Tulokset Aquarapid Knattesim 2022
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Pass 1 insim 08.15 start 09.15
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 okt 2022 till den 22 okt 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 50m Fjärilsim Mixed B - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
|
|
|
|
|
Greta Adamsson |
2011 |
Spårvägen Simförening |
|
|
43.93 |
|
|
|
|
|
|
Ella Ahlgren |
2011 |
Upsala Simsällskap |
|
|
37.61 |
|
|
|
|
|
|
Ellie Andreasson |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
46.24 |
|
|
|
|
|
|
Karl Ansara |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
Sofie Arnö |
2011 |
Turebergs Simklubb |
|
|
47.57 |
|
|
|
|
|
|
Caroline Asplund |
2011 |
Danderyd Simklubb |
|
|
49.44 |
|
|
|
|
|
|
Axel Barat |
2011 |
Väsby Simsällskap |
|
|
45.76 |
|
|
|
|
|
|
Victor Behring |
2011 |
Spårvägen Simförening |
|
|
48.46 |
|
|
|
|
|
|
Alice Bergek |
2011 |
Spårvägen Simförening |
|
|
50.48 |
|
|
|
|
|
|
Carl Björkholm |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
55.72 |
|
|
|
|
|
|
Helen Bono |
2011 |
Spårvägen Simförening |
|
|
55.17 |
|
|
|
|
|
|
Signe Boström |
2011 |
Västerås Simsällskap |
|
|
45.15 |
|
|
|
|
|
|
Alma Brantemark |
2011 |
Simklubben Neptun |
|
|
34.63 |
|
|
|
|
|
|
Hugo Brolin |
2011 |
Spårvägen Simförening |
|
|
45.88 |
|
|
|
|
|
|
Agnes Carlde |
2011 |
Spårvägen Simförening |
|
|
51.13 |
|
|
|
|
|
|
Alexander Clason |
2011 |
Täby Sim |
|
|
39.64 |
|
|
|
|
|
|
Liv D´Afflitto |
2011 |
Spårvägen Simförening |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
Anton Eriksson |
2011 |
Väsby Simsällskap |
|
|
47.38 |
|
|
|
|
|
|
Julia Erustes Anderberg |
2011 |
Turebergs Simklubb |
|
|
58.32 |
|
|
|
|
|
|
Märta Fahlén |
2011 |
Simklubben Neptun |
|
|
37.51 |
|
|
|
|
|
|
Ebba Forsberg |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
54.97 |
|
|
|
|
|
|
Rami Ghanem |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
|
|
47.70 |
|
|
|
|
|
|
Ida Hagspiel |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
40.30 |
|
|
|
|
|
|
Petra Hammes |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
48.04 |
|
|
|
|
|
|
Emily Hedlund |
2011 |
Täby Sim |
|
|
40.32 |
|
|
|
|
|
|
vilma Holmer |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
|
|
33.53 |
|
|
|
|
|
|
Linn Håkansson |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
Eddie Johansson |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
43.89 |
|
|
|
|
|
|
Alice Johansson Estmer |
2011 |
Turebergs Simklubb |
|
|
44.40 |
|
|
|
|
|
|
Hugo Johansson |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
51.06 |
|
|
|
|
|
|
Arnel Kaur |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
|
|
50.50 |
|
|
|
|
|
|
Matilda Kjellman |
2011 |
Täby Sim |
|
|
42.53 |
|
|
|
|
|
|
Aya Kramti |
2011 |
Spårvägen Simförening |
|
|
44.56 |
|
|
|
|
|
|
Thor Lieu |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
|
|
40.22 |
|
|
|
|
|
|
Minnah Lloyd |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
|
|
39.73 |
|
|
|
|
|
|
Kasper Loklint |
2011 |
Upsala Simsällskap |
|
|
39.45 |
|
|
|
|
|
|
Gabriel Lundgren |
2011 |
Spårvägen Simförening |
|
|
38.74 |
|
|
|
|
|
|
Kerstin Lundström |
2011 |
Täby Sim |
|
|
49.84 |
|
|
|
|
|
|
Kei Matsushita |
2011 |
Danderyd Simklubb |
|
|
46.00 |
|
|
|
|
|
|
Laura Mladenovski |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
41.39 |
|
|
|
|
|
|
Joel Myrnäs |
2011 |
Danderyd Simklubb |
|
|
49.09 |
|
|
|
|
|
|
Shenol Myumyun |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
|
|
38.99 |
|
|
|
|
|
|
Ludvig Näsström |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
43.24 |
|
|
|
|
|
|
Anna Quas |
2011 |
Spårvägen Simförening |
|
|
40.85 |
|
|
|
|
|
|
Harriet Rydén Olsen |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
Märta Samuelson |
2011 |
Danderyd Simklubb |
|
|
48.05 |
|
|
|
|
|
|
Alva Sandvall |
2011 |
Västerås Simsällskap |
|
|
46.07 |
|
|
|
|
|
|
Edith Santavirta |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
58.35 |
|
|
|
|
|
|
Blanka Schröder |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
40.80 |
|
|
|
|
|
|
Agnez Sjöström Salom |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
|
|
40.87 |
|
|
|
|
|
|
Liam Sterby |
2011 |
Simklubben Neptun |
|
|
45.73 |
|
|
|
|
|
|
Selena Stojanovic |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
|
|
39.02 |
|
|
|
|
|
|
Gabriel Thor |
2011 |
Spårvägen Simförening |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
Rasmus Törnquist |
2011 |
Upsala Simsällskap |
|
|
36.15 |
|
|
|
|
|
|
Elisabeth Veszeli |
2011 |
Bålsta Simklubb |
|
|
56.24 |
|
|
|
|
|
|
Victoria Waak |
2011 |
Lidingö Simklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
Viktor Wahlström |
2011 |
Upsala Simsällskap |
|
|
45.56 |
|
|
|
|
|
|
Erik Wei |
2011 |
Turebergs Simklubb |
|
|
46.68 |
|
|
|
|
|
|
Selma Widmark |
2011 |
Upsala Simsällskap |
|
|
46.97 |
|
|
|
|
|
|
Noé Wikström |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
38.53 |
|
|
|
|
|
|
Alina Wrangel |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
|
|
48.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-10-22 12:03:29 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|