2024-07-25   11:40:33
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultat för Aquarapid Knattesim 2022

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 insim 08.15 start 09.15

Document
Resultat
Aquarapid Knattesim
Plats: Sundbybergs Simhall Arrangör: SS04
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 22 okt 2022 till den 22 okt 2022
Gren 1, 4x50m Medley Mixed B - Final
Namn Ålder Förening FINA Tid Diff
Danderyd Simklubb 11 Danderyd Simklubb 2:58.89
Märta Samuelson 2011 AP2811 +0.81 48.26 48.26
Caroline Asplund 2011 AP2411 47.95 1:36.21
Kei Matsushita 2011 AP2611 45.05 2:21.26
Joel Myrnäs 2011 AJ9311 37.63 2:58.89
Norrtälje Simklubb 11 Norrtälje Simklubb 3:05.23
Rami Ghanem 2011 AJ5311 +0.77 45.31 45.31
Ellinor Yousef 2011 AO4811 54.14 1:39.45
Alina Wrangel 2011 AO4611 48.14 2:27.59
Arnel Kaur 2011 AJ9711 37.64 3:05.23
Sjöhamstrarna 11 Turebergs Simklubb 3:09.56
Sofie Arnö 2011 AD9011 +0.67 43.76 43.76
Nikki Bjerkhög 2011 59.20 1:42.96
Alice Johansson Estmer 2011 AL7011 46.12 2:29.08
Erik Wei 2011 AH8311 40.48 3:09.56
SKK lag gul 11 Stockholms Kappsimningsklubb DSQ
Linn Håkansson 2011 AT4811 +0.77 45.95 45.95
Ellie Andreasson 2011 AQ9011
Ida Hagspiel 2011 AD6011
Ebba Forsberg 2011 AQ8011
SKK lag lila 11 Stockholms Kappsimningsklubb DSQ
Ludvig Näsström 2011 AH9511 +0.65 42.90 42.90
Greta Santavirta 2011 AU1611 49.74 1:32.64
Harriet Rydén Olsen 2011 AQ7211 45.05 2:17.69
Klara Hellberg 2011 AN6611
SKK lag orange 11 Stockholms Kappsimningsklubb DSQ
Edith Santavirta 2011 AU1811 +0.74
Julia Sulusi 2011 AU1411
Laura Mladenovski 2011 AL7611
Evert Ununger 2011 AH9911
Skuru Idrottsklubb 11 Skuru Idrottsklubb 3:05.86
Matilda Lagergren 2011 AI8211 +0.81 51.80 51.80
Sixten Kläppe Lindberg 2011 AM2311 51.69 1:43.49
Blanka Schröder 2011 AI8611 39.75 2:23.24
Marcus Kvarfordh Andres 2011 AJ6911 42.62 3:05.86
Spårvägen Simförening 11 Spårvägen Simförening 2:42.04
Greta Adamsson 2011 AD1211 +0.66 42.08 42.08
Aya Kramti 2011 AJ2611 46.40 1:28.48
Gabriel Lundgren 2011 AC3111 38.92 2:07.40
Hugo Brolin 2011 AD5911 34.64 2:42.04
Spårvägen Simförening lag 2 11 Spårvägen Simförening 2:50.29
Victor Behring 2011 AD0711 +0.69 43.35 43.35
Gabriel Thor 2011 AE6711 47.79 1:31.14
Anna Quas 2011 AF4811 39.52 2:10.66
Alice Bergek 2011 AJ3011 39.63 2:50.29
SS04  Svärdfiskarna 11 Solna Sundbyberg SS 04 DSQ
Vilda Andersson 2011 AR7811 +0.76 49.10 49.10
Wilma Alén 2011 AR7611
Eddie Johansson 2011 AI9711
Sigrid Bray 2011 AU3011
SS04 Pingvinerna 11 Solna Sundbyberg SS 04 2:50.83
Petra Hammes 2011 AD9611 +0.91 44.59 44.59
Shreya Krishna 2011 AT7011 55.75 1:40.34
Noé Wikström 2011 AC4111 36.05 2:16.39
Karl Ansara 2011 AJ0711 34.44 2:50.83
Södertörns Simsällskap 11 Södertörns Simsällskap 2:28.72
vilma Holmer 2011 AC9611 +0.80 35.07 35.07
Shenol Myumyun 2011 AK4911 40.50 1:15.57
Selena Stojanovic 2011 AI2811 39.77 1:55.34
Agnez Sjöström Salom 2011 AB6411 33.38 2:28.72
Södertörns Simsällskap lag 2 11 Södertörns Simsällskap DSQ
Samuel Strid 2011 AH2511 +0.56
Minnah Lloyd 2011 AI9411
Elias Tsampazis 2011 AD2311
Rasmus Ritzl 2011 AM0911
Täby Sim Zebrorna 11 Täby Sim 2:44.73
Matilda Kjellman 2011 AG8211 +0.69 41.71 41.71
Alexander Rylander 2011 AE5711 50.12 1:31.83
Emily Hedlund 2011 AG8011 37.72 2:09.55
Alexander Clason 2011 AE6111 35.18 2:44.73
Upsala Simsällskap 11 Upsala Simsällskap 2:29.93
Rasmus Törnquist 2011 AB2911 +0.72 35.35 35.35
Ella Ahlgren 2011 AE3011 40.13 1:15.48
Kasper Loklint 2011 AC8111 39.11 1:54.59
Selma Widmark 2011 AB7811 35.34 2:29.93
Väsby Simsällskap 11 Väsby Simsällskap 3:06.94
Leon Ahl Wiiand 2011 AI8911 +0.72 46.65 46.65
Cornelia Blomqvist 2011 AP5811 56.75 1:43.40
Anton Eriksson 2011 AH7911 47.24 2:30.64
Axel Barat 2011 AK7311 36.30 3:06.94
Grenen officiell:  2022-10-22 09:42:25
2022-10-22 09:45:13 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner