Tulokset Sim à Lund - GUL Challenge
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sim à Lund - GUL Challenge
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 nov 2023 till den 26 nov 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 100m Ryggsim Damer 13-14 år - Final |
|
|
Sponsor: |
GUL watches |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Ålder |
Förening |
R.T. |
AQU |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ella Thim |
14 |
Kristianstads SLS |
+0.68 |
461 |
1:11.01 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.07 |
(+0.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ella Nord |
14 |
Osby Simsällskap |
+0.86 |
457 |
1:11.25 |
+0.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.39 |
(+0.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Amanda Nettleingham |
14 |
Simklubben Ran |
+0.65 |
450 |
1:11.59 |
+0.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.74 |
(-1.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Angeliki Marinidis |
14 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.66 |
443 |
1:11.98 |
+0.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.79 |
(+0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elsa Holmqvist |
14 |
Simklubben Poseidon |
+0.71 |
434 |
1:12.45 |
+1.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.54 |
(-0.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tuva Svensson |
14 |
Jönköpings Simsällskap |
+0.66 |
416 |
1:13.48 |
+2.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.15 |
(-4.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mirella Dragojevic Armandt |
13 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.62 |
414 |
1:13.63 |
+2.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.75 |
(+0.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sabela Rouco Aparicio |
14 |
Simklubben Poseidon |
+0.80 |
412 |
1:13.71 |
+2.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.25 |
(+0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ella Knutsson |
14 |
Föreningen Trelleborg Sim |
+0.72 |
410 |
1:13.87 |
+2.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.73 |
(-0.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Emilia Nowak Gudmundsson |
13 |
Karlskrona Simsällskap |
+0.74 |
401 |
1:14.39 |
+3.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.93 |
(-0.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=11 |
|
Minela Causevic |
13 |
Osby Simsällskap |
+0.67 |
376 |
1:15.99 |
+4.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.72 |
(+0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=11 |
|
Allis Tjellqvist |
14 |
Simklubben Sydsim |
+0.73 |
376 |
1:15.99 |
+4.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.24 |
(+3.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Leia Mujanovic |
13 |
Simklubben Ran |
+0.71 |
375 |
1:16.05 |
+5.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.01 |
(-1.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Anja Lindroth |
14 |
Simklubben Poseidon |
+0.74 |
369 |
1:16.47 |
+5.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.75 |
(-0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Penny Norrlander |
13 |
Simklubben Elfsborg |
+0.75 |
369 |
1:16.48 |
+5.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.35 |
(-4.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Lova Millbourn |
14 |
SK Triton |
+0.70 |
357 |
1:17.35 |
+6.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.18 |
(+0.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Zuzanna Kubasiak |
14 |
Simklubben Poseidon |
+0.70 |
350 |
1:17.84 |
+6.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.44 |
(-0.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Linnèa Eriksson |
13 |
Karlshamns Simklubb |
+0.64 |
348 |
1:17.98 |
+6.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.83 |
(-0.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lovisa Mellgren |
13 |
Simklubben Poseidon |
+0.66 |
346 |
1:18.16 |
+7.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.88 |
(-0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Vilda Grönberg |
14 |
Simklubben Poseidon |
+0.67 |
343 |
1:18.39 |
+7.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.85 |
(+2.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Elzbieta Vilutyte |
14 |
SK Triton |
+0.75 |
342 |
1:18.48 |
+7.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.22 |
(-0.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Mathilda Molin |
14 |
Simklubben Ran |
+0.69 |
341 |
1:18.53 |
+7.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.65 |
(+1.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Alicia Johansson Lindkvist |
13 |
Simklubben Ran |
+0.67 |
340 |
1:18.63 |
+7.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.51 |
(-0.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Emmy Ekvall |
14 |
Landskrona Simsällskap |
+0.75 |
327 |
1:19.65 |
+8.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.26 |
(-0.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Aisa Cvrk |
13 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.65 |
326 |
1:19.69 |
+8.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.62 |
(+1.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Ida Johansson |
14 |
Simklubben Poseidon |
+0.62 |
323 |
1:20.00 |
+8.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.04 |
(+0.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Signe Isaksson |
13 |
Simklubben Poseidon |
+0.90 |
312 |
1:20.86 |
+9.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.25 |
(-2.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Wilda Hilner |
13 |
Simklubben Ran |
+0.77 |
306 |
1:21.44 |
+10.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.70 |
(+1.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Tyra Cederholm |
14 |
Landskrona Simsällskap |
+0.74 |
304 |
1:21.60 |
+10.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.19 |
