2024-07-25   10:53:19
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultat för Aquarapid Knattesim 2022

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 insim 08.15 start 09.15

Document
Resultat
Aquarapid Knattesim
Plats: Sundbybergs Simhall Arrangör: SS04
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 22 okt 2022 till den 22 okt 2022
Gren 2, 4x50m Medley Mixed A - Final
Namn Ålder Förening FINA Tid Diff
Danderyd Simklubb 12 Danderyd Simklubb 2:24.05
Cesar Önnesjö 2010 AM4710 +0.74 36.90 36.90
Louise Engström 2010 AV4210 37.97 1:14.87
Astrid Lerne 2010 AQ0210 36.47 1:51.34
Joshua myrnäs 2010 AI3110 32.71 2:24.05
Racketålarna 12 Turebergs Simklubb DSQ
Wilma Ek 2010 +0.76
Fanny Lorentzi 2010 AT7410
Janina Höjertz 2010 AN9810
Haobo Zhao 2010 AG0710
Saltsjöbadens Idrottsförening 12 Saltsjöbadens Idrottsförening 2:49.01
Henry Svenarud 2010 AF8710 +0.79 42.89 42.89
Estelle Calgar Lindin 2010 AX5210 55.14 1:38.03
Nelly Hård 2010 AZ6610 37.68 2:15.71
Julia Bergendorff 2010 BA7610 33.30 2:49.01
SKK unbreakable 12 Stockholms Kappsimningsklubb 2:47.38
Francesca Grims Medici 2010 AU2210 +0.79 43.77 43.77
Maja Wessén 2010 AQ6810 46.54 1:30.31
Ebba Callberg 2010 AS7810 42.64 2:12.95
Inez Särne 2010 BB6610 34.43 2:47.38
SKK wi will rock you 12 Stockholms Kappsimningsklubb 2:24.10
Svea Knagge 2010 AQ7010 +0.63 36.58 36.58
Sofia Andrén 2010 AK2010 43.06 1:19.64
Ida Lövblom 2010 AQ7210 34.52 1:54.16
Signe Feldhof 2010 AK2210 29.94 2:24.10
Skuru lag MAX 12 Skuru Idrottsklubb 3:04.02
Stella Österman 2010 AS9410 +0.93 46.43 46.43
Viggo Ek 2010 AD1710 52.13 1:38.56
Viktor Jungner 2010 AP3710 40.69 2:19.25
Carl Björkholm 2011 AD1111 44.77 3:04.02
Skuru lag McDonalds 12 Skuru Idrottsklubb 2:36.26
Ella Sjökvist 2010 AM5610 +0.61 37.84 37.84
Marcus Asplund 2010 AL1710 39.30 1:17.14
Philip Erlandsson 2010 AM1110 41.87 1:59.01
Clara Sartor 2010 AS3610 37.25 2:36.26
Spårvägen Simförening 12 Spårvägen Simförening 2:26.14
Vida Brink 2010 AI9210 +0.73 38.89 38.89
Sigrid Wååg 2010 AR4410 42.70 1:21.59
Rastin Mortezaei Semnani 2010 AL6310 31.86 1:53.45
Gustaf Lundgren 2010 AE4910 32.69 2:26.14
Spårvägen Simförening lag 2 12 Spårvägen Simförening 2:39.04
Sophia Malmgren 2010 AI9010 +0.80 42.23 42.23
Linus Salminen 2010 AE5310 43.99 1:26.22
Märta Bengter 2010 AU1610 40.59 2:06.81
Ruslan Kutasevych 2010 AN7310 32.23 2:39.04
SS04  Hajarna 12 Solna Sundbyberg SS 04 2:49.49
Joel Köhn 2010 AL0110 +0.77 38.90 38.90
Deran Soysüren 2010 AQ9710 49.24 1:28.14
Wilma Skarstedt 2010 AW5810 39.46 2:07.60
Molly Green 2010 BB3810 41.89 2:49.49
SS04 Krokodilattack 12 Solna Sundbyberg SS 04 2:47.37
Theo Frödin 2010 AR5510 +0.74 44.78 44.78
Liyonie Withana 2010 AR0210 44.93 1:29.71
Valter Kinander 2010 AK9910 37.76 2:07.47
Elsa Sundin 2010 AZ6410 39.90 2:47.37
SS04 Pirayorna 12 Solna Sundbyberg SS 04 2:43.03
Tuva Wallner 2010 AN5610 +0.81 39.57 39.57
Tina Zhang Karlsson 2010 BB4010 49.77 1:29.34
Alexander Andrason 2010 AR0310 34.42 2:03.76
Max Shatkus 2010 AR9710 39.27 2:43.03
