.60 |
+6.12 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 40.13 |
(-0.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Aksel Sebelin Espegård |
2008 |
Frem Odense |
|
237 |
40.27 |
+6.79 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sebastian Drachmann |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
213 |
41.75 |
+8.27 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 44.88 |
(-3.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Viktor Hjortkær Wintervad |
2008 |
Frem Odense |
|
168 |
45.17 |
+11.69 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 48.61 |
(-3.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Jakob Nielsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
|
166 |
45.37 |
+11.89 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 48.83 |
(-3.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 03-03-2023 19:08:29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer 14 år - Indledende |
|
|
NÅC |
30.12 |
|
|
Mathias lykke Sandison |
2007 |
Nyborg Svømmeklub (DK) |
Nyborg Svømme og Badela |
04-03-2022 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tobias Gorm |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
387 |
34.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 33.91 |
(+0.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Danilo Vaarning |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
|
385 |
34.28 |
+0.05 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 34.84 |
(-0.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Liam Jonasen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
354 |
35.24 |
+1.01 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 34.76 |
(+0.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Isaac Hammer Toftkær |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
|
329 |
36.11 |
+1.88 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 39.03 |
(-2.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Dominic Torkamani |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
288 |
37.74 |
+3.51 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 39.19 |
(-1.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
David Kjeldgaard |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
|
268 |
38.66 |
+4.43 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 38.94 |
(-0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Silas Hammer Toftkær |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
|
244 |
39.92 |
+5.69 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 40.80 |
(-0.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jakob Kristensen |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
|
230 |
40.69 |
+6.46 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 49.67 |
(-8.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Noah Andersen |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
|
157 |
46.16 |
+11.93 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 50.34 |
(-4.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gustav Skulvad |
2009 |
Swim Team Odense |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.3 Elbows over water except for last stroke before the turn, during the turn or the final stroke at the finish |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 03-03-2023 19:08:29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer 13 år - Indledende |
|
|
NÅC |
30.12 |
|
|
Mathias lykke Sandison |
2007 |
Nyborg Svømmeklub (DK) |
Nyborg Svømme og Badela |
04-03-2022 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Louie Lindblad |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
331 |
36.06 |
|
|
|
QD |
|
|
|
|
Entry time: 37.07 |
(-1.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emil Tihic Rasmussen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
324 |
36.30 |
+0.24 |
|
QD |
|
|
|
|
Entry time: 35.60 |
(+0.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jonas Staghøj Andersen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
319 |
36.49 |
+0.43 |
|
QD |
|
|
|
|
Entry time: 37.81 |
(-1.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Leif Evald Larsen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
260 |
39.07 |
+3.01 |
|
QD |
|
|
|
|
Entry time: 41.27 |
(-2.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mikkel Guldager Stougaard |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
237 |
40.30 |
+4.24 |
|
QD |
|
|
|
|
Entry time: 43.61 |
(-3.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Louis Stæhr Bentsen |
2010 |
Swim Team Odense |
|
226 |
40.93 |
+4.87 |
|
QD |
|
|
|
|
Entry time: 42.53 |
(-1.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
David Beck Poulsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
206 |
42.21 |
+6.15 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 45.13 |
(-2.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Kasper Fuglsang Klicman |
2010 |
Frem Odense |
|
140 |
47.95 |
+11.89 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 52.87 |
(-4.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Valdemar Pii Walther |
2010 |
Swim Team Odense |
|
140 |
47.98 |
+11.92 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 52.27 |
(-4.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Nicklas Kofoed |
2010 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
|
132 |
48.88 |
+12.82 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 48.19 |
(+0.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lucas Bendtsen |
2010 |
Næstved Svømmeklub |
|
126 |
49.76 |
+13.70 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 50.85 |
(-1.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
August Outze Maiborg |
2010 |
Swim Team Odense |
|
113 |
51.57 |
+15.51 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 51.77 |
(-0.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jakob Kobbernagel |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
|
46 |
1:09.50 |
+33.44 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.16 |
(-11.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 03-03-2023 19:08:29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer 12 år - Indledende |
|
|
NÅC |
30.12 |
|
|
Mathias lykke Sandison |
2007 |
Nyborg Svømmeklub (DK) |
Nyborg Svømme og Badela |
04-03-2022 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jonathan R. S. Pedersen |
2011 |
Swim Team Odense |
|
239 |
40.16 |
|
|
|
QC |
|
|
|
|
Entry time: 41.46 |
(-1.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hubert Nissen |
2011 |
Næstved Svømmeklub |
|
198 |
42.74 |
+2.58 |
|
QC |
|
|
|
|
Entry time: 42.33 |
(+0.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Carl Trebbien |
2011 |
Swim Team Odense |
|
164 |
45.52 |
+5.36 |
|
QC |
|
|
|
|
Entry time: 46.55 |
(-1.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aksel Dreyer Bøttiger |
2011 |
Swim Team Odense |
|
157 |
46.24 |
+6.08 |
|
QC |
|
|
|
|
Entry time: 51.08 |
(-4.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Asbjørn Christiansen |
2011 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
|
155 |
46.36 |
+6.20 |
|
QC |
|
|
|
|
Entry time: 46.88 |
(-0.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sylvester Haugsted |
2011 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
|
119 |
50.67 |
+10.51 |
|
QC |
|
|
|
|
Entry time: 50.83 |
(-0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lauritz Jespersen |
2011 |
Næstved Svømmeklub |
|
119 |
50.69 |
+10.53 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 51.45 |
(-0.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Milad Fahim |
2011 |
Swim Team Odense |
|
103 |
53.14 |
+12.98 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 57.03 |
(-3.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Simon Preuss Nielsen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
85 |
56.53 |
+16.37 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 58.10 |
(-1.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Kristian Witt |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
68 |
1:01.01 |
+20.85 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.23 |
(-4.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Noah Emil Schultz |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
37 |
1:14.25 |
+34.09 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.14 |
(-10.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mohamed-Deeq Mustaf Shuut |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.5 Feet not turned out during the propulsive part of the kick |
|
|
|
|
- |
|
Emil Witt |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.5 Executed alternating or downward butterfly kicks (except after the start or after the turn, as in SW 7.1) |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 03-03-2023 19:08:29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer 11 år - Indledende |
|
|
NÅC |
30.12 |
|
|
Mathias lykke Sandison |
2007 |
Nyborg Svømmeklub (DK) |
Nyborg Svømme og Badela |
04-03-2022 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Vitus Stæhr Bentsen |
2012 |
Swim Team Odense |
|
174 |
44.67 |
|
|
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 47.11 |
(-2.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anton Busk-Clausen |
2012 |
Nyborg Svømmeklub |
|
149 |
47.01 |
+2.34 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 53.38 |
(-6.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lucas Christensen |
2012 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
|
146 |
47.29 |
+2.62 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 47.92 |
(-0.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mathias Jittipat Nielsen |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
129 |
49.36 |
+4.69 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 50.70 |
(-1.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Magnus Rong Hansen |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
118 |
50.79 |
+6.12 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 52.34 |
(-1.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Milas Tihic Rasmussen |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
105 |
52.85 |
+8.18 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 57.58 |
(-4.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Milas Nielsen |
2012 |
Næstved Svømmeklub |
|
100 |
53.71 |
+9.04 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 52.20 |
(+1.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Johan Aggerholm |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
61 |
1:03.17 |
+18.50 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.56 |
(-1.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Daniel Nissen |
2012 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
|
59 |
1:03.87 |
+19.20 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.50 |
(-2.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Valdemar Leonhardt Marstran |
2012 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
|
50 |
1:07.48 |
+22.81 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.18 |
(-0.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Adam Abou Lebde |
2012 |
Swim Team Odense |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.4 Leg movements not simultaneous (alternating leg movement) or leg movements not on the same plane |
|
|
|
|
- |
|
Magnus Villum Møller |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.5 Executed alternating or downward butterfly kicks (except after the start or after the turn, as in SW 7.1) |
|
|
|
|
- |
|
Carl August Selch Aabakke |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 Stroke cycle not one arm stroke to one leg kick excluding the last single arm stroke prior to touch at turn or finish |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 03-03-2023 19:08:29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer 10 og yngre - Indledende |
|
|
NÅC |
30.12 |
|
|
Mathias lykke Sandison |
2007 |
Nyborg Svømmeklub (DK) |
Nyborg Svømme og Badela |
04-03-2022 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jonas Kjettrup Bjerrum |
2013 |
A6 JGI-Swim |
|
82 |
57.22 |
|
|
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 58.31 |
(-1.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Christoffer Kofoed |
2013 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
|
81 |
57.62 |
+0.40 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 58.33 |
(-0.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sebastian Munch Lange |
2013 |
A6 JGI-Swim |
|
75 |
58.93 |
+1.71 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 56.57 |
(+2.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Vilfred Skov Sejersten |
2013 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
|
50 |
1:07.58 |
+10.36 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:07.36 |
(+0.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 03-03-2023 19:08:29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-03-2023 09:18.50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|