(+3.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Ingrid Yndigegn |
13 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.70 |
303 |
1:21.68 |
+10.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.10 |
(-1.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Freja Johansson |
13 |
Simklubben Ran |
+0.84 |
303 |
1:21.72 |
+10.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.95 |
(-1.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Ieva Drazdziule |
13 |
Simklubben Poseidon |
+0.75 |
300 |
1:21.95 |
+10.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.39 |
(-0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Clara Landmyr |
14 |
Simklubben Sydsim |
+0.65 |
289 |
1:22.96 |
+11.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.28 |
(+1.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Alva Wägander |
13 |
Simklubben Elfsborg |
+1.08 |
288 |
1:23.06 |
+12.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.55 |
(+2.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Kordelia Nord |
14 |
Simklubben Elfsborg |
+0.65 |
286 |
1:23.22 |
+12.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.74 |
(-3.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Ebba Seyffart |
13 |
Simklubben Poseidon |
+0.68 |
286 |
1:23.31 |
+12.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.87 |
(+3.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Marta Wisniewska |
13 |
Klippans Simsällskap |
+0.82 |
279 |
1:23.91 |
+12.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.10 |
(+2.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Hilda Enocson |
13 |
Karlshamns Simklubb |
+0.83 |
271 |
1:24.78 |
+13.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.40 |
(+0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Moa Nilsson |
13 |
Karlskrona Simsällskap |
+0.92 |
271 |
1:24.81 |
+13.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.89 |
(+3.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Tindra Warnholtz |
13 |
Simklubben Ran |
+0.68 |
269 |
1:25.02 |
+14.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.34 |
(-1.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Esinetra Rrukaj |
13 |
Landskrona Simsällskap |
+0.75 |
268 |
1:25.06 |
+14.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.24 |
(-3.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Jill Fischer |
14 |
Karlshamns Simklubb |
+0.73 |
265 |
1:25.39 |
+14.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.75 |
(-0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Hanna Dao |
13 |
Simklubben Poseidon |
+0.74 |
261 |
1:25.81 |
+14.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.39 |
(+5.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Filippa Alhbin |
13 |
SK Triton |
+0.63 |
258 |
1:26.12 |
+15.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.17 |
(-1.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Neira Kulenovic |
14 |
Simklubben Sydsim |
+0.84 |
258 |
1:26.20 |
+15.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.32 |
(-1.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Julia Andersson |
14 |
Landskrona Simsällskap |
+0.76 |
256 |
1:26.35 |
+15.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.76 |
(-6.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Nelly Berggren |
14 |
Karlshamns Simklubb |
+0.77 |
255 |
1:26.47 |
+15.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.36 |
(+0.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Julia Kurzawa |
14 |
Karlshamns Simklubb |
+0.80 |
255 |
1:26.52 |
+15.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.74 |
(+0.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Amy Blacquire |
13 |
Föreningen Trelleborg Sim |
+0.65 |
252 |
1:26.88 |
+15.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.05 |
(-5.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Dea Ramadanovic |
13 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.82 |
251 |
1:26.95 |
+15.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.31 |
(-1.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Elna Blake |
14 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.65 |
251 |
1:26.96 |
+15.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.36 |
(-0.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Molly Magnusson |
13 |
Simklubben Elfsborg |
+0.68 |
241 |
1:28.13 |
+17.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.19 |
(-5.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Astrid Hansson |
13 |
Simklubben Poseidon |
+0.74 |
240 |
1:28.28 |
+17.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.46 |
(+2.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Lilly Rydin |
13 |
Simklubben Elfsborg |
+0.78 |
232 |
1:29.25 |
+18.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.24 |
(-6.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Maja Walsh-Lassesson |
13 |
SK Triton |
+0.74 |
216 |
1:31.39 |
+20.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.23 |
(-0.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Elin Johansson |
13 |
Karlshamns Simklubb |
+0.79 |
194 |
1:34.74 |
+23.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.75 |
(+4.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Belinda Au |
13 |
Simklubben Sydsim |
+0.68 |
183 |
1:36.67 |
+25.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.29 |
(+5.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Kajsa Hermansson Söderdahl |
13 |
Landskrona Simsällskap |
+0.89 |
181 |
1:37.03 |
+26.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.94 |
(-2.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Stina Levinsson |
13 |
Simklubben Elfsborg |
+0.89 |
174 |
1:38.18 |
+27.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:35.19 |
(+2.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Robin Christiansson |
13 |
Landskrona Simsällskap |
+0.79 |
165 |
1:39.90 |
+28.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:40.24 |
(-0.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Elsie Burnesson |