Södertörns Simsällskap 12 Södertörns Simsällskap 2:19.55
Dennis Pavlovic Cano 2010 AE3310 +0.72 37.28 37.28
Sonja Duhlin 2010 AB8410 38.26 1:15.54
Eric Söderlund 2010 AB1710 32.19 1:47.73
Elina Lindman 2010 AF6210 31.82 2:19.55
Södertörns Simsällskap lag 2 12 Södertörns Simsällskap 2:39.26
Wendela Melin 2010 AF6810 +0.80 44.55 44.55
Ida Persson 2010 AT0210 43.21 1:27.76
Olivia Wennerberg 2010 AS4610 37.39 2:05.15
Benjamin Sebastianelli 2010 AC9110 34.11 2:39.26
Tyresö Simsällskap 12 Tyresö Simsällskap 2:56.00
Leon Karlsson 2010 AN5910 +0.41 46.02 46.02
Elsa Wahlén 2010 AU3810 47.24 1:33.26
William Földvary-Nagy 2010 AM4310 43.43 2:16.69
Hugo Sturzenbecker 2010 AR5310 39.31 2:56.00
Täby Sim Gasellerna 12 Täby Sim 2:52.13
Kerstin Aronsson 2010 AP8010 +0.71 42.87 42.87
Alexander Holmgren 2010 AP1110 54.04 1:36.91
Cian Lilliesköld 2010 AK4110 40.20 2:17.11
Maja Magnfält 2010 AP7410 35.02 2:52.13
Täby Sim Girafferna 12 Täby Sim 2:35.90
Alexander Wettle 2010 AK4310 +0.67 41.01 41.01
Teodora Pop-Comanici 2010 AY7810 46.39 1:27.40
Maximilliam Hamilton 2010 AK4710 31.58 1:58.98
Akina Sehasa Meddegoda
Gedara
2010 AY8210 36.92 2:35.90
Täby Sim Lejonen 12 Täby Sim 2:33.02
Linnea Falkare 2010 AR7410 +0.71 38.54 38.54
Ella Edhäll 2010 AP7610 45.24 1:23.78
Ludvig Fredholm 2010 AI8910 36.66 2:00.44
Bamse Karjanmaa 2010 AE9510 32.58 2:33.02
Täby Sim Pantrarna 12 Täby Sim 2:46.39
Caroline Hermansson 2010 AP7010 +0.67 36.14 36.14
Alicia Ariamard 2010 AP7810 51.12 1:27.26
Olivia Lamberstam 2010 AP7210 42.89 2:10.15
Tilly Bäckgren 2010 AU2610 36.24 2:46.39
Upsala Simsällskap lag 1 12 Upsala Simsällskap 2:40.83
Elliot Myncke 2010 AK8110 +0.72 42.98 42.98
Saga Jägare 2010 AF0410 38.55 1:21.53
Matheo Bakos 2010 AA1910 35.86 1:57.39
Signe Sääf 2010 AL9810 43.44 2:40.83
Upsala Simsällskap lag 2 12 Upsala Simsällskap 2:41.13
Vera Vidholm 2010 AQ4810 +0.79 45.28 45.28
Felix Eriksson 2010 AB6710 38.77 1:24.05
August Vogt 2010 AK9110 34.79 1:58.84
Greta Åborg 2010 AQ5010 42.29 2:41.13
Upsala Simsällskap lag 3 12 Upsala Simsällskap 2:43.89
Svea Helin 2010 AH2010 +0.82 41.67 41.67
Vilgot Timse 2010 AK9710 46.98 1:28.65
Elsie Lund 2010 AH2210 38.88 2:07.53
Grim Riddar 2010 AO1710 36.36 2:43.89
Västerås Simsällskap lag 1 12 Västerås Simsällskap 2:45.40
Gustaf Engström 2010 AI2110 +0.68 46.43 46.43
Emma Henriksson 2011 AH7611 51.54 1:37.97
Svante Lignell 2010 AC3110 36.12 2:14.09
Jakov Zoric 2010 AM1710 31.31 2:45.40
Västerås Simsällskap lag 2 12 Västerås Simsällskap 2:36.05
Alva Sandvall 2011 AK6811 +0.71 42.56 42.56
Helmer Tanskanen 2010 AN0510 40.96 1:23.52
Hanna Kapidzic 2010 AJ5410 37.79 2:01.31
Christian Georges 2010 AL2110 34.74 2:36.05
Västerås Simsällskap lag 3 12 Västerås Simsällskap 2:41.15
Selma Hekne 2010 AJ5210 +0.64 42.05 42.05
Edvin Björklund 2010 AL1910 49.68 1:31.73
Olle Ulfvebrand 2010 AC3310 35.29 2:07.02
Signe Boström 2011 AJ6611 34.13 2:41.15
Grenen officiell:  2022-10-22 10:05:15
2022-10-22 10:07:08 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner