2024-05-25   04:07:18
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for GSC Medley Stævne 2022

Below are all results from the competition shown by session.

Lørdag

Document
Resultater
GSC Medley Stævne 2022
Placering: Gladsaxe Svømmehal Arrangør Gladsaxe Svømmeklub
Svømmeh 25m Stævne dato: 17. dec  2022 to 18. dec  2022
Løb 2, 4x100m Frisvømning Herrer Børn - Final
Plac Navn Alder Klub FINA Tid Diff
1 GSC Drenge børn 1 13 Gladsaxe Svømmeklub 4:38.09
Emil Tihic Rasmussen 2010 1045AF 31.46 1:06.48 1:06.48
Mikas Van Deurs 2010 1047AF 31.89 1:05.86 2:12.34
Louis Moe 2010 1065AO 36.45 1:18.07 3:30.41
Felix Cordova Schultz 2010 1035AA 32.27 1:07.68 4:38.09
2 LYNGBY LIONS 13 Lyngby Svømmeklub 4:38.40 +0.31
Bastian Johnsen 2010 1071AC 31.53 1:06.13 1:06.13
Elias Hoe Bertelsen 2011 1165AD 34.20 1:11.52 2:17.65
Victor Ploug Mattson 2010 1077AH 34.33 1:12.01 3:29.66
Axel Bundgaard Lorentzen 2010 1061AC 32.75 1:08.74 4:38.40
3 Lyngby KONGER 13 Lyngby Svømmeklub 5:09.00 +30.91
Mikkel Skou Elgaard 2010 1021AC 33.92 1:11.62 1:11.62
Louie L. Theuma 2011 1169AA 36.43 1:17.74 2:29.36
Jakob Bay 2011 1167AD 38.85 1:18.18 3:47.54
Hjalte Håkansson 2011 1167AH 38.62 1:21.46 5:09.00
Løb officielt kl.: 17-12-2022 09:35:50
Løb 2, 4x100m Frisvømning Herrer årgang - Final
Plac Navn Alder Klub FINA Tid Diff
1 GSC Drenge 1 15 Gladsaxe Svømmeklub 3:53.28
Andreas Bartholin Bruhn 2008 0873AB 26.76 55.96 55.96
Nicklas Hiort 2008 0891AE 28.46 1:00.51 1:56.47
Villads Moefelt 2008 0825AB 27.67 59.39 2:55.86
Oliver Ogstrup 2009 0927AB 27.35 57.42 3:53.28
2 Gentofte Drenge 1 15 Gentofte Svømme Klub 3:54.57 +1.29
Aksel Møllenbach 2008 0833AF 27.92 57.71 57.71
Federico Chiappini 2008 0811AC 28.65 59.83 1:57.54
Gustav Hørlykke 2008 0819AE 28.00 59.29 2:56.83
Valther B. Wadstrøm 2008 0811AG 27.19 57.74 3:54.57
3 LSK I 15 Lyngby Svømmeklub 4:03.09 +9.81
Bertram Wagner 2008 0859AB 27.57 57.83 57.83
Frederik Salling 2009 0987AC 28.41 1:00.07 1:57.90
Mathias Hald 2009 0977AC 29.09 1:01.48 2:59.38
Conrad Buhl 2009 0947AF 29.90 1:03.71 4:03.09
4 GSC Drenge 2 15 Gladsaxe Svømmeklub 4:11.90 +18.62
Johan Damkjær Bartels 2009 0995AB 31.63 1:05.89 1:05.89
Dominic Torkamani 2009 0907AB 29.76 1:03.47 2:09.36
William Bank Jørgensen 2008 0843AE 28.36 1:01.10 3:10.46
Alfred J. R. Pedas 2009 0915AE 29.13 1:01.44 4:11.90
5 Gentofte Drenge 2 0 Gentofte Svømme Klub 4:19.12 +25.84
Luan Reyneke 2009 0971BJ 29.27 1:01.56 1:01.56
Alexander Andersen 2009 0961AF 32.01 1:07.68 2:09.24
Daniel Raahauge 2010 1011AC 31.35 1:07.71 3:16.95
Vincent W. Takla 2008 0863AF 29.28 1:02.17 4:19.12
6 Herlev Drenge 1 15 Herlev Svømning 4:21.59 +28.31
Viktor Nymark Føge 2008 0887AD 27.77 57.24 57.24
Jonas Pelle Christensen 2009 0991AA 30.91 1:06.39 2:03.63
Magne Waag Kallesøe 2008 0827AA 31.94 1:06.93 3:10.56
Liam Hansen 2009 0925BC 34.27 1:11.03 4:21.59
7 Herlev Drenge 2 14 Herlev Svømning 5:32.94 +1:39.6
Wille Ask Bargmann 2010 1043AE 36.57 1:17.97 1:17.97
Mehmet Fener 2009 0941AE 32.89 1:11.33 2:29.30
Silas Bak 2011 1159AJ 41.13 1:26.97 3:56.27
Amin Kadim 2011 1161AM 43.21 1:36.67 5:32.94
- GSC Drenge børn 1 13 Gladsaxe Svømmeklub 4:38.09 +44.81
Emil Tihic Rasmussen 2010 1045AF 31.46 1:06.48 1:06.48
Mikas Van Deurs 2010 1047AF 31.89 1:05.86 2:12.34
Louis Moe 2010 1065AO 36.45 1:18.07 3:30.41
Felix Cordova Schultz 2010 1035AA 32.27 1:07.68 4:38.09
- Lyngby KONGER 13 Lyngby Svømmeklub 5:09.00 +1:15.7
Mikkel Skou Elgaard 2010 1021AC 33.92 1:11.62 1:11.62
Louie L. Theuma 2011 1169AA 36.43 1:17.74 2:29.36
Jakob Bay 2011 1167AD 38.85 1:18.18 3:47.54
Hjalte Håkansson 2011 1167AH 38.62 1:21.46 5:09.00
- LYNGBY LIONS 13 Lyngby Svømmeklub 4:38.40 +45.12
Bastian Johnsen 2010 1071AC 31.53 1:06.13 1:06.13
Elias Hoe Bertelsen 2011 1165AD 34.20 1:11.52 2:17.65
Victor Ploug Mattson 2010 1077AH 34.33 1:12.01 3:29.66
Axel Bundgaard Lorentzen 2010 1061AC 32.75 1:08.74 4:38.40
Løb officielt kl.: 17-12-2022 09:35:50
17-12-2022 16:02.27 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Gladsaxe Svømmeklub

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner