2024-03-03   02:41:01
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Kotkan syysuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Tulokset
Kotkan Syysuinnit
Paikka: Katariina Järjestäjä: Uimaseura Aquila
Allas: 25m Päivämäärä: 15 10 2022 - 15 10 2022
Laji 14, 100m Sekauinti Miehet 13 ja nuoremmat - Finaali
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Eelis Lahtinen 2011 Kouvolan Uimarit 1:18.89
Entry time: 1:30.06 (-11.17)
100m: 1:18.89
(1:18.89)
2 Axel Mara 2010 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 1:21.15 +2.26
Entry time: 1:24.24 (-3.09)
100m: 1:21.15
(1:21.15)
3 Kevin Soiramo 2010 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 1:24.70 +5.81
100m: 1:24.70
(1:24.70)
4 Lenni Kumpulainen 2010 Mikkelin Uimaseura 1:34.63 +15.74
100m: 1:34.63
(1:34.63)
5 Onerva Willberg 2010 Kouvolan Uimarit 1:44.76 +25.87
100m: 1:44.76
(1:44.76)
6 Antoni Ushakov 2012 Uimaseura Aquila 1:45.34 +26.45
100m: 1:45.34
(1:45.34)
7 Jooa Hotanen 2012 Uimaseura Aquila 1:49.95 +31.06
100m: 1:49.95
(1:49.95)
8 Noel Meronen 2011 Kouvolan Uimarit 1:53.69 +34.80
100m: 1:53.69
(1:53.69)
- Viljami Kalle Herman Mellane 2010 Nurmijärven Uinti DSQ
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä
- Kalle Romppainen 2009 Mikkelin Uimaseura DSQ
SW 6.5 Maaliintulo vatsallaan
Laji virallinen: 15.10.2022 15.46.37
Laji 14, 100m Sekauinti Miehet 14-15 vuotiaat - Finaali
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Artem Shorokhov 2008 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 1:04.12
Entry time: 1:09.66 (-5.54)
100m: 1:04.12
(1:04.12)
2 Aleks Jermuss 2008 Kouvolan Uimarit 1:20.17 +16.05
Entry time: 1:21.37 (-1.20)
100m: 1:20.17
(1:20.17)
3 Lassi Tähtivaara 2008 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 1:22.06 +17.94
Entry time: 1:25.17 (-3.11)
100m: 1:22.06
(1:22.06)
4 Roni Naski 2007 Uimaseura Aquila 1:23.61 +19.49
100m: 1:23.61
(1:23.61)
Laji virallinen: 15.10.2022 15.46.37
Laji 14, 100m Sekauinti Miehet 16 ja vanhemmat - Finaali
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Jimi Kojo 2005 Uimaseura Aquila 1:04.13
Entry time: 1:04.34 (-0.21)
100m: 1:04.13
(1:04.13)
2 Leo Lana 2006 Lappeenrannan Uimarit 1:08.71 +4.58
Entry time: 1:08.57 (+0.14)
100m: 1:08.71
(1:08.71)
3 Miska Korkalainen 2006 Voikkaan Viesti 1:09.45 +5.32
Entry time: 1:09.18 (+0.27)
100m: 1:09.45
(1:09.45)
4 Vladislav Shavyrin 2005 Uimaseura Aquila 1:09.56 +5.43
Entry time: 1:07.81 (+1.75)
100m: 1:09.56
(1:09.56)
5 Valtteri Muranen 2005 Uimaseura Aquila 1:11.60 +7.47
Entry time: 1:10.70 (+0.90)
100m: 1:11.60
(1:11.60)
6 Tino Rantamäki 2006 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 1:11.70 +7.57
Entry time: 1:14.17 (-2.47)
100m: 1:11.70
(1:11.70)
7 Elias Kauppila 2005 Lappeenrannan Uimarit 1:13.03 +8.90
Entry time: 1:19.01 (-5.98)
100m: 1:13.03
(1:13.03)
8 Onni Sidoroff 2006 Mikkelin Uimaseura 1:20.05 +15.92
Entry time: 1:24.55 (-4.50)
100m: 1:20.05
(1:20.05)
Laji virallinen: 15.10.2022 15.46.37
15-10-2022 15.46.40 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Uimaseura Aquila

Image
Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner