Results for Lyhyen radan SM-uinnit
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lyhyen radan mestaruuskilpailut 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Vaasan Uimahalli |
Järjestäjä: |
VUS-VSS |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
15.12.2022 - 18.12.2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 100m Rintauinti Miehet 18 and younger - Finaali |
|
|
ME |
55.28 |
|
|
|
Ilya Shymanovich |
|
BLR |
|
26.11.2021 |
|
|
|
|
EE |
55.28 |
|
|
|
Ilya Shymanovich |
|
BLR |
Eindhoven (NED) |
26.11.2021 |
|
|
|
|
SE |
58.04 |
|
|
|
Olli Kokko |
1994 |
TaTU (FIN) |
Kazan |
3.11.2021 |
|
|
|
|
SMKE |
58.09 |
|
|
|
Matti Mattsson |
1993 |
PUS (FIN) |
Tampere (FIN) |
1.1.2019 |
|
|
|
|
NSE |
59.60 |
|
|
|
Davin Lindholm |
2004 |
HSS |
Berlin (GER) |
21.10.2022 |
|
|
|
|
NSMKE |
1:00.10 |
|
|
|
Davin Lindholm |
2004 |
Helsingfors Simsällskap (F |
Vaasa (FIN) |
16.12.2022 |
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Davin Lindholm |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.79 |
778 |
1:00.10 |
|
|
|
NSMKE |
|
|
|
Entry time: 59.13 |
(+0.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Boris Minkovski |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
641 |
1:04.09 |
+3.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.04 |
(+2.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Santeri Pulkkinen |
2004 |
Lahden Uimaseura |
+0.76 |
627 |
1:04.56 |
+4.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.27 |
(+1.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Miklas Pikkuhuhta |
2005 |
TaTu Tampere |
+0.59 |
626 |
1:04.62 |
+4.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.36 |
(-0.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Samuel Sainio |
2005 |
Uinti Tampere |
+0.69 |
615 |
1:04.97 |
+4.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.91 |
(+1.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sakari Korri |
2005 |
TaTu Tampere |
+0.62 |
602 |
1:05.46 |
+5.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.33 |
(+0.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jere Heikkilä |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
+0.77 |
569 |
1:06.68 |
+6.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.97 |
(-0.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Aleksandr Vysotskiy |
2006 |
ORCA Helsinki |
+0.67 |
560 |
1:07.05 |
+6.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.15 |
(+0.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Kaapo Laaja |
2006 |
Jyväskylän Aalto |
+0.90 |
552 |
1:07.37 |
+7.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.15 |
(+1.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Vilho Tikkanen |
2005 |
Jyväskylän Aalto |
+0.66 |
551 |
1:07.40 |
+7.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.00 |
(-0.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Aapo Koskinen |
2004 |
Lahden Uimaseura |
+0.66 |
540 |
1:07.85 |
+7.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.88 |
(-1.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Niilo Kilpeläinen |
2004 |
TaTu Tampere |
+0.67 |
540 |
1:07.87 |
+7.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.84 |
(-0.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Roni Heikkinen |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
+0.68 |
516 |
1:08.89 |
+8.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.55 |
(+1.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Leo Mannonen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.78 |
513 |
1:09.02 |
+8.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.26 |
(+0.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Frans Riekki |
2005 |
Joensuun Uimaseura ry |
+0.70 |
502 |
1:09.52 |
+9.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.03 |
(-0.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Otso Heikkinen |
2007 |
Helsingin Uimarit |
+0.69 |
502 |
1:09.53 |
+9.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.80 |
(+0.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Nardi Orenshtein |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.73 |
497 |
1:09.76 |
+9.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.10 |
(-0.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Oskari Juntti |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
+0.68 |
493 |
1:09.95 |
+9.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.99 |
(-0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Urho Käkelä |
2005 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
+0.68 |
489 |
1:10.12 |
+10.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.21 |
(+0.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Matias Leiwo |
2006 |
TaTu Tampere |
+0.64 |
489 |
1:10.16 |
+10.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.02 |
(+0.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Touko Riipinen |
2004 |
Jyväskylän Aalto |
+0.68 |
488 |
1:10.19 |
+10.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.39 |
(-1.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Miika Nurminen |
2005 |
Salon Uimarit |
+0.72 |
486 |
1:10.29 |
+10.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.69 |
(+1.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Ilmari Partanen |
2006 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
+0.69 |
485 |
1:10.33 |
+10.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.02 |
(+1.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=24 |
|
Tuukka Orre |
2007 |
Kajaanin Uimaseura |
+0.66 |
485 |
1:10.35 |
+10.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.18 |
(-0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=24 |
|
Kaapo Tuomainen |
2008 |
Salon Uimarit |
+0.65 |
485 |
1:10.35 |
+10.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.96 |
(+1.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Niklas Töyrylä |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.77 |
483 |
1:10.43 |
+10.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.25 |
(+0.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Veeti Vilén |
2004 |
Mikkelin Uimaseura |
+0.64 |
483 |
1:10.44 |
+10.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.74 |
(+0.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Aarne Nuutinen |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
480 |
1:10.58 |
+10.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.47 |
(+1.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Sebastian Sojolin |
2006 |
TaTu Tampere |
+0.77 |
479 |
1:10.61 |
+10.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.65 |
(+3.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Pyry Pyykkö |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.67 |
467 |
1:11.24 |
+11.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.71 |
(+0.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Jasper Nupponen |
2004 |
Kuopion Uimaseura |
+0.64 |
465 |
1:11.32 |
+11.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.31 |
(+0.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Arttu Venemies |
2005 |
Jyväskylän Aalto |
+0.69 |
462 |
1:11.46 |
+11.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.18 |
(+1.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Anton Helén |
2006 |
Riihimäen Uimaseura |
+0.77 |
461 |
1:11.55 |
+11.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.80 |
(+1.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Torsti Saarela |
2006 |
Vieskan Uimarit |
+0.71 |
460 |
1:11.56 |
+11.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.72 |
(+1.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Jasper Oikarainen |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.67 |
459 |
1:11.64 |
+11.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.26 |
(+0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Väinö Pitkänen |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.99 |
455 |
1:11.86 |
+11.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.86 |
(+2.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Rasmus Ikonen |
2004 |
Mikkelin Uimaseura |
+0.77 |
455 |
1:11.87 |
+11.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.78 |
(+0.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Iivari Kautiainen |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
+0.67 |
448 |
1:12.21 |
+12.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.72 |
(+0.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Jaska Schoenmakers |
2004 |
Tuusulan Uimaseura ry |
+0.69 |
446 |
1:12.33 |
+12.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.66 |
(+0.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Lassi Lahtinen |
2004 |
Kokkolan Uimaseura |
+0.71 |
442 |
1:12.53 |
+12.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.82 |
(+1.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Joel Paukkonen |
2004 |
Kuopion Uimaseura |
+0.59 |
440 |
1:12.66 |
+12.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.08 |
(+0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Aapo Alaniska |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
+0.84 |
436 |
1:12.90 |
+12.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.85 |
(+1.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Lauri Siurua |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
+0.76 |
433 |
1:13.02 |
+12.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.64 |
(+1.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Alexander Nyman |
2004 |
Race Club Sveitsi |
+0.66 |
429 |
1:13.26 |
+13.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.07 |
(+1.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Martti Karesjoki |
2004 |
Tuusulan Uimaseura ry |
+0.71 |
427 |
1:13.38 |
+13.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.83 |
(+1.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Jesse Koskinen |
2006 |
Kemin Työväen Uimarit |
+0.63 |
409 |
1:14.43 |
+14.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.02 |
(+3.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Tommi Mosconi |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.46 |
403 |
1:14.78 |
+14.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.12 |
(+2.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Max Snellman |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
401 |
1:14.94 |
+14.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.71 |
(+4.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Antero Ruban |
2004 |
Lahden Uimaseura |
+0.68 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.1 Enemmän kuin yksi perhosuinnin potku ennen 1. rintauinnin potkua |
|
|
|
|
- |
|
Nikita Maximov |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 16.12.2022 10.28.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.12.2022 17.23.45 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
|
|
|
|