13 |
Landskrona Simsällskap |
+0.76 |
147 |
1:43.99 |
+32.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:42.78 |
(+1.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alice Björk |
14 |
Landskrona Simsällskap |
+0.71 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eyja Hallberg |
13 |
SK Triton |
+0.82 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alva Engström |
13 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-11-25 09:57:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 100m Ryggsim Damer 15-16 år - Final |
|
|
Sponsor: |
GUL watches |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Ålder |
Förening |
R.T. |
AQU |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Fanny Paulsson |
16 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.53 |
471 |
1:10.50 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.34 |
(+1.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tyra Ekeberg |
16 |
Simklubben Poseidon |
+0.73 |
470 |
1:10.57 |
+0.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.40 |
(+1.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Leni Kosak |
16 |
TV Jahn Wolfsburg |
+0.71 |
452 |
1:11.49 |
+0.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.82 |
(+0.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alma Gummesson |
15 |
Ystads Simsällskap |
+0.77 |
427 |
1:12.89 |
+2.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.41 |
(+0.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emma Nilsson |
15 |
Ystads Simsällskap |
+0.69 |
415 |
1:13.58 |
+3.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.79 |
(+0.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Agnes Ohlsson |
16 |
Ystads Simsällskap |
+0.75 |
404 |
1:14.23 |
+3.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.40 |
(+1.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ellen-Grete Reinap |
15 |
Simklubben Poseidon |
+0.85 |
403 |
1:14.29 |
+3.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.31 |
(-3.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Clara Zettergren |
15 |
Simklubben Elfsborg |
+0.71 |
403 |
1:14.30 |
+3.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.84 |
(+1.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Philippa Lindgren |
15 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.51 |
394 |
1:14.85 |
+4.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.74 |
(+2.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Isabella Isomaa |
16 |
Jönköpings Simsällskap |
+0.71 |
392 |
1:14.96 |
+4.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.49 |
(+2.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Anna Gutenwik |
15 |
Simklubben Hajen |
+0.67 |
388 |
1:15.21 |
+4.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.83 |
(+2.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Signe Larzenius |
15 |
SK Triton |
+0.72 |
374 |
1:16.18 |
+5.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.12 |
(+0.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Elinor Fröjd |
16 |
Simklubben Sydsim |
+0.82 |
364 |
1:16.81 |
+6.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.87 |
(-0.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Emma Leandersson |
16 |
Jönköpings Simsällskap |
+0.67 |
358 |
1:17.25 |
+6.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.16 |
(-0.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Tova Jönsson |
16 |
Simklubben Ran |
+0.78 |
358 |
1:17.29 |
+6.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.73 |
(+5.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Freja Härstedt |
16 |
Föreningen Trelleborg Sim |
+0.78 |
351 |
1:17.77 |
+7.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.57 |
(-1.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Mindalin Sjöholm |
15 |
Landskrona Simsällskap |
+0.65 |
346 |
1:18.14 |
+7.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.17 |
(+1.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Axelina Kläfverud |
16 |
Karlshamns Simklubb |
+0.71 |
346 |
1:18.18 |
+7.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.67 |
(-2.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Clara Lindström |
15 |
SK Triton |
+0.65 |
342 |
1:18.44 |
+7.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.75 |
(+1.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Clara Andersson |
16 |
Landskrona Simsällskap |
+0.62 |
325 |
1:19.76 |
+9.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.04 |
(+0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Frida Paulsson |
16 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.64 |
320 |
1:20.18 |
+9.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.03 |
(-3.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Linnéa Kamstad |
15 |
SK Triton |
+0.69 |
315 |
1:20.64 |
+10.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.20 |
(+0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Maja Antonsson |
16 |
Landskrona Simsällskap |
+0.70 |
314 |
1:20.69 |
+10.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.25 |
(+0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Molly Emilsson |
15 |
Ystads Simsällskap |
+0.61 |
314 |
1:20.72 |
+10.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.83 |
(+2.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Patricia Pitula |
15 |
Klippans Simsällskap |
+0.66 |
302 |
1:21.77 |
+11.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.72 |
(+0.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Selma Isaksson |
16 |
Simklubben Sydsim |
+0.74 |
302 |
1:21.81 |
+11.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.27 |
(-0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Isabella Ahlfors-Braun |
15 |
Simklubben Ran |
+0.68 |
294 |
1:22.46 |
+11.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.40 |
(-0.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Denise Brönjemark |
15 |
Osby Simsällskap |
+0.72 |
292 |
1:22.67 |
+12.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.98 |
