Resultater for Valle-Cup 2022
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Magion |
Arrangør |
Svømmeklubben Grindsted |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
15. okt 2022 to 16. okt 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 102, 4x50m Medley Herrer 12 og yngre - Final |
|
Sponsor |
Thranes køreskole |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Alder |
Klub |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
Viborg drenge 2 |
12 |
Viborg Svømme Klub |
|
|
|
|
|
2:51.43 |
|
|
|
|
|
|
|
Frederik Vium Demant |
2011 |
1127AG |
|
41.35 |
|
|
|
|
41.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leo Lykke Justesen |
2011 |
1161AI |
|
41.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lucas Do Jespersen |
2011 |
1129AG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Malthe Sloth |
2011 |
1125AG |
|
2:51.43 |
|
|
|
|
2:51.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
ESK Drenge |
12 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
Tyvsta |
|
|
|
Magnus Villum Møller |
2012 |
1291AE |
|
46.47 |
|
|
|
|
46.47 |
|
|
|
|
|
|
|
Magnus Rong Hansen |
2012 |
1237AH |
|
46.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emil Witt |
2011 |
1185AK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mathias Møller Mølsted |
2012 |
1241AH |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Oskars krigere |
11 |
Herning Svømmeklub |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
Tyvsta |
|
|
|
Patrick Sand Eskesen |
2012 |
1289AI |
|
53.58 |
|
|
|
|
53.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bertel Engholm Jøns Johansen |
2012 |
1227AD |
|
53.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexander Schwaner |
2013 |
1309AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mads Peter Rømer Brix |
2012 |
1203AI |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 15-10-2022 11:20:07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 102, 4x50m Medley Herrer 13-15 år - Final |
|
Sponsor |
Thranes køreskole |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Alder |
Klub |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
Viborg drenge 1 |
13 |
Viborg Svømme Klub |
|
|
|
|
|
2:56.41 |
|
|
|
|
|
|
|
Oscar Lund Rasmussen |
2010 |
1051AM |
|
43.75 |
|
|
|
|
43.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Benjamin Nørremark |
2010 |
1017AK |
|
43.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Santino Alexander Galacho |
2010 |
1021AK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jacob Kristensen |
2010 |
1053AM |
|
2:56.41 |
|
|
|
|
2:56.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
HSK 1 Drenge |
13 |
Haderslev Svømme Klub |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
Ej ber |
|
|
|
William Ravn |
2011 |
1119AN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lucas Skovshoved |
2011 |
1159AF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anes Ramadani |
2011 |
1185AH |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Valdemar Friis Petersen |
2010 |
1079AO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
SSK2 |
13 |
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
Ej forts |
|
|
|
Alexander Høgh |
2012 |
1295AI |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Asger Skov Dremark |
2013 |
1349AE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Storm Kyed Thomsen |
2010 |
1031AP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oliver H. R. Mortensgaard |
2014 |
1443AA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 15-10-2022 11:20:07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15-10-2022 12:56.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Grindsted |
|
|
|
|