(+0.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Ana Radenkovic |
15 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.83 |
289 |
1:23.01 |
+12.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.54 |
(+1.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Tyra Johansson |
15 |
Simklubben Sydsim |
+0.73 |
283 |
1:23.52 |
+13.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.23 |
(+0.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Marie Rönn Frigård |
15 |
SK Triton |
+0.60 |
266 |
1:25.30 |
+14.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.52 |
(+1.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Elvira Andersson |
15 |
Simklubben Sydsim |
+0.67 |
265 |
1:25.36 |
+14.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.23 |
(+1.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Lara Lucht |
16 |
TV Jahn Wolfsburg |
+0.77 |
237 |
1:28.68 |
+18.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.05 |
(-5.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Louise Möller Nilsson |
15 |
Ystads Simsällskap |
+0.80 |
174 |
1:38.30 |
+27.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.07 |
(-0.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gabriela Morovic |
15 |
Simklubben Sydsim |
+0.84 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-11-25 09:57:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 100m Ryggsim Damer 17-18 år - Final |
|
|
Sponsor: |
GUL watches |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Ålder |
Förening |
R.T. |
AQU |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elena Seitzberg |
18 |
Simklubben Ran |
+0.83 |
423 |
1:13.08 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.10 |
(-2.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tova Siversson |
18 |
Landskrona Simsällskap |
+0.67 |
421 |
1:13.21 |
+0.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.51 |
(+4.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emma Widerfors |
18 |
Kristianstads SLS |
+0.58 |
389 |
1:15.19 |
+2.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.28 |
(+0.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Maja Rödin |
17 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.66 |
388 |
1:15.25 |
+2.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.08 |
(+2.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
My Pettersson |
17 |
Landskrona Simsällskap |
+0.66 |
383 |
1:15.54 |
+2.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.07 |
(+2.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Julia Erkselius |
17 |
Simklubben Poseidon |
+0.75 |
381 |
1:15.70 |
+2.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.55 |
(+3.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alissa Leitloff |
17 |
TV Jahn Wolfsburg |
+0.58 |
361 |
1:17.04 |
+3.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.51 |
(-0.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sarah Fransson |
17 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.60 |
360 |
1:17.12 |
+4.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.65 |
(-0.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Livia Landmyr |
17 |
Simklubben Sydsim |
+0.64 |
352 |
1:17.69 |
+4.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.30 |
(-1.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Liv Dykan Andrés |
18 |
TV Jahn Wolfsburg |
+0.69 |
331 |
1:19.29 |
+6.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.15 |
(-2.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Selma Lindström |
17 |
SK Triton |
+0.76 |
329 |
1:19.45 |
+6.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.46 |
(-4.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tilda Ek-Wärn |
17 |
Landskrona Simsällskap |
+0.95 |
222 |
1:30.59 |
+17.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.11 |
(+7.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Emilia Ljunggren |
18 |
SK Triton |
+0.83 |
146 |
1:44.19 |
+31.11 |
|
S14 |
|
|
|
Entry time: 1:42.20 |
(+1.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-11-25 09:57:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 100m Ryggsim Damer 19 och äldre - Final |
|
|
Sponsor: |
GUL watches |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Ålder |
Förening |
R.T. |
AQU |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Franziska Hauptmann |
22 |
TV Jahn Wolfsburg |
+0.68 |
572 |
1:06.09 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.48 |
(+1.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nina Podric |
19 |
Helsingborgs Simsällskap |
+0.67 |
463 |
1:10.91 |
+4.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.78 |
(+6.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Rachel Omoruyi |
19 |
Jönköpings Simsällskap |
+0.69 |
463 |
1:10.95 |
+4.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.11 |
(+0.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tufva Alexandersson |
21 |
Karlskrona Simsällskap |
+0.68 |
454 |
1:11.41 |
+5.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.79 |
(-0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Fanny Hess |
19 |
Landskrona Simsällskap |
+0.77 |
406 |
1:14.11 |
+8.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.28 |
(-2.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aurora Nilsson |
21 |
Karlskrona Simsällskap |
+0.69 |
398 |
1:14.57 |
+8.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.53 |
(+2.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alina Leitloff |
19 |
TV Jahn Wolfsburg |
+0.72 |
339 |
1:18.71 |
+12.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.94 |
(-0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sarah Röhl |
19 |
TV Jahn Wolfsburg |
+0.83 |
219 |
1:31.04 |
+24.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:37.01 |
(-5.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-11-25 09:57:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-11-25 09:57:43 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
|
|